DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 10 z 182
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 182

 #318425  autor: polak88
 19 lut 2009, 17:29
dzisiaj byłem w salonie tak z ciekawości, umowe można przedłużyć 4mc przed bez telefonu i 2mc z telefonem. Wchodze do salonu pytam o telefony...

- n95 8gb ? - wycofana.
- toshiba g900 ? - nie ma i nie będzie.
- toshiba g500 ? - już dawno poszła ostatnia sztuka.
- nokia n73 me ? - narazie nie mamy i nie wiadomo czy będzie.
- samsung i600 ? - ojj to też nie wiadomo kiedy.

... - ale mamy wiele innych telefonów :-D :-D :-D :-D

to jest przegięcie pały :-D

 #318437  autor: tomko111
 19 lut 2009, 18:29
polak88, niestety Play od zawsze ma problem z dostępnością telefonów w ofercie. Zawsze masz wybór - kupić jakiś telefon za złotówkę, sprzedać go na allegro, dołożyć jakąś kwotę i kupić swój wymarzony telefon. :wink:

 #318444  autor: polak88
 19 lut 2009, 18:50
Play ma chyba taką polityke żeby przyciągać ludzi do salonów tanimi dobrymi telefonami (których z resztą nie ma) i kiedy już taki ktoś przyjdzie do salonu to zaczyna się rola konsultanta... czyli: "takiego telefonu nie posiadamy aktualnie ale..." i konsultant wciska inny 'zwykly' telefon który nie jest czymś oszałamiającym (jak telefony z promocji) większość ludzi na to idzie... Play przyciąga reklamą a w rzeczywistości sprzedaje telefony normalne, nie objęte żadną super promocją :) Coraz mniej mi się ta sieć podoba. Pozdrawiam.

// zresztą dokładnie tak dzisiaj było jak ja byłem w salonie ;p nie wiemy kiedy będzie ale możemy zaoferować i sie zaczyna wymienianie jakichś zwykłych słuchawek takich jak popularniejsze samsungi, lg...

 #318450  autor: yanek
 19 lut 2009, 19:05
polak88 pisze:- n95 8gb ? - wycofana.
N95 8GB jest aktualnie w ofercie 'telefon na życzenie', ale cena...

np. w OnePlay65 24mc - 1199zł

Sprzedam NOWE google GALAXY GEAR VR Lite http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 15#p853315

 #318451  autor: polak88
 19 lut 2009, 19:16
przede mną stał jeszcze jakiś koleś chyba znajomy tej konsultantki, słyszałem jak wymieniał g500, i600 i jeszcze kilka jakichś modeli (tych telefonów widmo, w korzystnej cenie) a Ona do niego prosto z mostu "Zapomnij o tych telefonach w Play'u" Wydaje mi się że play rzuca kilkaset sztuk, wabi klientów do salonów a później wciska standard, myślałem że to będzie jedyna 'przyjazna' albo chociaz przyjazniejsza siec, ale to czwarty wyciskacz kasy.

 #318459  autor: yanek
 19 lut 2009, 20:03
polak88 pisze:g500, i600 i jeszcze kilka jakichś modeli (tych telefonów widmo, w korzystnej cenie)
Tych telefonów przecież nie ma w oficjalnym cenniku, więc o co chodzi? Są jedynie wymienione w cenniku tel o ograniczonej dostępności.
Podobnie sprawa ma się z KU990 viewty. Niejednokrotnie na tym forum czytałem, jak ludzie płakali, że go nie ma nigdzie i nie będzie... a ja znam salon, gdzie maja jeszcze ze 20 sztuk tego ;-)

Sprzedam NOWE google GALAXY GEAR VR Lite http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 15#p853315

 #318470  autor: polak88
 19 lut 2009, 20:43
ale nowy cennik obowiązuje od 16 lutego, czyli ostatniego poniedziałku, i co już sie telefony skończyły... ? w 4 dni? jakoś mi się wierzyć nie chce.

 #318479  autor: yanek
 19 lut 2009, 21:15
polak88 pisze:ale nowy cennik obowiązuje od 16 lutego, czyli ostatniego poniedziałku, i co już sie telefony skończyły... ? w 4 dni? jakoś mi się wierzyć nie chce
Przecież w Play podział na dwa cenniki - ogólny i telefonów o ograniczonej dostępności jest od jakichś +/- 2 miesięcy i zarówno g500 oraz i600 znajdują się na tym drugim od samego początku :>

Sprzedam NOWE google GALAXY GEAR VR Lite http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 15#p853315

 #318490  autor: polak88
 19 lut 2009, 22:09
Pobrałem wczoraj cennik ze strony Playa i tam wyraźnie pisze ze obowiązuje od 16.02.2009 wiec jezeli cennik obowiązuje to i telefony powinny być, jakas dostawa czy cos, a konsultantka mowi ze dawno nie bylo i w najbliższym czasie nie bedzie. Jezeli sie aktualizuje cennik to po to zeby odświeżyć oferte, zdjąć telefony których nie ma itd. a oni cennik aktualizowali a telefonow nie przysłali, przynajmniej do tego salonu. Rozumiem przysłali jakiegos modelu 2szt. I sprzedały sie w te 4 dni no ale ludzie tam pewnie z połowy jak nie wiecej tych telefonow nie bylo...

 #318498  autor: elrond
 19 lut 2009, 22:32
tomko111 pisze:elrond, na rozmowy głosowe do wszystkich sieci.
Dzięki.
polak88 pisze:przede mną stał jeszcze jakiś koleś chyba znajomy tej konsultantki, słyszałem jak wymieniał g500, i600 i jeszcze kilka jakichś modeli (tych telefonów widmo, w korzystnej cenie) a Ona do niego prosto z mostu "Zapomnij o tych telefonach w Play'u"
No i przypadkowo dowiedziałeś się jak jest naprawdę :wink: Na te telefony nie ma co liczyć. Polecam śledzić telepolis i blogplay ddluk'a to będziesz wiedział co jest a co istnieje tylko na papierze. Bo niestety na i600, Toshiby nie ma co już liczyć.

 #318502  autor: polak88
 19 lut 2009, 22:51
yanek, bo pewnie nie wiesz jak to skomentować, jeśli się pisze że coś jest od dnia tego i tego do wyczerpania zapasów to robi się dostawe i faktycznie wyprzedaje do wyczerpania zapasów, a oni JUŻ te zapasy mieli wyczerpane... Pani z pkt powiedziała "Daaawno poszła ostatnia sztuka, na jesieni jakoś" Ściągnij cennik i przeczytaj co tam pisze ... OD 16 do wyczerpania zapasów jeżeli OD to tego dnia powinny być uzupełnione magazyny.

elrond, wiem, już nawet się nie łudzę.

Pozdr.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2009, 12:14 przez polak88, łącznie zmieniany 1 raz.

 #318583  autor: yanek
 20 lut 2009, 16:45
polak88 pisze:yanek, bo pewnie nie wiesz jak to skomentować
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
polak88 pisze:jeśli się pisze że coś jest od dnia tego i tego do wyczerpania zapasów to robi się dostawe i faktycznie wyprzedaje do wyczerpania zapasów
"P4 zastrzega, iż dostępność poszczególnych modeli Telefonów uzależniona jest od aktualnych stanów magazynowych Punktów Sprzedaży P4." (przykład podałem wcześniej - KU990 - prawie nigdzie go nie ma, a u mnie w mieście jeszcze leży ~20szt)
polak88 pisze:Ściągnij cennik i przeczytaj co tam pisze ... OD 16 do wyczerpania zapasów jeżeli OD to tego dnia powinny być uzupełnione magazyny.
Po pierwsze, JEST NAPISANE.
Po drugie, ściągnij sobie cennik z dn. 15 grudnia 2008, i zobacz, że większość telefonów (w tym wszystkie, które wymieniłeś we wcześniejszych postach) jest już od tej daty na liście ograniczonej dostępności.

Btw, czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Sprzedam NOWE google GALAXY GEAR VR Lite http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 15#p853315

 #318616  autor: polak88
 20 lut 2009, 18:41
jaki inteligencik z Ciebie :mrgreen: dobra odpuszcze Ci, ale coś za bardzo tego Playa bronisz... :) Ja nadal uważam że jeżeli odświeża się cennik to powinno odświeżyć się magazyny.

Jutro ide się jeszcze zapytać o i600 jak nie będzie to wezmę coś innego, na telefonie zależy mi mniej, głównie chodzi mi o te 1000min na miesiąc które jest teraz dostępne. ;]

 #318658  autor: Tomek_19
 20 lut 2009, 20:40
polak88, tutaj nie chodzi o to, czy ktoś jest inteligencikiem, czy nie jest. W Play od kilkunastu tygodni telefony są podzielone na dwa cenniki. Jeden to zwykła oferta z telefonami, czyli np. Cennik Telefonów w Ofercie One Play i telefony umieszczone w tej tabelce powinny być dostępne we wszystkich salonach normalnie lub przy ich braku, powinna być ich kolejna dostawa do salonu.

Oprócz tego jest jednak jeszcze druga tabelka Cennik Telefonów o ograniczonej dostępności w Ofercie One Play. W tej drugiej tabelce są zawarte telefony, których zostały pojedyncze sztuki w salonach Play w całej Polsce. By móc się ich pozbyć, Play musi mieć je cały czas w cenniku, ale nie będzie nowych dostaw tych telefonów. Na tym polega ich ograniczona dostępność. Są do nabycia pojedyncze sztuki tych słuchawek tylko w niektórych salonach Playa, bo są to po prostu resztki. Taka subtelna różnica pomiędzy tabelkami :-D

Mam nadzieję, że wystarczająco łopatologicznie to wytłumaczyłem. Jeżeli dalej nie rozumiesz, to oznacza, że musisz ostro poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.

 #318685  autor: Kubiklol
 20 lut 2009, 22:33
Jestem abonentem sieci PLAY od czerwca zeszłego roku. Podpisałem dwuletnią umowę z PLAY w taryfie PLAY LAJT (30+10). Czy będę mogł przedluzyc umowę już teraz?



@edit od czerwca 2007 ;x
Ostatnio zmieniony 20 lut 2009, 22:43 przez Kubiklol, łącznie zmieniany 1 raz.

 #318688  autor: vinc
 20 lut 2009, 22:36
Kubiklol pisze:Jestem abonentem sieci PLAY od czerwca zeszłego roku. Podpisałem dwuletnią umowę z PLAY w taryfie PLAY LAJT (30+10). Czy będę mogł przedluzyc umowę już teraz?
Nie.

Na jaki czas podpisałeś umowę? Dwa lata? Propozycja jest przed końcem umowy. Jakbyś przeczytał cały ten temat to byś widział...

Obrazek

 #318689  autor: Kubiklol
 20 lut 2009, 22:39
:S na forum http://www.mojplay.pl/ ludzie dziela sie innymi informacjami. ;S
ich zdaniem można przedluzac juz 4 mies przed zakonczeniem.

 #318691  autor: vinc
 20 lut 2009, 22:40
Kubiklol pisze:ich zdaniem można przedluzac juz 4 mies przed zakonczeniem.
ok, ale nie 16 miesięcy wcześniej :roll:

Obrazek

 #318693  autor: Kubiklol
 20 lut 2009, 22:42
o fak ;d jaki miss ;d od 2007 mam lajta ;d to już ta wieczorna pora tak na mnie wpływa. sorki za błąd ;d
  • Strona 10 z 182
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 182
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 182