DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 11 z 182
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 182

 #318695  autor: vinc
 20 lut 2009, 22:45
Kubiklol pisze:d 2007 mam lajta ;d to już ta wieczorna pora tak na mnie wpływa. sorki za błąd ;d
spoko ;) wobec tego lektura tematu zalecana, ale to może jutro z rana? :-D

Obrazek

 #318731  autor: waeren
 21 lut 2009, 08:20
Tak się zastanawiam, po co komuś ten i600, przecież to już stary telefon, a na forum ludzie głównie na jego niedostępność marudzą, jakieś 15 miesięcy temu miałem na niego ochotę, ale stwierdziłem wtedy, że aż taki super nie jest, a teraz o tym modelu bym nawet nie pomyślał, ale skoro komuś tak zależy to niech kupi na allegro i już, a nie bulwersuje się że nie ma w ofercie dostępnego telefonu, który premierę miał w grudniu 2006, czyli ponad dwa lata temu.

szukałem i szukałem i znów wróciłem do abo Play.....nic lepszego dla mnie na razie nie wynaleziono:)

 #318736  autor: polak88
 21 lut 2009, 08:56
ide dzisiaj do playa jeszcze raz zapytam o i600 (bo jest za 1zł), później może o n73me która nie jest w cenniku ograniczonej dostępności, a jeżeli tego wszystkiego nie będzie to wezme nokie 3120c. jak myślicie czy jeżeli mam już jeden abo teraz będe brał drugi dostane jakieś minuty sms'y ? :? Niby już stały klient, może coś dorzucą jak się zapytam...

// ja uważam że jeżeli telefonu nie ma już w większości salonów to należy to jakoś zaznaczyć lub całkowicie usunąć go z cennika, takie moje zdanie, pracuje w średnim samoobsługowym sklepie, jeżeli nam się towar kończy do zdejmujemy kartkę z jego ceną do następnej dostawy lub na stałe, gdy produktu już się nie zamawia

:)

 #318738  autor: lerandal
 21 lut 2009, 09:28
Ja mam taki pytanie czy mogę przedłużyć umowę z tej na 24 miesiące na tą za 12 miesięcy bez telefonu a jak już to ile dostane jak tera mam abonament 30 zł.

 #318743  autor: tomiq
 21 lut 2009, 10:13
lerandal pisze:Ja mam taki pytanie czy mogę przedłużyć umowę z tej na 24 miesiące na tą za 12 miesięcy bez telefonu a jak już to ile dostane jak tera mam abonament 30 zł.
Oferta przedłużeniowa jest tutaj:

http://web.playmobile.pl/pl/play-abonam ... index.html

Dla Play Abonamentu 30 zł dodatkowe 30 minut/m-c

tomiq

 #318745  autor: Gesar
 21 lut 2009, 10:20
lerandal pisze:Ja mam taki pytanie czy mogę przedłużyć umowę z tej na 24 miesiące na tą za 12 miesięcy bez telefonu a jak już to ile dostane jak tera mam abonament 30 zł.
Bardziej opłaca Ci sie wziąść stara play kartę niż przedłużać umowę bez telefonu.

 #318772  autor: polak88
 21 lut 2009, 12:46
Byłem w salonie, zapytałem o i600, nie mają, nie będą mieli, dowiedziałem się też że wycofują N73ME. Co do 3120 Classic to posiadają, pytałem o abonament 25 a konsultant (bo dzisiaj facet był) powiedział że to jest mało i lepiej żebym sobie wziął 65 w promocji za 50zł, zapytałem go wtedy o Nokie E51, powiedział że jest ale to szajs i lepiej żebym wziął 6500 Slide i cały czas męczył mnie abo. 65... :mrgreen: Wziąłem tą kartke, zaświadczenie o zatrudnieniu i wyszedłem żeby się nie zdenerwować :mrgreen:

A tak wogóle żeby nie odbiegać od tematu to pytałem się jak z przedłużeniem, koleś powiedział żeby poczekać "bo ten RePlay napewno się jeszcze zmieni, może w urodziny"
Mam nadzieje że na korzyść Naszą :mrgreen:

 #318773  autor: Tomek_19
 21 lut 2009, 12:48
polak88, to, co Ty uważasz, nie ma tu znaczenia. Telefon musi być tak długo w cenniku, jak długo będzie choćby jedna sztuka w jakimkolwiek salonie w Polsce, bo inaczej nie będzie go można sprzedać. Nie jest potrzebna dodatkowa informacja o tym, że niektórych telefonów nie ma w wielu salonach, bo zostały ich resztki, bo po to właśnie zostały przeniesione do Cennika o ograniczonej dostępności. Sama jego nazwa na to wskazuje, że wymienione w nim telefony nie są ogólnie dostępne.

 #318779  autor: polak88
 21 lut 2009, 13:03
Tomek_19, dobrze uspokój się już :) Ja uważam tak, Ty inaczej no i już. Mam nadzieje że jednak zmieni się to do czasu kiedy będę przedłużał umowę. :)

Jeszcze mi się przypomniało, facet powiedział, że wywalają z oferty sporo tel i narazie nie zamierzają nic wprowadzać :?

 #318783  autor: Tomek_19
 21 lut 2009, 13:13
jestem cały czas spokojny :mrgreen: Lubię tylko wszystko tłumaczyć łopatologicznie, żeby nie było wątpliwości.

Nie spodziewałbym się, że sporo się zmieni z telefonami w Play. Niestety ciągle sobie za dobrze nie radzą z dostawami i cały czas coś wycofują, a niewiele dorzucają. Chociaż może na urodziny zaczną się bardziej starać.

Dlatego co do przedłużania umów z Play, to ja bym spokojnie czekał na ofertę urodzinową, chyba że komuś się spieszy.

 #318866  autor: Ami
 21 lut 2009, 20:18
Oferta RePlay niezbyt mi sie spodobała ale postanowiłam na spokojnie poczekac pare m-cy bo podpisywałam umowe we wrzesniu.. teraz proponuja przy moim abo 30 min dodatkowo umowa na 12 m-cy bez telefonu.. moze oferta sie poprawi ale dzis to mnie szlga trafil, wiem ze roznego typu smsy za hmm horoskop rmf i tego typu pierdoly doliczaja poza abo ale dzis dzwonie za granice stwierdzilam ze m-c sie konczy a troche srodkow mam szkoda by przepadly, po rozmowie patrze a tu doliczyli mi poza abo wrrr narzekalam na orange ale tam to wszytsko szlo z abo..

 #318958  autor: misiek_tarnow
 22 lut 2009, 10:50
do wykorzystania w abonamencie są tyłko połączenia krajowe na stacjonarne, do sieci i do innych sieci komórkowych :D, infolinie, i zagraniczne sa poza abo

 #318965  autor: tomko111
 22 lut 2009, 11:18
misiek_tarnow, ale tak jest prawie we wszystkich sieciach, tylko niedawno Orange wprowadził, że abonament można przeznaczać na roaming, oraz inne rzeczy, które normalnie schodzą poza abonament.

 #319017  autor: misiek_tarnow
 22 lut 2009, 14:35
ja wiem że tak jest dlatego napisałem koleżance:)

 #319036  autor: danol
 22 lut 2009, 16:25
chciałbym się zapytać czy jeżeli nie przedłużam umowy to trzeba złożyć na piśmie wypowiedzenie i jeżeli tak to w jakim terminie od końca umowy należy to zrobić. umowa kończy się w czerwcu, podpisana jest na matkę, ale ja korzystam z fona i używam numeru. maka wyjeżdza w połowie marca do hiszpani na poł roku i nie będzie jej tu żeby mogła podpisać umowę na przedłuzenie z wymianą telefonu. a bez nowego telefonu nie opłaca sie zotawać lepiej wziąć kartę lub nowe abo. dlatego musze wiedzieć czy w czerwcu umowa sama wygaśnie. Aha czy przechodząc na karte można zostawić nr z abonamentu?

 #319038  autor: misiek_tarnow
 22 lut 2009, 16:37
twoja mama musi iść na 30 dni przed koncem umowy do playa i wypełnić wniosek z prośbą o wypowiedzenie umowy z dniem końca umowy, jesli tego nie zrobi... umowa automatycznie sie przedłuży o kolejny miesiąc...

 #319042  autor: marcinb
 22 lut 2009, 16:58
tomko111 pisze:misiek_tarnow, ale tak jest prawie we wszystkich sieciach, tylko niedawno Orange wprowadził, że abonament można przeznaczać na roaming, oraz inne rzeczy, które normalnie schodzą poza abonament.
Niedawno? Od kilku ładnych lat już tak jest!

:arrow: Na forum Telepolis od 29.01.2006.

 #319045  autor: tomko111
 22 lut 2009, 17:33
marcinb, od kilku lat? Chyba kpisz. Zostało to wprowadzone wraz z aktualną ofertą.

 #319049  autor: marcinb
 22 lut 2009, 17:42
A Ty chyba kipisz :lol:
Mamo abo w orange od iluś tam lat od przynajmniej od czasów rebrandingu wszystkie usługi schodzą z abonamentu (pakietu złotówek). Nie przypominam sobie aby coś było doliczane ponad abo gdy złotówki były jeszcze do wykorzystania.

:arrow: Na forum Telepolis od 29.01.2006.

 #319050  autor: kamil1221
 22 lut 2009, 17:45
W starym planie taryfowym kwota z WiNW (wszyscy i na wszystko) również była przeznaczana na roaming.
Kod: Zaznacz cały
Wybierając promocyjną usługę Wszyscy i na Wszystko, dostajesz 50% więcej minut na wszystkie numery.

Kontaktujesz się ze wszystkimi we wszystkich sieciach komórkowych i stacjonarnych. Swoje złotówki wykorzystujesz także na np. SMS-y konkursowe, Wideo Rozmowy, a nawet roaming.
  • Strona 11 z 182
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 182
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 182