DAJ CYNK
  • Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.
Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.
  • Strona 6 z 13
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 13

 #321017  autor: kowcio
 03 mar 2009, 21:08
adiq1033 pisze:" Na co warto wybrac się do kina?"
I co zamówić na seans :-D
Banany w czekoladzie polecam :P

[ Dodano: 2009-03-03, 21:10 ]
vinc pisze:kowcio napisał/a:
Aro... To są produkty robione dla Reala?


Dla Makro ;)
Ojj nie możliwe... :P Ja pamiętam, że kupiłem kiedyś coś Aro, ale do Makro to raczej nie chodzę (nawet nie odpowiada mi ten sklep, może i tanio).

[ Dodano: 2009-03-03, 21:10 ]
vinc pisze:adiq1033 napisał/a:
pikantny ketchup. Spożywam go od najmłodszych lat i ani mi się śni przenosić na Pudliszki


Najlepszy ketchup to Włocławek w słoiku :P
W Poznaniu nie widziałem takiego :( :(

 #321019  autor: vinc
 03 mar 2009, 21:11
kowcio pisze:Ojj nie możliwe... :P Ja pamiętam, że kupiłem kiedyś coś Aro, ale do Makro to raczej nie chodzę (nawet nie odpowiada mi ten sklep, może i tanio).
Być może kupiłeś w jakimś osiedlowym sklepie, który czasem zaopatruje się w Makro :)

Obrazek

 #321020  autor: kowcio
 03 mar 2009, 21:13
vinc pisze:kowcio napisał/a:
Ojj nie możliwe... :P Ja pamiętam, że kupiłem kiedyś coś Aro, ale do Makro to raczej nie chodzę (nawet nie odpowiada mi ten sklep, może i tanio).


Być może kupiłeś w jakimś osiedlowym sklepie, który czasem zaopatruje się w Makro :)
Możliwe... A tak to byłem wręcz przekonany, że TiP, Aro oraz Watson (elektronika) to produkty specjalnej dedykacji dla Reala :P

 #321035  autor: elrond
 03 mar 2009, 21:54
Co do filmów - na dysku mam jeszcze 'Spacer po linie'. Widział ktoś może? Ponoć biograficzny, o jakimś muzyku... z Reese Witherspoon więc myślę że warto choćby dlatego :)

A co do przekąsek - czipsy z dipem z czarnymi oliwkami i czosnkiem świetnie sie nadaja na film :-D

 #321129  autor: adiq1033
 04 mar 2009, 16:49
Co polecicie dla dwojga osób? :)

 #321133  autor: kuwejt
 04 mar 2009, 17:03
To zależy jakiej płci :P

 #321137  autor: adiq1033
 04 mar 2009, 18:22
kuwejt pisze:To zależy jakiej płci :P
Odmiennej :wink:

 #321139  autor: kuwejt
 04 mar 2009, 18:37
ok :smt004
ja ostatnio byłem na Ciekawym przypadku Benjamina Buttona i dość przyjemnie się oglądało. Jeśli lubisz polskie produkcje to zaraz wchodzi Kochaj i Tancz tylko o tym trudno mi cos powiedziec bo jeszcze nie widzialem

 #321298  autor: HerrBata
 05 mar 2009, 20:14
Wszedł ostatnio alternatywny film walentynkowy tytułem "Krwawe Walentynki" ;-)
A tak na serio, to może to "Kochaj i tańcz!"? Pewnie straszny kit, ale istnieje spora grupa kobiet, które lubią filmy taneczne i romanse, a ten film na dodatek jest produktem polskim, więc wspomoglibyście polską gospodarkę ;-)

Natomiast ja zamierzam się wybrać na "Watchmen" i "Wolverine", jak tylko się ukażą. Już nie mogę się doczekać :-D

 #321302  autor: adiq1033
 05 mar 2009, 20:31
adiq1033 pisze:Wszedł ostatnio alternatywny film walentynkowy tytułem "Krwawe Walentynki" ;-)
Byliśmy... Nuuuuuuuuuuda... :P
HerrBata pisze:A tak na serio, to może to "Kochaj i tańcz!"? Pewnie straszny kit, ale istnieje spora grupa kobiet, które lubią filmy taneczne i romanse, a ten film na dodatek jest produktem polskim, więc wspomoglibyście polską gospodarkę ;-)
Moja druga połówka słucha Marilyn`a Manson, Slipknot itp. Wątpię, aby jej się spodobało. :-D

 #321321  autor: HerrBata
 05 mar 2009, 22:00
adiq1033 pisze: Byliśmy... Nuuuuuuuuuuda... :P

Moja druga połówka słucha Marilyn`a Manson, Slipknot itp. Wątpię, aby jej się spodobało. :-D
Damn! Widziałam tylko zapowiedź tych walentynek i ucieszyła mnie idea ... komedii romantycznej inaczej.

Cóż pozostaje? Może jakiś Underworld? Śmieszny filmik ;-) I też w zasadzie romantyczny.

 #321635  autor: MADMAX
 07 mar 2009, 20:44
Obejrzałem tego całego osławionego Slumdoga.

Musze przyznać, że film mi się spodobał. Dość intrygujący scenariusz, świetny montaż, ciekawe zdjęcia, dobra gra aktorska (paradoksalnie najmniej podobała mi się postać głównego bohatera juz jako uczestnika "Milionerów"), i cały ten klimat - wcale nie przesłodzony (bałem się że będzie zbyt dużo hinduskiego kiczu - a tu niespodzianka, nie ma go prawie wcale) :)

Polecam, jak dla mnie 8,5/10.

Pozdrawiam

 #324841  autor: dechomenon
 23 mar 2009, 14:08
ostanio oglądałem film nienarodzony....tragedia..usnąłem przed sceną egzorcyzmów ehehe :) a jeśli film jest dobry, to nie da się na nim usnąć:) ehhe

 #324852  autor: babeo
 23 mar 2009, 14:39
ostatnio oglądałem:

1) Popiełuszko - dla mnie najlepszy z tych naszych filmów historyczno-religijno-biograficznych :)

2) Benjamin Button - dawno nie wiedziałem czegoś tak fajnego, spokojnego, przyjemnego.

3) Ojciec Chrzestny I - wspaniałe recenzje, wielkie oczekiwania i ... wielki zawód.

 #324874  autor: elrond
 23 mar 2009, 15:47
2) Benjamin Button - dawno nie wiedziałem czegoś tak fajnego, spokojnego, przyjemnego.
Trudno lepiej to ująć.

Oglądnąłem wreszcie Slumdog'a i jestem zawiedziony. Nie wiem o co chodziło komisji, czy o zrzucenie z siebie opinii nagradzających tylko Hollywood czy powody były inne... ale 8 (?) Oskarów wart nie jest. Przede wszystkim nie jest wart tego za nalepszy film. Mimo że film jest ok i przyjemnie się go ogląda, oczekiwania były dużo większe.

Button jest długi, ale świetnie sie go ogląda. Spokojny, ale sie na nim nie zaśnie. No i aktorstwo nieporównywalne.

 #324981  autor: HerrBata
 23 mar 2009, 20:43
babeo pisze:ostatnio oglądałem
3) Ojciec Chrzestny I - wspaniałe recenzje, wielkie oczekiwania i ... wielki zawód.
Ojciec Chrzestny? Ten Ojciec chrzestny? To jakoś nie jes najnowszy film. I btw. moim zdaniem jest dobry.

Ja ostatnio byłam na Watchmenach. I bawiłam się dobrze.

 #325071  autor: dechomenon
 24 mar 2009, 05:38
babeo pisze:ostatnio oglądałem:



3) Ojciec Chrzestny I - wspaniałe recenzje, wielkie oczekiwania i ... wielki zawód.
najpierw trzeba przeczytać książkę....która wciąga na maksa....a jeśli już taka tematyka to polecam scarface...

 #325075  autor: babeo
 24 mar 2009, 07:29
HerrBata pisze:Ojciec Chrzestny? Ten Ojciec chrzestny? To jakoś nie jes najnowszy film. I btw. moim zdaniem jest dobry.
Tak ten, ale co z tego że nie jest nowy?

Wczoraj oglądałem inny klasyk kina: Dwunastu gniewnych ludzi oglądałem go wielokrotnie, tym razem nie zrobił na mnie aż takiego wrażenia, ale i tak warto :)

 #325112  autor: wazo
 24 mar 2009, 11:47
Moja dziewczyna chce koniecznie iśc na Kochaj i tańcz nie zasne tam?

 #325156  autor: kowcio
 24 mar 2009, 16:15
wazo pisze:Moja dziewczyna chce koniecznie iśc na Kochaj i tańcz nie zasne tam?
Różne zdania są o tym filmie, ale raczej dziewczynom bardziej się podoba niż płci przeciwnej :D
  • Strona 6 z 13
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 13
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 13