DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 17 z 182
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 182

 #335882  autor: kiaad
 18 maja 2009, 17:04
Chciałbym sie podpiąć pod temat i zapytać osoby, które pracują/znają sie na przepisach/promocjach dotycz. Play
Czy jest możliwość łączenia promocji?
tzn. aktualnie, jeśli przenosiłbym numer do play teraz i wybrałbym np. abonament play 65 za 65 zł dostałbym 166+70 na całe 24 miesiące, a na 6 miesięcy kosztowałoby 20 zł i 50 minut dodatkowo.
Jeśli sie mylę to prosiłbym o skorygowanie.
Poza tym gdzieś czytałem, że play one ma być za 50 zł ?

 #335905  autor: elrond
 18 maja 2009, 18:37
kiaad pisze:Poza tym gdzieś czytałem, że play one ma być za 50 zł ?
Już jest.

Sam pisałem do OKu Play w tej sprawie. Mają kilka tych promocji i nie można sie w tym połapać co z czym może się łączyć. Czekam na odp bo sam przenosze numer z Plusa do Play.

 #335918  autor: OSTATNI MOHIKANIN
 18 maja 2009, 19:21
Witam wszystkich serdecznie ;-)


[quote="tomko111"]OSTATNI MOHIKANIN, z doświadczenia wiem, że oferty przedłużeniowe Playa są stałe i nie można wynegocjować żadnej innej zniżki na telefon bądź na abonament, no chyba, że Twoje rachunki są w granicach mniej więcej 300zł.

Ale przecież tak wybierasz abonamnet aby nie dopłacać do niego kolejnych złotówek. Nie bardzo zatem rozumiem. Twoim zdaniem abym mógł cos wynegocjować powinienem wydawać 300 zł . Czyli jeżeli mam starą 150-tkę + placę dodatkowo 150 zł miesięcznie to dla Play jestem super klientem? Przecież to paranoja, 10 h które mam do wykorzystania w zupełności mnie wystarczą, to po pierwsze. Po drugie szukałem takiego abonamentu aby miescic sie i nie przekraczać określonych załozeń.

Przy okazji jestes w błędzie kolego, piszesz, ze nie mogę wynegocjowac zadnej innej zniżki na telefon - a opcja telefon na życzenie, tutaj mozesz wynegocjować 100 zł , niby nic a zawsze cos ;-)

 #335924  autor: tomko111
 18 maja 2009, 19:50
OSTATNI MOHIKANIN, można dorwać jeszcze zniżkę na telefon - podpisujesz umowę na 24 miesiące, a płacisz za telefon, który kosztuje w umowie na 36 miesięcy.

 #336306  autor: OSTATNI MOHIKANIN
 20 maja 2009, 20:26
Witam...

Dzisaj jestem po kolejnej rozmowie z konsultantem...

Kolejna osoba potwierdziła, że abym otrzymał bonus o którym mówiłem powyżej w poscie musze zmigrować do ONE PLAY. JEdyne co mozna jeszcze wynegocjować w starym abonamencie to upust 30 % na 6 miesiecy + telefon przy cyrografie na 24 miesiące.

Zatem pytam Was Szanowe kolezanki i koledzy, co proponujecie, co przeoczyłem w wiedziec powinienem. Będę wdzięczny, ze wszelkie sugestie, wskazówki.

 #336392  autor: Tajemniczy28
 21 maja 2009, 08:37
Wg.mnie sprawa prosta. Wypowiadasz umowe. Oddzwaniają mowisz chcesz rabat 50% i go dostajesz. Poco sie na 24 miechy wiozac,skoro pod koniec roku itak wejdą pewnie nowe taryfy czy promocje, i pewnie cena zaminutę spadnie.

 #336836  autor: matiowś
 23 maja 2009, 14:46
Ty tak zrobiłeś? Nie jest tak że jak zaniesiesz papierek z wypowiedzeniem to już nie ma odwrotu i już nikt do ciebie nie zadzwoni?

 #337659  autor: ~R
 27 maja 2009, 17:31
Nie nie jest tak, czasami konsultanci dzwonią nie wiedząc że klient złożył takie wypowiedzenie w salonie, czasami może dzwonić centrala gdy widzi taka rezygnację proponując bardziej korzystne warunki o ile to możliwe, zależy od wydatków na abonament które ponosi klient w trakcie trwania umowy, im więcej płacisz za rachunki telefonicznie tym bardziej korzystna oferta może być dla Ciebie przygotowana

_______________________
Pozdrawiam. Rafał.

 #339098  autor: Btk_Tomas
 04 cze 2009, 09:14
Jakiś czas temu zleciłem przeniesienie numeru do fresza po zakończonej umowie i o dziwo dzisiaj dostałem listowną ofertę przedłużenia umowy.
Taryfa One Play 25 +25 min do wszystkich sieci + 500 minut do Play i stacjonarnych, czyli za 25 zł dostaję 76 minut do wszystkich + 500 minut do Play i stacjonarnych przy umowie na 12 miesięcy, bonusy na całe 12 miesięcy.

Co sądzicie o tej ofercie???

 #339099  autor: kamil1221
 04 cze 2009, 09:27
Wiesz jeżeli masz taki skromny profil dzwonienia do innych sieci to oferta całkiem dobra.
Wychodzi, że masz o ok. 10 minut mniej niż przy tej samej kwocie we Fresh, ale za to dostajesz dodatkowo 500 minut do Play i na stacjonarne przez cały okres umowy - wartość takiej puli minut przy standardowym cenniku to ok. 245zł/ mies..
Więc jeśli mało smsów wysyłasz - to oferta jest całkiem dobra (sms/mms do Play 10gr, sms/mms do innych 20gr).

 #339141  autor: tomko111
 04 cze 2009, 14:59
Btk_Tomas, otrzymałeś standardową ofertę, która jest dostępna dla wszystkich abonentów przedłużających umowę.

http://web.playmobile.pl/pl/moj-play/zo ... index.html :wink:

 #339193  autor: Btk_Tomas
 04 cze 2009, 19:32
tomko111 pisze:Btk_Tomas, otrzymałeś standardową ofertę, która jest dostępna dla wszystkich abonentów przedłużających umowę.
Nie interesowałem się tym, dopiero jak mi przysłali ofertę się zagłębiłem w temat.
Główny numer mam w Orange, Playa używam do kontaktów z synem, kupiłem mu Mini Mixa, chyba jednak przejdę do Fresza, pakiet 100 min za 5 zł w zupełności mi wystarczy.

 #339197  autor: starapiczka
 04 cze 2009, 19:52
Do mnie też dzisiaj dzwoniono. Interesowała mnie propozycja na 12 miesięcy bez telefonu.

Przy lajcie zaproponowano mi: zmiana abonamentu na 45 zł - płatność przez okres trwania umowy po 25 zł na miesiąc (czyli 100 minut miesięcznie za 25 zł), plus tego przez cały okres co miesiąc 500 minut do pleya i na stacjonarne oraz do wyboru na pół roku: albo co miesiąc 30 minut do wszystkich, albo 50 minut dla pleya i na stacjonarne. Nawet mi się ta oferta spodobała, ale chciałam zostać przy lajcie+500 minut co miesiąc i się okazało, że nie można już wybrać lajta przy przedłużaniu (przynajmniej ta Pani, która dzwoniła nie miała takiej opicji w systemie). Pani odesłała mnie do salonu mówiąc, że może tam być inna opcja przedłużeniowa.

 #339823  autor: Hull666
 08 cze 2009, 16:30
hejka koledzy i koleżanki!
Planuję przedłużyć umowę abonament w PLAY.

Czy te taryfy One Play 25,45,65,95... to są podawane w cenach brutto czy netto?
Bo nic nie ma na stronie PLAY info
Chcę przejść z dotychczasowego PLAY 30 (stara taryfa) (tutaj na fakturze było 30 zł + 22% Vat czyli 36,6) na 45 ale nie wiem czy to brutto czy netto.

Drugie pytanie, porównałem cenniki tel dla ONE PLAY i REPLAY (dla przedłużających umowę) i nie ma w ogóle różnicy, PLAY w kulki sobie leci ze starymi klientami chyba.
Planowałem brać Nokie E63 - dla One Play 45 - 199 zł na 24 miechy i się zastanawiałem czy da się utargować z ceną w dół aparatu.


co wybrać w PLAY czy Orange?
Chyba Play lepsze?
Ostatnio zmieniony 08 cze 2009, 17:34 przez Hull666, łącznie zmieniany 1 raz.

 #339842  autor: elrond
 08 cze 2009, 17:16
Hull666 pisze:Czy te taryfy One Play 25,45,65,95... to są podawane w cenach brutto czy netto?
Bo nic nie ma na stronie PLAY info
To są zawsze ceny brutto...
Hull666 pisze:Chcę przejść z dotychczasowego PLAY 30 (stara taryfa) (tutaj na fakturze było 30 zł + 22% Vat czyli 36,6) na 45 ale nie wiem czy to brutto czy netto.
Ta też powinna być brutto. Mam Play 30, właśnie tę starą i płacę 30zł. Żadnego dodatkowego VATu, wszystko wliczone.
Hull666 pisze:Drugie pytanie, porównałem cenniki tel dla ONE PLAY i REPLAY (dla przedłużających umowę) i nie ma w ogóle różnicy, PLAY w kulki sobie leci ze starymi klientami chyba.
Jak wszyscy operatorzy. Dlatego teraz jest dużo większy bum na taryfy prepaid, które swoją drogą generalnie opłacają się dużo bardziej niż abonament.
Hull666 pisze:Co o tym sądzicie?
nokia e63 w orange
Nie możesz podlinkowywać strony ze swojego konta w Orange. Przecież nikt tego nie otworzy. Jak już, to zrób screena tego co oni Ci tam proponują, zamaż numery i wtedy zamieszczaj.
co wybrać w PLAY czy Orange?
Chyba Play lepsze?
Pod względem cenowym tańsze abonamenty i o wiele tańsze telefony są w Play.

 #339848  autor: Hull666
 08 cze 2009, 17:34
elrond dziękuje za informacje
masz rację, obliczyłem sobie dokładnie teraz, że w Orange się nie opłaca bo co prawda oszczędzam na telefonie 198 zł ale jest na 36 miechów zamiast na 24 (chcę na tyle) i później po roku abonament droższy nie o 10 zł ale 30 (75 zł w ORANGE) (w PLAY 45 zł). Czyli jedna wielka lipa ten Orange.

Mam pytanie, przedłużając umowę idąc do salonu co muszę ze sobą zabrać. tylko dowód osobisty czy jeszcze starą umowę, zaświadczenie o zarobkach?
Czy nie trzeba umowy bo oni już mają wszystko w komputerze (poprzednia umowa)

 #340598  autor: kubasz
 12 cze 2009, 17:10
Znalazłem się dziś w dość dziwnej sytuacji, ponieważ okazało się, że nie ma możliwości przedłużenia umowy Play Lajt na 36 miesięcy, mimo że w cenniku nic takiego nie pisze. Zostałem zmuszony do przejścia na OnePlay25 i dodatkowo dostałem 40 minut do wszystkich sieci przez 36 miesięcy (i oczywiście telefon). Musiałem na szybko podejmować decyzję, ale wydało mi się to dosyć porównywalne, szczególnie, że 40 minut wystarczy na cały miesiąc dzwonienia. Czy dużo straciłem?

Pozdrawiam, Kuba.

 #340599  autor: elrond
 12 cze 2009, 17:25
kubasz, moim zdaniem już dużo tracisz przez podpisywanie umowy na 36 miesięcy. Nie wiem, jak uważasz, ale ja myśle że to jak strzelić sobie w kolano. Lepszy telefon nie jest wart 3-letniego uwiązania. Też wydawało mi sie to kiedyś dobrą opcją... ale niestety nie jest. Rynek jest zbyt dynamiczny, szczególnie teraz.

Co do warunków to są raczej w porządku. W sumie wychodzi dość dużo minut w porównaniu do innych sieci. Problemem jest stawka minutowa po przekroczeniu - 49 gr. W porównaniu do aktualnych pre-paidów i faktu, że będziesz tak miał przez 3 lata to drogo. Rozliczenia miedzyoperatorskie idą w dół, ceny będą spadać... Druga sprawa to internet - dość drogi (jak ogólnie w Playu) i rozliczany co 100KB. Zdaje sie że Play coś kombinuje z tą stawką. No chyba że nie korzystasz z internetu w telefonie.

 #340601  autor: bledos
 12 cze 2009, 17:32
kubasz,
Play Lajt, płacisz 30 dostajesz 40 zł, minuta za 0,49zł czyli 81 min w abonamencie.

One Play 25, płacisz 25, dostajesz 25, minuta 0,49zł czyli 51 minut + za przedłużenie 40min. Czyli razem na całą umowę 91minut (więcej o 10 minut w stosunku do Lajt a 5 zł mniejszy abo).
Umowa na 36 - tu już Twój wybór, nie wiem, czy nie bardziej opłacało się dołożyć do telefonu, ale teraz to już musztarda po obiedzie ;)

Na moje oko nie straciłeś ;)

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #340631  autor: BOBSTER
 12 cze 2009, 20:46
One Play 25 + pakiet minut = 91min do wszystkich + pakiet 100sms`ów = 350sms`ow do play (225 do wszystkich) > Play Lajt
Szkoda tylko że żadnych zniżek za tel nie ma a branie umowy na 36 miesiecy sie nie opłaca.
  • Strona 17 z 182
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 182
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 182