DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 14 z 171
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 171

 #338225  autor: yagi
 30 maja 2009, 15:03
vectra2.0, ile razy jeszcze napiszesz o tym samym?

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #339055  autor: barteks2
 03 cze 2009, 21:16
Czy wiadomo już dokładną datę, kiedy znikną opłaty za przenoszenie numerów? Mam ponad ponad 50zł na tak-taku i chciałbym, że tak powiem przenieść to sobie do Play :)

 #339060  autor: widex
 03 cze 2009, 21:26
Numer możesz przenieść, ale pieniądze zostaną w Erze.

 #339066  autor: barteks2
 03 cze 2009, 22:07
Zgadza się, ale Play ma taką promocję, że oddają pieniądze zabrane przez Erę, więc nic nie powinienem stracić :P

http://www.speedtest.net/result/6970778920.png

 #339261  autor: darkangel
 05 cze 2009, 08:44
Wczoraj złożyłem wniosek w salonie Playa o przeniesienie nr z Orange do Playa, mam pytanie, Orange już pobrało mi 61zł, czy to jest jednoznaczne z tym że jak pobrali to wszystko się zgadza?, czy tak czy siak pobierają a jak przeniesienie nie dojdzie do skutku to zwracaja tą kase?
I drugie pytanie to takie, czy ta ważność konta u obecengo operatora, w moim przypadku Orange to jest ważna tylko do tej chwili kiedy pobierają mi tą opłate za przeniesienie a potem może być już nie aktywne wychodzące?
Pytam dlatego że jutro mi się kończy termin w Orange na połączenia wychodzące i nie wiem czy mam zasilać konto czy jak pobrali już opłate to bedzie wszystko OK.

 #339269  autor: Btk_Tomas
 05 cze 2009, 09:15
darkangel pisze:czy to jest jednoznaczne z tym że jak pobrali to wszystko się zgadza?
Skoro kasę pobrali to wszystko jest ok i numer będzie przeniesiony.
darkangel pisze:I drugie pytanie to takie, czy ta ważność konta u obecengo operatora, w moim przypadku Orange to jest ważna tylko do tej chwili kiedy pobierają mi tą opłate za przeniesienie a potem może być już nie aktywne wychodzące?
Kasa jest pobrana więc nie ma konieczności przedłużania połączeń wychodzących.

 #339368  autor: vectra2.0
 05 cze 2009, 20:39
wiem że może tym postem narażam się na ostrzeżenie, a na pewno na złość ze strony yagi, ale zaryzykuje. Jak wiadomo od 6 czerwca tj od jutra jest darmowa przenoszalność numerów. w tej ustawie jest napisane: "Będzie można przenosić numer także podczas zrywania umowy z własnej winy. Abonent żądając przeniesienia przydzielonego numeru, może rozwiązać umowę z dotychczasowym dostawcą usług bez zachowania terminów wypowiedzenia określonych w rozwiązywanej umowie. W takim przypadku abonent jest obowiązany do uiszczenia opłaty dotychczasowemu dostawcy usług w wysokości nieprzekraczającej opłaty abonamentowej za okres wypowiedzenia, nie wyższej jednak niż opłata abonamentowa za jeden okres rozliczeniowy, powiększonej o roszczenie związane z ulgą przyznaną abonentowi obliczoną proporcjonalnie do czasu pozostającego do zakończenia trwania umowy." to znaczy, że jeśli ja mam era fun do 12 lipca a mam konto aktywne do 30 lipca na wychodzące, czyli już spłaconą umowe to moge iść i przenieść numer bez konsekwencji czy musze do lipca 12 czekać.

 #339374  autor: widex
 05 cze 2009, 21:00
vectra2.0 pisze:od 6 czerwca tj od jutra jest darmowa przenoszalność
od 6 lipca z tego co słyszałem, nie liczmy na to, że W3 od razu zmieni cenniki 6 lipca ;> Coś czuje, że pod koniec lipca.

 #339381  autor: piokuk
 05 cze 2009, 21:24
Ale tutaj nie ma co zmieniać. To nie jest ich dobra wola lub nie. Nawet gdybyś zapłacił to możesz ich pozwać z tytułu nienależnego świadczenia.
Ostatnio zmieniony 05 cze 2009, 23:30 przez piokuk, łącznie zmieniany 1 raz.

 #339390  autor: express100
 05 cze 2009, 21:53
To nie jest ich widzi mi się tylko ustawa, którą muszą wprowadzić, bo jak nie wprowadzą tego to będą musieli zapłacić duże kary.

Doładowania do wszystkich sieci- www.blue.pl
PLAY- STARA, NOWA, FRESH
Orange- NOGo, OPOP
T-Mobile- NTT i Happy8, Heyah NOWA i PAKIETOWA
mBank mobile 19gr+50MB+100zł/m-c

 #339396  autor: widex
 05 cze 2009, 22:10
No ja wiem, że ustawa. Będą starać się zwlekać :>

 #339752  autor: yagi
 08 cze 2009, 00:16
vectra2.0 pisze:wiem że może tym postem narażam się na ostrzeżenie, a na pewno na złość ze strony yagi
Akurat tym nie - wg mnie. Bez przesady, tyranem nie jestem... ;) Ostrzeznie poszlo za 3 lub 4 tematy w roznych dzialach o tej samej tresci...
vectra2.0 pisze:Jak wiadomo od 6 czerwca tj od jutra jest darmowa przenoszalność numerów.
Jak juz wspomniano - ustawa wchodzi w zycie miesiac pozniej.

Ciekawy jestem jakie tricki beda stosowac operatorzy zeby skubnac klientow przenoszacych numer ;) Cos czuje, ze bedzie troche na ten temat w tym watku...

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #339755  autor: piokuk
 08 cze 2009, 00:35
Na tricki bym nie liczył. Zobaczycie.

 #339776  autor: darkangel
 08 cze 2009, 11:35
Wczoraj odebrałem zestaw startowy playa, i Pani z Playa powiedziała, że ten nowy starter mam włożyć dopiero 11 czerwca (nie wcześniej), bo do tej daty Orange trzyma mój nr czy coś w tym stylu. Pytanie co się stanie jakbym włożył wcześniej ten nowy starter?.
11 czerwca jest przecież święto to w niczym nie koliduje? (a może oni to już ustawiają z góry w systemie?)
Czy mając ten starter co dostałem z 9zł na koncie można jeszcze jakiś bonus zabrać przenosąc nr? bo na opakowaniu coś pisze o jakiś 30% bonusu...

 #339779  autor: kowcio
 08 cze 2009, 12:02
darkangel, po porstu karta SIM nie zaloguje się do sieci (nie bedzie miała zasięgu) i chyba nic poza tym :| U mnie jak znajomy przenosił numer też do Play'a to od razu włożył kartę SIM i czekał aż pojawi się zasięg u niego i doczekał się ;)

 #340037  autor: vectra2.0
 09 cze 2009, 14:19
jeszcze mam takie pytanie. jak już chyba wiedzą jestem w tej (drogiej) erze fun oznacza to że nie muszę rejestrować numeru gdyż mam umowę. jest ona na moją mamę bo jestem niepełnoletni, ale gdy będę przenosił numer to muszę zarejestrować go na siebie czy mogę przenieść numer należący do mamy. i co radzicie czy lepiej jest jednak na siebie (chodzi o to żeby później np jak będę chciał gdzieś przenieść to żebym nie musiał mamy po sklepach ciągać) i czy za przerejestrowywanie się płaci. i czy wogólę na kogo stoi numer jest ważne. mam 17 lat

 #340042  autor: darkangel
 09 cze 2009, 14:37
vectra2.0 pisze:jeszcze mam takie pytanie. jak już chyba wiedzą jestem w tej (drogiej) erze fun oznacza to że nie muszę rejestrować numeru gdyż mam umowę. jest ona na moją mamę bo jestem niepełnoletni, ale gdy będę przenosił numer to muszę zarejestrować go na siebie czy mogę przenieść numer należący do mamy. i co radzicie czy lepiej jest jednak na siebie (chodzi o to żeby później np jak będę chciał gdzieś przenieść to żebym nie musiał mamy po sklepach ciągać) i czy za przerejestrowywanie się płaci. i czy wogólę na kogo stoi numer jest ważne. mam 17 lat

Z tego co mi się wydaje jak jesteś nie pełnoletni to nie możesz przenieść nr do Playa, więc musisz tak jak jest że twoja mama przeniesie nr.
Z tym nie ma tak dużo roboty jak Ci się zdaje, jak wszystko się bedzie zgadzało to tylko 2 razy do salonu będzie musiała Playa podejść.

 #340399  autor: yagi
 11 cze 2009, 14:12
vectra2.0, pierwsza sprawa jest taka ze numeru w Funie nie przepiszesz na inna osobe. Twoja mama musi go na siebie przeniesc do Play - potem powinna byc mozliwosc przerejestrowania w Playu na Ciebie jak bedziesz pelnoletni...

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #340434  autor: vectra2.0
 11 cze 2009, 19:00
A czy przerejestrowywanie jest płatne?

 #340444  autor: Spiite
 11 cze 2009, 20:12
Rejestracja jest darmowa, to i zmiana danych też.
  • Strona 14 z 171
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 171
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 171