DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 17 z 171
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 171

 #348336  autor: nicram
 24 lip 2009, 09:30
tomko111 pisze:nicram, Twój numer może być nieaktywny nawet 24h, nie mniej jednak nie dłużej. To niekoniecznie musi być wina Playa, Plus mógł wyłączyć numer, ale nie wysłać komunikatu zwalniającego owy numer do Playa i stąd ten nieaktywny numer.
Włączyli :D :D tak się cieszę, bo mama już na mnie krzyczała :P że straci numer, że po co było to całe przenoszenie hehe

tomko111 Nawet nie wiedziałem że numer może być nieaktywny tyle czasu, teraz już to będę wiedział :-)
Pozdrawiam

 #348339  autor: waeren
 24 lip 2009, 09:45
nicram pisze:le się czeka z aktywacją karty. U mojej mamy dzisiaj numer powinien już być przeniesiony, ale nie jest i doczekać się nie mogę. Wczoraj Plus w nocy wyłączył numer, a dzisiaj Play nie zdążył go jeszcze włączyć. Mam czekać jeszcze?, czy może udać się do salonu żeby naprawili ten problem. Jak dzwonię na ten numer przenoszony to mówi lektor że nie ma takiego numeru. Numer z kolei abonamentowy, który też przenosiłem do Play Fresh został aktywowany w terminie, a dokładnie coś około 2 w nocy. Czyżby coś poszło nie tak? ile mam czekać?
nicram pisze:Włączyli :D :D tak się cieszę, bo mama już na mnie krzyczała :P że straci numer, że po co było to całe przenoszenie hehe
Widzisz nicram wychodzi, że całkiem szybko Ci się udało, nie zdążyłem już odpowiedzieć ile to może trwać ale powiem Ci chociaż ile to u mnie to trwało. Abonament Plusa do Play fresh, wyłączony w Plusie we wtorek około 19.30, aktywacja we freshu dopiero we czwartek około 13.00, tak więc grubo ponad 24h, też się troszkę denerwowałem, ale zależało mi na numerze, więc zniosłem to i nie żałuję, mam lepiej :-D

szukałem i szukałem i znów wróciłem do abo Play.....nic lepszego dla mnie na razie nie wynaleziono:)

 #348353  autor: nicram
 24 lip 2009, 11:05
waeren pisze:
nicram pisze:le się czeka z aktywacją karty. U mojej mamy dzisiaj numer powinien już być przeniesiony, ale nie jest i doczekać się nie mogę. Wczoraj Plus w nocy wyłączył numer, a dzisiaj Play nie zdążył go jeszcze włączyć. Mam czekać jeszcze?, czy może udać się do salonu żeby naprawili ten problem. Jak dzwonię na ten numer przenoszony to mówi lektor że nie ma takiego numeru. Numer z kolei abonamentowy, który też przenosiłem do Play Fresh został aktywowany w terminie, a dokładnie coś około 2 w nocy. Czyżby coś poszło nie tak? ile mam czekać?
nicram pisze:Włączyli :D :D tak się cieszę, bo mama już na mnie krzyczała :P że straci numer, że po co było to całe przenoszenie hehe
Widzisz nicram wychodzi, że całkiem szybko Ci się udało, nie zdążyłem już odpowiedzieć ile to może trwać ale powiem Ci chociaż ile to u mnie to trwało. Abonament Plusa do Play fresh, wyłączony w Plusie we wtorek około 19.30, aktywacja we freshu dopiero we czwartek około 13.00, tak więc grubo ponad 24h, też się troszkę denerwowałem, ale zależało mi na numerze, więc zniosłem to i nie żałuję, mam lepiej :-D

Wcześniej również przenosiłem numer z abonamentu (taryfa Kubali z pięciolinią) do Play Fresh-a. Wypowiedzenie umowy ze względu na RŚUT złożyłem 22 maja, numer został przeniesiony z dniem 18 lipca 2009. Plus numer wyłączył 17 lipca, a 18 lipca o 01:45 włączył go Play. Numer był złoty, tak więc również mi na nim zależało :-)
Jeśli miałbym czekać z aktywacją numeru tyle co Ty, to chyba brakło by mi cierpliwości :wink:

Czuję się taki wolny, mam tyle minut do wszystkich sieci przy doładowaniach i w ramach przenoszenia numery, że nie myślę o tym ile zapłacę za rozmowę hehe. Wcześniej co z tego że miałem jednakową stawkę do wszystkich, skoro i tak za to płaciłem jak za zboże hehe :lol:

 #348369  autor: Wulo
 24 lip 2009, 11:49
Miałem ochotę przenieść numer z Ery do Play, ale zostawiłem i mam teraz 2 numery, czyli Era i Play.

 #348381  autor: Artur051
 24 lip 2009, 12:42
Czy to żart? Właśnie dostałem sms, że numer przestanie byc aktywny w PLUSIE dopiero 29tego lipca. Nie ma to jak przenoszenie numeru w jeden dzień i "lider technologiczny plus" xd dla przypomnienia - wniosek o przeniesienie złożony wczoraj ok. 10:30 xd - daje to PEŁNE 7 dni...

 #348386  autor: tomko111
 24 lip 2009, 12:49
Artur051, tak jak już wcześniej pisałem Plus wysłał wniosek do UKE o wstrzymanie uprawnień klientów i dopóki prezes UKE nie odpowie na owy wniosek, to Plus może dalej przenosić numer w 7 dni, to samo tyczy się Orange.

 #348391  autor: Artur051
 24 lip 2009, 13:07
tomko111 pisze:Artur051, tak jak już wcześniej pisałem Plus wysłał wniosek do UKE o wstrzymanie uprawnień klientów i dopóki prezes UKE nie odpowie na owy wniosek, to Plus może dalej przenosić numer w 7 dni, to samo tyczy się Orange.
Rozumiem, ale mogliby się toche zacząć starać i przyspieszać przenoszenie numerów w końcu od rozpoczęcia jednodniowego przenoszenia minęły 2 tygi... . Mam nadzieję, że UKE dowali niezłe kary Polkomtelowi i Centertelowi ;]

 #348657  autor: krystian1022
 25 lip 2009, 23:05
ja jak przenosiłem nr z orange do playh to było wszystko ok :)
o 11.39 proces przenoszenia rozpoczęty, a o 01:22 numer już w play, więc niespełna 14 godzin... ale może to był wyjątek :D

 #348685  autor: ciuchcia
 26 lip 2009, 09:39
w ankiecie brakuje opcji ... ja chce przeniesc nr do mBank mobile ;) maja najlepsza oferte pakietow internetowych.

 #348692  autor: Artur051
 26 lip 2009, 10:13
ciuchcia pisze:w ankiecie brakuje opcji ... ja chce przeniesc nr do mBank mobile ;) maja najlepsza oferte pakietow internetowych.
Tak, tak - temat założony:2006-05-31, 18:03. Zakładający miał być jasnowidzem, że mBank wogóle wejdzie w telefony komórkowe, a co w ogóle miał wiedzieć o jego ofercie? ;]

 #348698  autor: ciuchcia
 26 lip 2009, 11:19
Artur051 pisze:
ciuchcia pisze:w ankiecie brakuje opcji ... ja chce przeniesc nr do mBank mobile ;) maja najlepsza oferte pakietow internetowych.
Tak, tak - temat założony:2006-05-31, 18:03. Zakładający miał być jasnowidzem, że mBank wogóle wejdzie w telefony komórkowe, a co w ogóle miał wiedzieć o jego ofercie? ;]

faktycznie moj blad ;p przepraszam - nie zwrocilem uwagi na date ankiety. Myslalem, ze zostala zrobiona po ostatniej zmianie z 6 lipca :)

 #348825  autor: kold11
 26 lip 2009, 21:17
07.07.2009 złożyłem wraz z żoną (też ma abo w Plusie) wniosek o przeniesienie nr do Play Fresh. Mam okres rozliczeniowy od 5 do 4 kolejnego miesiąca. Żona od 25 do 24 kolejnego miesiąca.
Na dzień dzisiejszy (26.07.09) na obu numerach status w Play "Oczekiwanie na zgodę obecnego operatora". A ten status chyba jest jakoś od 10.07. O co tu chodzi? Wydaje mi się, że to stanowczo za długo (14 dni roboczych!). Czy ktoś może pomóc? Co robić w tej sytuacji?

 #348829  autor: tomko111
 26 lip 2009, 21:35
kold11, idź do salonu Playa i poproś ich, aby wysłali do Plusa interwencję między operatorską (oni będą wiedzieć o co chodzi), rzeczywiście ten czas powinien wynosić 14 dni, ale nie martw się ja też czekam na przeniesienie numeru z Orange do Play już prawie miesiąc...

Kontaktuj się z Playem szybko, pamiętaj, że pełnomocnictwo jest ważne tylko 21 dni, czyli w Twoim przypadku do 28 lipca.

 #348993  autor: trus1991
 27 lip 2009, 21:23
Wracając do mojej sprawy, dziś byłem w PLAY, i zaś była ta baba ;/, która okazała się kierowniczką, ja jej mówię ze chce przeniesc numer, a ona wyskakuje z kartą rejesrtracyjną, to ja jej spokojnie mówię że dzwoniłem do BOK, i żadnej karty nie trzeba, a ona sie nadal upierała że z czego ma wziąść teo moje dane które są w Orange, to ja jej mówię ze przecież wypełniałem tą kartę i wiem co tam było, ona coś pomruczała i powiedziała że ewentualnie może to zrobić ale na moją odpowiedzialność, wzięła dowód coś tam spisała, dała mi kilka kartek do podpisu, a teraz juz jak sie patrzałem to jest zgoda od ORANGE, i jutro muszę iść tylko po starter za 9zł, i podpisać coś tam... tylko że ja jutro nie dam rady, najwcześniej w środe, mogę iść w środe, ale do innego punktu PLY, ponieważ jadę w inne strony i będę przy PLAY, czy ewentuialnie kiedys przy okazji wstąpić tam gdzie dziś byłem?

Nokia 3310 -----> Siemens MC60----> Motorola L7 -----> SE K550i -----> SE C902 ------> HTC Desire Z

 #348995  autor: osachorzow
 27 lip 2009, 21:31
Starter możesz odebrać w dowolnym punkcie play ;) Dla oszczędzenia nerwów wybrał inny niż ten w którym jest ta niedouczona kierowniczka ;)

 #348997  autor: trus1991
 27 lip 2009, 21:36
hehe, dzięki, a powiedz mi co ze środkami które miałem w orange? bo ja sobie doladowywalem co 5zl, i mam teraz 16zl, a nie chce tego stracic, to przechodzi do PLAY?

Nokia 3310 -----> Siemens MC60----> Motorola L7 -----> SE K550i -----> SE C902 ------> HTC Desire Z

 #348998  autor: osachorzow
 27 lip 2009, 21:41
Nie! Kasa nie przechodzi między operatorami! Więc albo to szybko wydzwoń albo komuś przelej... o ile już Ci nie wyłączyli telefonu z Orange...

 #349449  autor: opti
 30 lip 2009, 09:09
wczoraj po 14 w salonie play poszedl wniosek o przeniesienie numeru z simplusa na fresh'a, dzisiaj rano po 8 plus przyslal sms ze rozpoczeto procedure przen. numeru, ciekawe jaki bedzie nastepny sms.. znajac ich to 7dni numer jeszcze wytrzymaja :shock:

EDIT:

wlasnie przyszedl sms z plusa ze zakonczono proces p. numeru, numer przestanie byc aktywny w sieci plus w z koncem dnia 04.08.2009

jak widac 24h w plusie to fikcja nadal, zaloze sie ze przyjac numer z innej sieci dadza rade w 24h :-D

 #350385  autor: lucas0
 04 sie 2009, 19:23
8 sierpnia konczy mi się umowa z ERA - plan biznes 40. Chce przenieść numer do play fresh ... czy zdarzę załatwić wszystkie formalności do końca tygodnia ?? W przyszłym tygodniu udaję się na urlop i nie chciałbym pozostać bez połączenia ze światem :)

 #350498  autor: waeren
 05 sie 2009, 07:52
Oczywiście że zdążysz, wizyta w salonie Play i podpisanie dokumentów to około 10 minut, potem jeszcze przez 30 dni będziesz w erze, okres wypowiedzenia dla abo, więc telefon będzie działał.

szukałem i szukałem i znów wróciłem do abo Play.....nic lepszego dla mnie na razie nie wynaleziono:)
  • Strona 17 z 171
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 171
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 171