DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 21 z 182
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 182

 #350967  autor: teps86
 07 sie 2009, 16:52
kkamilekk, ja się z Toba zgadzam jak najbardziej że Fresz jest bardzo korzystny ale ja potrzebuje niestety telefon. A kupowanie czegoś na wolnym rynku za kilkaset zł sprowadza się praktycznie do tego samego co podpisanie umowy w moim mniemaniu i według moich obliczeń orientacyjnych:)

 #350973  autor: kubik
 07 sie 2009, 17:18
jeżeli komuś nie zależy na telefonie, to najbardziej się opłaca oferta bezterminalowa z abonamentem w cenie niższego + dodatkowe pakiety. osobiście nie potrafię "przejeść" tych wszystkich minut, bo się przyzwyczaiłem że w Plusie miałem >tylko< 150, a teraz raz tyle za mniej ;o)

 #352695  autor: bledos
 15 sie 2009, 22:07
Na pewno można przedłużyć online'a na zasadach "wakacje od abonamentu" - 3 miesiące bez abonamentu z umową na 12 miesięcy (bez modemu). Tutaj więcej info. Z tego co pamiętam są też opcje z modemem, ale nie mogę znaleźć... :/

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #353055  autor: Soulfly
 17 sie 2009, 13:35
No to wychodzi ze bardziej sie oplaca wypowiedziec umowe i wziasc nowa bo modem jest dodatkowo a zawsze za 100 na allegro pojdzie

Prawda jest jak d@@a-każdy ma swoją

 #353130  autor: jaroslawk
 17 sie 2009, 19:01
Orientuje się ktoś, czy jeśli chcę rozwiązać umowę z Play (po końcu okresu zastrzeżonego) i przenieść numer do Play Fresh to muszę znać numer umowy? Dziś jak byłem w punkcie play to tak mi powiedzieli i że oni sami nie mogą mi tego numeru podać (nie mają uprawnień).

 #353139  autor: elrond
 17 sie 2009, 19:58
jaroslawk pisze:Orientuje się ktoś, czy jeśli chcę rozwiązać umowę z Play (po końcu okresu zastrzeżonego) i przenieść numer do Play Fresh to muszę znać numer umowy? Dziś jak byłem w punkcie play to tak mi powiedzieli i że oni sami nie mogą mi tego numeru podać (nie mają uprawnień).
Ja jak składałem rezygnacje, to trafiłem na strasznie nieobeznaną panienkę, chyba nowoprzyjętą. Ale okazało się w końcu, że numer umowy jest potrzebny - zadzwoniłem później do niej i numer podałem przez telefon. Więc chyba trzeba.

 #353143  autor: jaroslawk
 17 sie 2009, 20:07
elrond pisze: Ja jak składałem rezygnacje, to trafiłem na strasznie nieobeznaną panienkę, chyba nowoprzyjętą. Ale okazało się w końcu, że numer umowy jest potrzebny - zadzwoniłem później do niej i numer podałem przez telefon. Więc chyba trzeba.
Słabo trochę bo nie mogę umowy w chwili obecnej znaleźć, a nie wiesz może czy jakoś można ten numer zdobyć?

 #353156  autor: elrond
 17 sie 2009, 21:24
jaroslawk pisze:Słabo trochę bo nie mogę umowy w chwili obecnej znaleźć, a nie wiesz może czy jakoś można ten numer zdobyć?
Sprawdzałem i na Play24 na pewno go nie ma. Nie widze go tam.

Spróbuj zadzwonić do OK. Nie wiem, może tam podadzą? Ale jeśli w salonie nie mogli, to i tu nie. Spróbować możesz.

 #353273  autor: kkamilekk
 18 sie 2009, 12:44
składałem jakies 2 tyg temu takie wypowiedzenie i nie podawałem nr umowy..bo jak sie przechodiz na fresha to "niby" nie trzeba. a tak w ogole to opłacalne jest przejscie do fresha potem do innej sieci a potem znow na fresh abonament:) nowym klientom daja wiecej niż stałym:)

 #353370  autor: teps86
 18 sie 2009, 17:52
kkamilekk pisze: nowym klientom daja wiecej niż stałym:)
No jak to? To samo dają (niestety). Przecież przy przedłużeniu można teraz dostać dokładnie to samo co przy przejściu z innej sieci. Nawet tu to było poruszane stronę, dwie temu. I robią to bez łaski bo mi Pan w salonie od razu to zaproponował. Chyba że chodzi Ci jeszcze o jakieś inne promocje.

 #353438  autor: kkamilekk
 18 sie 2009, 22:48
teps86 pisze:
kkamilekk pisze: nowym klientom daja wiecej niż stałym:)
No jak to? To samo dają (niestety). Przecież przy przedłużeniu można teraz dostać dokładnie to samo co przy przejściu z innej sieci. Nawet tu to było poruszane stronę, dwie temu. I robią to bez łaski bo mi Pan w salonie od razu to zaproponował. Chyba że chodzi Ci jeszcze o jakieś inne promocje.
w umowie z tel dawali mi upust na abonament wiadomo co i jak a przechodzac z innej sieci daja:
http://web.playmobile.pl/pl/przejdz-do-play/oferta/

np play 25....40min do wszystkich na caly okres umowy..tylko ciekawe zcy to oferta z tel czy bez:P

 #353511  autor: teps86
 19 sie 2009, 10:52
No ale ja o tym samym! Mi Pan zaproponował do abo 45 dodatkowe 50 minut. Zwróć uwage, że tam w tej ofercie jest pomiedzy tabelkami słowo "LUB". Te promocje nie sumuja się tylko wybierasz albo rabat albo minuty do wszystkich albo do Play. I jest to na pewno oferta z telefonem!:)

 #353515  autor: darase
 19 sie 2009, 11:12
W umowie play mam wartość ulgi 900zł, zamiast wartość usługi tzn że mam nie płacić abonamentu? :-D

eCoal i nie ma problemu :-)

 #353519  autor: datka
 19 sie 2009, 11:27
Uwaga do wszystich przedłużających umowy w dowolnej sieci.
Ja osobiście skorzystałam z pomocy doradcy z Play, który przyjechał do mnie do domu z laptopem i przy nim mogłam wybrać ofertę jaka mnie najbardziej interesuje. Wcześniej tylko telefonicznie ustaliliśmy model telefonu i jego cenę w interesujących mnie abonamentach. Na komputerze pokazał mi wszystkie opcje jakie generuje system i wtedy najłatwiej i najlepiej jest podjąć decyzję, dodatkowo jest czas na spokojnie się zastanowić i przeliczyć co się bardziej opłaca. Nie słucha się tego co koleś z BOK Ci na szybko proponuje bo przecież nigdy nie wiadomo czy to jest akurat wszystko co można dostać. Tutaj był pełny wgląd do wszystkiego. Pozatym dużo więszka dostępność telefonów. W salonie można czekać miesiąc na telefon, który można mieć u doradcy w ciągu 2-3 dni!!!
Polecam skorzystać z usług doradcy.
 #353531  autor: Zabijak
 19 sie 2009, 11:59
Siema, nadszedł czas na przedłużenie umowy, posiedziałem trochę i wymyśliłem żeby skorzystać z promocji One Play 45, na którą dostane rabat 20 czyli do zapłaty 25 miesięcznie i w tym 100 min do wszystkich, taniej niż obecnie bo mam abonament 30 pln i 40 pln na koncie co daje 81 min. No i jeszcze pozostaje kwestia telefonu - myślałem o SE P1 który przy One Play 45 kosztował by mnie 249 złotych. Co sądzicie o tym ? Czy olać to i wziąść fresha ?
 #353550  autor: kkamilekk
 19 sie 2009, 13:21
teps86 pisze:I jest to na pewno oferta z telefonem!:)
wiec nowym przenoszacym daja wiecej wniosek olewaja przedluzajacych umowe
"Zabijak" One Play 45, na którą dostane rabat 20 czyli do zapłaty 25 miesięcznie i w tym 100 min do wszystkich

to daja na umowie bez tel...przynajmniej mi tak dawali...wtedy fresh bardziej sie oplaca bo za doladnowania masz darmowe smsy do innych sieci
 #353554  autor: teps86
 19 sie 2009, 13:52
kkamilekk pisze: wiec nowym przenoszacym daja wiecej wniosek olewaja przedluzajacych umowe
przyznam się że teraz to ja nie czaje... Na podstawie czego wyciągnąłeś ten wniosek? Przecież tu dostaje się DOKŁADNIE TO SAMO. Czy przechodzisz czy przedłuzasz masz prawo do wyboru telefonu i do jednego z trzech bonusów. Czyli dają to samo jak dla mnie:) Wytłumacz prosze jak rozumiesz zatem "wiecej" dla przenoszących. A, że olewaja przedłużajacych to inna sprawa;p
 #353574  autor: kkamilekk
 19 sie 2009, 15:13
tez juz sie w tym gubie:P
http://web.playmobile.pl/pl/moj-play/zo ... index.html

replay extra: abo za 25zl...ekstra pakiet minut (25min) do wszystkich i 500do play i stacjonarne umowa 12mcy

przenoszac nr
http://web.playmobile.pl/pl/przejdz-do-play/oferta/
abo play 25zl i...40min do wszystkichumowa 24mce i telefon

wybierajac nowy tel w replay mamy tylko upust na abo. no to chyba nie jest tak samo:P

 #353683  autor: teps86
 19 sie 2009, 21:57
kkamilekk, chłopie nie czytasz ze zrozumieniem co pisze! Wcześniej napisałem (i nie tylko ja) że teraz oprócz standardowego replay'a masz też do wyboru DOKŁADNIE TAKA SAMA OPCJĘ jak przy przenoszeniu nru z innej sieci co jest już korzystniejsze od replaya! Idź do salonu i zapytaj co dla Ciebie maja to Ci to zaproponują - wiem bo sam tak robiłem. Oprócz tego na OK zaoferują Ci jeszcze abo 65 w cenie 50zł na całą umowę.
Mam nadzieje, że teraz już wszystko jest jasne...

 #353691  autor: darase
 19 sie 2009, 22:14
Hej jak macie na umowie w play bo mi napisali promocja 3 miesi bez abonamentu, wartość ulgi 900zł jak to rozumieć?

eCoal i nie ma problemu :-)
  • Strona 21 z 182
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 182
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 182