DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 20 z 171
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 171

 #362421  autor: PiotrG-dz
 29 wrz 2009, 13:34
Napisz skargę do UKE :)

 #362532  autor: bledos
 29 wrz 2009, 20:37
Od jutra w Play przeniesienie numeru odbywać się będzie w procesie jednowizytowym. Co więcej, klient nie będzie już musiał płacić za starter (chyba, że zdecyduje się na proces standardowy). W tym przypadku klient otrzyma kartę z limitem początkowym w wysokości 9 zł. Oczywiście wszystkie benefity z tytułu przeniesienia numeru (3x20zł) pozostają.

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #362535  autor: DanielR
 29 wrz 2009, 20:44
bledos pisze:Od jutra w Play przeniesienie numeru odbywać się będzie w procesie jednowizytowym.
bledos - JEDNOWIZYTOWYM, co wcale nie musi być równoznaczne z JEDNODNIOWYM. :)

 #362536  autor: bledos
 29 wrz 2009, 20:48
jojo, oczywiście, wcale nie twierdzę, że jednodniowym. Wszystko uzależnione od konkretnej sytuacji i z tego chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę. Tym niemniej proces wygodniejszy, niż na 2 wizyty ;)

BTW. Przenoszenie z Play do Heyah kosztowało mnie wyłączenie numerów w ciągu 24h od złożenia wniosku i czekanie przez weekend na startery... Uciążliwe, ale do przełknięcia. Kolejne przenosiny przetestowane ;)

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #362647  autor: wlodarek1
 30 wrz 2009, 13:54
Czy to wszystko co napisano w tym temacie oznacza że mogę zerwać umowę zawartą 1 WRZEŚNIA w plusie na 30 doładowań po 30 zł [czyli mixPlus] i przejść bez problemów do innej sieci :smt009 :?:

 #362668  autor: osachorzow
 30 wrz 2009, 15:55
wlodarek1, problemów Ci nie będą raczej robić... zapłacisz karę umowną i możesz zmienić sieć...

 #362669  autor: Spiite
 30 wrz 2009, 16:05
Możesz zerwać umowę w każdej chwili ale zapłacisz wtedy karę umowną.

 #362704  autor: wlodarek1
 30 wrz 2009, 19:30
No nie , kar to ja płacić nie zamierzam , za biedny na to jestem .
Bo ja myślałem śledzc ten topic że teraz to już można zrywać umowy bez żadnych konsekwencji , Ciągle piszecie o tym przenoszeniu , dlatego tak pomyślałem .

 #362706  autor: bledos
 30 wrz 2009, 19:32
zauwaz, ze temat jest w kategorii pre-paid...

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #362733  autor: metpablo
 30 wrz 2009, 22:07
Dziś w nowej procedurze złożyłem wniosek o przeniesienie numeru z TT do PF. Ciekawe, czy Era wniosek zaakceptuje czy też nie. Bo dopiero w domu zobaczyłem, że w swojej dokumentacji (numer po abonamencie) Era ma tylko jedno imię w punkcie Playa gość wpisał do wniosku oba imiona...

 #362808  autor: taiszo
 01 paź 2009, 03:39
Przedstawiam historię przeniesienia numeru u mnie z Heyah do Play Fresh:

28 września godzina 20:30 - złożenie wniosku o przeniesienie w punkcie Playa
30 września godzina 00:00 - wyłączenie numeru w Heyah
30 września godzina 20:00 - odebranie Startera Play Fresh w punkcie Playa
1 października godzina 00:00 - włączenie numeru w PLAY!!!

Czyli ogólnie cała operacja trwała 2 dni. Szkoda, że się pośpieszyłem o te 2 dni , bo od dzisiaj startery dają za darmo :( ale kto to wiedział :wink:

P.S. Mam do was pytanie. Ile muszę czekać aby móc znowu przenieś numer do innej sieci? pytam tak na wszelki wypadek jakby mi się jednak nie spodobało w Playu :D

 #362827  autor: bledos
 01 paź 2009, 10:29
taiszo, nie musisz czekać, możesz to zrobić w każdej chwili...

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #362834  autor: taiszo
 01 paź 2009, 12:01
Dzięki za info :wink:

 #363462  autor: marcinb
 05 paź 2009, 14:13
metpablo pisze:Ciekawe, czy Era wniosek zaakceptuje czy też nie. Bo dopiero w domu zobaczyłem, że w swojej dokumentacji (numer po abonamencie) Era ma tylko jedno imię w punkcie Playa gość wpisał do wniosku oba imiona...
Mam pytanie związane z powyższym cytatem: numer jest zarejestrowane na powiedzmy Jana Kowlaskiego - przynajmniej takie dane widnieją na oficjalnej korespondencji od operatora. Natomiast w dowodzie osobistym Jan Kowalski ma wpisane jeszcze drugie imię.
I co teraz? W papierach o przeniesienie napisać dane takie jak u dotychczasowego operatora czy takie jak w dowodzie (jedno czy dwoje imion podać?)
metpablo pisze:Dziś w nowej procedurze złożyłem wniosek o przeniesienie numeru z TT do PF.
Hmmm... a co to za nowa procedura?

:arrow: Na forum Telepolis od 29.01.2006.

 #363464  autor: osachorzow
 05 paź 2009, 14:19
marcinb, lepiej powiedz nowemu operatorowi żeby wpisał jedno imię (czyli tak jak u starego) - unikniesz ewentualnych problemów z odrzuceniem wniosku. U nowego możesz potem zarejestrować z dwoma imionami (jak w dowodzie). Nowa procedura to przenoszenie jednowizytowe - od razu dostajesz za darmo starter na który wskoczy przeniesiony numer. Zdaje się że nawet te starter ma 9zł na koncie (oprócz bonusu za przeniesienie).

 #363466  autor: marcinb
 05 paź 2009, 14:28
Właśnie widzę teraz na stronie Play Fresh:
Kod: Zaznacz cały
W Play premiujemy każdego, kto przeniesie numer do Play Fresh!
Po przeniesieniu numeru do Play Fresh, przez pierwsze 3 miesiące dostaniesz co miesiąc Pakiet 20 zł na połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci.
Teraz możesz przenieść swój numer do Play Fresh nawet w ciągu jednej wizyty w salonie.

Otrzymasz darmową kartę, a po przeniesieniu numeru dodatkowo 9 zł do wykorzystania na wszystkie typy połączeń.
Przed wizytą zarejestruj numer u swojego obecnego operatora, a jeśli jesteś już zarejestrowany sprawdź poprawność danych.
i niżej
Możesz również skorzystać ze standardowego procesu przenoszenia numeru.
Wtedy poinformujemy Cię, kiedy możesz już odebrać starter.
Koszt startera to 9 zł lub 30 zł Nie czekaj!
Rozumiem, że nowa procedura opiera się na 1-ej wizycie i tym, że starter dostaje się darmowy. Po przeniesieniu otrzymujemy 9zł do wszystkich + 20 zł co miesiąc przez 3 cykle.
To po co jest ten ostatni przypisek - kto by chciał korzystać z poprzedniej wersji procedury przeniesienia tj. 2 wizyty, płatny starter i brak 9 zł na konto???

:arrow: Na forum Telepolis od 29.01.2006.

 #363469  autor: ~R
 05 paź 2009, 14:43
marcinb pisze: Rozumiem, że nowa procedura opiera się na 1-ej wizycie i tym, że starter dostaje się darmowy. Po przeniesieniu otrzymujemy 9zł do wszystkich + 20 zł co miesiąc przez 3 cykle.
To po co jest ten ostatni przypisek - kto by chciał korzystać z poprzedniej wersji procedury przeniesienia tj. 2 wizyty, płatny starter i brak 9 zł na konto???
Zapomniałeś wspomnieć że otrzymasz także 1 z 3 pakietów do wyboru które były aktywne wcześniej ;) czyli minuty do play do wszystkich albo pakiet złotówek.
Stara opcja jest jeszcze dla starych starterów 9 których nie można wykorzystać do tej jedno wizytowej procedury no i oczywiście dla Pracowników jak trafia Ci się jakiś gbur i cham na punkcie to pofatygujesz go ponownie do punktu i przy okazji na takich klientach pracownicy pozbędą się starych starterów ;)

_______________________
Pozdrawiam. Rafał.

 #363470  autor: marcinb
 05 paź 2009, 14:47
To juz teraz mi to wyjaśniłeś :)
Czyli albo stara szkoła: płatny starter, 20 zł/m-c x 3, extra pakiety i dwie wizyty
albo jedna wizyta, darmowy starter, 9 zł + 20 zł/m-c x 3.

:arrow: Na forum Telepolis od 29.01.2006.

 #363522  autor: Charles
 05 paź 2009, 20:54
czy bezproblemowo można przenieść numer z TT a konkretnie z TT Fona ze skończoną umową do Play Mixtury?

nie chce mi się szukac tego po postach :-D

 #363694  autor: ~R
 06 paź 2009, 21:13
marcinb pisze:To juz teraz mi to wyjaśniłeś :)
Czyli albo stara szkoła: płatny starter, 20 zł/m-c x 3, extra pakiety i dwie wizyty
albo jedna wizyta, darmowy starter, 9 zł + 20 zł/m-c x 3.
HEHE :) znowu źle :)

1. płatny starter, 20 zł/m-c dwie wizyty
2. darmowy starter, 9 zł + 20 zł/m-c x 3 + 1 z 3 pakietów :)

~Charles~

Tak możesz bezproblemowo przenieś nr do każdej oferty, tylko że przy przejściu na mixa nie otrzymasz od razu telefonu :) dopiero jak dostaniesz potwierdzenie zwolnienia nr to zostaniesz poinformowany że możesz podejść do punktu odebrać kartę co za tym idzie podpisać umowę na mixa :)

_______________________
Pozdrawiam. Rafał.
  • Strona 20 z 171
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 171
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 171