DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #18603  autor: zgreev
 20 wrz 2005, 21:07
ja :) moj temat staje sie czescia newsa ;)

ogolnie duza ilosc linkow w przypadku gdy jest sie zalogowanym nie dziala... jak znajde jakies nastepne rodzynki to podrzuce :)

zamocni.pl - coming really soooooooooooon...

 #18646  autor: muddy
 20 wrz 2005, 22:15
Kolejny kwiatuszek... Jak widzicie, doładowania "kont telefonów na kartę" punktami Profit są droższe, niż do tej pory doładowania POP. Jednak po wybraniu "Katalogu Profit" pojawia się animacja flash, gdzie można sprawdzić ofertę, a tam doładowania są "po staremu".

Napisałem maila w tej sprawie na adres [email protected]. Dostałem "standardową" odpowiedź ("wszystko może sobie pan sprawdzić na stronie"), z adresu [email protected]. Próbowałem odpisać, co o tym myślę. Przy wysyłaniu odpowiedzi dostałem komunikat serwera, że użytkownik [email protected] nie istnieje.

Szczyt profesjonalizmu...

 #18647  autor: blom
 20 wrz 2005, 22:18
muddy pisze:Kolejny kwiatuszek... Jak widzicie, doładowania "kont telefonów na kartę" punktami Profit są droższe, niż do tej pory doładowania POP. Jednak po wybraniu "Katalogu Profit" pojawia się animacja flash, gdzie można sprawdzić ofertę, a tam doładowania są "po staremu".

Napisałem maila w tej sprawie na adres [email protected]. Dostałem "standardową" odpowiedź ("wszystko może sobie pan sprawdzić na stronie"), z adresu [email protected]. Próbowałem odpisać, co o tym myślę. Przy wysyłaniu odpowiedzi dostałem komunikat serwera, że użytkownik [email protected] nie istnieje.

Szczyt profesjonalizmu...
nie tylko takie kwiatki idea.net.pl.....

 #18671  autor: NMonster
 20 wrz 2005, 23:15
jeśli ktoś chce zobaczyć jeszcze stary wygląd Idei to moze wejsc tu - http://ideabiuroprasowe.pl/

niestety newsy nie sa juz aktualizowane...

Nokia 3510i -> Nokia N-Gage -> Nokia 6670 -> Nokia 6120 Classic -> iPhone 3G 8GB

 #18693  autor: bigman
 21 wrz 2005, 11:00
Po zalogowaniu do Mboxa klikamy ze chcemy wyslac sms po czym wybieramy osobe z ksiazki adresowej. Numer z ksiazki jest przepisywany w pole z liczba sms-ow :wink:


Obrazek

 #18704  autor: blom
 21 wrz 2005, 11:34
TO JUZ JEST NACIAGANIE KLIENTA NA CALY 1 GROSZ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a na aukcjach ida po 23pln....
Obrazek

 #36957  autor: pumba
 22 gru 2005, 20:06
że Orange ma najwyższe ceny telefonów to chyba każdy wie ale że aż tak :?: :!:
spójrzcie na cene SPV C600 przy kwocie deklarowanej od 46 do 65 zł a jego cena przy kwocie 66-90zł jest wyższa niż przy kwocie 25-45zł

Obrazek

 #36959  autor: Frasio
 22 gru 2005, 20:11
89900 za telefon. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ale rzeczywiście, jak wyższa kwota deklarowana, to dają droższy telefon.
Nowsa promocja orange.
Odciąganie klienta od swojej ofery. ;)

Obrazek

 #36983  autor: D@rio
 22 gru 2005, 23:26
Ale jaja. Może warto by to było pokazać webmasterowi albo komuś z AMG.net ;)