DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #38300  autor: d@mi@n
 28 gru 2005, 11:59
Czy jest mozliwosc ustawienia hasla na karte MMC (lub folder na niej) lub jakikolwiek folder utworzony w n6230 :?: Mam ten telefon od pol roku i czegos takiego nie znalazlem. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :-D
 #38425  autor: nhm
 28 gru 2005, 16:19
d@mi@n pisze:Czy jest mozliwosc ustawienia hasla na karte MMC (lub folder na niej) lub jakikolwiek folder utworzony w n6230 :?: Mam ten telefon od pol roku i czegos takiego nie znalazlem. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :-D
Jest mozliwosc zalozenia hasla na MMC w 6230.Galeria-->MMC(opcje)--->haslo.Po wlozeniu karty do innego aparatu nalezy podac haslo.

- = n h m = -

 #38426  autor: Damiano
 28 gru 2005, 16:22
Ale na foldery nie da rady... :?
No poza portfelem ;)

 #38462  autor: d@mi@n
 28 gru 2005, 17:11
:? :? :?
No to lipa :?

W starym siemensie ST55 już miałem taką możliwość (na tle wszystkich wad tego telefonu to był nieliczny plus :) ) a w Nokii tego nie ma:/ Przypominam sobie,ze na hasło do MMC kiedys sie natkanalem, ale co z tego jesli trzeba je podac tylko gdy przenosimy ja do innej komorki :? Bardziej pożyteczny byłby zabezpieczony forlder gdzie moznaby przechowywać "ciekawe" fotki i filmy :-D A tak to lipa...

Dzieki wielki za odpowiedzi :P