DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 25 z 171
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 171

 #392498  autor: pawelf
 11 mar 2010, 07:28
Pijo pisze:Ja po raz drugi przenosze ten sam numer z Play do Orange. Wczoraj ok 19.30 byłem w salonie Orange , tylko czesc papierów podpisałem , babka mówiła ze nie może przypisać numeru tymczasowego do startera MNP po godzinie 18stej i kazała dziś zgłosic sie po starter. Dzis ok. 13stej kupiłem starter MNP za 10 zl babka przypisała numer tymczasowy, dostałem juz smsa z przeniesienie nastapi 11.03.20010.[/quot

W salonie Orange karta jest za darmo-więc pewnie byłeś w tylko w punkcie.Też ostatnio przenosiłem i jestem zdegustowany samym faktem przenoszenia.Masa papierów do podpisania i czas to blisko godzinę straciłem na 3 numery.Natomiast informacja o przeniesieniu z Play do Orange błyskawica.Info dostałem po 20 minutach iż dotychczasowy operator zwalnia numery.Jak wejdą do Orange przeniosę je do ery-tyle że tam znowu trzeba do salonu jechać bo w zwykłych punktach nie ma opcji migracji na kartę.Jak widzę same problemy stwarzają w innych sieciach.
Moje spostrzeżenia sa takie...Wszystko załatwisz w salonach czy małych punktach Play.Inne sieci niestety odsyłają do swoich salonów.I jeszcze na słowo Play konsultanci dostają białej gorączki.

[ Dodano: 2010-03-11, 07:33 ]
KamaZ pisze:Dzisiaj po raz trzeci przeniosłem numer do Play. Tym razem w trybie jedno wizytowym oraz ekspresowym. Rejestracja w Erze a 20 minut później wniosek w Play. Mam nadzieje, że nie wystąpią żadne problemy po żadnej stronie.
kolego dzisiaj wchodzą zmiany w trybie mix przy przenoszeniu numerów więc dopytaj o co chodzi.Dotyczy to głównie osób które zmigrują do mixtury,ale ja osobiście wstrzymałbym się z jakimkolwiek podpisanie teraz w Play umową do 16(a warto !!)

 #392509  autor: KamaZ
 11 mar 2010, 10:18
pawelf pisze:[ Dodano: 2010-03-11, 07:33 ]
KamaZ pisze:Dzisiaj po raz trzeci przeniosłem numer do Play. Tym razem w trybie jedno wizytowym oraz ekspresowym. Rejestracja w Erze a 20 minut później wniosek w Play. Mam nadzieje, że nie wystąpią żadne problemy po żadnej stronie.
kolego dzisiaj wchodzą zmiany w trybie mix przy przenoszeniu numerów więc dopytaj o co chodzi.Dotyczy to głównie osób które zmigrują do mixtury,ale ja osobiście wstrzymałbym się z jakimkolwiek podpisanie teraz w Play umową do 16(a warto !!)
Migrowałem do Fresha, więc raczej mnie to nie dotyczy, ale dzięki za informacje.

 #392643  autor: Pijo
 11 mar 2010, 23:23
Dziś o 13stej złożyłem wniosek w Play o przeniesienie z Orange :wink: . Strona sprawdznumer.pl i sprawdzanie numeru na stronie Ery wskazuje ze mój numer należny już do Play, choć nadal jest w Orange. Oddanie numeru nastąpi dopiero o 00:00. Taka ciekawostka :).

 #392647  autor: KamaZ
 11 mar 2010, 23:44
Ja składałem wniosek wczoraj przed 16. Dzisiaj dostałem smsa, że 12 zostanie oddany numer przez obecnego operatora. Dzisiaj w południe sprawdzałem przez sprawdznumer.pl i należał do Ery. Kilka minut temu pokazywało już, że należy do Play, ale wykonałem kilku sekundowe połączenie z numeru w Play na przenoszony numer i policzyło jak do obcej sieci :wink:

 #392648  autor: nemo2009
 11 mar 2010, 23:47
pawelf pisze:W salonie Orange karta jest za darmo-więc pewnie byłeś w tylko w punkcie.
Numery przenoszą tylko salony Orange-TP,dilerzy nie.W Orange przy przenosinach drukują stosy papierów.Karty startowe są darmowe lub po 10 zł.
pawelf pisze:I jeszcze na słowo Play konsultanci dostają białej gorączki.
To jest szczera prawda,niestety.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"

 #392649  autor: Pijo
 12 mar 2010, 00:06
nemo2009 pisze:W Orange przy przenosinach drukują stosy papierów.
W Orange trzeba złożyć 20 podpisów - 5 dokumentów x 4 kopie.

W Play 9 podpisów - 3 dokumenty x 3 kopie.

 #392650  autor: KamaZ
 12 mar 2010, 00:08
nemo2009 pisze:
pawelf pisze:I jeszcze na słowo Play konsultanci dostają białej gorączki.
To jest szczera prawda,niestety.
Jak rejestrowałem numer w Erze to konsultanka pyta sie dokąd sie przenoszę to mowie, ze do Play. Jakos szczególnie nie zareagowała. Za to jej koledze, ktory byl obok nie za bardzo to sie spodobało.

 #392684  autor: Pijo
 12 mar 2010, 11:39
Orange ładnie wyłączyło numer kilka minut po 24tej. Play nadal nie podpięło mi numeru :/ . Juz drugi raz mam problem na tej linii i w tym samym kierunku. Play znów nawala.

 #392685  autor: KamaZ
 12 mar 2010, 12:07
U mnie Era wyłączyła jakieś 15 minut po północy, ale o której dokładnie już działał w Play to nie wiem. Koło 9 włączyłem telefon i zalogował się do Play.

 #392986  autor: exploti
 13 mar 2010, 20:26
Zamierzam przenieść numer do Play z jednej prostej przyczyny.
Zdobyłem darmowy starter na orange.pl z dosyć fajnym numerem, a w Play za 5 zł mam usługę przechowywania numeru aż rok. :)

Jak skończy mi się umowa obecna to po prostu na tamten numer podpiszę nową.

Niemniej do Play przeniosłem już znajomym i rodzinie 3 numery, i jeden do GGAir.
 #393236  autor: kiwi7
 15 mar 2010, 14:20
wlasciwie przeneisieniu numeru to tylko poczatek, a dobra oferte moim zdaniem mozna oszacowac dopiero po dluzszym korzystaniu. Play ma atrakcyjne oferty, ale głownie jesli ma sie duzo znajomych korzystajacych z tej sieci.
Mogliby tez zejsc troche z cen...
We freshu mozna aktywowac darmowe rozmowy w sieci ,ale po doladowaniu konta za 30 zl, u innych operatorow ta sama uluga jest 5 krotnie tansza :/, podobnie z pakietami smsowymi. W orange za 4 zl mozna aktywowac 400 smow, czego troche brakuje mi w play fresh, ale moze trzeba po prostu poczekac...
Przeniesienie numeru chyba u wiekszosci operatorow wyglada podobnie i liczenie ilosci zlozonych podpisow jest bezensowne, czasem warto zlozyc wiecej podpisow i miec dobrze dobrana oferte.

 #393290  autor: DanielR
 15 mar 2010, 16:58
kiwi7 pisze:We freshu mozna aktywowac darmowe rozmowy w sieci ,ale po doladowaniu konta za 30 zl, u innych operatorow ta sama uluga jest 5 krotnie tansza :/
To znaczy, u których operatorów...?
kiwi7 pisze:podobnie z pakietami smsowymi. W orange za 4 zl mozna aktywowac 400 smow, czego troche brakuje mi w play fresh
Nie przesadzajmy. Przy założeniu comiesięcznych doładowań we Fresh za 30 zł masz 1000 SMS-ów do wszystkich sieci za darmo. W Orange co miesiąc i tak musisz ładować po 25 zł, a to jedyne (w porównaniu do korzyści jakie możesz osiągnąć) 5 zł mniej.
Natomiast jeśli we Fresh'u załadujesz mniejszymi kwotami konto to przecież też nie jesteś całkowicie pozbawiona bonusowych SMS-ów. Nawet przy doładowaniu za 5 zł możesz z nich korzystać przez 5 dni. Nie zawsze potrzeba masy SMS-ów przez cały miesiąc.
 #393480  autor: metpablo
 16 mar 2010, 14:51
kiwi7 pisze: We freshu mozna aktywowac darmowe rozmowy w sieci ,ale po doladowaniu konta za 30 zl, u innych operatorow ta sama uluga jest 5 krotnie tansza :/
Rany, ile razy to można tłumaczyć? Mylisz się! Darmowe rozmowy po sieci są we Freshu nieskończenie wiele razy tańsze, niż u innych, bo są całkowicie i zupełnie za darmo. To, że warunkiem ich otrzymania jest doładowanie za 30 PLN wcale nie oznacza, że tyle kosztuje ta usługa. Doładowujesz bowiem za 30 PLN, aktywuje się SD, a i tak masz te 30 zetów do wykorzystania na co chcesz :!: Czy napisałem to wystarczająco jasno?

Nowe Włochy w Warszawie - nie pogadasz na 2G Playa.

 #393685  autor: dzwoniec
 17 mar 2010, 05:05
Czy to prawda, że na simplusie muszą być aktywne połączenia wychodzące, aby dało się go przenieść do Play? Czy komuś udało się przenieść do Play mając tylko przychodzące w simplusie? Jeśli chodzi o orange to wiadomo, iż wystarczą same przychodzące.

 #393844  autor: PiotrG-dz
 17 mar 2010, 17:38
Wychodzące muszą być ale niekoniecznie bo znam przypadki nawet po terminie wych ,że MNP się udało ;-)
 #394127  autor: kiwi7
 18 mar 2010, 23:25
ok 30 zl jest do wykorzystania to jest duzy plus, ale nie podoba mi sie to ze mimo wszystko zmuszaja do doladowan taka suma, sama promocja jest ok..ale mogliby wprowadzic po prostu mniejsze sumy, w orange jak juz mowilam moge aktywowaw pakiet 400 smow za 4 zl, wiec ceny nieporownywalne
 #394134  autor: DanielR
 18 mar 2010, 23:48
kiwi7 pisze:ok 30 zl jest do wykorzystania to jest duzy plus, ale nie podoba mi sie to ze mimo wszystko zmuszaja do doladowan taka suma, sama promocja jest ok..ale mogliby wprowadzic po prostu mniejsze sumy, w orange jak juz mowilam moge aktywowaw pakiet 400 smow za 4 zl, wiec ceny nieporownywalne
Jasne, te dwie oferty w ogóle trudno porównać.
A to z tej prostej przyczyny, że w Orange jednak płacisz te 4 zł za SMS-y i obowiązują one jedynie w sieci.
W Play co prawda musisz uaktywnić promocję znacznie większym zasileniem, ale znów jak to zrobisz masz spokój przez cały miesiąc i nie zastanawiasz się do kogo piszesz, a calutkie 30 zł masz na wszystkie pozostałe usługi.
Dla jednego lepsza będzie oferta X, a dla drugiego Y.

 #394271  autor: Tabaluga
 19 mar 2010, 18:56
kiwi7, mam nadzieje że czytałaś regulamin promocji nakręcone minuty i wiesz że te 400 sms-ów trzeba wykorzystać przez 1 dzień.

 #394832  autor: thonka
 22 mar 2010, 12:46
kiwi7 pisze:ale mogliby wprowadzic po prostu mniejsze sumy, w orange jak juz mowilam moge aktywowaw pakiet 400 smow za 4 zl, wiec ceny nieporownywalne
przeciez w PF dostajesz po tym doladowaniu za 30zl oprocz darmowych rozmow w sieci 1000 smsow na 30 dni do wszystkich polskich sieci wiec w czym problem?

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #394891  autor: mariusz94
 22 mar 2010, 16:46
Witam, jako ze we wrzesniu konczy mi sie abonament z era chce przeniesc nr do play fresh (na karte). Mam wiec kilka pytan:

1. Kiedy musze zlozyc wniosek w erze i przeniesienie numeru do play
2. Jak wyglada cala procedura
3. Sa jakies koszta przeniesienia?
4. Da sie przeniesc wogole nr z abonamentu na karte?
  • Strona 25 z 171
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 171
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 171