DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 29 z 171
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 171

 #408393  autor: PLAY
 03 cze 2010, 12:30
KamaZ pisze:Przeniosłem 3 numery i nic nie przepadało, no chyba, że ostatnio się zmieniło.
Ja już ostatni miesiąc mam te środki, więc nie wiem jak jest.

[center]» Darmowy Starter Play Fresh «[/center]

 #408399  autor: wladziu
 03 cze 2010, 12:38
KamaZ pisze: Przeniosłem 3 numery i nic nie przepadało, no chyba, że ostatnio się zmieniło. Ostatnio przenosiłem numer w połowie marca i w tej chwili mam 48 zł (przedłużyłem ważność bonusem 3 zł na start, żeby nie przepadło).
Jak mozna przedłuzyć tym bonusem i o jaki czas?

Juz nie wiem czy dobrze rozumiem tą promocje -60zl...
60 dych jest do wygadania tylko przez 3 miesiace, tak?
Poza tym aby je dostać musze doładować sie teraz minimum 5 zl? Czy nie musze?

 #408400  autor: KamaZ
 03 cze 2010, 12:38
PLAY pisze:
Pijo pisze:Przelew SMS , skąd ty to wytrzasnąłeś ?
Google.
Nie wiem na jakiej stronie to wyczytałeś, ale na stronie Play nic o tym nie ma.

 #408405  autor: KamaZ
 03 cze 2010, 12:48
wladziu pisze:
KamaZ pisze: Przeniosłem 3 numery i nic nie przepadało, no chyba, że ostatnio się zmieniło. Ostatnio przenosiłem numer w połowie marca i w tej chwili mam 48 zł (przedłużyłem ważność bonusem 3 zł na start, żeby nie przepadło).
Jak mozna przedłuzyć tym bonusem i o jaki czas?

Juz nie wiem czy dobrze rozumiem tą promocje -60zl...
60 dych jest do wygadania tylko przez 3 miesiace, tak?
Poza tym aby je dostać musze doładować sie teraz minimum 5 zl? Czy nie musze?
Na starterze 9zł jak masz 14 to możesz aktywować 3zł bonus na start ważny przez miesiąc - link

Przenosisz numer w czerwcu dostajesz po 20 zł w czerwcu, lipcu, sierpniu i masz czas na wykorzystanie do końca sierpnia.

Doładuj za 5zł, żeby mieć wychodzące ważne na rok. Na początku masz chyba 14 albo 21 dni wychodzących.

 #408406  autor: Pijo
 03 cze 2010, 12:56
wladziu, przed 90 dniem od dostania pierwszych środków promocyjnych , możesz wykorzystać sposób, który przedstawił KamaZ, ale najłatwiej jest przedłużyć te promocyjne środki poprzez doładowanie konta za min. 20 zl poprzez stronę doladowania.playmobile.pl. Dostajesz wtedy 10 % wartości doładowania na konto promocyjne, które przedłuża ci ważność środków promocyjnych o kolejne 30 dni.

Tu masz szczegóły:
http://www.playmobile.pl/pl/play-karta/ ... index.html

 #408417  autor: wladziu
 03 cze 2010, 13:35
Pijo pisze:wladziu, przed 90 dniem od dostania pierwszych środków promocyjnych , możesz wykorzystać sposób, który przedstawił KamaZ
Doładowałem się piątakiem i dalej nie dostałem obiecanych przez Playa 20 z 60 dych. Coś jeszcze aktywować mam?
A co do sposobu Kamaza to wystarczy ze za 88 dni wprowadze kod na jednorazowy bonus 3 zł i mam miesiąc dodatkowy na wykorzystanie tych ostanich 20 zł lub skumulowanych srodków (w zależności jak tam bedzie..)??

 #408424  autor: Pijo
 03 cze 2010, 14:00
wladziu pisze:Doładowałem się piątakiem i dalej nie dostałem obiecanych przez Playa 20 z 60 dych.
wladziu, a co ja pisałem?
promocyjne 20 zł dostaniesz dzisiaj po północy.

 #408428  autor: wladziu
 03 cze 2010, 14:10
Pijo pisze:
wladziu pisze:Doładowałem się piątakiem i dalej nie dostałem obiecanych przez Playa 20 z 60 dych.
wladziu, a co ja pisałem?
promocyjne 20 zł dostaniesz dzisiaj po północy.
Chciałem sie upewnić. Myślalem ze pomyliles sie i ze chodziło o tą połnoc podczas której PlaY przejęło stary numer, czyli wczoraj. Teraz juz widze ze promocyjne srodki nie idą w parze z oddaniem numeru Playowi.
Czy środki promocyjne można wykorzystać na aktywowanie usług?
Czekam również na potwierdzenie mojego 2 pytania z poprzedniego postu.

 #408429  autor: PLAY
 03 cze 2010, 14:20
wladziu pisze:Czy środki promocyjne można wykorzystać na aktywowanie usług?
Tylko na rozmowy i sms-y, mms-y.

[center]» Darmowy Starter Play Fresh «[/center]

 #408433  autor: Ruben
 03 cze 2010, 14:29
władziu, informacje od Pijo są jak najbardziej prawidłowe. Środki promocyjne kumulują się do końca 3-go miesiąca a pierwsze przyznawane są po północy w dniu następującym po przeniesieniu. Tak stanowią pkt. 6-8 regulaminu "Przejdź do Play Fresh"

Play, lepiej byłoby gdybyś w przypadku braku potwierdzonych informacji zaznaczał to, bo zauważyłem odpowiadasz praktycznie w każdym temacie, dotyczącym chyba wszystkich operatorów, tak na prawdę nie znając ich oferty. Takim działaniem i "próbą niesienia pomocy" jak okazuje się często wprowadzasz w błąd.

 #408542  autor: pawelek369
 04 cze 2010, 00:35
Jestem w trakcie przenoszenia nr z mBanku do Fresha. Pani w salonie nie wiem dlaczego wybrała dla mnie przenosiny 2-wizytowe. Najbardziej zaskoczyło mnie to, że pani z Playa oznajmiła mi, że "z mBanku to oni chyba nie przenoszą, ale spróbujemy, chociaż jej się wydaje, że nic z tego". Najbardziej martwi mnie to, że mBank wyznaczył datę zwolnienia nru na 03.06, mamy 04.06,a nr dalej działa w mBank mobile tak jak przedtem. Jutro wizyta w Play, bo tak jak napisali w smsie "od dnia 02!.06 zapraszamy Cie do salonu Play po odbiór sim".

 #408577  autor: kerim36
 04 cze 2010, 08:10
pawelek369,
cos masz namieszane
z mbanku nie mialem jeszcze problemu z przenosinami - wrecz decyzja o terminie przeniesienia byla nawet do 2 godzin od zatwierdzenia przenosin w playu

niestety jak widac czasami cos nie gra

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #408581  autor: piotr10
 04 cze 2010, 08:54
Proszę o pomoc.

Z play przenoszę nr do Orange.
W salonie Orange 2 czerwca były złożone dokumenty o przeniesienie numeru.
Do 24h mieli włączyć nr tymczasowy, na co się nie doczekałem.
4 czerwca mój nr z play miał działać w orange.

Dostałem od Orange smsa o takiej treści:
"Witamy wśród klientów Orange.
Twój dotychczasowy numer jest już aktywny
w naszej sieci. Pozdrawiamy Orange."

Najdziwniejsze, że ten sms, przyszedł na kartę play.

Kartę sim, którą mam od Orange, na telefonie wyświetla się:
"Karta SIM nieaktywna."

Czy tą kartę, trzeba jakoś aktywować?
Czy może ta karta sim jest wadliwa?

 #408582  autor: bleckwarrior
 04 cze 2010, 08:58
piotr10 pisze:Proszę o pomoc.

Z play przenoszę nr do Orange.
W salonie Orange 2 czerwca były złożone dokumenty o przeniesienie numeru.
Do 24h mieli włączyć nr tymczasowy, na co się nie doczekałem.
4 czerwca mój nr z play miał działać w orange.
w regulaminie masz, że operator sobie zastrzega iż, przerwa między działaniem numeru w poszczególnych sieciach ,może być nie dłuższa niż 24 h - po prostu odrobina cierpliwości:)

ponieważ całe życie się uczę, moje zdanie z dzisiaj w danym temacie,niekoniecznie musi być takie samo, jak wczoraj -a jutro takie samo jak dziś.

 #408591  autor: piotr10
 04 cze 2010, 10:45
Dzięki.
Jak zadzwoni się na mój nr to włącza się poczta głosowa.

 #408592  autor: bleckwarrior
 04 cze 2010, 10:51
piotr10 pisze:Dzięki.
Jak zadzwoni się na mój nr to włącza się poczta głosowa.
to znaczy,że jest aktywny - bo tak wyskakiwało, że nie ma takiego numeru. Sprawdź w takliej sytuacji kartę, może jest trafiona.

ponieważ całe życie się uczę, moje zdanie z dzisiaj w danym temacie,niekoniecznie musi być takie samo, jak wczoraj -a jutro takie samo jak dziś.

 #408677  autor: wladziu
 04 cze 2010, 15:06
Wszystko fajnie, dostałem juz 20 zl (z 60 zł) w ramach promocji za przejscie do Playa. Tylko dlaczego 20 zeta ważne jest tylko do 30 czerwca skoro przyznali 4 czerwca. To nawet nie miesiąc, a już nie wspomne że data 30.06 świadczy o braku mozliwosci wykorzystania kwoty w kolejnym miesiącu.

 #408680  autor: PLAY
 04 cze 2010, 15:14
wladziu pisze:Tylko dlaczego 20 zeta ważne jest tylko do 30 czerwca skoro przyznali 4 czerwca.
Pisałem już wcześniej o tym nikt nie chciał mnie słuchać w tym temacie. :roll:
wladziu pisze:To nawet nie miesiąc, a już nie wspomne że data 30.06 świadczy o braku mozliwosci wykorzystania kwoty w kolejnym miesiącu.
No właśnie o tym była mowa.
Korzystam z tych środków 3 miesiąc to wiem jak jest naprawdę, czyli tak jak mówisz.

[center]» Darmowy Starter Play Fresh «[/center]

 #408681  autor: Ruben
 04 cze 2010, 15:15
wladziu, dlatego, że pakiety te przyznawane są na miesiące kalendarzowe. Jeśli np. przeniósłbyś numer 20czerwca, to miałbyś podobny komunikat. 1lipca otrzymasz kolejny pakiet 20zł, który zsumuje się z tym obecnym o ile go nie wykorzystasz wcześniej. Potem kolejne 20zl otrzymasz 1sierpnia. Czyli te 60zł możesz wykorzystać do końca sierpnia.
Regulamin "Przejdź do Play Fresh" pkt. 4-7 .
Regulamin tutaj

Play, jeżeli naprawdę Tobie te środki przepadają, to reklamację należy zgłosić, ponieważ pkt. 7 regulaminu wyraźnie mówi o kumulacji środków i określa ich ważność do końca 3-go miesiąca kalendarzowego od przeniesienia.

 #408700  autor: wladziu
 04 cze 2010, 16:26
Ruben pisze:wladziu, dlatego, że pakiety te przyznawane są na miesiące kalendarzowe. Jeśli np. przeniósłbyś numer 20czerwca, to miałbyś podobny komunikat. 1lipca otrzymasz kolejny pakiet 20zł, który zsumuje się z tym obecnym o ile go nie wykorzystasz wcześniej. Potem kolejne 20zl otrzymasz 1sierpnia. Czyli te 60zł możesz wykorzystać do końca sierpnia.
Regulamin "Przejdź do Play Fresh" pkt. 4-7 .
Regulamin tutaj
Czyli o ile dobrze zrozmialem, to jesli 29 czerwca przeniosisz sie to w dalszym ciagu do konca sierpnia moge rozmawiac, a nie do 29 wrzesnia? W takim przypadku z 3 miesiecy moze sie zrobic 2, jesli aktywuje się SIMa pod koniec danego miesiąca. Dobrze rozumuje?
  • Strona 29 z 171
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 171
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 171