DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 31 z 171
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 171
 #410886  autor: Simplusowiec
 17 cze 2010, 11:33
To już przestaje być śmieszne. Czy ktoś miał problemy z przeniesieniem numeru z simplusa do Gadu Air? Ja od wczoraj mam głuchy telefon. SIM card registration failed. Ile będę czekał na ożywienie mojego numeru i aktywowanie jej w sieci Gadu Air , jak sądzicie? Kto tu jest winien w tej kwestii? Chyba trzeba napisać do UKE skargę dotyczącą przenoszenia numerów...

 #410965  autor: ChrisPL
 17 cze 2010, 17:52
Odcinek 4.

"Nic niestety nie mogę więcej zrobić, tylko wpisać zgłoszenie" - takie słowa usłyszałem, gdy po raz kolejny zgłosiłem problem z połączeniami. Dzisiaj mija równo tydzień od przeniesienia numeru i mam już zdecydowanie dosyć Plej :| Jestem w Play, rozmawiam bez ograniczeń z innymi w Play *

* tylko z Plusa nie mogą się do mnie dodzwonić.

Przenieś swój numer już dziś!
 #411031  autor: Simplusowiec
 17 cze 2010, 22:24
Simplusowiec pisze:To już przestaje być śmieszne. Czy ktoś miał problemy z przeniesieniem numeru z simplusa do Gadu Air? Ja od wczoraj mam głuchy telefon. SIM card registration failed. Ile będę czekał na ożywienie mojego numeru i aktywowanie jej w sieci Gadu Air , jak sądzicie? Kto tu jest winien w tej kwestii? Chyba trzeba napisać do UKE skargę dotyczącą przenoszenia numerów...
Od dzisiejszych godzin popołudniowych numer w Gadu Air jest już aktywny;) Na razie mam tylko problem z połączeniem używanego dotąd numeru GG z obecnie przeniesionym numerem telefonu. Po zalogowaniu w konto.gadu-gadu.pl z numerem telefonu i PUKiem pokazał się numer GG jednakowy z przeniesionym numerem telefonu do Gadu Air. Przypisać dotychczasowego numeru GG w tej chwili nie mogę.

Aktualizacja: dziś już wszystko działa, numer GA połączony został z numerem GG. Wszystko działa. Polecam.

 #411627  autor: ChrisPL
 20 cze 2010, 22:12
Odcinek 5. Bareja to pikuś.

Okazuje się, że mój numer nie istnieje tylko u abonentów znajdujących się w Plusie w Trójmieście. Bez problemu można wybrać numer w Rzeszowie i w Poznaniu. Oczywiście Plej ma totalne wyje... na moj kłopot. Po co w ogóle jest to całe biuro obsługi klienta??!?! Niech zrobią od razu pod 4 komunikat - u nas wszystko jest ok, dziękujemy za telefon.

edit
Odcinek 6, ostatni. Przenieś swój numer do Play w 10 dni
Po 10 dniach i interwencji w obsłudze w Plusie, jak i w Play, wreszcie wszystko śmiga tak jak powinno. Jednak hasło reklamowe mówiące o 1 dniu nie ma nic wspólnego z prawdą. Na razie Play ma u mnie gigantycznego minusa za tragiczną jakość obsługi :smt011
 #412886  autor: Ruben
 25 cze 2010, 14:29
Przenoszę numery z PTC do Gadu Air i niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego. PTC wyłączyła numery po północy a w GA nadal nie są aktywne. Widać GA nie radzi sobie z przenoszeniem. Przenosiłem już numery do wirtualnych np. mBank i nie miałem takich problemów. Obecnie numery są ponad 12godzin głuche. Pisałem i dzwoniłem do BOK i oczywiście tłumaczenie jest takie, że problem pojawił się po stronie Polkomtela.
Myślałem, że problemy z przenoszeniem do GA występują głównie na numerach Plusowych ale jak widać problemy są także z numerami od innych operatorów.
 #412980  autor: Simplusowiec
 25 cze 2010, 23:12
Ruben pisze:Przenoszę numery z PTC do Gadu Air i niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego. PTC wyłączyła numery po północy a w GA nadal nie są aktywne. Widać GA nie radzi sobie z przenoszeniem.
Napisz jeszcze maila do BOKu PTC czy zrobili wszystko co mieli zrobic aby wyłączyć numer telefonu. Sprawdzać stan zanim telefon ponownie zadzwoni, możesz wykręcajac jego numer. Jak jest komunikat iż numer jest nieprawidłowy, to oznacza że jeszcze nic nie zrobili, jak jakis inny sygnał, to znaczy że coś robią:) Zwykle głuchy telefon jest max1,5 doby:) Powodzenia! Bedzie dobrze, cierpliwości! Zobaczysz jakie korzyści będą po przejściu, postawisz sobie VoIPa z GG, połączysz numery GG z GA, bedziesz miał darmowe GG w komórce, 5 lub 10gr/min na stacjonarki, 6gr/sms bez pakietów, 3gr/sms do innych w GA poprzez SMS Czat ... itd;) Jak ktoś ma pytania do Gadu Air, związane z usługami, z VoIPem, z łączeniem numerów GG i GA itp to prosze o maila [email protected]

 #413130  autor: Ruben
 26 cze 2010, 18:24
Ciąg dalszy przenoszenia numerów z PTC do Gadu Air - minęło 40 godzin od chwili wyłączenia numerów w PTC a w Gadu Air nadal nie są aktywne. Sprawa zgłoszona została przez BOK GA do działu technicznego Polkomtela i czekam na odpowiedź. Podobno to wina po ich stronie. Obawiam, się że w weekend nie pracują więc najwcześniej w poniedziałek będzie wiadomo coś więcej, czyli migracja jednodniowa przeciągnie się na min. 4dni. Jest to obecnie najdłuższa migracja z jaką się spotkałem. Dodatkowo nie poinformowali mnie o terminie przeniesienia jednego z numerów więc wyłączenie go było całkowitym zaskoczeniem.
Oczywiście sprawa jest bardzo dokuczliwa, bo są to dość ważne numery.

W końcu numery po około 84 godzinach ciszy są aktywne w Gadu Air. Nie spodziewałem się takich problemów. Nikt z BOK nie raczył napisać kilka słów wyjaśniających ani także nie przyznano żadnej rekompensaty. Nieciekawie zaczyna się przygoda z tym operatorem, bo zacząć będę musiał od reklamacji i od żądania rekompensaty.

 #413724  autor: elkanguro
 29 cze 2010, 14:02
Czy to tylko kolega Ruben ma takie problemy z przeniesieniem numeru do Gadu Air czy to tak bywa w większości przypadków? Wybaczcie, że pytam, ale nie chce mi się czytać 40 stron tego tematu :)

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #413749  autor: kerim36
 29 cze 2010, 15:17
elkanguro,

w wielkim skrocie - nie jest to odosobniony przypadek

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #413850  autor: Ruben
 29 cze 2010, 22:53
elkanguro, przyznaję, że był moment, kiedy chciałem odwołać całą procedurę przenoszenia, miałem już serdecznie dosyć a do tego akurat miałem ważne telefony na ten numer, których niestety nie mogłem odebrać co irytowało dzwoniących.
Odnoszę wrażenie, że problem nie jest tylko po stronie Plusa, bowiem obecnie przechodzę przez kolejne utrudnienia. Otóż nie mogę zasilić konta tzn. zasiliłem na ich stronie ale na koncie nie pojawiają się. Podobnie nie otrzymałem pomimo spełnienia wymagań określonych regulaminem bonusa 10zł za przeniesienie. Sytuacja wygląda tak, że mam telefon do odbierania, bo doładować nie mogę a konsultant mówi, żeby dać systemowi czas do 48h a nawet więcej i będzie OK :mrgreen:
Musieli mieć poważny problem z systemem, bo praktycznie każda usługa jaką włączałem miała problem z aktywacją. Przygoda moja z GA rozpoczęła się od serii pism reklamacyjnych i po którymś właśnie otrzymałem 20zł z 30 jakie mi przysługują.
Fajny jest podgląd bilingu, bo właśnie zauważyłem, że mam nieprawidłową taryfikację w promocji Wybrane Numery i jutro znów trzeba do nich pisać :-) Jak na początek zdecydowanie za dużo problemów, może za to później nie będzie wcale.

 #413854  autor: Pijo
 29 cze 2010, 23:05
Ruben, musze Ci przyznac ze masz pecha z tym przenoszeniem.

W moim przypadku wszystko przebiegło płynnie (Era->GG). Bonusowe 10 zl dostałem równo po 24 h od aktywacji promocji. Z pakietami netowymi nie mam problemow bo aktywuja sie szybko (od 5 do 15 min), najdłuzej czekalem na wlączenie promocji 19gr do wszystkich bo SmS z potwierdzeniem przyszedl po 2 dniach. Na razie jestem bardzo zadowolony.

 #416081  autor: nexis
 09 lip 2010, 19:26
Chciałam ostatnio przenieść sobie numer z Orange do Ery i po przeniesieniu podpisać umowę w mixie. Ale się przeliczyłam, bo pan w salonie Ery powiedział, że jest to "technicznie niemożliwe", nawet jeśli najpierw przeniosę do Tak Taka. Serio tak jest (ciężko mi w to uwierzyć), czy nie chciało mu się wypełniać papierków?

 #416093  autor: kerim36
 09 lip 2010, 21:09
nexis,

a nie lepiej od razu z orange na mixa sie przeniesc??

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #416097  autor: nexis
 09 lip 2010, 21:53
Ale na mixa w Orange czy w Erze? Bo jeśli chodzi ci o mixa w Erze to tak jak pisałam - pan w salonie powiedział że jest to niemożliwe i moga podpisać umowę tylko na nowy numer z Ery. A w Orange nie chcę. :wink:

 #416099  autor: kerim36
 09 lip 2010, 22:06
nexis,
mix w erze - zapytaj w innym punkcie ery czy tez beda problemy techniczne :)

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #417996  autor: aga
 19 lip 2010, 17:30
nexis ten pan chyba nie bardzo wiedział co mówi ;)
Przy przenoszeniu numeru wybierasz czy przenosisz na kartę, abonament czy mixa. A z tak taka można bez problemu przejść na abonament czy tak tak fon. Będą ci ciągle przysyłać smsy z takimi ofertami. Idź do innego punktu i może tam załatwisz przeniesienie z kimś kompetentnym.

 #418943  autor: nexis
 24 lip 2010, 17:34
aga pisze:nexis ten pan chyba nie bardzo wiedział co mówi ;)
Przy przenoszeniu numeru wybierasz czy przenosisz na kartę, abonament czy mixa
Byłam w innym salonie i Pani siedząca tam powiedziała, że jeśli chodzi o mixa może zaproponować mi tylko ofertę Tak Tak Fon. Trochę jest to dla mnie dziwne.

A jeszcze tak przy okazji inne pytanie: jak zarejestrować numer w Gadu Air, żeby można go było przenieść do innej sieci?

 #418958  autor: aga
 24 lip 2010, 19:11
nexis pisze:eśli chodzi o mixa może zaproponować mi tylko ofertę Tak Tak Fon
To też pewien rodzaj mixa i wg mnie lepszy. Deklarujesz tylko utrzymanie aktywności karty przez 2 lub 3 lata, więc nie musisz co miesiąc określoną kwotą doładowywać tylko tak jak ci będzie pasowało - raz za 25, a innym razem za 50 czy 100. Poza tym masz w tt fonie pakiety obniżające koszty.
Ja przenosiłam już numery do playa i orange i w obu sieciach mogłam wybrać co chcę. Dziwne, że era robi inaczej. Na stronie ery jest tylko informacja o przenoszeniu do abonamentu i systemu przedpłaconego. klik Nic nie ma na temat mixa.

 #418961  autor: nexis
 24 lip 2010, 19:23
Może i lepszy, ale jest mniejszy wybór telefonów i są w wyższych cenach.
No ale cóż, skoro Era mnie nie chce to ich problem, zostaję w Orange.

A zna ktoś odpowiedź na moje drugie pytanie?

 #418963  autor: bledos
 24 lip 2010, 19:40
nexis pisze:A jeszcze tak przy okazji inne pytanie: jak zarejestrować numer w Gadu Air, żeby można go było przenieść do innej sieci?
Zaloguj się na stronie GaduAir podając numer telefonu i kod PUK, menu po lewej stronie, zakładka Moje dane. Jedna z sieci umożliwiających najszybszą rejestrację :)

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9
  • Strona 31 z 171
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 171
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 171