DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Bada OS
Wszystko, co związane z Bada OS
  • Strona 8 z 24
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 24

 #436209  autor: staruch
 18 paź 2010, 15:30
dlaczego wiec tego nie mozna wlaczyc na glosnik zewnetrzny:P?

pozdro

 #436214  autor: kondziu
 18 paź 2010, 15:45
Hehe. Dźwięk przestrzenny to raczej ciężko osiągnąć nawet na słuchawkach stereo a co dopiero mówić o głośniku który jest mono :D Z pustego to i Salomon nie naleje.

 #436528  autor: voyaga
 19 paź 2010, 23:56
Tak, pisze o Samsungu Wave.
Nie pamietam jak się sprawdzało, ale jest to jeden z pierwszych z plusa. Masakra, spróbuje teraz przez Kiesa zupdate`ować.
No to z tą klapką to widze, że normalka :).
A jeżeli korzystam tylko z neta po wifi, to przełączenie na gsm nie sprawi wolniejszego łącza?
Znowu na ekranie głównym mam czerń. Mysle, że to wina zapchanej skrzynki.
Rzeczywiście, były problemy z samsung apps (pierwszy raz), ale już wszystko jest w porządku. Miałem oczywiście ustawioną karte pamieci na której jest miejsce :).

 #436534  autor: dr184
 20 paź 2010, 00:22
slawek.u pisze:
dr184 pisze: Bateria na najnowszym sofcie trzyma nieźle.
Czyli jakim...?
Bo najnowszy w Kiesie to JH3, natomiast najnowszy "z netu" to JID. I na ten drugi dużo ludzi narzeka (zacytowałbym wątki z innych for, jednak jest to zabronione).
Najnowszym JID bada 1.2. Miałem brand plusa JE2, teraz mam właśnie JID i mój Wave ciągle wytrzymuje około 3 dni (wiadomo, że zależy co robię potrafią być 2 dni, a potrafii być 5). Sporo korzystam z internetu (do 3h dziennie 3g/wifi coś tam sprawdzam w ciągu dnia) i rozmowy do 30 minut dziennie, dochodzi jeszcze kilka smsów i oczywiście muzyka w autobusie.

 #436644  autor: wtd
 20 paź 2010, 16:00
Ktoś kto napisał kiesa powinien zawisnąć, najlepiej za jaja. Pomijam już fakt że czasami ten program potrafi być dla kompa takim obciążeniem jak gta4, ale to że nie potrafi on obsłużyć takich podstawowych operacji jak aktualizacja telefonu czy synchronizacja kalendarza z outlookiem to już przegięcie. Próbowałem aktualizować telefon 3 razy, za każdym razem się wywalał (po kilkuminutowym pobieraniu aktualizacji) i domagał się "odzyskania" co kończyło się tak samo. Postanowiłem więc aktualizować kiesa. Po wejściu do odpowiedniej opcji w menu nic się nie działo - aplikacja wisiała na etapie "sprawdzania aktualizacji". Wywaliłem całość, ściągnąłem instalator ze strony samsunga, zainstalowałem raz jeszcze. Wersja trochę nowsza, rozpocząłem aktualizację telefonu raz jeszcze. Pobiera się do końca, po czym wywala że plik amss.bin jest uszkodzony. Ktoś ma pomysł jak to naprawić? Nie chciałem się bawić w te multiloadery i inne wynalazki ale chyba będę musiał.
Obecnie mam pomarańczowego softa JE7, kies mówi że najnowsza to JI2.

 #436649  autor: kamil1221
 20 paź 2010, 16:12
Kies to kies... i nic tego nie zmieni jak na razie.
Soft chyba najlepiej i najpewniej wgrać multilanderem. Sam tak robiłem aktualizując moją Badę z 1.0 do 1.2 parę tygodni temu. Dobrze, że wcześniej miałem kontakt z tego typu wgrywaniem softa na moim Z400 :)

 #436658  autor: voyaga
 20 paź 2010, 16:51
Sa juz jakies emulatory na bade? Wzielo mnie cos na gry z gba. Chetnie bym pogral w mariany, zeldy, pokemony, harvest moona itd... Moze sa jakies narazie plany w realizacji chociaz, albo az ? :) dr184: dalej masz brand plusa tylko ze z aktualizacja?

 #437664  autor: wtd
 26 paź 2010, 18:23
Dzisiaj wave przeszedł sam siebie - podczas przeglądania strony evo.co.uk (główna jest mocno obrazkowa i kolorowa, głębiej już nie) wywalał się dokładnie na każdej podstronie wywalając że strona jest za duża. Carmagazine tak samo, a przy próbie podejrzenia rachunków na stronie orange uparcie pokazywało mi komunikat że za długo nie wykonałem żadnych czynności. Ta przeglądarka z dnia na dzień mnie co raz bardziej zadziwia.

 #437677  autor: staruch
 26 paź 2010, 18:55
wtd pisze:podczas przeglądania strony evo.co.uk (główna jest mocno obrazkowa i kolorowa, głębiej już nie) wywalał się dokładnie na każdej podstronie wywalając że strona jest za duża
ja sprawdzilem na swoim i wszystko ok.Moze masz jakiegos softa badziewnego?

[ Dodano: 2010-10-26, 18:58 ]
znacie jakies strony badz sposoby na pobranie fajnych darmowych gier na tego samsunga?Czy pozostaje tylko APPS i karta kredytowa?

pozdro

 #437723  autor: wtd
 26 paź 2010, 21:05
staruch pisze:ja sprawdzilem na swoim i wszystko ok.Moze masz jakiegos softa badziewnego?
Po restarcie telefonu też u mnie było ok. Softa mam starego i badziewnego, przez kiesa nie da się zaktualizować - wywala się od razu po ściągnięciu softa a w multiloadery jakoś nie mam ani czasu ani ochoty się bawić.

Dzisiaj zauważyłem jeszcze jedną irytującą rzecz. Jak bateria spadnie poniżej 10% to telefon usilnie o tym przypomina piszcząc co chwilę, na oko co 5 minut.

Z dnia na dzień jestem co raz bliżej sprzedania tego telefonu, przed zrobieniem tego teraz powstrzymuje mnie jeszcze plastikowa obudowa galaxy s, ale czuję że jeszcze parę dni z przeglądarką internetową wave'a i nawet plastik przestanie mi przeszkadzać.

 #437743  autor: butterfly
 26 paź 2010, 22:10
Zainstaluj operę mini i tyle... :roll:

 #437748  autor: wtd
 26 paź 2010, 22:18
butterfly pisze:Zainstaluj operę mini i tyle... :roll:
Mimo wszystko wolałbym zachować jakieś wrażenia estetyczne z przeglądania stron ;)

 #437816  autor: PingNoMore
 27 paź 2010, 12:05
To może lepiej jednak zrób aktualizację softu.

 #437868  autor: TomiURS
 27 paź 2010, 17:54
A ja za to mam problerm z widgetem "Zegar HTC" (polska wesja - plik o nazwie pogodynka).

Zegar źle pokazuje godzinę - o godzinę w tył w stosunku do tego co powinien (miasto jest ustawione na Warszawę). Zegar nad belką pokazuje 17:53 a zegar HTC na pulcpicie 16:53. Czy jest jakiś sposób aby ustawić zegar ręcznie ?

Chodzi o ten Widget: http://samsungomania.pl/widget-z-duzym- ... -wave.html

 #437942  autor: TomiURS
 27 paź 2010, 22:49
Ściągnałem Meteor Clock, ale problem jest ten sam, pokazują cały czas złą godzinę:


Obrazek

 #437949  autor: butterfly
 27 paź 2010, 23:13
Mam to samo, od dzisiaj :/ Sama nei wiem dlaczego. Może się samo naprawi. Albo po zmianie czasu....

 #438043  autor: Hermann
 28 paź 2010, 16:37
butterfly pisze:Mam to samo, od dzisiaj :/ Sama nei wiem dlaczego. Może się samo naprawi. Albo po zmianie czasu....
Ja także podłączam się do tematu.
mam ten sam objaw we wszystkich widgetach zegarów poza widgetem fabrycznie zainstalowanym przez samsunga, gdzie wyświetla czas prawidłowo, ale tam - jak wiadomo, wyświetla znowu podwójnie zegar.

Dodatkowo w widgecie pogodynkaPL (zegar HTC) nie wyświetla polskich znaków, pomimo, że mam ustawiony polski język i polską klawiaturę.

Zaktualizowałem bios Samsunga Kiesem do najnowszego MJH1, nic nie dało.

Może trzeba zmienić wersję bada na wyższą? Zapytam przy okazji - czy mozna zmienić wersje bada Kiesem?

O

 #438122  autor: TomiURS
 28 paź 2010, 23:02
W weekend po zmianie czasu na zimowy problem powinien zniknąć. Dużo na ten temat jest na forum Samsunga Wave: http://samsung-wave.pl/problem-z-czasem ... 23-30.html

EDIT: Sorry, rzeczywiście skopiował mi się zły link. Już poprawiłem...

Ja auto- aktualizację czasu mam WŁĄCZONĄ od początku, i problem i tak występuje więc to nieprawda, że jej włączenie pomaga. U mnie problem z zegarem HTC wystąpił dopiero w tym tygodniu, wcześniej wszystko było ok.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2010, 11:49 przez TomiURS, łącznie zmieniany 2 razy.

 #438143  autor: Hermann
 29 paź 2010, 09:02
TomiURS pisze:W weekend po zmianie czasu na zimowy problem powinien zniknąć. Dużo na ten temat jest na forum Samsunga Wave: http://ingoalmag.com/masks/pekka-rinnes ... #more-8844
Najlepszy jest w twojej odpowiedzi link.... do maski hokejowej! hehhe...
Dokładnie na temat.... (rotfl)

Doceniam chęć pomocy, ale czy nie pomyliły ci się fora, drogi kolego?

A poza tym problem wcale nie zniknie, nawet jeśli się zegary wyrównają się po zmianie czasu,
powróci bowiem ponownie na wiosnę, wraz ze zmiana czasu na letni.
  • Strona 8 z 24
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 24
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 24