DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 36 z 171
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 171

 #439975  autor: lolooo
 07 lis 2010, 19:10
dzięki za odpowiedzi , mam jeszcze pytanie takie czy jak kupie starter 36i6 pójdę zarejestrować go w plusie na siebie ( to już 2 numer zarejestrowany na mnie by był istnieje taka możliwość??) to czy będę mógł go przenieść od razu do Play Fresh i czy będzie bonus 60 zł?

 #439989  autor: knopers
 07 lis 2010, 20:08
maciun, zawsze dostawało się przy przenoszeniu nową kartę SIM. Ale bratu w piątek w Orange coś wyśpiewali, że na tej samej karcie SIM może być przeniesiony numer do Orange co był w poprzedniej sieci. Wg mnie to bajka, ale we wtorek sam pojadę to zweryfikować.

lolooo, Jeśli kupisz numer, obojętnie czy w 36i6 czy w SimPlusie i go zarejestrujesz (a z tego co wiem po zarejestrowaniu numer w systemie jest widoczny po paru chwilach jako zarejestrowany) to możesz przenieść go gdziekolwiek chcesz, w tym do PF i bonus 60 zł dostaniesz jak najbardziej.

Było: C55, 5510, MYX 6-2, V980, C75, 5210, 6510, 6230, 6230i, k550i, 6310i, N82, M8800 Pixon, d900i, Wave 723, Wave II, Lumia 920 i 930
+wiele na dłużej lub krócej

Jest: Samsung: Galaxy S7, Galaxy J3'16, Nokia: 6300

 #439990  autor: bambo-5
 07 lis 2010, 20:11
maciun pisze:Mam pytanie z natury technicznej, jeżeli chcę sobie przenieść numer to dostanę nową kartę sim, czy po prostu obecna karta sim będzie odbierała zasięg z innego pkt dostępu, czy po prostu w kwestii zasięgu nic się nie zmieni?
Dostaniesz czystą kartę sim nowego operatora do której zostanie przypisany twój numer
lolooo pisze:dzięki za odpowiedzi , mam jeszcze pytanie takie czy jak kupie starter 36i6 pójdę zarejestrować go w plusie na siebie ( to już 2 numer zarejestrowany na mnie by był istnieje taka możliwość??) to czy będę mógł go przenieść od razu do Play Fresh i czy będzie bonus 60 zł?
możesz mieć spokojnie zarejestrowane na siebie 2 numery i więcej. po rejestracji powinieneś od razu móc przenieść bo dane są chyba od razu wprowadzane do systemu. Po każdych przenosinach do fresza i doładowaniu konta min 5 zł dostaniesz 6 dych bonusu

 #440009  autor: bledos
 07 lis 2010, 21:42
knopers pisze:maciun, zawsze dostawało się przy przenoszeniu nową kartę SIM. Ale bratu w piątek w Orange coś wyśpiewali, że na tej samej karcie SIM może być przeniesiony numer do Orange co był w poprzedniej sieci. Wg mnie to bajka, ale we wtorek sam pojadę to zweryfikować.
Niemożliwe... A to dlatego, że simki mają swoje numery seryjne, to nie Maluch, że da się przebić. Dla przykładu 894802 to początek dla Ery i nie ma siły, żeby zalogowała się taka do innej polskiej sieci. Wystarczy spróbować "wbić" się ręcznie do innej sieci, niż ma się simkę. Z Playa do Plusa w tym przypadku się nie liczy :) Więc dlatego sądzę, że ktoś ma bujną wyobraźnię :)

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #440011  autor: lolooo
 07 lis 2010, 22:06
dzięki panowie za informacje , ale mam problem z numerem seryjnym właśnie z 36i6 nie mam opakowania jedynie ten plastik co był w zestawie i jest tam kod ale 13 cyfrowy to ten? nic innego nie ma

 #440049  autor: kerim36
 08 lis 2010, 08:06
lolooo pisze:jest tam kod ale 13 cyfrowy to ten
tak to ten - zaczyna sie od 89480

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #440061  autor: lolooo
 08 lis 2010, 09:29
kerim36 w tym problem że numer jest 13 cyfrowy ale nie zaczyna się od tych cyfr co podałeś zaczyna się od 9710

 #440062  autor: kerim36
 08 lis 2010, 09:40
lolooo,

w takim razie byc moze to jest to, ale o potwierdzenie trzeba prosic uzytkownikow posiadajacych karty sim 36i6 - ja takowej nie posiadam wiec juz wiecej nie pomoge

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #440084  autor: MiNiUuUcHnA
 08 lis 2010, 11:21
Przy przenoszeniu numeru trza byc osoba pełnoletnią ?

 #440129  autor: bambo-5
 08 lis 2010, 15:49
MiNiUuUcHnA pisze:Przy przenoszeniu numeru trza byc osoba pełnoletnią ?
jak najbardziej.
 #441276  autor: GRUM
 15 lis 2010, 17:16
Witajcie zainteresowani.. :oops:

Chcę pisać skargę do UKE.
Jestem człowiekiem cierpliwym, nie wyładowuję nigdy emocji na linii telefonicznej, ani w salonie, ale już się wkuxwiłem i zaczynam zabawę z instytucjami porządku elektroniczno-infrastrukturalnego. Wyślę skargę do UKE, UOKiK, i UE .. a co tam , ` )

Chcę pisać, bo dezaktywowali mi numer w Mobilkingu, a w Erze nie jest aktywny do dziś ( przeprowadzka trwa już 17 dni ). Ja ze swojej strony zrobiłem już ponad przeciętno-człowiecze maksimum.. :|

29 października w salonie firmowym Ery w Wa-wie (na Złotej) rozpocząłem procedurę przenoszenia mojego skarb-numeru. Mimo, że był to piątek, godzina 18, Pan konsultant powiedział, że numer może być aktywny jeszcze dziś wieczorem, albo od razu po długim weekendzie.

NIC TAKIEGO SIĘ NIE STAŁO.

Sobie myślę.. Może mi nie "uwolnili" numeru w Mobilkingu. Dzwonię, odbiera Blondynka, mówi, że "wydaje się być wszystko ok"

Dbam zawsze o swoje interesy toteż w ostatnimi Tymi czasy byłem w salonie 5 razy wyjaśniać WTF. Spokojnie, cierpliwie, rozumiejąc życie i mając na uwadze fakt, i ż w "Centralce" Mobilkinga pracuje kilka osób.

We wtorek otrzymałem w salonie firmowym Ery 2gi starter, który rzekomo miał być aktywowany w ciągu doby

NIC TAKIEGO SIĘ NIE STAŁO ! .. Again

W piątek 12 lipca zadzwoniłem do BOA TAK-TAK. "Szczęście w dziadostwie", że odebrał pewien kumający i kompetentny Pan, który poprosił o chwilę "na" to, aby przejść się i wyjaśnić problem - do działu technicznego.

Odpowiedź: "mmhm Tu mamy pewne problemy techniczne. Był tu problem z podmianą w systemie kart sim, przekazałem Panom i sprawa jest PRIORYTETEM. Starter będzie aktywny dziś (w piatek 12.11.10 - a maksymalnie w poniedziałek 15.11.10)"


Dzisiaj jest poniedziałek 15.11.2010 r. NUMER NADAL NIEAKTYWNY.

TRZY RAZY MNIE ZWODZILI ! Okłamali mnie. Mają w podziemnym poważaniu To, że NUMER KOMÓRKI NIEAKTYWNY PRZEZ PONAD 2 TYGODNIE TO PROBLEM..

Jak Tak można ?

Dzwonię do Ery, Niestety - Tym razem odebrała "jakaś" kobieta. Powiedziałem o wszystkim, włącznie z Tym co "udało" się ustalić w piątek..

ZNOWU MEGA SHORTCUT Polskiej Telefonii Cytrynowej - PROBLEMY TECHNICZNE.

No to walę prosto z mostu: "Szanowna Pani, Jako, że czekam już 2 tygonie i jestem bez "telefonu" 2 tygodnie, proszę mi wyjaśnić owe PROBLEMY TECHNICZNE"

"Nic Panu nie mogę powiedzieć"

.. :smt004 :lol:

Dzwonię rozstrojony i bezradny do Mobilkinga (moze to w tym mikro-operatorze coś nie wyszło), znowu jakaś blondynka odbiera i zapewnia, że wszystko jest gotowe, numer został uwolniony już dawno i że Oni ze swojej strony wszystkiego dopełnili.

Strasznie się kretyńsko poczułem, zdziadziałem na chwilę.. :(

CZY KTOŚ MI MÓGŁ UKRAŚĆ NUMER ?



Mam zacięcie w korespondencji formalnej. Jestem gotów walnąć tak ostry tekst tonowany odpowiednimi epitetami, że odbiorca zamieni się we mnie.

Era już dostała w lipcu br. jakąś śmieszną karę ok. 60 tys pln. Chyba nie wystarczyło.

Dla mnie po prostu nie istnieje coś Takiego jak PROBLEM TECHNICZNY.

Z tego co wygoglowalem - Dla UKE też nie istnieją problemy techniczne 8)

Rozumiem, gdyby to był 9 cyfrowy numer pre-paid internetu EDGE/HSCSD. Taka migracja jest w Tej chwili niemożliwa, ale z GSM do GSM ? www ŻAL pl

___________________________

Może ktoś miał podobną przygodę w ostatnim półroczu ?

Dzięki za konkrety

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. Ile razy się wku&wisz, Tyle razy ocierasz się o zwycięstwo

 #443762  autor: ukefake
 28 lis 2010, 20:01
GRUM, pomoc UKe jest jak najbardziej wskazana. Żeby mogli działać potrzebują informacji od obu stron. Zatem po pierwsze: napisz maila do mobilkinga z prosbą o podanie wszystkich zdarzeń (i ich terminów) związanych z uwolnieniem twojego numeru. Proponuję najpierw zadzwonić i uprzedzić ich że chciałbyś od nich takie wyjaśnienia - być może dowiesz się czegoś nowego. Po drugie: taki sam mail do ery. Jeśli chcesz żeby ktoś czytał w nim twoje inwektywy to twoja sprawa. Jak bedziesz miał odpowiedź obu stron zgłaszasz skargę do UKE i czekasz na ich ruch.
GRUM pisze:Dla UKE też nie istnieją problemy techniczne
To spróbuj przenieść numer z ery (abo lub karta) do heyah i odwrotnie. Taki stan trwa conajmniej od poprzedniej nowelizacji czyli od 07/2009. I co? I nic. Wnioski wyciągnij sam.
GRUM pisze:Może ktoś miał podobną przygodę w ostatnim półroczu ?
Znajomy w zeszłym roku przez 4 (cztery) miesiące próbował przenieśc numer do playa od jednego z mvno. gdyby nie uke to do dziś pisałby z inteligentnymi inaczej z boku playowego.

 #446020  autor: www2
 10 gru 2010, 19:10
probowal ktos przeniesc darmowy starter od orange -> do play?

1/ bez doladowania - czyli kompletnie za darmo

2/ z doladowaniem - 5zl wystarczy?



3/ wychodzace musza byc aktywne?

 #446110  autor: kerim36
 11 gru 2010, 10:44
1. tak, bez doladowania

2. nie ma takiej potrzeby

3. musza byc aktywne przychodzace - zawsze mozesz nabyc za friko starter OrangeOne i na nim masz 365dni waznosci, czyli sporo czasu na przenosiny
Ostatnio zmieniony 11 gru 2010, 11:41 przez kerim36, łącznie zmieniany 1 raz.

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #446124  autor: Sig
 11 gru 2010, 11:18
kerim36 pisze: 3. musza byc aktywne - zawsze mozesz nabyc za friko starter OrangeOne i na nim masz 365dni waznosci, czyli sporo czasu na przenosiny
Hmm, jesteś pewien tych 365 dni ważności wychodzących w OO? Po aktywacji startera z internetu (np. dzwoniac na *500)? Wydaje mi się, że tyle jest na odbieranie. W sumie to nie ma dużej różnicy, bo jeżeli dla przeniesienia potrzebne są wychodzące, to wystarczy w ciągu tego roku, kiedy karta będzie 'półmartwa' - aktywne odbieranie, dołądować minimalnym nominałem przed przeniesieniem.

 #446132  autor: kerim36
 11 gru 2010, 11:43
Sig pisze: Hmm, jesteś pewien tych 365 dni ważności wychodzących w OO
365 dni przychodzacych - jestem pewny- mam juz kilkanascie takich starterow z fajnymi numerami



w przypadku darmowych starterow z innymi ofertami (orange pop, itd) tu juz jest tylko 14 dni i w 15 dniu karta juz jest wylaczana

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #446242  autor: bobi1326
 11 gru 2010, 20:19
Witam. Mam kilka pytań odnośnie przeniesienia starteru orange na kartę do play frash. Dzisiaj dostałem darmowy starter od orange i przeczytałem w piśmie że muszę go aktywować w ciągu 30 dni bo przepadnie.
1. Więc jak go aktywuje to od razu mogę iść do orange i go na siebie zarejestrować, bez doładowywania konta?
2. Jak załatwię papierkowe sprawy to mogę wyjść z salonu orange i przejść dwa salony dalej do play i złożyć papierki o przeniesienie numeru, czy muszę poczekać na rejestrację numeru z orange jakiś czas (ile około?)?
3. Jak przeniosę numer do play dostanę od nich starter to ile mam czasu na jego aktywację żeby nie przepadł ani starter ani bonus 60zł?


Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi ;)

 #446483  autor: Czesuław
 12 gru 2010, 23:22
bobi1326 pisze:Witam. Mam kilka pytań odnośnie przeniesienia starteru orange na kartę do play frash. Dzisiaj dostałem darmowy starter od orange i przeczytałem w piśmie że muszę go aktywować w ciągu 30 dni bo przepadnie.
1. Więc jak go aktywuje to od razu mogę iść do orange i go na siebie zarejestrować, bez doładowywania konta?
2. Jak załatwię papierkowe sprawy to mogę wyjść z salonu orange i przejść dwa salony dalej do play i złożyć papierki o przeniesienie numeru, czy muszę poczekać na rejestrację numeru z orange jakiś czas (ile około?)?
3. Jak przeniosę numer do play dostanę od nich starter to ile mam czasu na jego aktywację żeby nie przepadł ani starter ani bonus 60zł?


Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi ;)
1. Tak możesz iść od razu do Orange i go zarejestrować. Jak dobrze pamiętam to masz chyba 14 dni na doładowanie.
2. Najlepiej udaj się do salonu firmowego Orange nie żadnego punktu w markecie. Poproś o rejestrację numeru przy tobie i pod ŻADNYM pozorem nie mów konsultantowi że chcesz przenieść ten numer bo cię oleje i wyśle papiery mailem do bok a tam będziesz czekał MIESIĄC na rejestrację.
3. Jak dobrze pamiętam to jest chyba coś koło 30 dni na doładowanie. Doładuj się za 5 zł jak już numer będziesz miał aktywny w PF i masz rok czasu ważny numer. Te 60 zł to nie zupełnie dostajesz od razu, to jest 20 zł które dostajesz co miesiąc przez 3 kolejne miesiące. Pierwsze 20 zł dostaniesz następnego dnia po przeniesieniu i będzie widoczne jako środki na koncie promocyjnym do wykorzystanie do wszystkich sieci ale na przykład sms premium z tego nie wyślesz.

 #446486  autor: zoltan666
 12 gru 2010, 23:45
Czesuław masz troche nieaktualne informacje. Obecnie za przeniesienie numeru do Play Fresh dostaje sie od razu 60zł. do wykorzystania w ciągu 90dni. Oczywiscie po uprzednim doladowaniu dowolna kwota.

 #446502  autor: Czesuław
 13 gru 2010, 00:48
zoltan666 masz racje zmienili regulamin we wrześniu a ja przenosiłem numer do play w sierpniu więc za pomyłkę przepraszam.
  • Strona 36 z 171
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 171
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 171