DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 37 z 171
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 171

 #446504  autor: bobi1326
 13 gru 2010, 01:04
Ok ale jak przeniosę starter do play to ile on może leżeć bez doładowania maksymalnie? Żeby nie przepad ani starter ani bonusowe 60 zł za doładowanie. Pytam, bo własnie dostałem darmowy starter z orange który chce przenieść ale mam aktualnie starter z play i będę z niego korzystał jeszcze kilka miesięcy. Nie chcę żeby ten starter z orange mi przepadł więc przeniosę go wciągu miesiąca do play tylko ile później ten starter mogę trzymać w szafie?


Pozdrawiam

 #446518  autor: zoltan666
 13 gru 2010, 09:54
Z regulaminu oferty promocyjnej wynikałoby, ze starter z przeniesionym numerem trzeba aktywować w dniu przeniesienia numeru.„Przenieś numer do Play Fresh”. Wydaje sie to logiczne, bo jak sprawdzic, czy numer został prawidłowo przeniesiony, jeśli sie nie aktywuje startera. A poza tym po co im klient, ktory przeniosl numer i z niego nie korzysta ;) Natomiast co do bonusu 60zl. to tez mam z tym problem i tez chcialbym wiedziec kiedy najpozniej mozna z niego skorzystac (doladowac konto), aby nie przepadl.

 #446528  autor: waeren
 13 gru 2010, 11:21
Ja przeniosłem i przez ponad tydzień po odebraniu startera go nie używałem, ponieważ to nr ojca, i nie widziałem się z nim tydzień. Po włożeniu do jego telefonu, po ponad tygodniu, bez problemu wszystko poszło i 60 PLN bonusu też przyznali, więc bez obaw, sprawdzone fizycznie

szukałem i szukałem i znów wróciłem do abo Play.....nic lepszego dla mnie na razie nie wynaleziono:)

 #446623  autor: www2
 13 gru 2010, 19:41
dzieki wszystkim za odpowiedzi

jednak mam pewne watpliwosci - nie chce doladowywwac startera (darmowy z orange), a przeniesc - tylko czy musze szybko to zrobic czy moge poczekac

jeden z Was pisze ze mamsz 365 dni przychodzacych - tak tez mi sie wydaje z informacji jak dzwonilem pod *500, natomiast drugi z Was pisze, ze jest miesiac czasu - na aktywacje? aktywacja to zadzwonienie na *500 i wystarczy? tak, bo pewnie mieszam rozne sprawy ;)

obawiam sie ze bede mial ponad 300 dni przychodzacych, a zablokuja mi sim bo nieaktywny... a szkoda by go bylo bo zarejestrowalem w salonie partnerskim

tutaj bylo co innego - zarejestruja mi jesli chce przeniesc, natomiast jesli nie to zebym go nie rejestrowal... ogolnie duzy bol, ale udalo sie. gosciu dopisal cel pod moim podpisem "cel rejestracji: MNP" :shock: w ciagu 3 godzin byl zarejestrowany :mrgreen:

 #446752  autor: zoltan666
 14 gru 2010, 12:42
Jeśli to z tego startera zadzwoniłeś na *500 to jest on juz aktywny, bo tym połączeniem go aktywowałeś i pod tym numerem możesz się dowiedzieć jaką masz ważność na połączenia przychodzace. I do tego czasu nikt ci go nie zablokuje.

 #446801  autor: kerim36
 14 gru 2010, 16:55
bobi1326 pisze:Ok ale jak przeniosę starter do play to ile on może leżeć bez doładowania maksymalnie?
jesli mowa u nieaktywowanym starterze to juz kiedys p4u odpowiedzial, ze nie ma jakiegos terminu, zatem mozna rozumiec bezterminowo i nawet za 5 lat powinien po uruchomieniu aktywowac sie

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #446808  autor: jacguszi
 14 gru 2010, 17:36
W play nie trzeba nigdzie dzwonic żeby aktywowac starter,wystarczy włożyć karte do telefonu i zalogować się do sieci .Sprawdzone na wielu starterach. Przenosiłem kilka nr z innych sieci i jest tak samo po sprawdzeniu kodem sieciowym pojawia się data ważności konta.

 #455883  autor: waeren
 27 sty 2011, 12:26
Mam pytanie, czy jak przeniosłem nr do orange na kartę to czy jest on zarejestrowany od razu w orange, czy muszę jeszcze go osobno rejestrować, bo żadnej karty rejestracyjnej nie wypełniałem? Tak, w razie co, jakbym znowu go przenosił :twisted:

szukałem i szukałem i znów wróciłem do abo Play.....nic lepszego dla mnie na razie nie wynaleziono:)

 #455890  autor: kerim36
 27 sty 2011, 12:42
waeren,
jest zarejestrowany na dane, ktore byly przy przenoszeniu

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #459434  autor: ChrisPL
 13 lut 2011, 01:46
Hej,
dzisiaj przenosiłem numer z Play Fresh do Simplusa. Pan w punkcie dilerskim pobrał za nową kartę opłatę 12,2 zł. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tej cenie? :roll: Nie chciałem się już kłócić na miejscu, bo troszkę się śpieszyłem, a pan w punkcie na klawiaturze dość wolno pisał.

 #459435  autor: Pijo
 13 lut 2011, 02:09
ChrisPL pisze:pobrał za nową kartę opłatę 12,2 zł.
Wszystko się zgadza. Tyle kosztuje starter do MNP w Plusie.

 #459439  autor: kerim36
 13 lut 2011, 08:36
ChrisPL pisze:dzisiaj przenosiłem numer z Play Fresh do Simplusa. Pan w punkcie dilerskim pobrał za nową kartę opłatę 12,2 zł.
potwierdzam - prawidlowa oplata za starter

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #459498  autor: ChrisPL
 13 lut 2011, 17:29
Szkoda, że nie informuje o tym Plus na swojej stronie. Opłata niewielka, ale takie ukrywanie cen psuje im wizerunek.

 #461419  autor: kazik2000
 23 lut 2011, 08:25
Nie wiem czy to było (zapewne tak) ale jestem właśnie w trakcie "wygaszania" umowy abonenckiej z Erą i chciałem się przenieść z numererem do OFnK. Niestety system Orange nie pozwala na przejście abo -> pre-paid. Rozwiązaniem jest przejście w Erze po zakończeniu umowy okresowej z numerem do Tak-Taka a dopiero później do OFnK.

Pytanie tylko jest takie: czy ja będę musiał doładować tego Tak-Taka? Czy z zerowym kontem mogę się przenieść od razu tego samego dnia (złożyć dyspozycję) do Orange?

 #461437  autor: kerim36
 23 lut 2011, 10:43
kazik2000 pisze:Czy z zerowym kontem mogę się przenieść od razu tego samego dnia (złożyć dyspozycję) do Orange?
tak, mozna

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #462875  autor: ukefake
 02 mar 2011, 21:07
kazik2000 pisze:Niestety system Orange nie pozwala na przejście abo -> pre-paid
przejrzałem rozporządzenie MI z 2009 dot mnp i oprócz kwestii obligatoryjnego pełnomocnictwa nie znalazłem tam niczego co by wykluczało migrację abo-prepaid. Albo chcieli cię spławić, albo to prawda a tym warto zainteresować UKE.
kazik2000 pisze:Rozwiązaniem jest przejście w Erze po zakończeniu umowy okresowej z numerem do Tak-Taka
Jeśli tak się stanie to po migracji sprawdź czy wszystkie dane (w szczególności PESEL) przeszły poprawnie do TT.
Dodatkowo w systemie orange dotąd nie było możliwości bezpośredniego przejścia do ofnk. Trzeba było wybrać inną taryfę (pop, nowego) i z niej zmigrować do ofnk. Może sprzedawca nie widział onfk (bo go nie ma) i wyszło mu że "się nie da".

 #462905  autor: maciek764
 02 mar 2011, 22:30
Niestety system Orange nie pozwala na przejście abo -> pre-paid
System nie pozwala na migrację od razu do Orange Free na kartę. A nie abo -> pre-paid. Możesz przejść z abo do popa i z popa zmienić taryfę na OFnK.

 #462970  autor: kazik2000
 03 mar 2011, 10:11
Cóż, tak mi powiedział w salonie. Że z abonamentu ery na pre-paid pomarańczowy "niedasię". Dla mnie to bez róźnicy czy przejdę w sposób era abo -> tak tak -> orange zwykły -> OFnK czy bezpośrednio. Opóźnienie jednodniowe mnie nie zbawi ;)

Poza tym już zleciłem migrację do TT. Wszystkie dane sprawdziłem, są aktualne. Zobaczymy jak wyjdzie za miesiąc...

 #462975  autor: waeren
 03 mar 2011, 11:17
kazik2000 pisze:Cóż, tak mi powiedział w salonie. Że z abonamentu ery na pre-paid pomarańczowy "niedasię". Dla mnie to bez róźnicy czy przejdę w sposób era abo -> tak tak -> orange zwykły -> OFnK czy bezpośrednio. Opóźnienie jednodniowe mnie nie zbawi ;)

Poza tym już zleciłem migrację do TT. Wszystkie dane sprawdziłem, są aktualne. Zobaczymy jak wyjdzie za miesiąc...
tak jak napisał, post wyżej, maciek764, ja przenosiłem z abo play na pre-paid orange (chyba właśnie POP) i nie było problemu, a później wybierasz co chcesz już w orange.....

szukałem i szukałem i znów wróciłem do abo Play.....nic lepszego dla mnie na razie nie wynaleziono:)

 #463013  autor: maciek764
 03 mar 2011, 14:49
Rzecz w tym że oni dają startery przy przenoszeniu numeru, który sobie masz wsadzić do telefonu i on będzie aktywny po aktywacji numeru w nowej sieci. A osobne są startery na abonament, osobne na kartę, a na Orange Free na kartę takich starterów po prostu nie ma. Dlatego jest to niemożliwe.
  • Strona 37 z 171
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 171
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 171