DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #353969  autor: Jedrker
 21 sie 2009, 05:47
Witam.
Obecnie posiadam telefon stacjonarny i internet w TP.
Z telefonu stacjonarnego nie korzystamy, płacimy abonament tylko aby utrzymać linię.
Widzę, że sporo mogę zaoszczędzić podpisując umowę na Orange stacjonarny.
Czy jeśli przeniosę numer stacjonarny z tp do orange , posiadając jednocześnie neostradę,, poza abonamentem za orange stacjonarny doliczany do faktury za telefon orange, przychodzić będzie mi faktura do opłaty za internet od TP + opłata za utrzymanie lini ?
Jak to z tym jest ?

 #353971  autor: ja
 21 sie 2009, 07:41
Tp będziesz płacił tylko za neostradę, a orange tylko za telefon. Dodatkowej opłaty za utrzymanie łącza nie ma.

Pozdrawiam.

 #353972  autor: kamil1221
 21 sie 2009, 08:25
Tylko jeszcze jedno - o ile dobrze pamiętam nie można mieć Orange stacjonarnego, gdy posiada się usługę telewizji w TP.
Mówiąc krótko - jeżeli masz NeoTV i podpiszesz WLR Orange to zerwiesz automatycznie umowę o neo i zapłacisz karę.

 #354019  autor: cudny
 21 sie 2009, 12:52
to może poczekaj aż skończy Ci się ta umowa na neo, przejdź na orange stacjonarny i weź od nich freedoma, zaoszczędzisz i na stacjonarnym tel i na necie, chyba to najlepsze wyjście w twoim wypadku, nie ma sensu byś kary jakieś płacił.

 #354100  autor: Jedrker
 21 sie 2009, 17:56
kamil1221,
no właśnie posiadam usługę tv satelitarnej z neostradą.
Tylko co ma piernik do wiatraka ?
Neostrada przecież by została do końca umowy, a stacjonarny do Orange.
Mógłbyś się dowiedzieć na 100 % jak to jest ?
Będę Ci wdzięczny.
cudny,
Jak mam płacić karę to faktycznie trzeba będzie poczekać do zakończenia umowy na neo i przenieść w całości wszystko do orange.

 #354130  autor: tajniak
 21 sie 2009, 19:57
kamil1221, ale coś ostatnio wprowadzili możliwość łączenia WLR + NeoTV.

 #440717  autor: kamant1
 11 lis 2010, 19:00
Witam wszystkich.
Chciałbym się dowiedzieć czy nie będzie komplikacji z Neostrada TP i Orange stacjonarny
czyli czy będę płacił rachunek za Neostradę TP + abonament Orange i to wszystko.

 #440732  autor: bed
 11 lis 2010, 20:17
będziesz płacił jeden rachunek za Neo i drugi za telefon.

B7+ B1 + B3 + B20 Orange (QAM256 MIMO 2x2):
https://www.speedtest.net/result/a/6024915549.png

 #441037  autor: Arturos
 13 lis 2010, 18:46
kamil1221 pisze:Mówiąc krótko - jeżeli masz NeoTV i podpiszesz WLR Orange to zerwiesz automatycznie umowę o neo i zapłacisz karę.
Nie ma żadnej kary i to już chyba od roku jest możliwość posiadania WLR i neo z TV - nie będzie z tego kary
kamant1 pisze:czyli czy będę płacił rachunek za Neostradę TP + abonament Orange i to wszystko.
Tak 35 zł z Orang i opłata za neo + TV z TP - pomyśl nad zawieszeniem linii w TP - 21,30 zł jeśli stacjonarny ci nie potrzebny

Pozdrawiam Arturos

 #460105  autor: Jedrker
 17 lut 2011, 00:07
Arturos,
czy nadal to obowiązuje ?
Szczerze zapomniałem o tym temacie, a chętnie przeniósłbym stacjonarny numer chociażby do orange, a neo z TV zostawiłbym ;)

 #460201  autor: Arturos
 17 lut 2011, 18:41
Spoko możesz przejść do Orange zostawiając neo+tv w TP

Pozdrawiam Arturos

 #649797  autor: muszynskij
 24 lip 2013, 23:19
Witam wszystkich,

Mam podobne pytanie i problem. Do czerwca w moim domu był na linii stacjonarnej od TP Orange Freedom i Nowy Orange Stacjonarny, obydwie umowy już przeszły na czas nieokreślony. W czerwcu zadzwoniła pani i zaproponowała powrót do Neo. Ojciec sie zgodzil, ale miła pani nie przeniosła telefonu również do TP. Neo aktywowali poprawnie, ale naliczyli sobie opłate za utrzymanie łącza, około 29 zł :( i tu było rozczarowanie, trzeba będzie pisać reklamację (już któryś raz z kolei) I tu moje pytanie, czy gdyby nie uznali reklamacji, to czy jest możliwe zamówienie telefonu w TP najtańszego z przeniesieniem z Centertela? Czy lepiej wypowiedzieć umowe o telefon z Centertelem i płacić to utrzymanie łącza?

Pozdrawiam

 #649824  autor: robriot77
 25 lip 2013, 02:12
muszynskij pisze:Witam wszystkich,

Mam podobne pytanie i problem. Do czerwca w moim domu był na linii stacjonarnej od TP Orange Freedom i Nowy Orange Stacjonarny, obydwie umowy już przeszły na czas nieokreślony. W czerwcu zadzwoniła pani i zaproponowała powrót do Neo. Ojciec sie zgodzil, ale miła pani nie przeniosła telefonu również do TP. Neo aktywowali poprawnie, ale naliczyli sobie opłate za utrzymanie łącza, około 29 zł :( i tu było rozczarowanie, trzeba będzie pisać reklamację (już któryś raz z kolei) I tu moje pytanie, czy gdyby nie uznali reklamacji, to czy jest możliwe zamówienie telefonu w TP najtańszego z przeniesieniem z Centertela? Czy lepiej wypowiedzieć umowe o telefon z Centertelem i płacić to utrzymanie łącza?

Pozdrawiam

rozumiem ze neo chodzi na tym nr tel z centka?
jezeli tak to pisac reklamacje i zostanie ona uwzgledniona.
no chyba ze ta neo jest jako NAKED /bylo zakladane drugie gniazdko?/
czesto gesto tepsa nalicza klientom z WLR oplaty za utrzymanie lacza
nie oplaca sie placic 29 za utrzymanie lacza juz lepeij zaplacic np3zl wiecej i miec mozliwosc dzwonienia i odbierania rozmow. ewentualnie zawiesci lacze /21pln/.

 #649979  autor: Orange Ekspert
 25 lip 2013, 14:37
W przypadku usługi Nowy Orange Stacjonarny nie powinna być naliczana opłata za utrzymanie łącza. Jest to błąd i należy go reklamować pod numerem infolinii 801 505 505. W tej samej rozmowie doradca może przyjąć zamówienie, w którym numer wróci do TP.