DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 38 z 171
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 171

 #465034  autor: toomi
 14 mar 2011, 09:55
Jaki jest aktualny bonus za przeniesienie numeru do Play Fresh? Czy muszę mieć aktywne wychodzące w Mobilking?

 #465055  autor: remi89
 14 mar 2011, 13:57
toomi pisze:Jaki jest aktualny bonus za przeniesienie numeru do Play Fresh? Czy muszę mieć aktywne wychodzące w Mobilking?
W Play Fresh za przeniesienie numeru dostajesz 60 zł na konto promocyjne, ważne 90 dni. Pieniądze z konta promocyjnego możesz wykorzystać na rozmowy, sms-y oraz mms-y do wszystkich sieci. Co do drugiego pytania to tak musisz mieć aktywne połączenia wychodzące.

P@weŁ

 #465691  autor: zoltan666
 17 mar 2011, 22:55
toomi pisze:Jaki jest aktualny bonus za przeniesienie numeru do Play Fresh? Czy muszę mieć aktywne wychodzące w Mobilking?
Tylko uważaj jak będziesz przenosił numer z Mobilkinga, najlepiej pozbyc się środkow po otrzymani smsa z Play, że Mobilking się zgodził na przeniesienie. Ja dzis przenosilem numer z Mobilkinga właśnie do Play i Mobilking wyznaczył dzien jutrzejszy na dzień oddania numeru. Miałem jeszcze na koncie 3 złote, wiedziałem juz na co je wykorzystam, ale miałem je wykorzystać dzis wieczorem. A tu lipa, o 22.30 biore sie za telefon a tu sie okazuje, że Mobilking juz numer wyłączył i tym samym zakosili mi kasę. Trzeba na nich uważać, bo wyłączają numer po swojej stronie kiedy im pasuje, a nie tak, aby było to jak najmniej uciążliwe dla klienta, czyli w nocy.

I takie pytanie jeszcze do wszystkich: Czy spotkaliscie się z sytuacją, aby operator od którego numer przenosicie wyłączał numer po swojej stronie tak jak mu sie podoba, np. w srodku dnia, przez co zostaje sie pół dnia bez telefonu?

 #465719  autor: kerim36
 18 mar 2011, 08:07
zoltan666 pisze:Czy spotkaliscie się z sytuacją, aby operator od którego numer przenosicie wyłączał numer po swojej stronie tak jak mu sie podoba, np. w srodku dnia, przez co zostaje sie pół dnia bez telefonu?
z reguly po 22 wylaczaja, nie mialem jeszcze sytuakcji aby nastapilo to wczesniej

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #465733  autor: remi89
 18 mar 2011, 09:28
Ja nie pamiętam o której mi wyłączyli numer w Plusie. Ale wiem że numer w Play aktywowali koło 9 rano.

P@weŁ

 #466364  autor: zoltan666
 21 mar 2011, 14:41
kerim36 pisze:
zoltan666 pisze:Czy spotkaliscie się z sytuacją, aby operator od którego numer przenosicie wyłączał numer po swojej stronie tak jak mu sie podoba, np. w srodku dnia, przez co zostaje sie pół dnia bez telefonu?
z reguly po 22 wylaczaja, nie mialem jeszcze sytuakcji aby nastapilo to wczesniej
Napisałem e-maila do Mobilkinga w tej sprawie, ze przez wczesniejsze wyłączenie numeru przepadły mi srodki z konta i zaproponowali zwrot tej kasy na konto bankowe, ale dopiero po wysłaniu pisemnej reklamacji.
 #467840  autor: warlordsbattlec
 29 mar 2011, 22:47
Witam, mam pytanie takie jak w temacie, a mianowicie czy da się przenieść z Heyah do Plus'a z zatrzymaniem numeru Heyah? Kiedyś o ile dobrze pamiętam było coś takiego jak takie przenosiny, lecz nie mogę tego znaleźć.;) Jeśli jest to możliwe to w jaki sposób?

Pozdrawiam, warlo.

 #467842  autor: mikado15
 29 mar 2011, 22:50
Przenieść numer możesz zawsze i to za friko.

 #467852  autor: Pijo
 29 mar 2011, 23:02
mikado15 pisze:to za friko.
Usługa przeniesienia numeru jest za darmo, ale za starter musimy w Plusie zapłacić 12 zl.

1. Musisz zarejestrować numer w Heyah : http://www.heyah.pl/pomoc/rejestracja-karty-sim

2. Po rejstracji w Heyah udajesz się do salonu Plusa i mówisz , że chcesz przenieść numer . W salonie Ci już pomogą.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2011, 23:05 przez Pijo, łącznie zmieniany 1 raz.

 #467854  autor: ChuckyCiechanow
 29 mar 2011, 23:04
Pijo pisze:
mikado15 pisze:to za friko.
Usługa przeniesienia numeru jest za darmo, ale za starter musimy w Plusie zapłacić 12 zl.
Za starter dokładnie 12,30 zł.

 #467855  autor: warlordsbattlec
 29 mar 2011, 23:08
Ok, w takim razie dzięki wielkie.

A, jeszcze jedno pytanie mam. Czy jak już przeniosę ten numer to zostanie zachowana ważność karty sim? Czy będę musiał ładować ją od nowa?:)

 #467859  autor: bledos
 29 mar 2011, 23:14
A, jeszcze jedno pytanie mam. Czy jak już przeniosę ten numer to zostanie zachowana ważność karty sim? Czy będę musiał ładować ją od nowa?:)
Przenosisz numer, nie usługi, więc stan konta, ważność, ustawienia jak poczta głosowa itd zależą od nowego operatora.

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #467860  autor: Pijo
 29 mar 2011, 23:15
warlordsbattlec pisze:Czy jak już przeniosę ten numer to zostanie zachowana ważność karty sim?
Nie

Numer będzie miał ważność 30 dni na połączenia wychodzące i będzie na nim, jeśli sie nie mylę, 10zl.

 #469225  autor: sic
 06 kwie 2011, 18:59
jak szybko wg was może udać się zrobić taki manewr:
orange abo firmowa=>play fresh=>cesja=>orange abo indywidualny
zakładając że w play staną na wysokości zadania z cesją :)

 #469303  autor: rogmaniek
 06 kwie 2011, 23:50
Pijo pisze:i będzie na nim, jeśli sie nie mylę, 10zl.
Wątpię. Chyba, że teraz coś się zmieniło. Dwa razy przenosiłem numer do Sim+a (już nię będę pisać gorzej o tak żałosnej ofercie).

W czerwcu 2009r. płacąc wtedy 12,2 zł za kartę otrzymałem tylko 1000 SMS-ów do Plusa na 30 dni. Miało niby być, wg Konsultantki z punktu IC, te 10zł :x

Drugi raz przenosiłem numer znów do Sim+a (po testach sieci PTC pod marką Heyah), jakoś w sierpniu 2010r. Również, płacąc 12.2 zł za kartę SIM, nie otrzymałem na konto ani grosza. Nawet tego w/w pakietu SMS-ów. Pewnie dlatego, że do iluś tam pierwszych doładowań konta (a może w ciągu określonego czasu), jako bonus za przeniesienie numeru, dostawało się pakiet 200 minut, ale tylko do Plusa i jedynie na 14 dni. Nawet już nie chcę pamiętać o tej mizernej ofercie.

Pozdrawiam

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #469319  autor: kazik2000
 07 kwie 2011, 08:42
Zapomniałem że miałem opisać czy wszystko ok z przenosinami. I tak, wszystko ok.

Trochę było zamotania, ale kosztowało mnie to tylko dwie wizyty w salonie. Przejście było ERA abo -> Orange Free na kartę. Poszło trochę po zamotanej linii: Era abo -> Tak Tak -> Orange One -> OFnK, ale numer zachowany, wszystko działało w terminie i nie ponioslem żadnych dodatkowych kosztów. Dostałem jeszcze 10zł na konto główne w Orange One, co mnie pozytywnie zaskoczyło :)

 #469356  autor: maciek764
 07 kwie 2011, 14:55
Poszło trochę po zamotanej linii: Era abo -> Tak Tak -> Orange One -> OFnK
Niby zamotanej, ale tak naprawdę to przejście z abonamentu do pre-paidu tego samego operatora i dopiero potem przeniesienie jest najbezpieczniejsze, no a do OFnK to inaczej się przejść nie da, najpierw trzeba mieć inną taryfę.
 #469557  autor: iwz
 08 kwie 2011, 12:55
Witam,

Podjąłem decyzję o przeniesieniu nr z abonamentu na kartę dokładnie(Orange ONE- takie coś znalazłem na orange.pl), mam teraz kilka pytań.
1. Czym różni się Orange ONE od Nowe Orange GO i od Orange POP ?
2. Czy jedna wizyta w salonie załatwi sprawę?
3. Czy przeniesienie nr coś kosztuje?

I będzie co będzie to będzie co los da

 #469559  autor: sic
 08 kwie 2011, 13:09
maciek764 pisze:
Poszło trochę po zamotanej linii: Era abo -> Tak Tak -> Orange One -> OFnK
Niby zamotanej, ale tak naprawdę to przejście z abonamentu do pre-paidu tego samego operatora i dopiero potem przeniesienie jest najbezpieczniejsze, no a do OFnK to inaczej się przejść nie da, najpierw trzeba mieć inną taryfę.
a czemu najbezpieczniejsze?
  • Strona 38 z 171
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 171
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 171