DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #48653  autor: togom
 25 sty 2006, 22:38
Nosze się z zamiarem kupna nokii6270 może od właścicieli nych fonów usłyszę jakieś praktyczne porady -będę wdzięczny.

togom

 #48660  autor: Bartosz
 25 sty 2006, 22:51
nie jestem miłośnikiem telefonów nokii ale jak go oglądałem to zrobił na mnie dobr wrażenie - fajne materiały , udany mechanizm rozsuwania , niezłe wykonanie ale ... ale co do wnętrzności to mam swoje zdanie ale szczerze to polecam jak ktoś lubi nokie :D

 #48715  autor: tomekk
 26 sty 2006, 11:17
No mysle ze warto ja kupic. Mnie tez sie ona podoba, szkoda tylko ze to s40 ale ten wyswietlacz... cudo! Trzeba napewno przyznac tez ze jest to dosc spory fon... ale mysle ze sie opłaca bo cea (jak na nowa nokie) nie jest taka kosmiczna!
 #48770  autor: pumba
 26 sty 2006, 15:19
togom jak masz już zamiar wydać tyle kasy na tela to nie lepiej dołożyc do 6280?
Ja właśnie chcę sobie sprawić 6280 tylko nie umiem sie na nią doczekać. Początkwo miała wejść na rynek razem z 6270 ale dzisiaj dostałem informację z nokii że wejdzie dopiero na początku marca nie umiem się już na nią doczekać ale warto jest czekać. Różnica w cenie między 6270 a 6280 ma być 250zł u producenta na allegro pewno będzie mniej. 6280 ma dodatkowo UMTS za czym idzie druga kamera z przodu no i według mnie lepszy wygląd, w chwili obecnej UMTS może ci się nie przyda ale ja mam zamiar potrzymać dłużej ten telefon a wtedy napewno UMTS już będzie funkcjonował.
W oczekiwaniu na nią przestudiowałem instrukcje obsługi czego nigdy nie robie, bo w nokiach nie ma takiej potrzeby :wink: i bardzo spodobał mi się "Aktywny tryb gotowości" i nowe menu seri40. Teraz wszystkie potrzebne rzeczy i informacje z organizera masz zawsze na wyświetlaczy w trybie gotowości to mi się właśnie podoba w tym telefonie a czego nie znajdę w innych.
 #48898  autor: togom
 26 sty 2006, 19:25
pumba pisze:togom jak masz już zamiar wydać tyle kasy na tela to nie lepiej dołożyc do 6280?
Ja właśnie chcę sobie sprawić 6280 tylko nie umiem sie na nią doczekać. Początkwo miała wejść na rynek razem z 6270 ale dzisiaj dostałem informację z nokii że wejdzie dopiero na początku marca nie umiem się już na nią doczekać ale warto jest czekać. Różnica w cenie między 6270 a 6280 ma być 250zł u producenta na allegro pewno będzie mniej. 6280 ma dodatkowo UMTS za czym idzie druga kamera z przodu no i według mnie lepszy wygląd, w chwili obecnej UMTS może ci się nie przyda ale ja mam zamiar potrzymać dłużej ten telefon a wtedy napewno UMTS już będzie funkcjonował.
W oczekiwaniu na nią przestudiowałem instrukcje obsługi czego nigdy nie robie, bo w nokiach nie ma takiej potrzeby :wink: i bardzo spodobał mi się "Aktywny tryb gotowości" i nowe menu seri40. Teraz wszystkie potrzebne rzeczy i informacje z organizera masz zawsze na wyświetlaczy w trybie gotowości to mi się właśnie podoba w tym telefonie a czego nie znajdę w innych.
ja tez miałem zamiar kupić 6280 ale równierz nie mogę się doczekać.Wkurza mnie zawsze to,ze pisze wkrótce w sprzedaży ,a trwa to już 3 miesiąc.Ale masz rację czekałem tyle poczekam jeszcze troche.

togom

 #48939  autor: Ish
 26 sty 2006, 20:15
Podobnie jak Wy Panowie czekam an 6280 :) Moim zdaniem warto czekac - jest lepsza pod wzgledem wygladu od 6270 :) Bedzie to godny nastepca mojej 6230i :P

 #48947  autor: pumba
 26 sty 2006, 20:28
Dzisiaj dzwoniąc do głównego dystrybutora telefonów Nokia na polske dostałem informację że model 6280 będzie dostępny na początku marca a na TELEPOLIS.PL w dzisiejszej wiadomości Nokia przedstawia nowe telefony czytamy że nokia 6270 i 6280 są już dostępne w sprzedaży więc może będzie szybciej niż na początku marca ale wątpie w to, mimo to co tydzień dzwonie do salonu nokii czy już mają 6280.
Nokia nieźle zaczyna reklamować na swoich stronach model 6280 wydaje mi się że będzie to flagowy model może z tego powodu te opóźnienia. 6230 swego czasu tez miała niezłą reklamę i pewno 6280 zrobi taką furorę jak 6230 :wink:

P.S.
Przyszli posiadacze 6280 jednoczcie się :!: :wink:

 #49015  autor: togom
 26 sty 2006, 23:32
ziomel pisze:tutaj jest jedna http://allegro.pl/show_item.php?item=83355722 chociaz sprzedawca poczatkowy:/...ale kupic juz mozna
dzięki tak, widziałem ją. Jednak na allegro pierwszych modeli jakie by nie były nikomu a zwłaszcza sobie nie polecam.Bo często jest tak jak z Motką V3.Jak pojawiła się na allegro wołali za nią 2900zł,a po roku 900zł podobnie z nokią 6280. Może się niebawem okazać ,ze jak do ceny dolicvzyć koszt polskiego menu(którego i tak dzisiaj jeszcze nie ma)i koszt czasem ściągnięcia simlocka+koszt przesyłki itd. to może się okazać ze ten aparat od żyda jest droższy jak nówka w salonie z gwarancją.
Aż ciśnie się samo hasło na usta - CIERPLIWOŚCI ! :-)

togom

 #49035  autor: balonik
 27 sty 2006, 01:10
Witam

a powiedzcie mi jak grają głośniczki stereo w 6270? 6280 niestety ich nie ma, czy w 6270 są one na tyle dobre że można położyć telefonik na biurku , włączyć radyjko i będzie wyraźnie wszystko słychać? pytam ponieważ jak miałem siemensa sx1 to po włączeniu radia przez wbudowany głóśniczek grało ono tak słabo że czasami cieżko bylo cokolwiek zrozumieć co kto mówi. 8)

mam dylemat co wziasc 6270 czy 6280. Wiem ze 6280 ma umts ale nikt z moich znajomych nie ma telefonu z kamerka do video-rozmow i niepredko znajac zycie beda mieli. Ba, wiekszosc z nich nie potrafi nawet uzywac jeszcze mms-ow, wiec co ja tu gadam o video-polaczeniach. mam teraz 6630 i umts do transmisji danych siedzi w telefonie niewykorzystany - nie mam takiej potrzeby :) taki bajerem bez zadnego zastosowania :wink:

pozdrawiam.

 #50443  autor: pumba
 01 lut 2006, 11:25
Dla zainteresowanych Nokią 6280 bo tacy się tu wypowiadali odsyłam do mojego postu (część postu dziś dodana) >>KLIK<<