DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 42 z 171
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 171

 #493172  autor: Spamer ;)
 30 lip 2011, 13:15
treeev pisze:Wydawalo mi sie ze chodzi o rejestracje przez strone internetowa :roll:
To źle się koledze wydawało. Rejestracja Online jest wykonywana przeważnie u operatorów MVNO, z tego co mi wiadomo, sieć Play nim nie jest.
A czy to taki problem, pójść do Salonu Play z Dowodem Osobistym i załatwić sprawę dosłownie w 5 minut?

 #493173  autor: treeev
 30 lip 2011, 13:18

To źle się koledze wydawało. Rejestracja Online jest wykonywana przeważnie u operatorów MVNO, z tego co mi wiadomo, sieć Play nim nie jest.
A czy to taki problem, pójść do Salonu Play z Dowodem Osobistym i załatwić sprawę dosłownie w 5 minut?
Nie, nie ma problemu.
Tak sie zastanawiam, kupuje starter w plusie czy t-mobile za 5zl rejestruje go.Potem od razu ide do play i mowie, ze chce przejsc do nich.Dostane 60zl?
I jeszcze pytanko, przechodzac zachowuje dotychczasowy nr telefonu? Pisze tak:
Kod: Zaznacz cały
Umieść kartę Play Fresh w telefonie
czyli dostaje nowy nr (de facto nowa karte sim)?
Ostatnio zmieniony 30 lip 2011, 13:23 przez treeev, łącznie zmieniany 1 raz.

 #493175  autor: Spamer ;)
 30 lip 2011, 13:23
treeev pisze:Dostane 60zl?
Tak. Otrzymasz starter od nich, aktywuj go, doładuj za minimum 5 zł i otrzymasz 60 zł na konto promocyjne ważne 90 dni, do wykorzystania do wszystkich sieci na rozmowy, SMS-y, MMS-y..
Pamiętaj! Nie wolno Ci zmienić profilu, zanim nie doładujesz konta, bo inaczej nie otrzymasz bonusu.

[ Dodano: 2011-07-30, 13:24 ]
treeev pisze:czyli dostaje nowy nr (de facto nowa karte sim)?
Tak. Dostajesz kartę sim nową z Twoim przeniesionym numerem, który będzie aktywny po 24 godzinach, od złożenia wniosku.
Ostatnio zmieniony 30 lip 2011, 13:29 przez Spamer ;), łącznie zmieniany 1 raz.

 #493177  autor: treeev
 30 lip 2011, 13:26
Pamiętaj! Nie wolno Ci zmienić profilu
Profilu czyli taryfy/opcji(na np. All inclusive internet)?

Aha czyli dostaje nowa karte ale nr zachwuje, ok. dzieki panowie.

Co moge zrobic ze stara karta sim bedzie bezuzyteczna?

Ma jakies znaczenie gdzie kupic starter (i jaki) do przeniesienia ?
Ostatnio zmieniony 30 lip 2011, 13:40 przez treeev, łącznie zmieniany 2 razy.

 #493179  autor: Spamer ;)
 30 lip 2011, 13:34
treeev pisze:Profilu czyli taryfy/opcji(na np. All inclusive internet)?
Dobrze rozumiesz. Zwykłą taryfę będziesz miał tego typu: Play Fresh 1, Play Fresh 5, Play Fresh 9 - zależnie od tego, jakiej wartości starter MNP otrzymasz od nich.
Czyli najpierw doładuj konto za minimum 5 zł, a potem zmieniaj sobie taryfę, na jaką tylko chcesz.
treeev pisze:Moze durne pytanie ale nie ma opcji zebym jechal dalej w play na tym samym nr telefonu i tej samej (t-mobilowskiej) karcie sim?Lub nowej karcie od play a na starym nr?
Nie ma możliwości, z tego co mi wiadomo.

 #493181  autor: treeev
 30 lip 2011, 13:58
Nie ma juz tej opcji ze jak poleca ktos kilka(ile?) osob to dostaje konsole?

 #493381  autor: bobi1326
 31 lip 2011, 16:40
Witam. Mam pytanie do osób doświadczonych w wielokrotnych przenoszeniach numerów. Chciałbym się dowiedzieć czy idzie takie coś załatwić w jeden dzień. Mam kartę w play fresh. Jak pójdę w poniedziałek rano do salonu T-Mobile i przeniosę numer to załatwią to szybko (jakoś w 1h)? Czy najczęściej udaje się to po jednym dniu roboczym?


Pozdrawiam

 #493383  autor: MK_
 31 lip 2011, 16:49
Jak rano się udasz przenieść numer do Play to najprawdopodobniej o po 24:00 już będzie w Play.

Lubię to! 50zł na 5 miesięcy - 113min&200MB na miesiąc

 #493385  autor: bobi1326
 31 lip 2011, 16:55
A jak to wygląda w T-Mobile? Bo teraz jestem w Play i chcę zdobyć promocyjne 60 zł. Więc teraz muszę przenieść się do innej sieci.

 #493419  autor: KC-KARLOS
 31 lip 2011, 19:47
bobi1326 pisze:A jak to wygląda w T-Mobile? Bo teraz jestem w Play i chcę zdobyć promocyjne 60 zł. Więc teraz muszę przenieść się do innej sieci.
W każdej sieci proces przenoszenia numeru jest identyczny - mowa o prepaid.
Podpisujesz wniosek o przeniesienie numeru, rejestrujesz swoje dane u opa, do którego się przenosisz i dostajesz darmową startówkę. Najpóźniej w ciągu 24 godzin dostaniesz powiadomienie, kiedy numer będzie w nowej sieci, a po tym powiadomieniu o godzinie 24. "stara" karta się dezaktywuje, a Ty wkładasz już nową, która się zaloguje do nowej sieci, wykonujesz testowe pierwsze połączenie na jakiś bezpłatny numer i już!

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #493663  autor: BeCkS
 02 sie 2011, 04:51
Numer możesz sobie codziennie przenosić do innej sieci. Jak ktoś będzie to ciebie dzwonić to odbierasz wtedy słowami: Zgadnij w jakiej jestem dzisiaj sieci i ile płacisz? :-p
Sam będę przenosił numer do play na kartę, a następnego dnia do Orange. Wiem, może dziwne zachowanie ale ile korzyści.

 #493665  autor: treeev
 02 sie 2011, 07:53
Wziąłem na próbę playfresh by zobaczyć jak działa zasięg (duza wieś niedaleko miasto 10km -40tys.mieszkańców) .W salonie play dostałem nr do sprawdzenia internetu (*140#).Wczoraj miałem komunikat, że jestem w zasięgu taniego internetu. Dziś jak włożyłem kartę (na razie mam t-mobile) playfresh wskaźnik zasięgu telefonu pokazuje literke R koło wskaźnika zasięgu (jak mniemam to oznacza roaming?) .Internet hula ładnie ale obawiam czy jesli jest włączony roaming to czy będę obciazany dodatkowymi kosztami za transfer itp.?Jak nie zaznaczę roamingu to nie mam internetu.Teraz mam tę literke R cały czas niezależnie od tego czy zaznaczę roaming czy nie.

 #493667  autor: KC-KARLOS
 02 sie 2011, 08:12
treeev pisze:Wziąłem na próbę playfresh by zobaczyć jak działa zasięg (duza wieś niedaleko miasto 10km -40tys.mieszkańców) .W salonie play dostałem nr do sprawdzenia internetu (*140#).Wczoraj miałem komunikat, że jestem w zasięgu taniego internetu. Dziś jak włożyłem kartę (na razie mam t-mobile) playfresh wskaźnik zasięgu telefonu pokazuje literke R koło wskaźnika zasięgu (jak mniemam to oznacza roaming?) .Internet hula ładnie ale obawiam czy jesli jest włączony roaming to czy będę obciazany dodatkowymi kosztami za transfer itp.?Jak nie zaznaczę roamingu to nie mam internetu.Teraz mam tę literke R cały czas niezależnie od tego czy zaznaczę roaming czy nie.
We Fresh'u czy jesteś w roamingu Plusa czy nie, korzystasz z pakietów netowych bez dodatkowych opłat :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #493669  autor: Spamer ;)
 02 sie 2011, 08:47
Karlos20 pisze:korzystasz z pakietów netowych bez dodatkowych opłat :)
Uwzględniając że jest się w profilu All Inclusive Internet i doładowało się konto kwotą 30 zł bądź 50 zł. :wink:

 #493672  autor: treeev
 02 sie 2011, 09:35
plus do tego co podałeś w playfresh http://www.play.pl/pl/promocja/play-kar ... index.html - więc jak kupię 200M/9 zl to też będzie pl mimo roamingu?

 #493736  autor: Kryniczanin
 02 sie 2011, 14:32
Mam pytanie zamówiłem nr przez stronę Orange te gratisowe startery fajny nr czy po zarejestrowaniu jutro w salonie firmowym można go przenieść - nie mam pewności czy karta ma wychodzące aktywne czy przychodzące tylko przez te 2 tygodnie. A jak ma przychodzące tylko czy nie będzie to problem?

 #493737  autor: kerim36
 02 sie 2011, 14:38
Kryniczanin.,
po przyjsciu zadzwon na *500 i wklep 1 i 1 - numer bedzie aktywny

i pozniej w salonie, najlepiej forimowym, powiedz ze chcesz dopisac nr dowodu i pesel

po tym zabiegu od razu mozesz sie przenosic

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #493738  autor: Kryniczanin
 02 sie 2011, 14:55
kerim36, Tak zrobiłem ale mnie nurtuje czy trzeba go doładować za 5 pln czy obejdzie się bez zbędnych wydatków? :mrgreen:
  • Strona 42 z 171
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 171
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 171