DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 46 z 171
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 171

 #499732  autor: PlePlePle
 28 sie 2011, 12:29
Witam wszystkich. Przejrzałem kilka ostatnich stron, ale spytam się raz jeszcze, bo w T-Mobile i w Erze każdy mi mówi coś innego :) Czy jeśli chcę przejść z abonamentu w T-Mobile do Orange na kartę, to najlepiej najpierw wziąć Tak Taka, a dopiero później przejść do Orange? Czy może da się to zrobić bezboleśnie od razu? :)

 #499736  autor: Maniek99
 28 sie 2011, 12:37
@PlePlePle
Od razu idziesz do salonu Orange i na formularzu zaznaczasz, że po zakończeniu aktualnej umowy Era ma przekazać numer.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, 12:38 przez Maniek99, łącznie zmieniany 1 raz.

 #499737  autor: mkowalski
 28 sie 2011, 12:37
PlePlePle pisze:Czy jeśli chcę przejść z abonamentu w T-Mobile do Orange na kartę, to najlepiej najpierw wziąć Tak Taka, a dopiero później przejść do Orange? Czy może da się to zrobić bezboleśnie od razu?
Możesz zrobić bezpośrednie przeniesienie z abonamentu w T-Mobile do Orange na kartę. Nie będzie z tym żadnego problemu.

 #499761  autor: PlePlePle
 28 sie 2011, 15:59
Ok, dzięki za odpowiedź. Ale to dziwne, bo na infolinii Orange babka mi powiedziała, że może być tak, że będę płacił karę ze zerwanie umowy z T-Mobile :| No ale, skoro tak mówicie to jutro wybieram się do salonu. Jeszcze raz dzięki :)

 #499766  autor: Maniek99
 28 sie 2011, 16:21
@PlePlePle
Można też wybrać opcję szybszego przeniesienia numeru (w trakcie umowy), wtedy stary operator naliczył by karę.

 #499768  autor: mkowalski
 28 sie 2011, 16:25
PlePlePle pisze:Ale to dziwne, bo na infolinii Orange babka mi powiedziała, że może być tak, że będę płacił karę ze zerwanie umowy z T-Mobile
Nie. Wystarczy, że na wniosku o przeniesienie zaznaczycie "wraz z końcem okresu promocyjnego" i żadnej kary nie będzie.
 #500501  autor: xprox3000
 31 sie 2011, 17:28
Mam pare pytań
1.Czy jezeli przeniose od obecnego operatora numer do orange na karte,numer automatycznie zostanie zarejestrowany w orange i na przyszlosc nie bede musial juz go rejestrowac ?
2.Jak wyglada przeniesienie numeru na inna osobe ? trzeba zrobic jaka cesje ? chodzi mi o pozostanie w orange ale w pozniejszym terminie chce numer przepisac na inna osobe (czy to zrobie tylko w salonie firmowym ) ? czy musze za to cos placic ?

3.Czy doladowujac orange free na karte z telefonu z abonamentem orange dostane bonus w postaci paru gb ? tak jak bym doladowywal zwykla zdrapka ?
Chodzi mi o ta oferte http://www.orange.pl/portal/map/map/pre ... AID_CHARGE
zeby dostawac 20% doladowania dodatkowo

/napisalem do BOK ale tam siedza nierozgarniete osoby ktore nie odpowiadaj na zadane pytania

 #500515  autor: KC-KARLOS
 31 sie 2011, 18:21
xprox3000 pisze:Czy jezeli przeniose od obecnego operatora numer do orange na karte,numer automatycznie zostanie zarejestrowany w orange i na przyszlosc nie bede musial juz go rejestrowac ?
Tak. Numer będzie już zarejestrowany.
xprox3000 pisze:Czy doladowujac orange free na karte z telefonu z abonamentem orange dostane bonus w postaci paru gb ? tak jak bym doladowywal zwykla zdrapka ?
Tak, dostaniesz bonus GB + 20% kwoty doładowania na konto promocyjne (na rozmowy/SMS/MMS do Orange, rozmowy na stacjonarne oraz na internet).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #501701  autor: elkanguro
 05 wrz 2011, 14:38
Przepraszam jeśli już są tu odpowiedzi ale strasznie długi ten wątek. Po jakim czasie od momentu podpisania dokumentów o rejestrację numeru w Orange można pójść do innego operatora złożyć wniosek o przeniesienie tego numeru aby wszystko było w porządku?

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #501744  autor: BeCkS
 05 wrz 2011, 16:49
Wniosek o przeniesienie numeru możesz złożyć następnego dnia. Codziennie możesz przenosić numer do innego operatora jeżeli tylko masz czas i ochotę. Sam kilkanaście dni temu przenosiłem numer z orange do play i z play do orange i musiałem poprawić numer dowodu w Orange. Zrobiłem to poprzez BOK *100 i natychmiast dane zostały zmienione.
Proces przenoszenia opisałem tutaj:
http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php ... sc&start=0

 #501779  autor: mkowalski
 05 wrz 2011, 19:54
elkanguro pisze:Przepraszam jeśli już są tu odpowiedzi ale strasznie długi ten wątek. Po jakim czasie od momentu podpisania dokumentów o rejestrację numeru w Orange można pójść do innego operatora złożyć wniosek o przeniesienie tego numeru aby wszystko było w porządku?
W Salonach Orange dane są wprowadzane do systemu na bieżąco. Kilka miesięcy temu robiłem przeniesienie z Orange do Playa. Natychmiast po rejestracji karty w Orange podpisałem wniosek o przeniesienie i nie było żadnych problemów.

 #505924  autor: wasylek
 29 wrz 2011, 18:54
Dzisiaj złożyłem wniosek w CH o przenosiny do t-mobile i po kartę sim każą mi pojechać do salonu głównego ery czy ktoś może inny za mnie odebrać starter czy koniecznie muszę być to ja?

 #505927  autor: kerim36
 29 wrz 2011, 20:07
wasylek,
musisz odebrac osobiscie
w jaki sposob salon ma wiedziec, ze rzeczywiscie karte odbiera osoba przez Ciebie upowazniona??

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #506022  autor: wasylek
 30 wrz 2011, 14:13
kerim36 pisze:wasylek,
musisz odebrac osobiscie
w jaki sposob salon ma wiedziec, ze rzeczywiscie karte odbiera osoba przez Ciebie upowazniona??
ok, dzieki,tylko tak powinno być ze ja idę do najbliższego salonu aby przenieść numer a mnie wysyłają po starter do głównego w mieście? Nie powinni mieć kilku starterów w swoim salonie?
Bo na razie mi ten salon jest nie po drodze.

I jeszcze takie pytanie wczoraj złożyłem wniosek o przeniesienie i otrzymałem tylko jeden sms ze poprzedni operator wyraził zgodę na przejście, czy powinienem otrzymać drugi sms ze już jest do odbioru starter?

 #506027  autor: kerim36
 30 wrz 2011, 15:11
wasylek pisze:ok, dzieki,tylko tak powinno być ze ja idę do najbliższego salonu aby przenieść numer a mnie wysyłają po starter do głównego w mieście?
ciezko mi jednoznacznie stwierdzic, nie mniej u mnie tez nie w kazdym salonie moge przeniesc i dostac starter "za jednym zamachem"
wasylek pisze:I jeszcze takie pytanie wczoraj złożyłem wniosek o przeniesienie i otrzymałem tylko jeden sms ze poprzedni operator wyraził zgodę na przejście, czy powinienem otrzymać drugi sms ze już jest do odbioru starter?
po odbiorze startera zazwyczaj na nastepny dzien juz numer jest u nowego operatora

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #506044  autor: Filip
 30 wrz 2011, 16:17
A ja mam takie pytanie. Czy u któregoś operatora przechodząc z numerem trzeba ponosić jakieś koszty,na myśli mam głównie starter. Słyszałem że Plus coś takiego praktykował. Jak u reszty? :)

 #506051  autor: slawekt
 30 wrz 2011, 16:51
Filip pisze:czy u któregoś operatora przechodząc z numerem trzeba ponosić jakieś koszty,na myśli mam głównie starter.
Orange nie, mBank mobile nie. Innych opów ostatnio nie testowałem :-)

 #506067  autor: DanielR
 30 wrz 2011, 18:45
Filip pisze:A ja mam takie pytanie.
Interesuje Cię jakaś konkretna sieć?
Obecnie np. w T-Mobile za starter nie zapłacisz nic, a dodatkowo dostajesz 5 zł na konto główne i od razu po aktywacji rok ważności na połączenia wychodzące + miesiąc na połączenia przychodzące.
W przypadku Play, dostajesz zupełnie darmowy starter z 1 zł na koncie głównym i 4 zł na koncie promocyjnym (Złotówki).

[ Dodano: 2011-09-30, 18:46 ]
slawekt pisze:Orange nie
Sytuacja wygląda podobnie, do tej z T-Mobile (z tym, że zamiast 5 zł na konto główne, powinieneś dostać 10 zł).

Zdaje się, że w Heyah również dostajesz darmowy starter. W przypadku tej sieci nie musisz nawet wychodzić z domu, by przenieść numer. To obecnie chyba najbardziej przyjazne dla użytkownika rozwiązanie, w kwestii MNP. Duży + dla Heyah. Konkurencja powinna brać wzór!

 #506087  autor: Filip
 30 wrz 2011, 20:44
Najbardziej to Heyah mnie interesuje. Także poczekam aż napisze mi osoba pewna w 100% :wink:

 #506209  autor: Ruben
 01 paź 2011, 16:06
Filip pisze:Najbardziej to Heyah mnie interesuje. Także poczekam aż napisze mi osoba pewna w 100% :wink:
Jestem pewien na 100%, że starter Heyah przy MNP otrzymujemy bezpłatnie. Cała procedura trwa bardzo krótko, bo 3dni włącznie z otrzymaniem startera. Oczywiście jeżeli wyślemy odpowiednio wcześnie i zaznaczymy opcję MNP w jeden dzień ;) Wysyłamy mailem dokumenty, których formularze znajdziemy tutaj i karta SIM zostaje do nas wysłana tego samego dnia. Po otrzymaniu karty (stan konta 1zł) i uruchomieniu należy dosłać do BOU Heyah kartę rejestracyjną.
  • Strona 46 z 171
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 171
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 171