DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 48 z 171
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 171

 #506792  autor: emarcin
 05 paź 2011, 08:58
remi89 pisze:Hmmm... dzisiaj jest 5 :)
no tak dzisiaj jest 5 faktycznie :-) dzwonię do Playa zobaczę co mi tam powiedzą.

I doopa pani z OK Play miłym głosem przeprosiła za zaistniała sytuację ale ona nic nie może zrobić! Powiedziała abym udał się do salonu bo oni mają więcej możliwości. Komedia :-)

Jeszcze większa komedia jest mobile! po odbijaniu piłeczki z jednego numeru telefonu na drugi numer telefonu oczywiście za połączenia płaciłem ja otrzymałem informację abym zadzwonił pod numer 587604844 a tam po dosłownie dwóch minutach że mają problemy techniczne z przenosinami numerów kazali składać reklamacje w Play.
 #507474  autor: marnotrawny
 08 paź 2011, 10:48
Witam serdecznie.
Mam taki dziwny przypadek w rodzince, może ktoś z Was „przerabiał” takie cuś, i pomoże co z tym fantem począć.
A więc, padła idea przeniesienia numeru z TakTak do Play Fresh. Numer erowy został zarejestrowany w salonie, po czym w Playu została podpisana umowa o przeniesienie. Następnego dnia przyszedł sms z wiadomością, iż era nie chce oddać numeru gdyż są nieprawidłowości w danych. Znów wycieczka do salonu t-mobile w celu weryfikacji danych. Dane sprawdzono – weryfikacja pozytywna.
Kolejna wycieczka do Playa i kolejna umowa o przeniesienie. Wieczorem tego samego dnia sms. Pewnie się domyślacie? Tak! Nieprawidłowość danych. Kontakt z infolinią (BOK) t-mobile celem kolejnej weryfikacji. O dziwo, weryfikacja poprawna. Pan z info dziwi się iż występują jakieś problemy....
Kolejna próba przeniesienia.
Znów sms..., ale to już się domyślacie.
Co z tym fantem zrobić? T-mobile twierdzi że problemu nie ma. Play twierdzi że nie wie czemu, ale poprzedni operator nie chce oddać numeru i każe z nim sytuację wyjaśnić.
No i pani w wieku 60 lat, lata przez tydzień od annasza do kajfasza i sprawy załatwić nie może.

Pomóżcie co najlepiej począć. Jak to najszybciej załatwić?

 #507480  autor: Ruben
 08 paź 2011, 10:57
marnotrawny, widać nie jest tej Pani dane zmienić operatora ;) A poważnie, to sytuacja dziwna i nie bardzo więcej można coś zrobić. Jeżeli sprawdzono dane w Play i T-Mobile i są takie same, to jedynie skarga do UKE pozostaje.

 #507485  autor: kerim36
 08 paź 2011, 11:15
marnotrawny,

skup sie na nr dowodu i peselu - jesli sa identyczne to musi sie udac

w chwili obecnej po kontakcie z t-mobile powinienes uzyskac informacje, ktore dane rzekomo sa niezgodne (w orange takie informacje kiedys otrzymalem, wiec mysle kazdy op ma taka wiedze)

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #507520  autor: wlodarek1
 08 paź 2011, 14:03
A ja opiszę swój problem ;
chcę przenieść numer z play do mbankmobile .
kurier dostrczył mi już nową kartę SIM od mbankmobile na ten sam numer który teraz mam w play .
Potem dostałem SMS od firmy Aspiro z informacją że jest możliwe zawarcie nowej umowy .
Wczoraj dostałem SMS z numeru 2259 o treści ; wniosek o przeniesienie numeru został odrzucony .
Powód ; braki w rejestracji .
adzwoniłem na infolinię mbanku , oni odesłali mnie pod numer 587604844 , a tam obiecali że
zajmą się sprawą . Kto jest winien tej sytuacji ; play czy mbank ?
Ja już nie wiem ...

Było ; siemens C 25 , siemens C 65 , motorola C 168 , SE T280I , Samsung D900I. SE HAZEL , PRESTIGIO 4500 , NOKIA 520 , LG G3S .
Teraz jest MOTO X PLAY

 #507551  autor: kerim36
 08 paź 2011, 15:09
wlodarek1 pisze:wniosek o przeniesienie numeru został odrzucony .
Powód ; braki w rejestracji .
czy w playu na pewno numer jest zarejestrowany na ciebie??
sprawdzic dokladnie pesel i nr dowodu

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #507597  autor: wlodarek1
 08 paź 2011, 18:29
Zalogowałem się teraz do Play24 .
Patrzę na opcję ;
Zmiana ustawień konta w portalu Play
Ale tam jest tylko mój adres mailowy , nie ma peselu ani nazwiska
Jest tylko poniżej linijka ; Dane niezarejestrowane .
Nie mam tam co zmieniać ....

Było ; siemens C 25 , siemens C 65 , motorola C 168 , SE T280I , Samsung D900I. SE HAZEL , PRESTIGIO 4500 , NOKIA 520 , LG G3S .
Teraz jest MOTO X PLAY

 #508046  autor: ChrisPL
 10 paź 2011, 21:25
Czy ktoś wie, gdzie można przenieść numer z Simplusa do Orange na Kartę w Gdańsku? Odnoszę wrażenie, że wykonanie tej czynności jest niemożliwe.

Salon w GCH Manhattan - potrzebne są specjalne karty SIM, my je czasami mamy, ale to rzadkość. Zamówiliśmy, ale nawet nie wiemy i czy w ogóle dojadą.

Punkt TP/Orange w CH Madison - my nie mamy takich kart, bardziej skupieni jesteśmy na usługach dla obecnych klientów.

Salon na al. Grunwaldzkiej we Wrzeszczu (obok Plusa) - no takie karty są, ale ich nie dostajemy.

Salon w Galerii Bałtyckiej - hmm..... no my nie mamy takich kart, ale był pan może w salonie firmowym na Karmelickiej?

Otóż byłem dwa razy na Karmelickiej w Gdańsku w salonie, jednak tam kolejki panują jak do mięsnego w PRL. Czy na prawdę nigdzie więcej poza salonem firmowym nie można przenieść numeru do Orange?!?!?!?!

 #508054  autor: kerim36
 10 paź 2011, 21:43
ChrisPL,

niestety w firmowym najszybciej to zalatwisz

salony ap nie maja z tego kasy wiec za bardzo im nie zalezy na takich przenosinach

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #508055  autor: ChrisPL
 10 paź 2011, 21:45
Hmmm.... trochę dziwna polityka Orange. Numer do Plusa czy Playa można przenieść nawet w najmniejszym punkciku, a u Orange trzeba pedałować do firmowego?

 #508058  autor: kerim36
 10 paź 2011, 21:48
ChrisPL pisze:Hmmm.... trochę dziwna polityka Orange. Numer do Plusa czy Playa można przenieść nawet w najmniejszym punkciku, a u Orange trzeba pedałować do firmowego?
plus kasuje 10zl :)
a play na przykladzie Bielska to tez juz nie w kazdym pukncie maja startery :)

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #508061  autor: ChrisPL
 10 paź 2011, 21:55
Owszem, Plus pobiera kasę za nową kartę ;) Ja bym nawet dał dyszkę Orange pod warunkiem, że nie będzie trzeba robić z przeniesienia numeru całodziennej wyprawy.

 #508164  autor: Filip
 11 paź 2011, 11:46
I przeniosłem numer z Orange do Heyah. Wniosek,przesyłka karty wszystko sprawnie. Póki co działają jedynie przychodzące,problem mam z wychodzącymi. Dzwoniłem do Biura Obsługi,sprawa jest w toku do 7 dni ma być rozwiązana.
A tak przy okazji,kartę sim pomarańczowych można zarejestrować tylko w salonach firmowych?

 #508171  autor: kerim36
 11 paź 2011, 12:10
Filip pisze:A tak przy okazji,kartę sim pomarańczowych można zarejestrować tylko w salonach firmowych?
najprosciej i najszybciej

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #508182  autor: arek.85
 11 paź 2011, 12:55
ja przenosze numer od babci zajestrowany na mnie do orange i w salonie partnerskim orange i gosciu już mi przygotował kartę sim itp tylko muszę isc 2 raz podpisac te papiery wiec da sie w innych niż w firmowych

 #508185  autor: wlodarek1
 11 paź 2011, 13:06
A mi dopiero wczoraj w salonie Playa powiedzieli że aby przenieść numer do innej sieci to musz go najpierw zarenjestrować a ich salonie . Samo to że do tej pory loguję się na stronę play24.pl , dokonuję doładowań online , loguję się na forum na "mojplay.pl" to nic nie daje . Musi być zarejestrowane w salonie playa, dopiero wtedy można numer przenosić . Nie powiedzieli mi o tym ani słowa ani na infolinii mbanku ani na infolinii playa .

Było ; siemens C 25 , siemens C 65 , motorola C 168 , SE T280I , Samsung D900I. SE HAZEL , PRESTIGIO 4500 , NOKIA 520 , LG G3S .
Teraz jest MOTO X PLAY

 #508225  autor: Filip
 11 paź 2011, 16:45
Póki co działają jedynie przychodzące,problem mam z wychodzącymi. Dzwoniłem do Biura Obsługi,sprawa jest w toku do 7 dni ma być rozwiązana.
Już wszystko jest OK. :)
 #508265  autor: pawel_m
 11 paź 2011, 21:08
witam,
czy ktos przenosił z Was numer z Play Fresh do Heyah?
wiem, że trzeba wypełnić dokumenty i wysłać faxem lub skany na maila,
ale ile trwa sam proces przenoszenia? po jakim czasie dostanę starter?
pozdr

.

 #508274  autor: osachorzow
 11 paź 2011, 21:37
Karlos20 pisze:Dokładnie. W Plusie starter kosztuje ponad 10 zł, w Orange, Play (Red Bull Mobile na kartę), T-Mobile, Heyah - są darmowe i dostajesz kasę na połączenia, SMSy, MMSy...
Byłem dziś w salonie Orange i oczywiście prawie nic nie załatwiłem:

Epizod 1: bezpłatny starter

Panienka: starter kosztuje 10 zł;
ja: w regulaminie piszecie, że przeniesienie do nich nie wiąże się z opłatami;
Panienka: za przeniesienie nie, za starter tak
ja: proszę zweryfikować tę informację
Panienka: no można przenieść na takie karty, to nie są startery, same karty bez środków...

...postękała, powzdychała i przyniosła "cuś" o nazwie 'Twoja karta SIM 3G' ;)

I teraz pytanie za sto punktów: zrobiła mnie w balona ze starterem czy nie?

Epizod 2: przeniesienie jednowizytowe by Orange.

Mówię panience że chciałem przenieść numer, który był kiedyś w Orange i słyszałem że to ponoć problem. Ona mi na to, że to przeszkoda wielka i trzeba pisać do Wa-wy i może (!) jutro będą dokumenty... gdyby nie gwarancja dwuletniego leżaka z wychodzącymi to bym nawet do orange nie wszedł ;)

 #508279  autor: DanielR
 11 paź 2011, 21:51
Panienka: za przeniesienie nie, za starter tak
Bzdura! Odwracanie kota ogonem. Skoro samo przeniesienie jest darmowe, to i starter, niezbędny do tego przeniesienia musi być darmowy.
Nie ma przecież MNP, bez startera. Tym samym starter wchodzi w koszty przeniesienia, które jest (jak już wiemy) darmowe. :lol:

PS Równie dobrze można by stwierdzić: "co prawda samo przeniesienie jest darmowe, ale podpisanie papierków w salonie (Pełnomocnictwo, Oświadczenie, Karta Rejestracyjna), jest płatne".

Inną kwestią jest to, że nigdzie w regulaminie MNP Orange, czy też promocyjnym regulaminie MNP dla pre-paid, nie ma nawet wzmianki o odpłatności za starter. Więc z jakiej racji masz płacić?
  • Strona 48 z 171
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 171
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 171