DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 49 z 171
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 171

 #508285  autor: osachorzow
 11 paź 2011, 22:12
DanielR, zgadzam się z Tobą, ale nie miałem siły kopać się z koniem ;) mam karty sim za free... a że to nie są startery ze złotówkami na koncie to przeżyję, wszak przeniesienie do Orange spowodowane jest jedynie długim okresem leżakowania ;) W regulaminie orange nie pisze też, że dostajesz starter z X zł na koncie... jakoś P4 i T potrafili napisać to jasno w swoich regulaminach... ale za 2 lata bezstresowego leżakowania i to im wybaczę ;)

Z resztę... jeszcze nic nie podpisałem więc kto wie jak to się skończy ;)

 #508295  autor: nemo2009
 11 paź 2011, 22:36
osachorzow pisze:Mówię panience że chciałem przenieść numer, który był kiedyś w Orange i słyszałem że to ponoć problem. Ona mi na to, że to przeszkoda wielka i trzeba pisać do Wa-wy i może (!) jutro będą dokumenty... gdyby nie gwarancja dwuletniego leżaka z wychodzącymi to bym nawet do orange nie wszedł ;)
Tu panienka miała rację.Jeśli już kiedyś przenosiłeś numer z innej sieci do Orange,to zapomnij o załatwieniu przenosin w jeden dzień.Lepiej dać sobie spokój,bo można zdrowie stracić z nerwów.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"

 #508303  autor: DanielR
 11 paź 2011, 23:00
osachorzow pisze:W regulaminie orange nie pisze też, że dostajesz starter z X zł na koncie...
A tak, z tym już mógłbym się zgodzić. :wink:

 #508306  autor: ukefake
 11 paź 2011, 23:09
DanielR pisze:Skoro samo przeniesienie jest darmowe, to i starter, niezbędny do tego przeniesienia musi być darmowy.
powiedz to plusowi. Zresztą w p4 też kiedyś się płaciło za starter.

 #508309  autor: prestig
 11 paź 2011, 23:30
nemo2009 pisze:
osachorzow pisze:Mówię panience że chciałem przenieść numer, który był kiedyś w Orange i słyszałem że to ponoć problem. Ona mi na to, że to przeszkoda wielka i trzeba pisać do Wa-wy i może (!) jutro będą dokumenty... gdyby nie gwarancja dwuletniego leżaka z wychodzącymi to bym nawet do orange nie wszedł ;)
Tu panienka miała rację.Jeśli już kiedyś przenosiłeś numer z innej sieci do Orange,to zapomnij o załatwieniu przenosin w jeden dzień.Lepiej dać sobie spokój,bo można zdrowie stracić z nerwów.
To samo miałem i zrezygnowałem z ORANGE, wole sobie latać z t-mobile do Playa

 #508326  autor: kerim36
 12 paź 2011, 07:07
I teraz pytanie za sto punktów: zrobiła mnie w balona ze starterem czy nie?
bezplatna karta ma byc w czarnej kopercie
osachorzow pisze:Mówię panience że chciałem przenieść numer, który był kiedyś w Orange i słyszałem że to ponoć problem.
potwierdzam
niestety zazwyczaj jest problem z wygenerowaniem dokumentow i wtedy trzeba pisac do wa-wy celem wygenerowania dokumentow u nich i przeslania spowrotem gotowych do wydruku
jesli nr nigdy wczesniej nie byl w orange to nie ma problemow

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl
 #508361  autor: pawel_m
 12 paź 2011, 11:27
czy ktos przenosił numer z Play Fresh do Heyah?
dokumenty wysłałem mailem (skan do pdf), jak długo to teraz będdzie trwało całe przeniesienie?
ile czeka się na starter pocztą?
czy samo przeniesienie i aktywacja nr w Heyah odbywało sie bezproblemowo (bo w TakTak sa problemy z aktywacja konta abonenta po przeniesieniu z Play :( )

.

 #508370  autor: Ruben
 12 paź 2011, 12:11
pawel_m, jeżeli wysłałeś dzisiaj rano wszystkie niezbędne dokumenty, to jeszcze dzisiaj wyślą do Ciebie priorytetem kartę SIM, czyli w piątek powinieneś otrzymać kartę. To zależy też, jaką opcję przeniesienia zaznaczyłeś we wniosku (czy MNP w jeden dzień roboczy czy w 7 dni). Jeżeli w 1 dzień, to procedura przebiega w opisany przeze mnie sposób i pewnie będzie tak, że numer w Play wyłączą zanim otrzymasz kartę Heyah.
Co do przeniesienia i aktywacji, to jak zawsze jakieś ryzyko istnieje ale większych problemów raczej nie ma, przynajmniej ja nie słyszałem i nie czytałem o takich na forach.

 #508371  autor: Maniek99
 12 paź 2011, 12:19
Ja właśnie próbuję się przenieść z Play do TT i ucięło mi przychodzące z innych sieci niż T.
Pewnie Play coś skaszanił z przekierowaniem.

 #508372  autor: Ruben
 12 paź 2011, 12:25
Maniek99 pisze:Ja właśnie próbuję się przenieść z Play do TT i ucięło mi przychodzące z innych sieci niż T.
Pewnie Play coś skaszanił z przekierowaniem.
Może ja dodam tylko, że z Play nie przenosiłem :) Natomiast procedurę MNP w Heyah znam i w przypadkami jakimi się spotkałem, to problemów nie było ale były to migracje z Plusa i MVNO.

 #508374  autor: pawel_m
 12 paź 2011, 12:39
Maniek99 pisze:Ja właśnie próbuję się przenieść z Play do TT i ucięło mi przychodzące z innych sieci niż T.
Pewnie Play coś skaszanił z przekierowaniem.
nie stworzyło się konto abonenta w TT, z ktorkich kodów pewnie tez nie możesz skorzystać (np. *101#), zadzoń do BOK TT i niech ręcznie utworzą to konto - samo raczej nie zaskoczy

.

 #508376  autor: Maniek99
 12 paź 2011, 12:43
Konto się utworzyło, ale iBOA nie pobiera danych, a dzwonić mogę wszędzie.
*101# działa poprawnie.
Poszło już zgłoszenie.

 #508449  autor: osachorzow
 12 paź 2011, 16:50
kerim36 pisze: bezplatna karta ma byc w czarnej kopercie
i jest ;) czyli Pani sobie poradziła ;)
kerim36 pisze:niestety zazwyczaj jest problem z wygenerowaniem dokumentow i wtedy trzeba pisac do wa-wy celem wygenerowania dokumentow u nich i przeslania spowrotem gotowych do wydruku
jesli nr nigdy wczesniej nie byl w orange to nie ma problemow
problem chyba poważny, bo dziś dokumentów jeszcze nie ma... a przynajmniej konsultantka nie dzwoniła że są ;)

 #508481  autor: kerim36
 12 paź 2011, 18:17
problem chyba poważny, bo dziś dokumentów jeszcze nie ma... a przynajmniej konsultantka nie dzwoniła że są ;)
srednio do 24h sie wykrecaja

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #508741  autor: osachorzow
 13 paź 2011, 23:10
kerim36 pisze: srednio do 24h sie wykrecaja
po 48h nadal nie było dokumentów... orange nie lubi pośpiechu ;)

 #508772  autor: kerim36
 14 paź 2011, 08:43
osachorzow pisze:po 48h nadal nie było dokumentów... orange nie lubi pośpiechu ;)
no to juz rzeczywiscie kiepska opinie mozna sobie wysnuc


ja na dzisiaj przenosilem 2 swoje glowne numery z mbanku do orange i oczywiscie bezkonfliktowo sie nie obeszlo:
- jeden numer poszedl bez problemu
- drugi "nie ma takiego numeru" - caly czas dziala na numerze tymczasowym

pierwszy telefon do BOK-typowa spychologia: niech Pan poczeka, niech Pan zadzwoni za kilka godzin

drugi telefon do BOK - niech sie Pan zwroci do salonu, poniewaz numer sie nie przypisal - zastanawiam sie co ma salon zrobic, chyba w swojej centrali, ktorej nie maja poprzepinac miedziane kabelki i zacznie dzialac :)

ogolnie czekam do 9 i dzwonie do salonu, jak nic sie nie uda zrobic to telefon ostatniej szansy do orange i jak nadal bez efektow to koncze sprawe zlozeniem reklamacji oraz sprawe kieruje do UKE

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #508811  autor: Maniek99
 14 paź 2011, 11:33
@kerim36
Do przenoszenia prepaida dostałeś kartę z numerem tymczasowym?
Mi w salonie Orange wciskali że muszą być startery bez numeru.

 #508853  autor: kerim36
 14 paź 2011, 13:20
Maniek99 pisze:Do przenoszenia prepaida dostałeś kartę z numerem tymczasowym?
tak
karta z numerem tymczasowym

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #508855  autor: Maniek99
 14 paź 2011, 13:30
@kerim36
Aha w takim razie albo kit wciskają, albo rzeczywiście nie wiedzą :/

 #508862  autor: kerim36
 14 paź 2011, 14:09
Aha w takim razie albo kit wciskają, albo rzeczywiście nie wiedzą :/
spojrzalem na przenosiny, ktore byly opoznione, poniewaz musialem czekac na wygenerowanie wnioskow przez centrale

i spojrzalem na wnioski z ostatnich dni

na obu wystepuja numery tymczasowe

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl
  • Strona 49 z 171
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 171
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 171