DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 14 z 102
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 102

 #531404  autor: tuchas
 29 sty 2012, 16:40
2 sztuki na adres

 #531445  autor: KR2615
 29 sty 2012, 20:18
Czy komukolwiek udało się wysłać albo chociażby odebrać MMSa w Lyca?

 #531448  autor: ChuckyCiechanow
 29 sty 2012, 20:31
krzys pisze:Czy komukolwiek udało się wysłać albo chociażby odebrać MMSa w Lyca?
Raczej ciężko jak brak konfiguracji MMS

 #531514  autor: Ruben
 30 sty 2012, 09:02
krzys, na dzień dzisiejszy ten operator nie świadczy usługi MMS. To kwestia czasu i pewnie będą, tak zapewniał konsultant z BOK.

 #531524  autor: Sig
 30 sty 2012, 10:13
Dziś miałem problem z zalogowaniem się do sieci. Wcześniej trwało to po prostu dłużej, dziś włączam i przy kilku próbach pojawiał się komunikat o błędzie rejestracji? W każdym razie udało się chyba za trzecim razem, ciekawe, z czego to wynika.
Chciałem o tym i o kilku innych sprawach napisać do nich przez formularz, ale pomimo poprawnego wypełnienia (ciekawostka - numer telefonu trzeba w formularzu poprzedzić 0...), pojawiłsię jakiś błąd i chyba nie wysłało.
Jako ciekawostka - przyszedł SMS o doładowaniach dostępnych w sklepach ABC. NA stronie nie ma jeszcze informacji, ale jakby doładowania (i może) startery były w tej sieci sklepów spożywczych (o ile o tę o której myślę chodzi), to nie byłoby już problemów z dystrybucją.
Oferta genialna do pewnych zastosowań.
Start sieci bardzo słaby.
Jakiś koleś sprzedaje na Allegro Lycamobile z jakimiś chorymi kwotami na koncie. Ktoś wcześniej wposminało przelewaniu z numeru na numer. Ciekawe czy gdzieś nie złapał kilograma rozdawanych za darmo starterów i je opyla po przelaniu środków.

Dobrze, że nie można słać z tej sieci SMS Premium, choć dałbym tutaj domyślnie brak możliwości, z opcją włączenia na żądanie.

W innych krajach z tego co widzę są bonusy minut za doładowanie. Ciekawe kiedy u nas się pojawią.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #531530  autor: Ruben
 30 sty 2012, 10:25
Sig pisze:akiś koleś sprzedaje na Allegro Lycamobile z jakimiś chorymi kwotami na koncie. Ktoś wcześniej wposminało przelewaniu z numeru na numer. Ciekawe czy gdzieś nie złapał kilograma rozdawanych za darmo starterów i je opyla po przelaniu środków.
Ten koleś, to udzielający się na forum tuchas :) Może się pochwali w jaki sposób nabija konto?
W jaki sposób można przelewać środki?
Jeżeli chodzi o to logowanie, to u mnie teraz jest już poprawnie ale wcześniej tez miałem z tym cyrki.

 #531531  autor: ms93
 30 sty 2012, 10:34
Przelewanie działa, właśnie sprawdziłem.
*133*numer*kwota#
Można przelać całe 5zł z karty.

 #531534  autor: ChuckyCiechanow
 30 sty 2012, 10:48
ms93 pisze: Można przelać całe 5zł z karty.
I zapewne od 1 zł ja testowałem od 2 zł.
Czyli najlepszy przelew środków wśród operatorów.
:-)

[ Dodano: 2012-01-30, 10:50 ]
Ciekawe czy są jakieś limity przelewów?

 #531544  autor: bledos
 30 sty 2012, 11:04
ChuckyCiechanow pisze:Ciekawe czy są jakieś limity przelewów?
Zapewnie jeszcze nie. Zwracam szczególną uwagę na "jeszcze". W simplusie też kiedyś działało to fajnie... Póki korzysta się z tego do własnych celów i nie na skalę masową, to jest ok. Ale jeśli na allegro rzuca się startery to przypomina to zakładanie sobie pętli na szyję - wcześniej czy później się skończy, bo się rozniesie.

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #531554  autor: Sig
 30 sty 2012, 11:31
Właśnie dlatego pisałem, że dobrze, że nie ma SMS Premium, bo dopiero by się "cfaniaki" rzucili na startery.

Wczoraj zamawiałem drugi starter (dla członka rodziny). Nie przyszedł e-mai lz potwierdzeniem zamówienia. Chciałem zamówić drugi raz dla pewności - przynajmniej u mnie formularz zamówienia nie działa, więc kto wie, może już coś grzebią.

Chyba, ze nie działa "normalnie" :-).

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #531563  autor: bledos
 30 sty 2012, 11:42
OT: Sig, patrząc na Twój podpis i po nickach niektórych osób biorących udział w dyskusji zauważyłem, że wielu właśnie w tematach o GA się udzialało - obyśmy nie przynieśli pecha Lyce ;)

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #531570  autor: Ruben
 30 sty 2012, 11:53
bledos, żebyś tylko nie był dobrym prorokiem :mrgreen:
Lyca o ile nie będą bardzo modyfikować oferty, to może nie być zły nawet w kraju dla niektórych osób. Myślę, tutaj o 29gr za 30min połączenie bez żadnych pakietów.
Wiadomo, że jak będą dobre promocje, to i handlarze też zechcą na tym zarobić a wtedy wiadomo jak to się skończy.

 #531593  autor: marek-20
 30 sty 2012, 13:23
witam
a jak wyglada sprawa z przelewem z nr lyca polska na nr lyca ale w innym kraju? czy jest wogole mozliwy? czy mozna doladowywac nr lyca w siec szwedzkiej doladowaniem kupionym w polsce?
dziekuje za odpowiedz

 #531594  autor: Ruben
 30 sty 2012, 13:26
a jak wyglada sprawa z przelewem z nr lyca polska na nr lyca ale w innym kraju? czy jest wogole mozliwy?
ale jak to sobie wyobrażasz? Przecież w Szwecji jest inna waluta.

 #531599  autor: marek-20
 30 sty 2012, 13:44
a slyszales o przewalutowywaniu?

 #531601  autor: Ruben
 30 sty 2012, 13:48
marek-20 pisze:a slyszales o przewalutowywaniu?
W prepaid o takiej usłudze nie słyszałem ale oczywiście nie wiem wszystkiego.

 #531602  autor: Abcn
 30 sty 2012, 13:52
marek-20,
-witamy na forum-
Myślę podobnie jak Ruben:
skrajnie-mało-prawdopodobne.
Pytanie raczej do biura obsługi Lajki ,
ale ta jaka jest jest , każdy widzi.

Ostatnio zobaczyłem w Barcelonie miejsce gdzie można doładować n-ry op-ów południowoamerykańskich i chyba vodafone uk , ale nie wiem jak oni to robią, raczej nie kupony a przez internet z kartą płatniczą (i jest to ewenement a nie powszechność, i nie Lyca w PL ... )
Przecież po przewalutowaniu jakieś ułamki wychodzą a nie okrągłe kwoty

pozdrawiam
A

 #531613  autor: marek-20
 30 sty 2012, 14:49
no wiem ale myslalem ze jako siec ogolnoswiatowa - ma taka mozliwosc i moze ktos probowal ale dzieki za odp

 #531917  autor: Sig
 31 sty 2012, 17:38
Na stronie doszło logo Żabki z dostepnością doładowań, jak i nieznany mi Fresh market.
Dzwoniłem na infolinię chyba wczoraj, z pytaniem czemu nie przyszło potwierdzenie po zamówinieu startera (drugi dla domownika), pani nie wiedziała (rozmowa była zabawna). Myslę, że dojdzie, najwyżej za tydzień znów zamówię.
Spytałem się czy ci partnerzy doładowań mają też karty SIM (np. Lukoil). Powiedziano mi, że tylko doładowania (na razie), a karty kupić mozna w Warszawie.

[ Dodano: 2012-01-31, 17:44 ]
bledos pisze:OT: Sig, patrząc na Twój podpis i po nickach niektórych osób biorących udział w dyskusji zauważyłem, że wielu właśnie w tematach o GA się udzialało - obyśmy nie przynieśli pecha Lyce ;)
Cóż moge powiedzieć... Ta sieć pozwoliła mi na zebranie kilku minut w Play, ale tak naprawde to brakuje mi podobnej z kompletną ofertą VoIP (korzystałem intensywnie), internetu, tanich SMS itd. Radzę sobie, Lycamobile wyeliminuje chyba u mnie usługę wdzwaniania do Freeconet, ale zwyczajnie szkoda, że wszystko nie jest w jednym miejscu jak było.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #532036  autor: KR2615
 01 lut 2012, 11:57
Dzisiaj zupelnie przypadkiem zauważyłem, że na drzwiach mojego osiedlowego wazywniaka wisi naklejka PayUp promująca LycaMobile. Nie wiem, czy jakaś nowa siec sklepów oferuje ich doładowania czy po prostu wczesniej nie zwracalem uwagi na tą wywieszkę.
  • Strona 14 z 102
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 102
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 102