DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 17 z 102
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 102

 #536487  autor: mungo
 22 lut 2012, 15:36
zorian pisze:POMOCY

Nie mogę połączyć z netem... Próbowałem już na dwóch telefonach i trzech różnych modemach i przy pomocy różnych programów i nic.

Konfiguracja ze strony Lycamobile.pl nie działa - APN: data.lycamobile.pl ; user: lmpl ; password: plus; próbowałem też password: lmpl (jak ktoś kilkanaście wpisów wcześniej sugerował).

Czy może mieć na to wpływ to, że moja karta to zwykła, a nie taka z dopiskiem "plus"? Mam jeszcze kartę Lyca UK i na niej w logo jest właśnie owe PLUS i tam chodził necik bez problemu... :-(
Ze dwa tygodnie temu byłem podobnie bezradny. BOK mówił że wina mojej konfiguracji, że coś źle wpisuję. Zamówiłem drugą kartę i na niej internet ruszył z buta, bez doładowania nawet (był tylko taryfikowany 2gr/100kB). Napisałem że ten sam telefon, ta sama konfiguracja i na jednej karcie jest internet a na drugiej nie ma. W odpowiedzi poprosili o model telefonu, IMEI oraz zapytali czy inne usługi działają na tej karcie (rozmowy, smsy) - działały. Przyjęli zgłoszenie techniczne, dzień później internet już działał.

W moim przypadku ewidentnie widziałem że ewidentnie to nie był problem konfiguracji. Na ekranie telefonu, przy zasięgu mam symbol anteny albo 3G i w momencie gdy nawiązuje połączenie pakietowe przy tych symbolach pojawia się symbol dwóch strzałek. Gdy się popełni błąd przy wpisywaniu apn, loginu albo hasła te strzałki też się pojawiają, a dopiero później błąd połączenia. Na tej felernej karcie zanim naprawili w ogóle nie pojawiały się te strzałki, tylko komunikat "brak dostępu do pakietów", czy jakoś tak - dla mnie ewidentnie to wyglądało na usługę nieaktywną po stronie operatora. Jak jest w Twoim przypadku?

Nie wiem o jaki dopisek plus Ci chodzi. Na obu kartach lyca (pl), ani na tej na której net działał od razu, ani na tej z którą był problem, nie mam czegoś takiego.

 #536652  autor: darkangel
 23 lut 2012, 12:51
tuchas pisze:Ja i tak polecam testowałem dzwoniąc do Niemiec na komórki jest na prawde opłacalnie
Opłacalnie to dopiero mają na niemickim LycaMobile, tam dzwoniąc do Polski na komórke płacą 1cent za minute, (około 5gr) i do ponad 80 krajów mają tak samo, np Japonia, a my bulimy 1zł za minute a oni 5gr.
Ciekawe nie?

 #536743  autor: korkodyl
 23 lut 2012, 19:00
Dziś dzwoniłem do bok lyca celem wyłączenia poczty głosowej i miła Pani zrobiła to w kilka sekund. Za połączenie nie zapłaciłem nic.

 #536747  autor: KC-KARLOS
 23 lut 2012, 19:14
korkodyl, bo połączenie z BOK z numeru SIM Lyca, jest darmowe, nawet piszą o tym w materiałach informacyjnych.

[ Dodano: 2012-02-23, 19:17 ]
To samo tyczy się połączenia z serwisem doładowań konta i jego sprawdzania.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #536785  autor: pawcio1978
 23 lut 2012, 22:08
Te karty z Lycamobile to porazka. Na tym wiekszym plastiku ani numeru tel, ani PIN, ani numeru karty, ani daty waznosci SIMki, a tylko PUK. W dodatku w menu telefonu pojawia sie +48000000000.

Chcialem zarejestrowac numer przez ich BOK (dzwonilem z ich numeru) a konsultant-facet zada numer seryjny SIMki.

 #536787  autor: darkangel
 23 lut 2012, 22:11
Pinu nie ma żałożonego na karte więc go nie podają.
W Polsce też np we Freshu odrazu masz karte bez PINu.
Co do wazności konta jest ona przedłużana automatycznie po wykonaniu jakiegoś połączenia/sms bodajrze o jakieś 80 dni.

 #536807  autor: ChuckyCiechanow
 23 lut 2012, 23:04
pawcio1978 pisze:Chcialem zarejestrowac numer przez ich BOK (dzwonilem z ich numeru) a konsultant-facet zada numer seryjny SIMki.

W czym problem? Ten numer jest na karcie sim.

 #536832  autor: wisiorPL
 24 lut 2012, 08:35
Witajcie, mam do was pytanie,
potrzebuję pilnie nabyć ten starter i nigdzie nie mogę go dostać!
Mieszkam w gliwicach objezdziłem lukoile oraz zabki i nic.
Czy może ktos mi pomoć?

 #536842  autor: mateo704
 24 lut 2012, 10:01
wisiorPL pisze:Witajcie, mam do was pytanie,
potrzebuję pilnie nabyć ten starter i nigdzie nie mogę go dostać!
Mieszkam w gliwicach objezdziłem lukoile oraz zabki i nic.
Czy może ktos mi pomoć?
Obecnie są dostępne 3 możliwości zdobycia startera:
- zamówienie karty na stronie Lycamobile.pl (czas oczekiwania ok. tygodnia)
- kupno startera na Allegro
- wycieczka do Warszawy ( wg. BOK w stolicy znajdują się punkty gdzie można dostać starter od ręki, niestety więcej szczegółów nie potrafili podać ale być może coś się zmieniło)

 #536855  autor: wisiorPL
 24 lut 2012, 11:14
Kontaktowałem się wczoraj z BOK-iem no i Pan mnie zapewnił że na lukoilach napewno beda, to podzwoniłem i niestety ale nie maja... zabki 4 odwiedziłem też nie mieli pomimo tego ze Pan zapewniał że napewno juz jest:)
Taka ciekawostka:
Zapytalem tez o wylacznie poczty glosowej na holenderskie lyce i Pan z BOK-u odpowiedział że nie ma to sensu bo nie ma to znaczenie czy kogoś poczta złapie czy bedzie info ze abonent poza zasiegiem to dzwoniacy i tak za to placi. Hmmm troche mnie to zdziwiło.

 #536859  autor: Andrzej24
 24 lut 2012, 11:31
A wie może ktoś gdzie w Polsce mogę kupić Niemiecki numer tej sieci? Szukałem na allegro i nie znalazłem. Polski sobie już zamówiłem a potrzebuje jeszcze Niemiecki i chciałbym go kupić w Polsce.

 #537044  autor: Wolf
 24 lut 2012, 23:32
Tylko Allegro. No i weź poprawkę, że niemieckie numery trzeba przed aktywacją rejestrować OIDP...

GSM:
Orange, Plus, T-Mobile, Heyah, Lycamobile DE, mBankmobile, Play, Sferia, UPC.
GSM (tylko dane pakietowe):
iPlus, Aero2
VoIP:
HaloNet, easyCALL

 #537627  autor: ChuckyCiechanow
 27 lut 2012, 17:56
Zmieniało się coś w kofiuguracji sieci ? W myPhone 1180 wyświetla się Plus a pod tym Lycamobile (wcześniej tylko Lycamobile)
W Avili i SE K770i nadal tylko Lycamobile.

 #537634  autor: Andrzej24
 27 lut 2012, 18:42
A jest już coś wiadomo o promocji 29gr za 30 min (połączenie zagraniczne). Ma być do końca lutego i tak się zastanawiam, czy ją przedłużą czy dadzą jakąś inną czy w ogóle będzie koniec.

 #537657  autor: SomalijskiWluczega
 27 lut 2012, 20:36
Andrzej24 pisze:A jest już coś wiadomo o promocji 29gr za 30 min (połączenie zagraniczne). Ma być do końca lutego i tak się zastanawiam, czy ją przedłużą czy dadzą jakąś inną czy w ogóle będzie koniec.
Puki co przedłużyli wszystkie promocje do 31 marca 2012r. Więc jest ok.

 #537690  autor: zorian
 27 lut 2012, 22:09
mungo pisze: dla mnie ewidentnie to wyglądało na usługę nieaktywną po stronie operatora. Jak jest w Twoim przypadku?
U mnie prawdopodobnie było tak samo :-) . Zadzwoniłem do BOK i trochę porozmawiałem z panem z obsługi. Problem leżał po stronie operatora. Z tego, co ustaliliśmy razem z BOK, to była blokada usługi BS70 na HLR. Po zgłoszeniu i poprawieniu błędu modem od razu pokazał siłę sygnału i w programie wyskoczyła ikonka Roamingu :-) .


A... i na stronie www.lycamobile.pl wśród dostępnych kanałów doładowań pojawiła się Sieć Handlowa LEWIATAN. Chyba niedawno, bo wcześniej nie było (i musiałem udać się do Żabki, gdzie pani z obsługi zrobiła duże oczy o co mi chodzi i gdy ją przycisnąłem i przeliterowałem nazwę operatora, doładowania LYCA radośnie wyświetliły się na monitorze... ale to już historia na inne opowiadanie :-) ).

K

 #537765  autor: wiktor
 28 lut 2012, 10:37
jak sprawdzić pozostały transfer?
 #537768  autor: patrix-83
 28 lut 2012, 10:53
wiktor pisze:jak sprawdzić pozostały transfer?

Pozostały transfer można sprawdzić tylko dzwoniąc pod bezpłatny numer BOK Lycamobile 322 ze swojego numeru w Lyca :D
Kodem jeszcze nie można tego sprawdzać ale w przyszłości ma być taka opcja bo rozmawiałem na ten temat z obsługą klienta.

 #537807  autor: banderas
 28 lut 2012, 14:50
tak jak w przyszlości ma być możliwości przeniesienia numeru, nie rozumiem jak nie ozna tej opcji od razu właczyc , coś im za długo to idzie

banderassso

 #537809  autor: bledos
 28 lut 2012, 14:53
UKE może ich pogonić, ale musi się dowiedzieć...

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9
  • Strona 17 z 102
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 102
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 102