DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 33

 #537848  autor: tuchas
 28 lut 2012, 18:42
Heh mam nadzieje ze już po 1. będą jakieś przecieki odnośnie oferty :)

 #537884  autor: pakierhakierxd
 28 lut 2012, 22:00
Ciekawe co wprowadzą lubię zmiany po powodują że inni operatorzy działają :) ja na t-mobile ani orange nie zmienię póki nie poprawi się zasięg 2g w mojej miejscowości i nie pojawi się 3g

Pozdrawiam :)

 #537924  autor: darkangel
 29 lut 2012, 01:30
Ogólnie nie jestem zwolennikiem Heyah, ale jeśli wprowadzą jakąś fajną oferte to rozwaze przejście mojego trzeciego startera do heyah :)

 #537934  autor: Ruben
 29 lut 2012, 07:52
Do 5marca już niedaleko :) Biorąc pod uwagę wypowiedzi prezesa Rakowskiego, że oferta będzie kierowana do innej grupy użytkowników oraz hasła "już nic nie będzie takie samo" podejrzewam, że mogą wprowadzić jakieś nowe zasady. Tak jak kiedyś wprowadzili sekundowe naliczanie, tak teraz mogą wprowadzić stałą opłatę za rozmowę np. do XX minut (to takie luźne dywagacje). W komentarzach pod newsem na stronie głównej ktoś napisał, że za opłatę 30pln otrzymamy paczki min/sms/mms/MB. Osoby wydające taką kwotę mogłyby być zadowolone z takiego rozwiązania a osoby wydające znacznie mniej już niekoniecznie.
Mam nadzieję, że zachowana zostanie też taryfa Nowa Heyah ponieważ nadal z podwojeniami jest atrakcyjnym rozwiązaniem. Nie spodziewam się walki cenowej za minutę. Teraz operatorzy będą rywalizować o aktywnych użytkowników i zachęcać do doładowań. Jak będzie niedługo się przekonamy. Oferty idealnej dla każdego jeszcze nikt nie wymyślił i Heyah też tego nie zrobi więc na pewno będzie wielu krytykantów - jak zawsze zresztą :wink:
Mam jeszcze górkę PLN we Freshu ale po wygadaniu chętnie zmieniłbym operatora na innego a jakość połączeń w PTC bardzo dobrze wspominam więc będę zadowolony jak Heyah wyjdzie na przeciw moim oczekiwaniom ;). Ja jestem zwolennikiem prostych ofert.

 #537940  autor: Ruben
 29 lut 2012, 09:00
wojciech, właśnie takiego kierunku zmian się spodziewam. Nie twierdzę, że będzie identycznie ale, że zmiany będą zmierzać w tym kierunku. Będzie to raczej coś nowego na naszym rynku prepaid.

 #537954  autor: user_delete19
 29 lut 2012, 09:57
Przyznam, że nie byłaby to w sumie głupia oferta jeżeli dzienne ceny byłyby dobrane dobrze - czesto mam tak, że przez kilka dni nie używam telefonu bo najzwyczajniej w świecie nie potrzebuje ale jak już używam to dosyć intensywnie :)

 #537960  autor: ja.michal
 29 lut 2012, 10:14
wojciech, mogłoby coś takiego być. Nawet w TT. Przy założeniu tych 3$ to nawet ta stawka u nas ok. To jakieś 9-10zł. OK jak na unlimited web/sms/voice.
Mam nadzieję, że coś takiego wprowadzą. ;)

 #537963  autor: Michas
 29 lut 2012, 10:24
Nawet 9zł dziennie to dużo, jeśli używa się telefonu codziennie. Dałoby to blisko 300zł miesięcznie. Tymczasem ile osób jest w stanie przekroczyć sensownie dobrany abonament za 100zł?

 #537965  autor: user_delete19
 29 lut 2012, 10:30
Michas, Tak, ale coś podobnego (niemalże unlimited) masz w play firmowym za bodajże 250zł, a to przy cyrografie i do tego musisz się łapać na firmówkę... Jeżeli daliby dziennie mniej niż 9zł za kompletny brak limitu (ok, z * ale na wysokich poziomach) to faktycznie byłaby rewolucja - 'abonament' bez zobowiazań w niższej cenie niż konkurencja ma lojalki...

EDIT: w sumie nawet - wolniejsza predkosc (2g wg t-mobile us) to jest 2$ czyli ~6zł!

 #537968  autor: krzysztof.ka
 29 lut 2012, 10:46
Myślę, że taryfy oparte na dziennej stawce np. za 1 zł rozmowy po obniżonym koszcie, albo do sieci plus limit smsów. Za 2 złote np. więcej minut, smsy bez limitu, a za 3 złote rozmowy i smsy bez limitu miałyby rację bytu. Dla osób, które nie telefonują codziennie, a raczej rzadziej i prowadzą dłuższe rozmowy to jest idealna taryfa.
Częściowo Orange One jest oparty na takim schemacie, bo z założenia tu koszt utrzymania numeru to 1 złoty. Przy wydaniu złotówki na rozmowy poza sieć dostaje się bonus.
Heyah poszłaby znacznie dalej i tu naprawdę byłaby nowość na naszym rynku.

Moje słuchawki: Plus: Motorola d160, Nokia 3110, Nokia 3310, Nokia 6820, Nokia 6310, Nokia 9300, HP IPaq hw6915, Nokia E51, Nokia E52, Nokia N8. Orange: SE Xperia Arc, SG S III.

 #537987  autor: DanielR
 29 lut 2012, 12:40
To ja już wolałbym rozwiązanie z Lycamobile. Płacisz określoną stałą stawkę za minutę do wszystkich sieci, np. te 30 gr i do minuty masz sekundowe naliczanie (jak dotychczas), ale jak przekroczysz, to do np. tych 20-30 minut gadasz za free (w ramach tych 30 gr).

Taryfa "no limit" za określoną z góry dzienną kwotę zobowiązania nie za bardzo mi pasuje. Czasem zdarza się, że wykonam w ciągu dnia jedno, góra trzy krótkie połączenia, po 15, 30 sekund i co mam za nie też płacić nawet 1 zł?

[ Dodano: 2012-02-29, 12:53 ]
Ruben pisze: Biorąc pod uwagę wypowiedzi prezesa Rakowskiego, że oferta będzie kierowana do innej grupy użytkowników
Na ale widzisz Ruben, Bors jednak temu zaprzeczył. To znaczy potwierdził, że Heyah dalej będzie ukierunkowana głównie na młodzież.
Dalej będzie to jednak oferta kierowana głównie do młodych osób.

 #537992  autor: ja.michal
 29 lut 2012, 13:05
I to wszystko znów sprowadza się do tego, że wszystko zależy co komu pasuje.

 #537993  autor: user_delete19
 29 lut 2012, 13:21
DanielR pisze:To ja już wolałbym rozwiązanie z Lycamobile.
No ale 'rozwiązanie z lycamobile' jest już na rynku w ... lycamobile ;P

Przecież nie ma przymusu korzystania z wygdybanej oferty heyah a wielu osobom by coś takiego mogło spasować, zwłaszcza jakby stawka dzienna byłaby niska (śmiem wątpić w zamiennik 1$ = 1zł, chociaż byłoby fajnie).

 #537994  autor: DanielR
 29 lut 2012, 13:25
wojciech pisze:w ... lycamobile ;P
Tylko w sieci, jakbyś nie wiedział. Prawie to samo robi wielką różnicę. :P
wojciech pisze:Przecież nie ma przymusu korzystania
Jasne, jasne. :wink:

 #538015  autor: warczanek
 29 lut 2012, 15:55
Wiecie co z tego wyjdzie jak zwykle nic , wiele szumu a wszystko psu w dupę

 #538024  autor: Rambus
 29 lut 2012, 16:54
Też odnoszę wrażenie, że niewiele z tego będzie :(

Te pakiety na jeden dzień (o ile to prawda) jakoś mnie nie przekonują za bardzo.
Generalnie to co najbardziej wymaga zmian w Heyah to pakiety internetowe i stawka za minutę do Play.

Mogliby też delikatnie obniżyć stawkę za sms do innych sieci.

 #538030  autor: Creator
 29 lut 2012, 17:11
Bla bla bla. Poczekajcie może na tą oferte.

 #538123  autor: tuchas
 01 mar 2012, 08:45
To tylko spekulacje odnośnie oferty. Moim zdanie dadzą naprawdę coś nowego godnego zainteresowania. Zobaczymy w niedziele.

 #538129  autor: Forest150
 01 mar 2012, 09:58
Moim zdaniem to chyba by się nie kompromitowali takimi zapowiedziami jeżeli mieli by zmieniać ofertę tylko kosmetycznie i na odczep się. No ale też może być tak jak w orange że były fajerwerki ale ląd zgasł :lol:
  • Strona 4 z 33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 33