DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 11 z 33
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 33

 #538805  autor: drcox
 04 mar 2012, 16:22
drcox, Akurat Orange to ma z W3 chyba najtańsze wewnątrzsieciówki, które w połączeniu z kontem promocyjnym dają podwójny efekt zysku, więc nie rozumiem o co Ci chodzi w tym momencie, ale po podpisie widzę że dość nieobiektywny jesteś w tej kwestii
Użytkownikom potrzebny jest prosty pakiet wewnątrzsieciowy na 30 dni a nie miliard dziwnych pakiecików o których nawet nie można się na stronie Orżnąć nic dowiedzieć, bo sprawia wrażenie jakby była robiona przez małpy.

 #538809  autor: ja.michal
 04 mar 2012, 16:34
Atlan pisze:stąd też oferta mBanku wcale taka atrakcyjna nie jest
Nie jest atrakcja również z powodu roamingu. Żeby dzwonić z mBank Mobile to trzeba jakimiś kodami USSD to obsługiwać. Tragedia.
drcox pisze:Akurat co do Heyah to jest w ogóle dla mnie absurd, bo nie wiem dlaczego nie można spraw z Heyah załatwiać w T.
Z jednej strony jest to inna spółka, chodź z drugiej ciekawe czemu nie można przenieść z T do Heyah (tłumaczą, że operator sieci ten sam) skoro w ramach różnych MVNO można.
Nie wykluczam, zę pokolenie 25-30 lat wyprobuje ten komunikator, ale myslę, ze pewnie na tej probie sie skończy.
Raczej tak. Ludzie zaczynają mieć inne sprawy i problemy, a nie korzystać z takich "udogodnień". No może to się sprawdzi jeśli dzwonienie za granicę z tego będzie tańsze.

 #538810  autor: lee
 04 mar 2012, 16:35
No tak nowa odświeżona HEYAH a mnie się marzy porównywalna oferta do tej od której zaczynali ;)

Byłem wśród tego pierwszego miliona które wybrało tą ofertę w ciągu pierwszego miesiąca - było super ale... niestety po pewnym czasie się skończyło i wróciłem do IDEI (Orange) ech :twisted:

PS-zobaczymy jaki będzie cały cennik a nie same pakiety z lejkiem bo te łatwo przebić szczególnie jak konkurencja pozna całą ofertę

Pozdro

 #538811  autor: WitekT
 04 mar 2012, 16:40
ja.michal pisze: Z jednej strony jest to inna spółka, chodź z drugiej ciekawe czemu nie można przenieść z T do Heyah (tłumaczą, że operator sieci ten sam) skoro w ramach różnych MVNO można.
Jaka inna spółka? Regulamin jasno mówi - podmiotem świadczącym usługi telekomunikacyjne pod marką Heyah jest PTC.

 #538815  autor: SomalijskiWluczega
 04 mar 2012, 16:47
WitekT pisze:
ja.michal pisze: Z jednej strony jest to inna spółka, chodź z drugiej ciekawe czemu nie można przenieść z T do Heyah (tłumaczą, że operator sieci ten sam) skoro w ramach różnych MVNO można.
Jaka inna spółka? Regulamin jasno mówi - podmiotem świadczącym usługi telekomunikacyjne pod marką Heyah jest PTC.
WitekT - to nie zmienia faktu, iż powinno się bez problemu przenosić nr z TT do Heyah i na odwrót.
Przecież podobnie jest w Polkomtelu z SamiSwoi a np Simplusem i 36i6. I jakoś można przenosić.
Podobnie jest Z Play i RedBull mobile - też można.
To dlaczego z TT do Heyah nie można?

 #538817  autor: WitekT
 04 mar 2012, 16:51
Taka polityka PTC, że z Heyah można tylko do abo...

 #538824  autor: Atlan
 04 mar 2012, 17:11
drcox, Nie trzeba kupować żadnego pakietu, wystarczy korzystać z konta promocyjnego. Przy racjonalnym korzystaniu z telefonu można mieć wręcz darmowe połączenia z siecią, co właśnie da średnią 15-20gr za minutę do wszystkich sieci. Ale nie róbmy offtopu, kiedy indziej o tym pogadamy, z mojej strony koniec tematu ;)

Fakt, od zawsze dużą bolączką Heyah było to, że nie obejmowała ona połączeń do Ery/TM. W sumie z jednej strony jest to zrozumiałe, ale z drugiej kiedy z TM można dzwonić tanio do Heyah to logicznym byłoby gdyby w drugą stronę działało to identycznie. Jednak prędzej spodziewałbym się wariantu że połączenia z pakietów TM przestaną działać do Heyah, niż że te z Heyah zaczną obejmować TM ;) Zresztą już chyba teraz mało co z TM obejmuje Heyah...

Zagadki logiczne

 #538834  autor: drcox
 04 mar 2012, 18:40
Nawiązując jeszcze do Androida...

Zapewne odezwą się prędzej czy później fanatycy tego niedopracowanego wynalazku, że świat obecnie opiera się na Androidzie, że jak ktoś nie ma Androida to jest w średniowieczu itd. Ostatnio czytałem gdzieś artykuł z prezentacji Gadu-Gadu o nowej wersji programu, była też wzmianka o mobilnych subskrypcjach. 50% mobilnych subskrypcji to była... Java. Android nie miał nawet 40%. Więc można się tylko domyślać ile świadomych tej aplikacji, świadomych jej działania, świadomych jej obsługi z niej skorzysta. A jak wycofają przy tej okazji darmowe SMSy w sieci "bo przecież jest aplikacja" to będzie głuchy telefon 2012 roku ;)

 #538924  autor: ja.michal
 05 mar 2012, 01:12
WitekT pisze:Jaka inna spółka? Regulamin jasno mówi - podmiotem świadczącym usługi telekomunikacyjne pod marką Heyah jest PTC.
Nie czytałem regulaminów, ale jak tak to tym bardziej powinna być możliwość migracji do Heyah.

 #538933  autor: warczanek
 05 mar 2012, 07:40
o której godzinie ta konferencja

 #538937  autor: perun
 05 mar 2012, 08:38
warczanek pisze:o której godzinie ta konferencja
W samo południe :D

 #538941  autor: warczanek
 05 mar 2012, 09:01
A czy będzie ta konferencja transmitowana na żywo

 #538947  autor: Forest150
 05 mar 2012, 09:39
Jeżeli naprawdę wszystko będzie się opierało na tym komunikatorze to ja dziękuje postoje...

 #538964  autor: tuchas
 05 mar 2012, 11:05
a jednak tylko tez komunimator ;p

 #538968  autor: przechodzień
 05 mar 2012, 11:15
tak czytam czytam i aż nie wierze, że coś takiego wyciekło przed oficjalnym ogłoszeniem oferty. Z jednej strony fajnie, z drugiej kiszka, że trzeba korzystać z aplikacji na Androida, nie każdy przecież ma telefon z takim systemem. Ja mam, także Freeyah jest jak najbardziej dla mnie, tylko jeszcze nie wiem do kogo miałbym dzwonić :P

 #538971  autor: Forest150
 05 mar 2012, 11:38
przechodzień pisze:z drugiej kiszka
Kiszka bo chyba tylko to ma do zaoferowania heyah i pozostaje pewien niedosyt ciekawych nowości... Nie każdy ma androida i nie każdemu podoba się ten system więc ten komunikator traci rację bytu jeżeli Twoi znajomi nie mają andka. :roll:

 #538974  autor: perun
 05 mar 2012, 12:13
warczanek pisze:A czy będzie ta konferencja transmitowana na żywo
Na http://gsmonline.pl/

 #538978  autor: Michas
 05 mar 2012, 12:41
Wygląda na to, że nie będzie nic ponad to, co wyczytaliśmy z plakatu...

 #538983  autor: Zakrza
 05 mar 2012, 13:05
To Heyah nie błysnęła. Chyba w tym roku nic ciekawego się nie wydarzy w branży telekomunikacyjnej.

 #538984  autor: perun
 05 mar 2012, 13:06
Michas pisze:Wygląda na to, że nie będzie nic ponad to, co wyczytaliśmy z plakatu...
Hmm, nic wiecej. Pakiety 0,6 i 1,2 Gb + freeyah.

Nic o obnizeniu cen do Play czy za sms-a. Hmmm, wielkie nadzieje, a konczy sie jak zwykle :smt011

Zawiodlem się :?

A jeszcze mowią, że dzieki temu maja milion nowych klientow w rok zyskać. Szczerze watpie
  • Strona 11 z 33
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 33
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 33