DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 12 z 33
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 33

 #538987  autor: ja.michal
 05 mar 2012, 13:10
Nic ciekawego. Taniej do Wietnamu niż do Playa. Plus to nowe paczki.

 #538988  autor: ChuckyCiechanow
 05 mar 2012, 13:11
He he mają poczucie humoru lepsze niż Ci odpowiedzialni za ofertę Simplusa:-)

 #538989  autor: Forest150
 05 mar 2012, 13:13
No i tak... Były fajerwerki ale nie do końca. Moim zdaniem to kaszana i wole usługę typu SD nie tylko dlatego że nie mam andka ani ios tylko pytam po co sobie utrudniać użytkowanie telefonu tylko po to żeby zadzwonić do drugiej osoby? Ok zadzwonię do tej osoby pod warunkiem że będzie ONLINE i wogóle będzie w zasięgu sieci 3G a jak nie to znowu będzie trzeba powrócić do starej dobrej i sprawdzonej rozmowy telefonicznej przez stare dobre poczciwe GSM...

 #538992  autor: Creator
 05 mar 2012, 13:32
Heyah się zmienia. Właśnie zakończyła się konferencja prasowa, na której pokazaliśmy nowe oblicze heyah. Wkrótce zobaczycie wszystko, co przygotowaliśmy.
źródło: Heyah FB

Tak to brzmi jakby coś miało jeszcze być - ale chyba to tylko tak brzmi.

 #538994  autor: luk47
 05 mar 2012, 13:37
Głuchy Telefon 2012 w kategorii Prepaid Roku – Heyah :P

 #538995  autor: perun
 05 mar 2012, 13:37
agentg pisze:
Heyah się zmienia. Właśnie zakończyła się konferencja prasowa, na której pokazaliśmy nowe oblicze heyah. Wkrótce zobaczycie wszystko, co przygotowaliśmy.
źródło: Heyah FB

Tak to brzmi jakby coś miało jeszcze być - ale chyba to tylko tak brzmi.
Reklamy beda. To wlasnie to, co jeszcze przygotowali :lol:

 #538996  autor: JasiekPL
 05 mar 2012, 13:37
agentg pisze:Tak to brzmi jakby coś miało jeszcze być - ale chyba to tylko tak brzmi.

Jak dobrze kojarze z konferencji to taka długofalowa zapowiedź. W sensie freeyah jeszcze dużo potrafi ale na to przyjdzie czas.

 #538998  autor: przechodzień
 05 mar 2012, 14:03
Forest150 pisze:
przechodzień pisze:z drugiej kiszka
Nie każdy ma androida i nie każdemu podoba się ten system więc ten komunikator traci rację bytu jeżeli Twoi znajomi nie mają andka. :roll:
No tak, ale ja sobie myślę w ten sposób, że nawet jeśli 5 z 10 znajomych do których często dzwonię ma tel z androidem, i jeśli ich namówię do zainstalowania Freeyah, będizemy do siebie dzwonić za free. No, ale zobaczymy, apka dopiero wchodzi i potrzeba troche czasu aż się rozkręci.

 #538999  autor: pillsxp
 05 mar 2012, 14:05
Jak mi zaoferują możliwość darmowego rozmawiania i SMS`owania z tego Freeyah na zwykłe nr w Heyah to faktycznie jest to rewolucja :P
W przeciwnym przypadku są to kpiny i robienie sobie jaj z użytkowników i niedoszłych klientów.

http://www.speedtest.net/result/5506414441.png
Plus LTE na 1800, nadajnik ok 10 KM ode mnie na Huawei B593s-22.

 #539000  autor: marektomek
 05 mar 2012, 14:07
przechodzień pisze:
Forest150 pisze:
przechodzień pisze:z drugiej kiszka
Nie każdy ma androida i nie każdemu podoba się ten system więc ten komunikator traci rację bytu jeżeli Twoi znajomi nie mają andka. :roll:
No tak, ale ja sobie myślę w ten sposób, że nawet jeśli 5 z 10 znajomych do których często dzwonię ma tel z androidem, i jeśli ich namówię do zainstalowania Freeyah, będizemy do siebie dzwonić za free. No, ale zobaczymy, apka dopiero wchodzi i potrzeba troche czasu aż się rozkręci.
To czemu do tej pory nie namówiłeś ich na skype czy inne tego typu programy i nie rozmawiacie za darmo? Co to za rewolucja? Myślą, że Ameryke odkryli....

 #539001  autor: G_K
 05 mar 2012, 14:12
Mam takie pytanie co do tej aplikacji - czy ona zastępuje całkowicie telefon, tj. jak chcę zadzwonić na zwykły numer to to umożliwia czy wymaga przełączenia się?

@przechodzień: no taka będzie przyszłość, że wszystko będzie szło w transmisji pakietowej, tylko jeszcze nie ma żadnego standardu. Coś tam osobno skrobią telefonie IP, trochę osobno Skype&okolice, trochę Apple (ich wideorozmowy). Jak tylko rynek dojrzeje, to zmiany ruszą z kopyta, a na razie trzeba obserwować to co jest.
Ostatnio zmieniony 05 mar 2012, 14:17 przez G_K, łącznie zmieniany 1 raz.

 #539002  autor: Sig
 05 mar 2012, 14:14
przechodzień pisze:
Forest150 pisze:
przechodzień pisze:z drugiej kiszka
Nie każdy ma androida i nie każdemu podoba się ten system więc ten komunikator traci rację bytu jeżeli Twoi znajomi nie mają andka. :roll:
No tak, ale ja sobie myślę w ten sposób, że nawet jeśli 5 z 10 znajomych do których często dzwonię ma tel z androidem, i jeśli ich namówię do zainstalowania Freeyah, będizemy do siebie dzwonić za free. No, ale zobaczymy, apka dopiero wchodzi i potrzeba troche czasu aż się rozkręci.
Ekhm, ale wiesz, że żby twój plan się powiódł, to ta aplikacja będzie ciągle musiała u nich pracować w tle, prawda? Bateria, pakiet internetowy (nie w Heyah) itd.
Nie chce mi się roztrząsać tego tematu, bo jestem zażenowany rewolucją.
Poczekam na pełną odsłonę, ale czy ktoś nie napisał w komentarzu, że to ma być tak, że owszem, Freeyah jest darmowa, owszem w Heyah nie pobiera trasferu z pakitu internetowego, ale żeby z niej korzystać trzeba mieć ten pakiet?
Myślę, że to będzie tak, że mając Heyah i nie mając pakietu danych za korzystanie będzie leciała opłata zgodna z cennikiem za trasnfer. Mając pakiet - pakiet się nie pomniejszy. Nie będzie sytuacji - mam starter Heyah w telefonie, zainstalowane Freeyah i dzownię do Freeyah za darmo nie mając pakietu...
Może się mylę, ale jak jest tak jak myślę, to to jest zwykłe wyciągnie 15 zł (pakiet 600MB) na 30 dni za coś "darmowego" :-). No, chyba, że zadziała też w tym za 9 zł (pakiet 100MB).
Za duże akrobacje, wolę tradycyjne rozmowy po sieci za 9 zł/dołądowanie, a jak mam się ze znajomymi umawiać na jakąś aplikację, to wolałbym coś pokroju Skype, skoro w obu przypadkach musze mieć ten za duży na moje potrzeby pakiet 600MB.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #539003  autor: KC-KARLOS
 05 mar 2012, 14:14
G_K, aplikacja nie zastępuje telefonu. Takie rozwiązanie jest w Play (usługa TelePlay), gdzie Twój numer jest czynny przy aktywnej aplikacji na komputerze.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #539006  autor: Forest150
 05 mar 2012, 14:45
przechodzień pisze:No tak, ale ja sobie myślę w ten sposób, że nawet jeśli 5 z 10 znajomych do których często dzwonię ma tel z androidem, i jeśli ich namówię do zainstalowania Freeyah, będizemy do siebie dzwonić za free. No, ale zobaczymy, apka dopiero wchodzi i potrzeba troche czasu aż się rozkręci.
To już lepiej znajomych namówić do przejścia do tej samej sieci co Ty i cieszyć się darmowymi rozmowami w sieci bez limitów tańszym kosztem bez aplikacji i dużego niepotrzebnego pakietu data. Moim zdaniem ta "Rewolucja" jest bez sensu ponieważ już są oferty w których i tak możemy rozmawiać za darmo bez limitów i tak :roll: .

 #539014  autor: Horacy
 05 mar 2012, 15:20
No i są większe pakiety danych :) . Jak dadzą aplikacje do pobrania od razu będę testował, zobaczymy ile komu transferu zjada, mi tam nic bo w Heyah będę ale ciekawe jak ktoś do kogo będę "dzwonił" będzie podłączony do WiFi, wtedy to gadki darmowe do każdego użytkownika aplikacji? Jeśli tak to super :)

 #539016  autor: KC-KARLOS
 05 mar 2012, 15:25
Horacy pisze:ak dadzą aplikacje do pobrania od razu będę testował, zobaczymy ile komu transferu zjada
Apka pojawi się w Android Markecie dziś od godz. 21.
Na telefony Apple będzie dostępna aplikacja w późniejszym terminie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #539017  autor: drcox
 05 mar 2012, 15:29
Wiele "rewolucji" już na tym rynku widziałem, ale jak zobaczyłem że to wszystko to po prostu padłem na pysk :lol: GŁUCHY TELEFON ROKU!

 #539022  autor: lukaszw
 05 mar 2012, 15:35
Sam nie wiem śmiać się czy płakać ze śmiechu, to dzisiejsza informacja o tym że Orange Ekstra numer ma dostepny pakiet 1000 minut za 10zl jest o wiele wieksza rewolucja niz to.

Pasjonat GSM

Załóż Dropboxa już dziś 2gb i więcej na twoje pliki za darmo.

 #539027  autor: Edmund
 05 mar 2012, 15:42
Jeżeli cała rewolucja kończy się tylko na aplikacji do VOIP, 2 pakietach internetowych (większych o 20% od tych w Play) i zmianie kolorystycznej loga to ja podziękuję.
Wg mnie już bardziej się opłaca zainstalować sobie Skype'a który jest dostępny nie tylko na Androida i iPhone'a ale także na komputery, a na dodatek jest bardziej popularny...
A jeszcze na dodatek trzeba wykupić jeden z pakietów... Opłacalne jak skurczybyk...

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #539035  autor: drcox
 05 mar 2012, 15:59
Najbardziej mnie bawi to, że najciszej są teraz ci, co od poł roku chrzanią jaki to Heyah zrobi porządek z innymi, chyba nawet oni się załamali :lol:
  • Strona 12 z 33
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 33
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 33