DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 13 z 33
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 33

 #539036  autor: KC-KARLOS
 05 mar 2012, 16:02
Ja od razu wiedziałem, że żadnej rewolucji nie zrobią :mrgreen:

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #539041  autor: Zakrza
 05 mar 2012, 16:13
Jak dla mnie zrobili dwa błędy. Po pierwsze za bardzo rozdmuchali całe wydarzenie przez co oferta jest odebrana jednoznacznie negatywnie. Po drugie nie dopracowali tego. Po co ktoś ma włączać pakiet jak chce zadzwonić/wysłać wiadomość? No i co z użytkownikami Noki, Black Berry czy iPhone'a? Ano tak ci ostatni dostaną aplikację... kiedyś.

Może Manta Mobile przy starcie coś ciekawego pokaże. No i niby Plus też jakieś odświeżenie zapowiada.

 #539042  autor: pakierhakierxd
 05 mar 2012, 16:13
Do bani ta usługa wolę skype który działa na większości urządzeń :) heyah się nie popisała jedyny plus to większe pakiety choć wolałbym chyba za darmo w lubię to w play 1gb przy doł. 50zł i to że danych nie pobiera ale lipa jest taka że w dużo miejscach w Polsce jest tylko 2g i wtedy pewnie kiepsko z jakością połączenia niby jest wifi ale co będę szukał wifi.

Pozdrawiam :)

 #539052  autor: Edmund
 05 mar 2012, 16:34
Na fanpage'u FB Heyah http://www.facebook.com/heyah jest informacja o nowej odsłonie strony Heyah o 21.
Ponadto jest napisane że aplikacja pojawi się na inne platformy niż tylko Android i iOS. Zadałem pytanie o Linuxa, Windowsa i Mac OS X i czekam sobie co odpowiedzą. Wg mnie jeżeli by wystartowali z aplikacją na więcej systemów i platform niż tylko Android to wówczas może byłoby lepiej.. A tak... Kiszka...

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #539056  autor: KC-KARLOS
 05 mar 2012, 16:44
Zapomnieli również o znacznej rzeszy telefonów, opartych o platformę Java. Jeśli Freeyah byłaby na Java, Heyah mogłaby przyciągnąć choć max 10% "niedobitków" z Plusa na kartę czy "uciekających" z Play, którzy cierpią na brak kasy na promocyjnym oraz Orange "przytłoczonych" dużą ilością pakiecików i ich krótką ważnością.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #539062  autor: Atlan
 05 mar 2012, 16:58
Odnoszę wrażenie, że jakieś 7-10 miesięcy temu mówiąc o rewolucji, która miała być jesienią mieli co innego na myśli niż ten komunikator. Ba, jestem o tym przekonany. Już sam fakt odwlekania tego zaniepokoił wielu z nas, bo przypomnę że miało coś się wydarzyć jesienią. Jednak ruchy konkurencji sprawiły, że nie ma sensu coś tu kombinować z ofertą i wymyślili taki oto komunikator, który pewnie miał się kiedyś tam pojawić, ale jako dodatek do rewolucyjnej zmiany, a nie jako jej esencja.

Szkoda, wielka szkoda. Zanosi się nam na stagnację na rynku ;)

 #539070  autor: avt31
 05 mar 2012, 17:08
Atlan pisze: Zanosi się nam na stagnację na rynku ;)
Niestety. Tak to wygląda.
Psucie PF przed nami, więc inni nie muszą już tak się napinać.

 #539101  autor: drcox
 05 mar 2012, 18:51
avt31 pisze:Psucie PF przed nami, więc inni nie muszą już tak się napinać.
Prawda jest taka, że póki nie zabiorą darmowego 1GB za doładowanie 50zł w LT to co by nie zrobili to zostanę. Bo u innego operatora musiałbym dodatkowo płacić 25zł, dodatkowo przy tym płacąc 80gr do Play gdzie mam nawięcej ludzi -.-

 #539106  autor: Rambus
 05 mar 2012, 19:07
Z tym Głuchym Telefonem to naprawdę nie jest przesada.

Żenada panie prezesie, żenada. Kończ waść, wstydu oszczędź.
Najpierw gadają o rewolucji a później prezentują takiego gniota. Bo inaczej tego nazwać nie można.

Od początku nie spodziewałem się i nie oczekiwałem obniżenia wszystkich stawek o połowę.
Wiadomo, że PTC nie jest instytucją charytatywną. Realnie jednak patrząc obniżenie stawki do Play (chociażby do tych 39-49gr) i zwiększenie ilości danych w pakiecie za 9zł nie byłoby czymś trudnym.

 #539108  autor: thonka
 05 mar 2012, 19:12
Karlos20, wiele telefonow nie obsluguje duzych plikow java. w zaleznosci od producenta java jest mniej lub bardziej ograniczona i tak np. na jednym ma dostep do wielu podzespolow, a w innym przypadku ciezko nawet o poprawne dzialanie z wifi, nie mowiac o mikrofonie itp.

symbian - to jedyne co by mogli dodac.

i jak juz pisalem w komentarzach pod wiadomoscia - z duzej chmury maly deszcz. niestety ale aplikacja voip to troche za malo jak na rewolucje...

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #539110  autor: Sig
 05 mar 2012, 19:20
Nie wygłupiajcie się z tą Javą... Jedyne co mogli na nią dać, to Freeyah do wiadomości tekstowych, co w sumie miałoby jakiś sens.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #539116  autor: Ruben
 05 mar 2012, 19:48
Nie popisali się, to chyba najłagodniejsze określenie ;) W zasadzie, to należy pochwalić za wprowadzenie paczek MB z lejkiem ale to można było bez takiej pompy wprowadzić a Freeyah to najbliższe lata będzie chyba mało popularny.
Z drugiej strony dobrze, że nie wycofali dotychczasowej oferty czego w tej całej "rewolucji" obawiałem się. W tej sytuacji nadal ofertę mogą ratować podwójne doładowania. Podsumowując: paczki MB to na plus a aplikacja Freeyah zupełnie obojętna.

 #539142  autor: ChuckyCiechanow
 05 mar 2012, 21:17
W TV była już reklama tego super komunikatora.
:>

 #539146  autor: kwistas
 05 mar 2012, 21:25
Za to T-mobile na kartę nie potrzebuje rewolucji :)

 #539147  autor: Creator
 05 mar 2012, 21:27
nowa odsłona strony www. mi podoba się bardzo ;)

 #539148  autor: przechodzień
 05 mar 2012, 21:32
ChuckyCiechanow pisze:W TV była już reklama tego super komunikatora.
:>
taak? na którym, nie widziałem jeszcze. Jak się prezentuje?

 #539149  autor: dominik920
 05 mar 2012, 21:33
Faktycznie strona dość ładna i szybko się ładuje w porównaniu z jej poprzednia wersją , widać że sieci zależy na nabiciu sobie jak największej bazy użytkowników ponieważ zaczęli rozdawać darmowe startery które można zamawiać przez ich nową stronę.

 #539153  autor: perun
 05 mar 2012, 21:35
agentg pisze:nowa odsłona strony www. mi podoba się bardzo ;)
Hmm. Ta stara werja pełna flesza to porażka była.

Jak dla mnie nowa strona i pakiety neta to jedyne jasne punkty 'rewolucji'

No i darmowe startery :) juz jeden fajny numer zgarnalem, hehe

 #539157  autor: ChuckyCiechanow
 05 mar 2012, 21:38
przechodzień pisze:
taak? na którym, nie widziałem jeszcze. Jak się prezentuje?

W polsacie była , a jak sie prezentuje w sumie to nie wiem wiedzialem tylko urywek.

 #539169  autor: JasiekPL
 05 mar 2012, 21:51
Fajna ta nowa stronka. Wynika z niej, że nie ma już heyah pakietowej. Jest tylko Heyah na kartę (gdzieś to słyszałem :D), która przejęła ofertę po ofercie Nowa Heyah.
  • Strona 13 z 33
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 33
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 33