DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 22 z 33
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 33

 #541248  autor: Marens
 16 mar 2012, 16:40
Czy możecie sprawdzić w Samoobsłudze, czy te startery są zarejestrowane?

 #541250  autor: Pijo
 16 mar 2012, 17:14
Czy możecie sprawdzić w Samoobsłudze, czy te startery są zarejestrowane?
Zalogowałem się do samoobsługi, ale nigdzie nie widzę takiej informacji.

Z resztą do rejestracji potrzebny jest PESEL lub numer dowodu osób. lub numer paszportu, a takich danych nie podawałem się przy zakupie, więc zakładam, że numery nie są zarejestrowane.

 #541251  autor: pakierhakierxd
 16 mar 2012, 17:23
Fajne jest to że nawet przy koncie z 0zł można za darmo wysyłać sms do heyah :)
dla mnie to się by nie przydało bo nie mam nikogo w heyah prawie wszyscy play/orange

[ Dodano: 2012-03-16, 17:24 ]
Szkoda tylko że mam taki lipny zasięg t-mobile jeszcze gorszy niż orange prawie ciągle 0-1 kreska

Pozdrawiam :)

 #541253  autor: kubik
 16 mar 2012, 17:28
też mam problem z zasięgiem T, zwłaszcza 3G, a bardzo mnie ciągnie zmiana z Play - nic nowego i ciekawego nie oferują jako przedłużenie bez telefonu, te same warunki które obowiązują aktualnie.

Co ja pacze? Operator blokuje aktualizację!

http://facebook.com/OperatorBlokujeAktualizacje

 #541255  autor: pakierhakierxd
 16 mar 2012, 17:33
Ja to wogóle w swojej miejscowości nie mam 3g t-mobile tylko plus i play dają 3g i dlatego mnie do tej sieci nie ciągnie tak samo jak do orange miałem już kiedyś telefon w tych sieciach i zasięg w moim domu jest taki sobie dlatego póki nie zmodernizują nadajników i nie dodadzą 3g nie mają co liczyć na to że zmienię na ich sieć zresztą heyah jest nie dla mnie wolę abonamenty w takim przypadku bym brał t-mobile z tego względu.

Pozdrawiam :)

 #541260  autor: kamil4862
 16 mar 2012, 18:08
Pijo pisze:Z resztą do rejestracji potrzebny jest PESEL lub numer dowodu osób. lub numer paszportu, a takich danych nie podawałem się przy zakupie, więc zakładam, że numery nie są zarejestrowane.
Zamawiając darmowy starter na orange.pl numer jest zarejestrowany (imię, nazwisko, adres), a resztę jak chcesz możesz uzupełnić w salonie.

Obrazek

 #541289  autor: Blank
 16 mar 2012, 21:00
kamil4862 pisze:
Pijo pisze:Z resztą do rejestracji potrzebny jest PESEL lub numer dowodu osób. lub numer paszportu, a takich danych nie podawałem się przy zakupie, więc zakładam, że numery nie są zarejestrowane.
Zamawiając darmowy starter na orange.pl numer jest zarejestrowany (imię, nazwisko, adres), a resztę jak chcesz możesz uzupełnić w salonie.
Nazywanie tego "zarejestrowaniem" mija się z prawdą. Dane te bez problemu można było jakiś czas temu zmienić w Orange Online, a bez prawidłowego numeru PESEL (i prawdopodobnie numeru dowodu osobistego) nie masz możliwości przeniesienia numeru.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #541305  autor: Atlan
 16 mar 2012, 21:56
Widzę, że pół tematu o Nowej Heyah to darmowe startery ;) Więc jednak "rewolucja" się im udała, skoro Was zaciekawili ;)

Zagadki logiczne

 #541308  autor: DanielR
 16 mar 2012, 22:20
Atlan pisze:Widzę, że pół tematu o Nowej Heyah to darmowe startery ;) Więc jednak "rewolucja" się im udała, skoro Was zaciekawili ;)
Założę się, że przy następnych wynikach PTC, Rakowski odtrąbi "sukces" nowej oferty... w oparciu o liczbę aktywowanych starterów. Sukces pełną gębą! :wink:

 #541311  autor: kubik
 16 mar 2012, 22:34
podkreśli fakt, że zainteresowanie było tak ogromne, że pula starterów została wyczerpana w ciągu kilku h ;)

Co ja pacze? Operator blokuje aktualizację!

http://facebook.com/OperatorBlokujeAktualizacje

 #541312  autor: statek123
 16 mar 2012, 22:37
siemka
a co oznacza "przekazane do SWS" ? ;>

 #541315  autor: muchakk
 16 mar 2012, 23:03
przekazane do SWS"
Przekazane do serwisu wysyłkowego (:

 #541340  autor: Sig
 17 mar 2012, 08:06
Atlan pisze:Widzę, że pół tematu o Nowej Heyah to darmowe startery ;) Więc jednak "rewolucja" się im udała, skoro Was zaciekawili ;)
Zaciekawiły to ciekawe numery, które jestem więcej niż pewien pojawią się na Alledrogo, ewentualnie będą przeniesione do innej sieci :-). Zobaczymy proporcje, ja sam zamówiłem w sumie dwa dla dwóch osób, które wiem, że z Heyah będą korzystać (tanio jak w Play w kwestii rozmów sieciowych + darmowe SMS), a podobne, różniące się jedną cyfrą numery im się spodobają.
U mnie także:
Wysłane (przekazane do SWS)

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #541482  autor: kamil4862
 18 mar 2012, 14:12
A jednak starter dotarł :) Wysłany 13-ego ale doszedł w piątek. Startery wysyłane są zwykłym listem w sztywnej i bardzo ładnej kopercie:

Obrazek

A w niej:

Ramka z kartą sim

Obrazek

Obrazek

Takie coś (nie wiem jak to nazwać:D):

Obrazek

Pismo:

Obrazek

Książeczka z potrzebnymi informacjami o sieci:

Obrazek

A tu już karta w telefonie:

Obrazek

Ważność konta przed aktywacją:

Obrazek

Ważność konta po aktywacji (już nie jest tak pięknie)):

Obrazek

I to co mi się podoba. Dostajemy kartę sim przyciętą do micro sim zdecydowanie lepiej niż robi to np. Aero2 (identyczną kartę z Cyfrowego Polsatu niechcący prawie wyłamałem do micro sim podczas wkładania do modemu)

Obrazek


Ogólnie to postarali się :) Liczba aktywnych kart sim na pewno nieźle skoczy im do góry. Ciekawe czy pochwalą się przy tym ile z tych darmowych kart zostało doładowane :P

Obrazek

 #541566  autor: ChuckyCiechanow
 19 mar 2012, 09:52
Mam już swoje 2 karty . Również wysłane 13 marca.

 #541623  autor: ja.michal
 19 mar 2012, 15:15
A u mnie dalej pusto. :]

 #541625  autor: nicr4m
 19 mar 2012, 15:19
U mnie też.

 #541628  autor: ChuckyCiechanow
 19 mar 2012, 15:39
Heyah chyba pada przez liczbę aktywacji :-) Chcę włączyć pakiet 1000 SmSow , wzamian otrzymuje komunikat ,,Problem techniczny z serwisem. Przepraszamy."

 #541636  autor: KamaZ
 19 mar 2012, 16:45
ChuckyCiechanow pisze:Heyah chyba pada przez liczbę aktywacji :-) Chcę włączyć pakiet 1000 SmSow , wzamian otrzymuje komunikat ,,Problem techniczny z serwisem. Przepraszamy."
Miałem to samo przy aktywacji pakietu internetowego w dniu w którym aktywowałem kartę.
Następnego dnia ruszyło bez problemu.

 #541639  autor: ChuckyCiechanow
 19 mar 2012, 16:56
KamaZ pisze:Miałem to samo przy aktywacji pakietu internetowego w dniu w którym aktywowałem kartę.
Następnego dnia ruszyło bez problemu.
Dobrze wiedzieć :D

Mam jeszcze problem z zalogowaniem się do ,, Heyah konto''
Raz mi się udało zalogować a teraz cały czas komunikat ,,Użytkownik jest już zalogowany''
  • Strona 22 z 33
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 33
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 33