DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #54821  autor: pumba
 19 lut 2006, 12:29
Czy jest już możliwość ściągnięcia simlocka z Nokii 6280?
Jak tak to jaki koszt tego będzie?
Interesuje mnie to, bo na allegro jest coraz więcej tych telefonów w cenach 1000-1200zł tylko że mają simlocki na zagraniczne sieci. Cena jest kusząca bo normalnie ten telefon kosztuje prawie 1800zł.
 #54835  autor: tomekzabrze
 19 lut 2006, 13:12
pumba pisze:Czy jest już możliwość ściągnięcia simlocka z Nokii 6280?
Jak tak to jaki koszt tego będzie?
Interesuje mnie to, bo na allegro jest coraz więcej tych telefonów w cenach 1000-1200zł tylko że mają simlocki na zagraniczne sieci. Cena jest kusząca bo normalnie ten telefon kosztuje prawie 1800zł.
No jak narazie jest problem sam szukalem i nie znalazlem nikogo pewnego w necie na wielu forach jest ten temat potusznay i kazdy gdzies tam tlyko slyszal ale nic konretnego niestety :(.....mozna zaryzykowac kupic telefon i niech czeka bo potem jak juz bedzie mozlwisoc sciganiecia sima z tego telefonu to nie beda na allegro juz od 900 - 1200 tylko od 1500 do 1800 :)

 #54850  autor: pumba
 19 lut 2006, 14:00
Na allegro widziałem aukcję w której koleś się ogłaszał że wgrywa polskie oprogramowanie m.in. do tego modelu, ale o simlockach nic nie wspominał.

 #54864  autor: tomekzabrze
 19 lut 2006, 14:57
pumba pisze:Na allegro widziałem aukcję w której koleś się ogłaszał że wgrywa polskie oprogramowanie m.in. do tego modelu, ale o simlockach nic nie wspominał.
Polskie oprogramowanie to niema problmey w prawie kazdym komisie ci to zrobia jednak sim-locka nitk nie umie scagnac z tych noki bb5