DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 29 z 33
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 33

 #547907  autor: Ranger
 15 kwie 2012, 20:27
W kwestii prowizji - nie wiem jak to dokładnie wygląda u operatorów, ale jeżeli rzeczywiście pracownicy mają w taki sposób ułożone wynagrodzenie, to nie miejcie pretensji do nich, tylko do ich pracodawców. Jak skonstruowany system, tak pracują ludzie. Ot taki mój luźny wniosek z "motywacją" tychże sprzedawców (co oczywiście z punktu widzenia klienta niczego nie zmienia, ponieważ chce być obsłużony i raczej nie interesuje go, jak zarabia sprzedawca).

Obrazek

 #547916  autor: drcox
 15 kwie 2012, 21:07
Ranger pisze:Ot taki mój luźny wniosek z "motywacją" tychże sprzedawców (co oczywiście z punktu widzenia klienta niczego nie zmienia, ponieważ chce być obsłużony i raczej nie interesuje go, jak zarabia sprzedawca).
Jest to prawda, że metoda wynagrodzenia i premie swoje robią, ale - jeżeli ktoś gapi się na ciebie jak na zło konieczne, obsługując cie tak samo (czujesz się w salonie firmowym jak intruz, jak śmiesz w ogóle im przeszkadzać), to może ktoś powinien zmienić zawód na taki który nie wymaga żadnych społecznych interakcji, np stróż nocny...

 #548139  autor: bledos
 16 kwie 2012, 18:28
Ranger pisze:W kwestii prowizji - nie wiem jak to dokładnie wygląda u operatorów, ale jeżeli rzeczywiście pracownicy mają w taki sposób ułożone wynagrodzenie, to nie miejcie pretensji do nich, tylko do ich pracodawców. Jak skonstruowany system, tak pracują ludzie. Ot taki mój luźny wniosek z "motywacją" tychże sprzedawców (co oczywiście z punktu widzenia klienta niczego nie zmienia, ponieważ chce być obsłużony i raczej nie interesuje go, jak zarabia sprzedawca).
Kończąc OT dodam, że za podpisane umowy konsultant dostaje premię, ale ma też podstawę, co według mnie powinno być przez niego rozumiane jako wynagrodzenie również za złożone wnioski MNP czy rejestracje pre-paid.

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #548836  autor: Horacy
 19 kwie 2012, 10:12
Fajnie takie coś, szkoda że tak krótko ale da się to wykorzystać. Ja na pewno skorzystam.

 #548869  autor: Ranger
 19 kwie 2012, 12:55
A mnie ciekawi, czy owa oferta nie koliduje z dodatkowymi bonusami z darmowych starterów :) Ktoś robi doładowanie A (jeśli na 20 pln, to czy dostaje dodatkowe 10 pln?), a potem robi doładowanie B (z tego pewnie bonusu za darmowy starter nie ma...) i do tego jeszcze dodatkowe darmowe złotówki. Tak to wygląda czy inaczej?

Obrazek

 #548999  autor: Abcn
 20 kwie 2012, 01:55
Ranger pisze:A mnie ciekawi, czy owa oferta nie koliduje z dodatkowymi bonusami z darmowych starterów :) Ktoś robi doładowanie A (jeśli na 20 pln, to czy dostaje dodatkowe 10 pln?), a potem robi doładowanie B (z tego pewnie bonusu za darmowy starter nie ma...) i do tego jeszcze dodatkowe darmowe złotówki. Tak to wygląda czy inaczej?
Nie zauważyłem w regulaminie nic takiego co by wykluczało te premie/bonusy.

natomiast jest ograniczenie
"Ekstra Złotówki nie mogą być wykorzystane na Numery premium, Numery usługowe i specjalne, Roaming, pakietową transmisję danych oraz Przeniesienie połączenia"
dobrze że połączenia zagranicę nie są wymienione

pozdrawiam
A

 #550431  autor: Horacy
 26 kwie 2012, 15:19
@Ranger Zawsze możesz sprawdzić, a nuż widelec coś wyjdzie, możesz sprawdzić i podzielić się info :)

 #550457  autor: przechodzień
 26 kwie 2012, 16:42
Nie było chyba nigdy jakichś wielkich ograniczeń ze strony łapy przy bonusach, roaming to wiadomo, ale tak jak mówisz, dobrze że za granicę można dzwonić bo akurat mam parę telefonów do wykonania do rodziny :)

 #551033  autor: Ranger
 29 kwie 2012, 23:00
Czy za ekstra złotówki, które dostaje się po drugim doładowaniu na kwotę 20, 30 lub 50 pln (promocja "kwietniowe zasilenie"), można wykupić pakiet sms-ów ważny miesiąc (choć środki ważne są około dwa tygodnie)?

W treści regulaminu widnieje zapis, że nie można przeznaczyć tych środków na "pakietową transmisję danych", a środki generalnie są przeznaczone "w zakresie połączeń głosowych (...), SMS-ów i MMS-ów".

Co kryje się pod pojęciem "pakietowa transmisja danych"? Czy tylko pakiety internetowe, czy też może smsy?

Obrazek

 #551059  autor: bledos
 30 kwie 2012, 07:59
Ranger pisze:Co kryje się pod pojęciem "pakietowa transmisja danych"? Czy tylko pakiety internetowe, czy też może smsy?
Połączenia z internetem.

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #551075  autor: KC-KARLOS
 30 kwie 2012, 09:58
Ranger, środki z głównych zasileń, można zużyć na wszystko. Kasę z bonusu "Kwietniowe zasilenie" możesz wydać w podobny sposób, co w Play z promocyjnymi środkami - czyli na rozmowy/SMS/MMS do wszystkich sieci (roaming czy SMSy Premium są zużywane z kasy głównej).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #551112  autor: Ranger
 30 kwie 2012, 12:01
Czyli podsumowując za dodatkowe złotówki można wykupić pakiet tysiąca sms-ów czy nie? :wink:

Obrazek

 #551116  autor: KC-KARLOS
 30 kwie 2012, 12:12
Ranger, za złotówki promocyjne - nie wykupisz pakietów (tak samo jak we Freshu). Pakiety kupisz za kasę z zasileń, ważną rok czasu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #551148  autor: ja.michal
 30 kwie 2012, 14:50
Karlos20 pisze:ważną rok czasu.
Rok jest określeniem czasu. Masło maślane. ;) Ale to na marginesie.

Do dziś nie dotarł do mnie starter z pierwszej puli darmowych starterów. :(

 #551832  autor: Horacy
 04 maja 2012, 10:22
Do mnie już dawno dotarły już te bez wyboru numeru :) mogę nawet powiedzieć że pierw doszły startery a później E-Mail z potwierdzeniem że zostały wysłane :)) ale i tak warto było czekać :)

 #551919  autor: ja.michal
 04 maja 2012, 20:43
Ehh. Poczta u mnie chyba nie działa.
Napisałem do Heyah i mieli sprawdzić co i jak i się odezwać. Na razie cisza. Majówka się skończy i zobaczymy.

 #552434  autor: Horacy
 07 maja 2012, 10:42
Może złóż zażalenie do poczty Polskiej na to?:) bo chyba jesteś jedynym któremu nie doszło

 #552532  autor: ja.michal
 07 maja 2012, 16:29
Nie ma numeru nadania, ani nic. Nie da rady nic reklamować. Niestety nie pierwsza przesyłka, która nie dotarła. Mowa o listach zwykłych.
O dziwo 4 ostatnie startery Orange doszły.

 #552689  autor: noproblem
 08 maja 2012, 01:01
A jak jest z kasą dodatkową po doładowaniu za min. 20zł zamówionego startera?

Doładowuję przykładowo za 20zł i otrzymuję 20 zł + 10zł bonusu na rozmowy i smsy, czy 30zł na wszystko, w tym pakiety?
  • Strona 29 z 33
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 33
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 33