DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 60 z 171
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 171

 #549813  autor: BBViki
 24 kwie 2012, 12:47
A jak rozumieć tą datę przeniesienia? Bo wygląda mi na to, że dziś w nocy numer zostanie wyłączony i jutro powinien już być w heyah - teoretycznie, bo w praktyce to jak bedę mieć już fizycznie kartę i aktywuję?
Tak pytam bo mam jeszcze parę zł i chce sobie na play zadzwonić, żeby przedłużyć i nabić bonusa - jutro może być już za późno?
Na kartę mogę poczekać (no, byleby doszła), nie jest to ani mój jedyny ani główny numer.

 #549820  autor: Ruben
 24 kwie 2012, 12:58
BBViki, z tą datą nie mam pewności i za bardzo nie zwlekałbym z nabiciem bonusu, jeżeli na tym Ci zależy. Przeważnie wyłączenie odbywa się w nocy ale z operatorami MVNO może być różnie. Pamiętam, że kiedyś Mobilking wyłączył mi jedną kartę wieczorem. Dlatego jeżeli nie jest to twój główny numer to wyzeruj konto nie czekając do ostatniej chwili. Przecież i tak masz inny numer do telefonowania jeżeli zajdzie potrzeba ;)

 #549955  autor: BBViki
 24 kwie 2012, 21:57
No to pojechałam z tym zerowaniem konta, jestem na -0,51zł ciekawe czy to przeniesienie dojdzie do skutku.
Myślałam że się telefon rozłączy jak wykorzysta środki, a tu rozłączył się dopiero jak zrobił mały debecik.

Po 23 nie można było już się dodzwonić na numer mimo widocznego zasięgu, rano zasiegu już brak.
Czyli dawca wyłączył numer mimo ujemnego salda. Teraz czekam na rachunek do zapłacenia :?
Może dzisiaj tj. 25.04 karta dotrze do mnie :evil:
 #550130  autor: rafal149135
 25 kwie 2012, 15:35
Witam! Czy to prawda ze przy przenoszeniu z Orange pop na Play Frash musze miec 61zl na orange? Tak czytałem na innym forum, jeżeli tak to z jakiej racji?

 #550132  autor: KC-KARLOS
 25 kwie 2012, 15:39
rafal149135, to nieprawda. Przeniesienie numeru jest całkowicie darmowe.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #550133  autor: rafal149135
 25 kwie 2012, 15:40
Dziekuje za odp, a wiesz moze ile to trwa?

 #550134  autor: KC-KARLOS
 25 kwie 2012, 15:41
rafal149135, numer jest przenoszony max. w ciągu 24 h.
Jeśli dziś złożysz wniosek o przeniesienie numeru, jutro ten sam numer będzie u innego operatora.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #550403  autor: przechodzień
 26 kwie 2012, 13:51
dokładnie, koleżanka ostatnio przenosiła numer do łapy i łącznie trwało to jakieś 15h z tegoo co mówiła :)

 #550556  autor: BBViki
 26 kwie 2012, 21:51
przechodzień pisze:dokładnie, koleżanka ostatnio przenosiła numer do łapy i łącznie trwało to jakieś 15h z tegoo co mówiła :)
Co łącznie trwało? Skoro do Heyah numer się przenosi w minimalnym terminie: 3 dni ROBOCZE - bo szybciej się nie da.

No chyba że u tej twojej koleżanki dzień roboczy trwa 5 godz?

 #551185  autor: ukefake
 30 kwie 2012, 16:58
BBViki, numer może być przeniesiony w ciągu jednego dnia roboczego - tak wynika z rozporządzenia, natomiast procesowanie całej sprawy może trwać trochę dłużej. np: działy MNP u opów pracują naogół do 18 więc wnioski złożone do tej godziny zadziałają tego samego dnia (roboczego), czyli wniosek złożony i wprowadzony do systemu online około południa zadziała już w nocy, niezależnie czy otrzymasz na czas nową kartę. i tak jest w większości przypadków dla przenosin w ciągu 1 dnia.
natomiast można zaznaczyć, żeby numer został przeniesony w ciągu 7 dni od złożenia wniosku (jak radził przedpiśca). Dzięki temu w heyah wprowadzą twój wniosek do systemu który po pozytywnej weryfikacji danych da zielone światło. Dopiero wtedy spakują dla ciebie kartę i ją wyślą. jeśli się przeniosę do heyah to podzielę się swoimi spostrzeżeniami.

 #551205  autor: BBViki
 30 kwie 2012, 19:33
ukefake, tak się składa że jestem świeżo po przeniesieniu numeru do HEYAH i wiem że nie ma możliwości zrobienia tego w ciągu jednego dnia, najkrótszy możliwy termin to trzy dni robocze. Będziesz wypełniał papiery to zobaczysz.
I jest to informacja sprawdzona przeze mnie a nie, że koleżanka, ciocia, babcia itp, mówiła...

 #551226  autor: ukefake
 30 kwie 2012, 20:58
BBViki, wiele rzeczy już widziałem i uważam, że oboje możemy mieć rację. zajrzyj tu czasem bo moze akurat opiszę swoja migracje do heyah.

 #551644  autor: BBViki
 03 maja 2012, 10:31
nom, ciekawa jestem ukefake jak "obejdziesz" ten minimalny termin 3 dni :?: (mowa o przeniesieniu do HEYAH)

 #551723  autor: artix
 03 maja 2012, 14:27
Przeniosłem kilka numerów do Heyah i chociaż wypełniasz 3 dni w papierach na przeniesienie to i tak termin przeniesienia wyznaczają gdzieś za tydzień, bo dotychczasowy operator musi wyznaczyć datę oddania numeru, po tym dopiero wysyłają kartę sim listem poleconym.

Zdarzyło mi się, że Lycamobile tydzień nie odpowiadał na oddanie numeru, jak ich Heyah ponagliło to numer oddali od razu, a ja nowej karty sim nie miałem, bo jej nawet jeszcze nie wysłali. Więc numer był nieaktywny przez ten czas :)

 #552079  autor: Maniek99
 05 maja 2012, 14:57
A jak się przenosi przez BOK Heyah (tym jedynym które mają), też czeka się 3dni?

 #552177  autor: BBViki
 06 maja 2012, 06:23
Maniek99 pisze:A jak się przenosi przez BOK Heyah (tym jedynym które mają), też czeka się 3dni?
Hmmm, teoretycznie powinno się dać i pewnie się znajdzie ktoś kto taką możliwość potwierdzi.
Tylko to nie zmieni faktu że "korespondencyjnie" teminu 3 dni nie przeskoczymy.

Nie mam ochoty ani czasu śledzić całego wątku w poszukiwaniu czy taka ewentualność została opisana, jeżeli nie to może ktoś kto skorzystał opisze.

Do moderatorów: nie rozumiem dlaczego wszystkie wątki dotyczące przenoszenia numeru ladują w tym temacie? Zdajecie sobie sprawę, że znalezienie informacji jaką się szuka w takim tasiemcu jest trudne. Szybciej się znajduje w krótszych wątkach, prawda? To tak odnośnie przeniesienia między innymi mojego wątku tutaj.

 #552281  autor: Kaczy
 06 maja 2012, 17:51
Wątki są przenoszone, żeby zachować porządek na forum. Większość problemów i pytań powtarza się w każdym tym nowym temacie.

...::: Made for loneliness :::...

 #552308  autor: BBViki
 06 maja 2012, 19:54
Kaczy pisze:Wątki są przenoszone, żeby zachować porządek na forum. Większość problemów i pytań powtarza się w każdym tym nowym temacie.
Tak, a jak się ma to do porządku w tymże wątku :?:
Lądują tu wszystkie inne rozpoczęte wątki na temat przenoszenia numerów z różnych sieci i do różnych sieci. mamy tu wszystko na temat przenoszenia.
Wkrótce temat się tak rozrośnie, że nie będzie można w krótkim czasie znaleźć potrzebnych informacji, a przewalanie się przez gąszcz stron w temacie będzie związane z poświęceniem się tylko jednemu - szukaniu potrzebnych informacji wśród innych niepotrzebnych. Po co mam czytać wpisy na temat przenoszenia do innych sieci jak mnie interesuje jedna konkretna sieć? Jak już chcecie mieć porządek to lepiej żeby było kilka wątków na temat przenoszenia do konkretnych sieci.
Pewnie ten wpis należałoby umieścić w innym dziale, ot to zaraz go teleportuję.

 #552812  autor: ukefake
 08 maja 2012, 18:04
BBViki, w związku ze zmianami we freem jak tylko wyzeruje ich kartę to pójdę do heyaha i dam znać.

 #553018  autor: Wulo
 09 maja 2012, 15:38
Mam również 2 nr we Freem, wkrótce koniec darmowego internetu, więc mam zamiar przenieść numery do innych sieci.
  • Strona 60 z 171
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 171
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 171