DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 30 z 33
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33

 #552750  autor: KC-KARLOS
 08 maja 2012, 11:29
Aktualnie kasa z bonusów za przeniesienie numeru czy też bonus ze startera darmowego, ląduje prosto do konta głównego - czyli na wszystkie usługi - również na Premium, roaming, itd.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #553696  autor: komanch
 12 maja 2012, 19:52
Potrzebuję coś najtańszego i najprostszego, żeby można było doładowywać z "zewnątrz", nie będzie ona wykorzystywana do rozmów, tylko i wyłącznie sms'y. Karta jest mi potrzebna do modułu lokalizacji samochodowej gsm, schowana na stałe bez dostępu.
Podpowiedziano mi, że najtaniej wyszłaby chyba komunikacja między dwoma kartami w heyah (darmowe SMSy w sieci).
Z tego co wiem, każde wysłanie sms'a w heyah automatycznie przedłuża ważność konta na rok.
Czyli teoretycznie sms'sujac tylko między dwoma tymi kartami nie poniosę nigdy kosztów i konta będą stale ważne?

 #553698  autor: KC-KARLOS
 12 maja 2012, 19:55
komanch pisze:Z tego co wiem, każde wysłanie sms'a w heyah automatycznie przedłuża ważność konta na rok.
Okej, ale to odbywa się w cyklach co 30 dni. W przeciągu tego cyklu, jeśli nastąpi wysłanie esa albo gdzieś zadzwonisz, nawet na 1 sekundę, konto jest wydłużane do 1 roku od momentu zmiany daty ważności na koncie. Realnie - konto jest wydłużane co 30 dni na wychodzące i przychodzące (jeśli już było ważne 12 miesięcy).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #553699  autor: DanielR
 12 maja 2012, 19:57
komanch pisze:Czyli teoretycznie sms'sujac tylko między dwoma tymi kartami nie poniosę nigdy kosztów i konta będą stale ważne?
Tak, dopóki obowiązuje cennik i nie będą w nim grzebać.

 #553700  autor: KC-KARLOS
 12 maja 2012, 19:59
DanielR pisze:Tak, dopóki obowiązuje cennik i nie będą w nim grzebać.
Stawka cennikowa 0 gr za SMSa w Heyah jest do odwołania, albo będzie dalej obowiązywać, jeśli zostanie wprowadzony zupełnie inny plan taryfowy - do momentu zmiany taryfy.

[ Dodano: 2012-05-12, 20:00 ]
Trzeba też pamiętać, że jeśli ktoś przejdzie z NH do Taryfy Pakietowej, stawka za esa w Heyah "wzrasta" do 3 groszy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #553701  autor: DanielR
 12 maja 2012, 20:08
Karlos20 pisze:Stawka cennikowa 0 gr za SMSa w Heyah jest do odwołania, albo będzie dalej obowiązywać, jeśli zostanie wprowadzony zupełnie inny plan taryfowy - do momentu zmiany taryfy.
Dokładnie o tym samym piszemy. Nie muszą wprowadzać nowej taryfy. Wystarczy, że zmiana cennika polegać będzie na "zdjęciu" samych darmowych SMS-ów, reszta cennika, a tym samym taryfy spokojnie może pozostać bez zmian. Tak było swego czasu np. z podwyżką ceny połączenia międzynarodowego (cennikowej stawki) z 44 gr do 59 gr.

 #554264  autor: Horacy
 15 maja 2012, 14:24
Długo już jest ta cena 0 zł więc wątpię aby ją tak zmienili. A tak na marginesie miał ktoś LG Swifta L3? Cena nawet w najniższym MIX-ie i najniższej ceny jest przyjemna.. Ktoś wie jak to się nadaję?

 #554278  autor: ja.michal
 15 maja 2012, 15:08
Po kilku mailach dotarła do mnie w końcu karta SIM. Karta jest bez napisanego numeru z numerem, który zamówiłem pierwotnie. Niestety bez MicroSIM.
Starter był przyklejony taśmą do kartki A4 z logiem Heyah i moim adresem. Nic więcej.
Tym razem wysłali list poleconym.

 #554437  autor: Horacy
 16 maja 2012, 09:45
No to chyba musiała poczta zawinić ale przesyłka dotarła i możesz cieszyć się numerem :))

 #554463  autor: Edmund
 16 maja 2012, 11:49
ja.michal, ja tam bym nie narzekał że brakuje MicroSIM. Widać że zależy im na klientach to wysłali starter z tym samym numerem i to jeszcze poleconym :)

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #554521  autor: ja.michal
 16 maja 2012, 16:11
Ja nie narzekam. ;) Właśnie o numer mi chodziło, a nie o MicroSIM. :)

 #555647  autor: KC-KARLOS
 21 maja 2012, 16:44
Zauważyłem ciekawą rzecz:
Starter Heyah za 0 zł - aktywowany pakiet 25 MB non-stop na 7 dni za darmochę. Po otrzymaniu esa: Limit wyczerpany: jest lejek.
Dziś sprawdzam kartę: wchodzę na speedtesta, a tu nagle: ponad 1,5 mbit/s, upload ok 160 kbit/s. Wchodzę na kilka stron internetowych - bardzo długo się ładują (zachowanie typowe na lejek), po ponownym wejściu na speedtesta net odzyskuje wigor i "na chwilę" jest znów szybszy. Spytam wprost: co się dzieje?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #555774  autor: ja.michal
 21 maja 2012, 22:35
Może różne porty (lub protokoły), różne prędkości? Jak Skype+Video lub VoIP?

 #555777  autor: KC-KARLOS
 21 maja 2012, 22:42
ja.michal pisze:Może różne porty (lub protokoły), różne prędkości? Jak Skype+Video lub VoIP?
To nie ma nic do rzeczy. Jeśli operator ogranicza prędkość, to na wszystkie strony i usługi internetowe. A okazuje się, że być może w pełni prędkość nie została ograniczona... Oj cuda się zdarzają w tych prepaidach T-Mobile...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #555827  autor: ChuckyCiechanow
 22 maja 2012, 07:21
Karlos20 pisze:Zauważyłem ciekawą rzecz:
Starter Heyah za 0 zł - aktywowany pakiet 25 MB non-stop na 7 dni za darmochę. Po otrzymaniu esa: Limit wyczerpany: jest lejek.
Dziś sprawdzam kartę: wchodzę na speedtesta, a tu nagle: ponad 1,5 mbit/s, upload ok 160 kbit/s. Wchodzę na kilka stron internetowych - bardzo długo się ładują (zachowanie typowe na lejek), po ponownym wejściu na speedtesta net odzyskuje wigor i "na chwilę" jest znów szybszy. Spytam wprost: co się dzieje?
Takim usługom testującym prędkość nie ma co w 100% wierzyć, mam modem do 3,6 mbit/s a prędkość kiedyś pokazywało mi 5 mbit/s i nawet więcej. Więc to chyba trochę wyjaśni twoja prędkość.

 #556023  autor: KC-KARLOS
 22 maja 2012, 21:56
ChuckyCiechanow pisze:Takim usługom testującym prędkość nie ma co w 100% wierzyć, mam modem do 3,6 mbit/s a prędkość kiedyś pokazywało mi 5 mbit/s i nawet więcej. Więc to chyba trochę wyjaśni twoja prędkość.
Tyle, że po zmierzeniu prędkości na speedtescie - aplikacja modemowa zarejestrowała szybszą transmisję danych. Dziwne...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #556134  autor: Horacy
 23 maja 2012, 15:19
@up ja miałem taką sytuacje, lejek 16 kb Heyah, i diablo II odpalone... co prawda przy max graczach tj 8 grać się nie dało ale przy 3/4 to jeszcze sensownie. Gdzie w wymaganiach jest że zalecana prędkość internetu to powyżej 56 kb/s. Więc te "16" to nie jest tak na prawdę 16 tylko liczba większa ale mi nie znana :))

 #556144  autor: PiotrG-dz
 23 maja 2012, 16:42
Mam darmowy starter ze strony Heyah i tam pisze ,że przy 12 kolejnych doładowaniach za 20 zł dadzą aż 10 na wszystko.Wobec tego mam pytanie czy te 10zł to będą środki na koncie promocyjnym czy też głównym?I czy można ich ważność przedłużyć np przez odebranie połączenia z poza Heyah?PZDR.

 #556145  autor: DanielR
 23 maja 2012, 17:02
PiotrG-dz pisze:Wobec tego mam pytanie
Będą to środki, które powędrują na konto główne i będzie je można przedłużyć poprzez odebranie połączenia spoza sieci Heyah.

 #557853  autor: Horacy
 01 cze 2012, 11:02
Heyah szaleje, pakiet 1000 SMS obniżyli na 3.90 zł Pakiet i to na innym portalu widziałem info że to "Jak poinformował operator, to pierwsza wakacyjna promocja dla użytkowników Heyah. Zapowiada się nieźle. Cena pakietu jest bardzo korzystna, dzięki czemu użytkownicy często wysyłający wiadomości SMS-y będą z pewnością zadowoleni." Więc można sądzić że coś ciekawego jeszcze się w wakacje wydarzy związanego z Heyah.
  • Strona 30 z 33
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33