DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #55433  autor: jarekddz
 22 lut 2006, 08:17
Byłbym wdzięczny gdybyście mi pomogli to zrobić..krok po kroku..dzienks..

 #55435  autor: kallafior
 22 lut 2006, 08:40
Proszę, poniżej masz link do stronki na której widnieje ręczna konfiguracja telefonów (krok po kroku) w sieci Heyah.



CLICK !!!

Obrazek
Obrazek

 #55455  autor: jarekddz
 22 lut 2006, 11:20
Dzięki bardzo :)

A nie ma takiej stronki że do konkretnego modelu możnabyłoby krok po kroku to skonfigurować? Bo nie kumam co tam trza wpisywać :/ f..k :( a na automatycznej konfiguracji nie ma producenta SAGEMA :/

kurde lipa :(

 #55457  autor: kallafior
 22 lut 2006, 11:32
No właśnie nie ma do Twojego modelu ani do Sagema w ogóle :? Sprawdzałem też na stronie Ery. Takie niedopatrzenie ze strony administratora :smt009

[ Dodano: 2006-02-22, 11:41 ]
Wejdź sobie na stronę Heyah, którą Ci podałem i TUTAJ. Zamiast ustawień z orange wpisuj z heyah. Może tak połapiesz :)

Obrazek
Obrazek

 #55647  autor: jarekddz
 23 lut 2006, 08:07
kurde no nie jestem w stanie skonfigurować tego tela :/
nie wiem co gdzie wpisywać...może jest taka stronka gdzie można wybrać model tela i jednocześnie będzie napisane jak krok po kroku skonfigurować go w Heyah..

A ile kosztuje konfiguracja w komisie? Jeśli mam Heyah to trza iść do Ery? ;]

 #55653  autor: kallafior
 23 lut 2006, 09:22
Nie sądzę żeby pobierali opłaty za taką drobnostkę. Poproś ładnie i powinni Ci to zrobić na zasadzie przyjacielskiej przysługi. Weź ustawienia ze stronki i przejdź się :)

Obrazek
Obrazek