DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 7 z 72
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 72

 #560629  autor: foxis
 14 cze 2012, 13:10
banderas pisze:krótko
aby nie płacić podwójnie, należy zrobić tak:
1) idziesz do salonu t-mobile , składasz jedynie wniosek o przeniesienia numeru do t-mobile
2) czekasz na sms z data przeniesienia numeru do t-mobile
3) gora 2 dni przed data podana w sms idziesz do salonu i podpisujesz umowa,

jak masz karte kredytową prooponuje ci od razu wtedy aktywować roaming wtedy nie płaci się kaucji
Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc.
Miłego dnia.

 #560636  autor: ciekawy
 14 cze 2012, 13:53
nie ma podwójnego płacenia, w starej sieci płaci się do dnia deaktywacji numeru, a w nowej sieci płaci się od dnia aktywacji numeru.

 #560654  autor: foxis
 14 cze 2012, 14:34
ciekawy pisze:nie ma podwójnego płacenia, w starej sieci płaci się do dnia deaktywacji numeru, a w nowej sieci płaci się od dnia aktywacji numeru.
A umowę z nowym operatorem spisuję kiedy?

 #560657  autor: KC-KARLOS
 14 cze 2012, 14:41
foxis pisze:A umowę z nowym operatorem spisuję kiedy?
Umowę z nowym operatorem podpisujesz, jeśli złożysz wniosek o przeniesienie numeru.
Od nowej sieci otrzymujesz numer tymczasowy, na którym zostanie podpięty dotychczasowy numer tel. który zabrałeś z poprzedniej sieci (usługi tymczasowe). Od dnia działania numeru w nowej sieci, rozpoczyna się świadczenie usług w ramach podpisanej umowy z określoną ilością minut i dodatków.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #560668  autor: st.konsultant
 14 cze 2012, 15:09
banderas pisze:krótko
aby nie płacić podwójnie, należy zrobić tak:
1) idziesz do salonu t-mobile , składasz jedynie wniosek o przeniesienia numeru do t-mobile
2) czekasz na sms z data przeniesienia numeru do t-mobile
3) gora 2 dni przed data podana w sms idziesz do salonu i podpisujesz umowa,

jak masz karte kredytową prooponuje ci od razu wtedy aktywować roaming wtedy nie płaci się kaucji
Tyle, że w takiej sytuacji umowę podpiszesz na warunkach jakie będą w momencie podpisywania umowy. Niekoniecznie muszą to być takie opcje jak w danej chwili.
Jeżeli chcesz koniecznie obecną promocję, to dla pewności umowę musisz podpisać od razu. Tyle, że wtedy używasz 2 numerów (przenoszony i tymczasowy) i płacisz 2 abonamenty aż do zwolnienia numeru w Orange
 #562463  autor: calcio23
 22 cze 2012, 12:16
Witam, posiadam 5 numerów w Plusie i dość mocno zastanawiam się nad przeniesieniem tego wszystkiego do Play , interesują mnie 2 abonamenty po 79,95 brutto i 3 abonamenty po 21,50 brutto, i pytanie jak w temacie czy można coś negocjować przy 5 aktywacjach ?

 #562465  autor: KC-KARLOS
 22 cze 2012, 12:19
calcio23, skorzystaj z opcji "Przejdź do Play z rodziną", tam możesz zyskać naprawdę dużo.
Informacje: http://www.play.pl/pl/promocja/przejdz- ... index.html

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #562466  autor: PalonyLolek
 22 cze 2012, 12:20
Konsultant stworzy pozory, że negocjuje a i tak da Ci tyle ile może. Nie będziesz miał jakichś mega - wyjątkowych warunków w stosunku do tego co klient, który przenosił by jeden numer, zawsze natomiast jakieś minuty, czy tańszy telefon możesz ugrać.

Tak swoją drogą odrazu zapytaj o ten program, gdzie odpowiednia kwota abonamentów daje Ci prezent, playstation piechotą nie chodzi.

 #562469  autor: KC-KARLOS
 22 cze 2012, 12:24
PalonyLolek pisze:Tak swoją drogą odrazu zapytaj o ten program, gdzie odpowiednia kwota abonamentów daje Ci prezent, playstation piechotą nie chodzi.
Łączna kwota abo 250 zł to PS3 za 1 zł - za 150 zł jest telefon za 1 zł.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #562478  autor: bledos
 22 cze 2012, 12:34
Karlos20, tak, ale nie liczą się abo firmowe, tutaj info. To już lepiej podpytać o przedstawiciela handlowego (gdzieś chyba mam nawet kontakt, ale nie wiem, czy z tych rejonów), mają nieco lepsze oferty z tego co się orientuję.

----
wyciecie dyskusji nie na temat - tho
Ostatnio zmieniony 22 cze 2012, 15:10 przez bledos, łącznie zmieniany 1 raz.

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #562485  autor: bledos
 22 cze 2012, 12:44
Po wysokości abo widać, nie ma prywatnych z takimi groszami, to wynika z doliczenia VAT (np 65 netto to 79,95 brutto).

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #562499  autor: calcio23
 22 cze 2012, 13:36
Przepraszam i już się poprawiam oczywiście mówimy tutaj o przeniesieniu abonamentów i kart firmowych z Plus do Play , oferta na firmę więc ta opcja "Przejdź do Play z rodziną" nie wchodzi w grę , myślałem nad jakimś rabatem na abonament bo przy umowach na 12 miesięcy to raczej telefonów nowych się nie dostanie.

 #562576  autor: T-mati1
 22 cze 2012, 17:01
a nie mozesz miec abo dla osob przywatnych tylko ze na firme? wtedy dostaniesz ps3:)

THUNDER UP!!!

 #562631  autor: calcio23
 22 cze 2012, 19:15
Niestety nie , wszystkie numery muszą być na firmę gdyż chodzi też o faktury na odliczanie kosztów

 #562668  autor: T-mati1
 22 cze 2012, 20:36
ja mam 4 numery na firme w play a mam taryfy dla klientow indywidualnych i dostaje faktury i odliczam :) wiec spokojnie mozesz brac

THUNDER UP!!!
 #564741  autor: dr_Fell
 02 lip 2012, 15:16
Witam,
Zgłosiłem w rozmowie z konsultantką Orange chęć zmiany operatora. Procedura przeniesienia numeru do Orange wygląda tak, że przyjedzie do mnie kurier, odjedzie ze zgodą na przeniesienie i za parę dni przyjedzie z umową, telefonem i tymczasowym numerem. Jednak prawie miesiąc - do czasu wygaśnięcia umowy z play - będę płacił za 2 numery (stary w play i nowy, tymczasowy), z których na pewno 1 nie będę używał. Czy zawsze procedura tak wygląda ? Nie przypominam sobie, żebym miał takie coś przy przenoszeniu do Play. Proszę o informacje, nie chcę płacić za coś z czego nie będę korzystał i czego nie potrzebuję - konsultantka twierdziła, że nie ma możliwości zmiany procedury i np. wysłania mi zestawu trochę później, gdy będzie się zbliżał termin rozwiązania umowy z Orange.

Michał

 #564745  autor: PalonyLolek
 02 lip 2012, 15:24
Przy przecodzeniu do Play właśnie z taką praktyką się jeszcze nie spotkałem, ale kto wie co Orange tam ma wymyślone.
Pierwszy raz się spotykam z tym żeby za 2 numery trzeba było równolegle płacić.

 #564764  autor: dr_Fell
 02 lip 2012, 17:15
Dla mnie to bez sensu, po co dają mi "tymczasowy numer" ? Niech dadzą kartę, która stanie się aktywna w momencie przejscia mojego numeru do Orange...

 #564765  autor: T-mati1
 02 lip 2012, 17:18
no wlasnie to dostaniesz. karte z numerem tymczasowym a po wygasnieciu umowy w play twoj numer przejdzie na ta karte sim. tak samo jest w play

THUNDER UP!!!

 #564766  autor: dr_Fell
 02 lip 2012, 17:30
Dla mnie to bez sensu, po co dają mi "tymczasowy numer" ? Niech dadzą kartę, która stanie się aktywna w momencie przejscia mojego numeru do Orange...
T-mati1 pisze:no wlasnie to dostaniesz. karte z numerem tymczasowym a po wygasnieciu umowy w play twoj numer przejdzie na ta karte sim. tak samo jest w play
Ja piszę o nieaktywnej karcie, Ty o tymczasowym numerze. To nie to samo, ponieważ za korzystanie z tego tymczasowego numeru (z którego korzystał nie będę, mając nadal aktywny numer w Play) będę musiał zapłacić.

Przy przenoszeniu numeru do Play parę lat temu dostałem nieaktywną kartę, bez żadnego numeru tymczasowego, stała się aktywna dopiero po deaktywowaniu mojej karty w Orange.
  • Strona 7 z 72
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 72
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 72