DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 66 z 172
  • 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 172

 #571071  autor: KC-KARLOS
 29 lip 2012, 22:05
jason22, środki pieniężne (główne i promocyjne) są zachowywane przy zmianie taryfy. Inne pakiety przepadną.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #571114  autor: musiolek
 29 lip 2012, 23:53
Sprawy przeniesienia numeru ciąg dalszy:

Dzisiaj byłem w salonie Play i złożyłem dyspozycję przeniesienia (powrotu) numeru do Play Fresh. W razie ewentualnych komplikacji operator miał przesłać po 6 godzinach sms o braku możliwości przeniesienia numeru, ale takiego smsa nie otrzymałem więc chyba wszystko jest w porządku. Przeniesienie numeru zaplanowano maksymalnie w ciągu trzech dni, a więc najpóźniej w środę rano powinienem być z powrotem w Play. I co najważniejsze, otrzymałem starter Play Fresh (5zł gratis) czyli po doładowaniu otrzymam roczną ważność konta i 60zł bonusu. A później już tylko zmykam do oferty All Inclusive Rozmowy w Play...

ps.Aha, zapomniałem dodać, że ten numer jest zarejestrowany na mnie, ale fizycznie należy do mojej matki, która wydaje na telefon maksymalnie 10zł miesięcznie więc w/w taryfa będzie dla niej jak najbardziej w porządku.

EDIT:

[ Dodano: 2012-07-30, 21:58 ]

Numer jest już od dzisiaj aktywny w Play Fresh, ale jest jeden poważny problem. Mogę wykonywać z niego połączenia wychodzące, ale gdy ktoś chce zadzwonić do mnie to zamiast sygnału słyszy regułkę z Orange - "nie ma takiego numeru", a ja nie mam żadnej sygnalizacji, że ktoś próbuje się do mnie dodzwonić. Miał ktoś taki przypadek i wie dlaczego się tak dzieje?

ps.Na wszelki wypadek złożyłem telefoniczne zgłoszenie reklamacyjne...

EDIT:

[ Dodano: 2012-07-31, 15:47 ]

Już wszystko wróciło do normy. Numer jest w pełni aktywny w Play Fresh.

 #571924  autor: xprox3000
 02 sie 2012, 19:47
Posiadam zarejestrowany numer na karte w Orange na inna osobę niż ja,na stronie orange zmieniłem na swoje dane,czy to wystarczy czy muszę iść do salonu i wykonać cesje?
Na @ raz mówią ze starczy a za drugim razem mówili ze trzeba iść do salonu.

Potrzebne mi to jest do przeniesienia numeru

 #571965  autor: kaspeed
 02 sie 2012, 23:09
Krótko: musisz iść z tamtą osobą i jej dowodem zrobić cesję numeru a potem możesz mogrować gdzie chcesz.
przeniesienie numeru by doszło do skutku:
1. Weryfikacja po numerze pesel danych rejestracyjnych.
2. Weryfikacja stanu prawnego danego numeru.
Czyli tak czy siak musisz udać się z tą osobą do salonu..
 #572036  autor: KR2615
 03 sie 2012, 09:55
Witam
Już jakiś tydzień temu złożyłem wniosek o przeniesenie numeru z Freem do PLAY. Dostałem termin ale numer nie przeskoczył wyznaczonego dnia. Dlatego też otworzyłem zgłoszenie na play24. Dzisiaj dzwoniła do mnie konsultantka i powiedziała, że mają dużo zgłoszeń o problemach z przeniesieniem numeru z FreeM. Operator ten odmawia przeniesienia numeru mimo iż dane się zgadzają. Czy ktoś z Was miał podobny problem? Konsultantka dodatkowo mówiła, że sprawa trafiła do UKE i FreeM będzie musiał się wytłumaczyc przed urzędem. Czy ktos jest to w stanie potwerdzić albo zaprzeczyć? ciekawe jak sprawa potoczy się dalej...

 #572042  autor: xprox3000
 03 sie 2012, 10:09
Dzięki,nie orientujesz sie jaki jest koszt?na stronie tylko doczytalem ze dla klienta biznesowego 120zl

 #572071  autor: musiolek
 03 sie 2012, 11:45
W ofercie Delfin, Pelikan, Pantera w Orange (abonament i mix) opłata za zmianę abonenta wynosi 20 zł z VAT dla każdego numeru. Informację o opłacie za zmianę abonenta w innych ofertach znajdziesz w cenniku usług oferty, z której korzystasz, w zakładce oferta Orange.

Żródło: www.orange.pl

Zacznij może od podania nazwy oferty z której korzystasz lub po prostu sama przejrzyj cennik...

 #572103  autor: kaspeed
 03 sie 2012, 13:14
Musze odkurzyć 2 sim z freeM i sprawdzić.Ale już gdzieś było o problemach z freeM z oddawaniem numerów do innych sieci.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:

 #572187  autor: xprox3000
 03 sie 2012, 17:11
Napisałem przecież ze numer na karte...dokładniej ofnk

 #572190  autor: musiolek
 03 sie 2012, 17:20
Zgadza się, "napisałeś przecież, że numer na kartę" jednak nazwę oferty z której korzystasz zdecydowałeś się podać dopiero teraz.

Wracając jednak do sedna sprawy:

W wymienionej przez Ciebie ofercie (OFnK) opłata za dokonanie cesji umowy wynosi całe 0zł.

 #572248  autor: Edmund
 03 sie 2012, 21:36
No to nieciekawy koniec może im się szykować - jak UKE dowali im karę to mogą się nie pozbierać... Nie dość, że mieli małe wpływy z tytułu darmowego internetu, to teraz to..

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #572251  autor: NokiaUser
 03 sie 2012, 21:42
Nie wiem jak wam, ale dla mnie FreeM po likwidacji darmowego Internetu za reklamy może przestać istnieć, upaść. :P

Jedyne, co mam, to złudzenia, że telepolis.pl na lepsze się zmienia

 #572253  autor: ManiacGSM
 03 sie 2012, 21:48
Dla mnie takie firemki (będę powtarzał to do znudzenia) powinny znikać jak najszybciej z rynku -okej niby mamy wolny rynek ,ale tylko robią sztuczny ruch w statystykach.
A w ofercie dramat. I simki tylko dla kolekcjonerów. LOL ;-)

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.

 #572601  autor: kaspeed
 05 sie 2012, 08:52
Złożyłem 2 wnioski testowe o przeniesienie nr z freeM do Play. Poczekamy;) Na środę mam mieć przeniesiony nr wedle zapewnień operatora nowego.Dostałem nawet sms o uwolnieniu

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:

 #572624  autor: osachorzow
 05 sie 2012, 10:58
Do wątku zajrzałem przypadkiem i już się zaczynam bać. Również przenoszę z FreeM do Play i po złożeniu wniosku w sobotnie południe na razie cisza więc pewnie w poniedziałek wyznaczą termin... dziwi mnie za to że we wniosku jest info, że przenoszę numer z Polkomtela a nie z CP Telekom... na moje protesty że to nie ten operator panienka stwierdziła że to jej system uzupełnia i tego nie zmieni... poza tym w dowodzie mam dwa imiona i tak wpisała na wniosku panienka z play (bo niby musi obydwa) a we freem mam jedno imie... ciekawe czy się przyczepią...

Druga sprawa to taryfa. Chciałem przejść do Fresha i na stronie play nawet nie widziałem regulaminu przenoszenia do play na kartę. Na stronie: http://www.play.pl/pl/oferta/przejdz-do ... lay-karta/ wszystko jest o freshu a nie play na kartę. Panience zakomunikowałem że chcę fresha i mam starter fresha... ciekawe jaką taryfę aktywują? Czy do przenoszenia do 'play na kartę' są inne starter?

 #573329  autor: krilas
 07 sie 2012, 15:16
czy przenioszac numer z play online do orange pre-paid srodki z doladowan play pozostana w orange? czy 40 zl z karty play przejdzie na orange ?

 #573330  autor: bledos
 07 sie 2012, 15:17
krilas, przepadną.

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #573334  autor: marcinek243
 07 sie 2012, 15:26
czy przenioszac numer z Tak-taka do Play fresh pre-paid srodki z doladowan tak-tak pozostana w Play? czy 90 zl z karty Tak-tak przejdzie na Play ? I zgarne jeszcze 60zł bonusu?

 #573337  autor: bledos
 07 sie 2012, 15:29
Masz podobne pytanie wyżej - wyciągnij wniosek... Ja wiem, że temat ma 90 stron, ale szukanie nie boli...

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #573338  autor: pakierhakierxd
 07 sie 2012, 15:29
Środki które masz w T-Mobile przepadną przy przeniesieniu numeru temu najlepiej je wpierw wykorzystać a potem przenieść numer do Play,przy przeniesieniu do Play otrzymasz 60zł do wykorzystania :)

Pozdrawiam :)
  • Strona 66 z 172
  • 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 172
  • 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 172