DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 68 z 171
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 171

 #574651  autor: ukefake
 13 sie 2012, 12:05
osachorzow, 11 i 12 to weekend, więc zapewne w poniedziałek coś się ruszy...

 #574801  autor: KR2615
 13 sie 2012, 22:44
Ja przenosiłem numer w tym samym dniu (11) i dopiero dziś zadziałał na PLAYu. Wczoraj miałem bardzo dziwną sytuację: karta z FreeM przestała się logowac, PLAYow owszem ale szło się na nią dodzwonic tylko z sieci komórkowych, ze stacjonarnych połączenie utykało nie wiadomo gdzie (był sygnał w słuchawce ale mój telefon nie dzwonił) natomiast jak ja chciałem gdziekolwiek zadzwonić wyświetlałem się jako "Nieznany". Dziś jest już wszystko ok. Po prostu trzeba im dać trochę czasu.

 #574804  autor: user_delete34
 13 sie 2012, 23:04
Jestem w trakcie przenoszenia (dziś złożony wniosek - przenoszenie FreeM niby jako z Plusa) do fresha jednego numeru. Rejestrowałem się na stronie Carrefour Mova. Czy u mnie też będą jakieś cyrki - dam znać. Na szczęście na tym numerze kompletnie mi nie zależy, więc może się dziać co chce.
 #574991  autor: STTRacing
 14 sie 2012, 19:26
Witam,

Kończy mi się umowa w połowie Września z PLUS Mix na doładowania i chciałbym przejśc do Play ponieważ mam dość doładowania na siłe, chce też od razu przenieść nr.

Teraz pytanie ponieważ umowa jest na tate co muszę zrobić?

Czy zwerbować tate do play i żeby sam to zrobił za mnie czy też ja mogę? co trzeba wziąść ze soba?

Dziękuje za pomoc.Pozdrawiam

 #574994  autor: banderas
 14 sie 2012, 19:50
1. umowe moze tylko podpisac dotychczasowy własciciel numeru
2. wiec odpowiedz na twoje pytanie jest powyzej tj tata musi podpisać umowe z playem
3. wykaz dokumentów tutaj: http://www.play.pl/resources/pdf/Wykaz_ ... sja024.pdf
4. potem jak osigniesz status prawny mas 18 lat i powyzej wtedy numer moze byc przepisany na ciebie

banderassso

 #575095  autor: Underek
 15 sie 2012, 11:50
STTRacing pisze:co muszę zrobić?
Chcesz ominąć chodzenie?

Zostaw numer na stronie Play, ktoś zadzwoni i załatwi to przez tel. tylko żeby tato był. Bo jak rozumiem przechodzisz na abo w Play?

 #575174  autor: Edmund
 15 sie 2012, 18:30
Czy ktoś poza kolegą musiolek przenosił się z Play Fresh do innego opa a później z powrotem do Play Fresh w ciągu paru-parunastu dni?
Chciałbym wiedzieć czy w Play24 jet dostępny billing sprzed momentu przeniesienia i po przeniesieniu, czy też billingi są wyłącznie od momentu jak na nowo numer zaczął być we Fresh'u?

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #575218  autor: STTRacing
 15 sie 2012, 22:44
Underek pisze:
STTRacing pisze:co muszę zrobić?
Chcesz ominąć chodzenie?

Zostaw numer na stronie Play, ktoś zadzwoni i załatwi to przez tel. tylko żeby tato był. Bo jak rozumiem przechodzisz na abo w Play?
na karte:) bez zobowiązań itp...

 #575248  autor: Underek
 16 sie 2012, 00:57
To zakończ umowę z Plusem, przejdź na normalną kartę a później to już tylko wizyta w salonie Play oświadczenie MNP i to chyba tyle.

 #575468  autor: user_delete34
 17 sie 2012, 00:48
Kod: Zaznacz cały
Nazwa:
Numer: PLAY
Treść: 
PLAY:Twoj operator zglosil problem z przeniesieniem numeru i proces zostal przerwany.Skontaktuj sie z nim i odwiedz Salon Play aby wznowic proces 
Czas: 2012-08-16 12:28:39
:( Na koncie było chyba 17 groszy, połączenia aktywne do 2013 r., dane wysłane formularzem na stronie. Mało? No chyba. Mam nadzieję, że załatwię to 1 wizytą - numery przenoszę tylko dla bonusu, żeby taniej rozmawiać, a paliwo darmowe nie jest.

 #575495  autor: wasylek
 17 sie 2012, 09:09
Markadiusz pisze:
Kod: Zaznacz cały
Nazwa:
Numer: PLAY
Treść: 
PLAY:Twoj operator zglosil problem z przeniesieniem numeru i proces zostal przerwany.Skontaktuj sie z nim i odwiedz Salon Play aby wznowic proces 
Czas: 2012-08-16 12:28:39
:( Na koncie było chyba 17 groszy, połączenia aktywne do 2013 r., dane wysłane formularzem na stronie. Mało? No chyba. Mam nadzieję, że załatwię to 1 wizytą - numery przenoszę tylko dla bonusu, żeby taniej rozmawiać, a paliwo darmowe nie jest.
wysłałeś skan dowodu i formularz pocztą?

 #575512  autor: user_delete34
 17 sie 2012, 10:00
wasylek,
Markadiusz pisze:dane wysłane formularzem na stronie

 #575572  autor: ukefake
 17 sie 2012, 13:43
Markadiusz pisze:połączenia aktywne do 2013 r
jak już było wspominane aby freem zwolnił numer, karta musi mieć AKTYWNE WYCHODZĄCE. jeśli ma tylko przychodzące to wniosek będzie odrzucony.
druga sprawa to dane - zadzwon do freema i dopytaj czy i jakie dane są u nich w systemie. dopiero wtedy będziesz miał pewność co przerwało proces.

 #575600  autor: user_delete34
 17 sie 2012, 16:04
Myślałem, że to oczywiste skoro to podaję, no ale dobra.
Połączenia wychodzące do 2013 r.
Przenoszę numer tylko dla bonusa - szkoda mi kasy na rozmowę. Pójdę do PLAYa raz - jak nie da rady, to jakiś darmowy starter skądś wezmę, zarejestruję i przeniosę.

 #575603  autor: ukefake
 17 sie 2012, 16:17
Markadiusz, myslę, że rozmowa wyjaśniająca może trwać jakieś 2-3 minuty, czyli niecały 1pln, a jak masz mbank to ok 50 gr. ale wybór należy do ciebie.

a poza tym, zainteresowani userzy będą wiedzieli czy i jak działa opcja rejestracji przez net.

 #576759  autor: user_delete34
 22 sie 2012, 18:27
Jutro idę do PLAYa, zobaczymy co i jak z tą kartą FreeMa. W razie czego będę miał ze sobą kartę heyah i orange (o ile zdąży przyjść pocztą). Nie pamiętam, czy miałem coś na koncie przy poprzednich przenosinach, więc tutaj pytanie: czy orange i heyah "puszczą" moje karty do PLAY, jeżeli będą one tylko aktywowane, z ważnymi wychodzącymi ale z zerowym stanem konta i doładowań?
Jeszcze jedno: da się szybko przejść z RBM do PLAYa, czy trzeba wrzucić w to jakiegoś pośrednika, np orange?

 #576767  autor: Adamrdf
 22 sie 2012, 19:07
''Numery przenosze tylko dla bonusu''. Markadiusz weź sie puknij w łeb nie wstyd Ci chodzić do salonu i przenosić numery, a ''paliwo drogie''- przecież samochód na wode nie chodzi, a jak sie nie ma na paliwo to po co komu auto. A no tak zapomniałem dla szpanu.

 #576780  autor: ManiacGSM
 22 sie 2012, 19:38
Markadiusz pisze:Jutro idę do PLAYa, zobaczymy co i jak z tą kartą FreeMa. W razie czego będę miał ze sobą kartę heyah i orange (o ile zdąży przyjść pocztą). Nie pamiętam, czy miałem coś na koncie przy poprzednich przenosinach, więc tutaj pytanie: czy orange i heyah "puszczą" moje karty do PLAY, jeżeli będą one tylko aktywowane, z ważnymi wychodzącymi ale z zerowym stanem konta i doładowań?
Jeszcze jedno: da się szybko przejść z RBM do PLAYa, czy trzeba wrzucić w to jakiegoś pośrednika, np orange?
Nie wiem jak w heyah ,ale w Orange na kartę nie robią problemów ,musisz tylko osobiście pofatygować się do salonu i zarejestrować na siebie.

A co do RBM to nie ma takiej opcji -musisz to zrobić z obejściem ,najpierw do innej sieci ,dopiero potem do Play.

[ Dodano: 2012-08-22, 19:42 ]
Adamrdf pisze:''Numery przenosze tylko dla bonusu''. Markadiusz weź sie puknij w łeb nie wstyd Ci chodzić do salonu i przenosić numery, a ''paliwo drogie''- przecież samochód na wode nie chodzi, a jak sie nie ma na paliwo to po co komu auto. A no tak zapomniałem dla szpanu.
Jak ma taką korbę to cóż poradzisz, swojego czasu jeden gość na tym forum chwalił się tym właśnie ,że przenosi startery z innych opów tylko po to aby mieć dzwonienie ''za darmo''
Znając życie jest pewnie więcej takich ludzi.- ich sprawa tylko czy gra warta świeczki latać tak co chwile z nowymi numerami w celu takich przenosin.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.

 #576782  autor: user_delete34
 22 sie 2012, 19:43
Adamrdf, idź się wyśpij. Tobie nie wstyd pisać głupoty? Jadę załatwić parę rzeczy to i do PLAYa mogę wstąpić. Jest za darmo? To mogę skorzystać. Samochodu nie posiadam. Przypomnę, to jest temat o przenoszeniu numeru, a nie prywatna wiadomość.
EDIT:
ManiacGSM pisze:w Orange na kartę nie robią problemów
Bardzo fajnie.

 #576784  autor: ManiacGSM
 22 sie 2012, 19:47
Markadiusz pisze:Adamrdf, idź się wyśpij.
LOL :smt008 Panowie nie ma o co kopii kruszyć -każdy i tak to widzi inaczej. Pewnie jakbym dużo dzwonił też bym robił takie przenosiny do Play'a, -poki by mieli siły do mojej osoby w pobliskich salonach.
Ostatnio zmieniony 22 sie 2012, 19:48 przez ManiacGSM, łącznie zmieniany 1 raz.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
  • Strona 68 z 171
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 171
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 171