DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

Wybrać :

NOKIA 6100
11
79%
PHILIPS 362
3
21%
 #57707  autor: painkiller
 02 mar 2006, 20:59
MAM problem gdyz nie wiem na jaki phonik sie zdecydowac.PO telefonik mam zamiar jechac 4.03.2006 (tj.Piatek ,jutro wiedzac ze dzis jest 3.03.06r.)albo w sobote lub niedziele (5.03.06r,6.03.06r).
Do wyboru mam NOKIE 6100 lub PHILIPS'a 362...
Którego wybrac nie wiem,wiem ze dysponuje niecalymi 400 zetami.

Kupuje oczywiscie uzywanego lub nie w komisie albo na giełdzie.

 #57717  autor: dziedziel
 02 mar 2006, 21:19
Jak dysponujesz nie całymi 400zł to sobie kup k700i lub 6020. Przeciez te telefony chodzia po 250zł!! Skoro jednak miałbym wybierac wybrał bym philip'sa: jest ładniejszya (kwestia gustu), duzo wiecej funkcji ma. Ja brałbym go.

Tu masz linki do przykładowych aukcji z allegro (wiem ze ty kupujesz na giełdzie ale ceny sa zblizone)

Philips

Nokia
Ostatnio zmieniony 02 mar 2006, 22:24 przez dziedziel, łącznie zmieniany 1 raz.
 #57718  autor: pawel8813
 02 mar 2006, 21:20
ja osobiscie polecam nokie 6100

 #57734  autor: painkiller
 02 mar 2006, 21:39
Ja nie glosuje gdyz jestem neutralny...a z tymi 400zl to nie tak do konca mam ok 300zł,340 max :?

 #57750  autor: ywis
 02 mar 2006, 22:05
Jeśli nie za bardzo masz kasę, to kup sobie N6100

 #57754  autor: kamil1221
 02 mar 2006, 22:14
No jasne ze Philipsa bierz - jest 100 razy lepszy odtej przestarzalej noki!!!
Philips ma 65tys. kolorow, nokia tylko 4tys.
Philips ma wyswietlacz 128 x 160, a nokia 128 x 128.
Philips ma aparat VGA z fleszem, nokia wcale niema aparatu!!!
Philps ma wiecej pamieci.
Philps ma lepsza polifonie.
Philips ma nawet klienta e-mail - nokia nie ma nawet tego!!
Philips ma IrDE, ale nokia tez ma - jednak nokie nie laza sie z irdami innych telefonow, a philips TAK!!
A do tego Philps jest LADNIEJSZY !!
Nad czym sie zastanawiac - mialem kieys Philipsa 355 i mile go wspominam (teraz brat go ma i jest zadowolony).

 #57772  autor: ywis
 02 mar 2006, 22:51
kamil1221 pisze:No jasne ze Philipsa bierz - jest 100 razy lepszy odtej przestarzalej noki!!!
Philips ma 65tys. kolorow, nokia tylko 4tys.
Philips ma wyswietlacz 128 x 160, a nokia 128 x 128.
Philips ma aparat VGA z fleszem, nokia wcale niema aparatu!!!
Philps ma wiecej pamieci.
Philps ma lepsza polifonie.
Philips ma nawet klienta e-mail - nokia nie ma nawet tego!!
Philips ma IrDE, ale nokia tez ma - jednak nokie nie laza sie z irdami innych telefonow, a philips TAK!!
A do tego Philps jest LADNIEJSZY !!
Nad czym sie zastanawiac - mialem kieys Philipsa 355 i mile go wspominam (teraz brat go ma i jest zadowolony).
...a mi się wydawało, że telefon służy do dzwonienia i wysyłania krótkich wiadomości tekstowych... aparat w telefonie to jest jedna wielka porażka. Po pierwsze, szpeci, a po drugie zdjęcia jak kot napłakał. Telefon to urządzenie służące do prowadzenia rozmów, a nie robienia zdjęć, itp. Od tego są aparaty ;)

Jeszcze jedno spojrzenie na tą sprawę. Małe porównanie... bo mówisz, że philips lepszy, ok. To wyobraź sobie, że idziesz do sklepu, chcesz kupić aparat, no i Twoje oko zawiesiło się na aparatach marki Nikon i Sony, no i który byś wybrał mi powiedz? Zapewne Nikon, ponieważ ta firma produkują od zawsze bardzo dobre aparaty, a Sony od pewnego czasu wszedł na rynek z aparatmi, tak zajmował się robieniem TV, etc.
Reasumując... philips zajmował się sprzętem RTV, a nie telefonami z którymi wszedł na rynek nie tak dawno jak Nokia, więc jedno co do mnie przemawia, to oczywiście że wybrać Nokie, bo to sprawdzona marka i od dawien dawna ona robi i specjalizuje się w telefonach i sprzęcie związanym z komunikacją. Tak ja to widzę :mrgreen:

 #57805  autor: kamil1221
 03 mar 2006, 09:10
Mozna i tak podejsc, ale Philips tez nie jest az tak mloda firma produkujaca telefony.
Teraz rzadko ktore telefony sa zle, bo producenci sie staraja.
Do firmy Philips mam dlugo letnie zaufanie, gdyz od 6 lat mam zelazko i do tej pory dziala :wink: telewizor rowniez niczego sobie.
A co do aparatow nie wybral bym ani sonego, ani nikona.
Przepadam za firma Olpmus i Minolta :wink:

 #57814  autor: piotrz
 03 mar 2006, 10:12
kamil1221 pisze:Mozna i tak podejsc, ale Philips tez nie jest az tak mloda firma produkujaca telefony.
Teraz rzadko ktore telefony sa zle, bo producenci sie staraja.
Do firmy Philips mam dlugo letnie zaufanie, gdyz od 6 lat mam zelazko i do tej pory dziala :wink: telewizor rowniez niczego sobie.
A co do aparatow nie wybral bym ani sonego, ani nikona.
Przepadam za firma Olpmus i Minolta :wink:
zgadzam się w 100%! cały czas mam doczynienia z filipsami (ozeo, 535, 655) i jakoś wad w nich nie zauważyłem. nie sprawiają uzytkownikom kłopotów, można się najwyżej przyczepić do wyposażenia.ale to wina modelu, a nie marki.

 #57818  autor: szczeka
 03 mar 2006, 10:43
philips jest dobry technicznie, ale ja osobiscie nie mialem jeszcze do czynienia z telefonami tejze marki, wiec troche bym sie wahal..
w tej cenie mozna znalezc cos innego, ciekawszwego moim zdaniem :-) np. se k500i.

 #60219  autor: kris
 11 mar 2006, 23:19
Nokia a nie jakiś badziew philips :twisted:

NOKIA - The best mobiles in the world

 #60255  autor: NuLL
 12 mar 2006, 01:22
Troche to po czasie o co tam - majac 350 zlotych do wydania bez zastanawiania sie kupilbym Nokie 3650 :)

Pozdrawiam :-)

NOM

 #60275  autor: PhilipSledziusz
 12 mar 2006, 08:46
NO ja mam akurat nokie 6100 od niecalego tygodnia i mam zamiar go zmienic na sonego ericssona k700i :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ma duzo pamieci bo ok 41 mega :D:D:D:D
a nokia 6100 ma 725klibajtów!

DIRECT BY śledź
*Zastrzegam sobie prawa autorskie do moich postów*

 #61319  autor: DonQuadro3D
 16 mar 2006, 20:48
Nokia 6100 i to zdecydowania, philipsa nie polecam <nie> bateria siądzie szybko i klawisze niewygodne :P

TheCrims for EvEr

 #61332  autor: l3p
 16 mar 2006, 21:22
Nie rozumiem tych co pisza, ze lepsza Nokia 6100 przeciez ten tel juz jest tak stary, ze niczym nie zaskakuje. Opcji zadnych nie ma. Moge to poswiadczyc, bo przez rok ja mialem.
Z aparatami telefonicznymi Philipsa mialem stycznosc poprzez model 355 i powiem wam, ze wcale nie byl taki zły. Co prawda czasami łapal zawiechy ale kazdemu tel sie to zdarza czasem. Wiec z tych dwoch fonow bierz Philipsa.
A jezeli chcesz sie zdecydowac na cos innego to doloz z 50 70zl i bedziesz mial K700i a to juz o wiele bardziej zawansowany telefon.

 #61456  autor: Dragon
 17 mar 2006, 17:47
Nokia nie zadziwia technicznie ale za to masz pewnosc ze sie nie rozleci w rekach i nie ma problemow z tak podstawowymi funkcjami jak pisanie smsow (znajomy mial Philipsa, po miesiacu joystick nie reagowal, wiele klawiszy tylko po mocnym nacisnieciu i poobijal sie "chrom")