DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 187 z 241
  • 1
  • 185
  • 186
  • 187
  • 188
  • 189
  • 241

 #577029  autor: grzegi
 23 sie 2012, 13:36
KrP pisze:Może już nie mieli kart fresha? U nas w salonie zostało może z 20 i dostaliśmy info, że więcej ich nie będzie.

Co nie zmienia faktu, że jednak źle Ci powiedział, że na tej karcie będzie Fresh.
Nie powiedział źle - na kartę SIM z ofertą Play na Kartę zawsze można wgrać taryfę Fresh. Logo na starterze nic nie znaczy.

 #577113  autor: KR2615
 23 sie 2012, 20:33
Ale pewnie domyślnie przypisany jest PnK na startach z napisem Play na Kartę. Własnie na takim czymś miałem swój problem. Prosiłem o Play Fresh a jednak weszło do PnK. I bonus poszedł w długą....

 #577152  autor: osachorzow
 23 sie 2012, 23:01
Gratulacje dla P4 za wybitną niekompetencję przy przenoszeniu numeru. W dniu 03.08 podjąłem (głupią!) decyzję o przeniesieniu numeru z FreeM do Play? Najpierw panienka wybrała POLKOMTEL bo twierdziła, że system tak wybrał i ona nie może zmienić na dobrego operatora więc Plus odwalił wniosek, za drugim razem wniosek poszedł do CP TELEKOM i miała być sielanka...

Termin wyznaczony na 11.08 i... jak wróciłem z wakacji to 18.08 wkładam kartę Play i echo. Wkładam kartę FreeM, a ta loguje się do sieci. Poszedłem 20.08 do Play stwierdzili, że to dlatego że nie wydali drugiej SIMki (choć w regulaminie pisze że nie trzeba) i w zaraz miała się karta zalogować, nie dłużej niż do 24h.

W dniu 21.08 na stronie MNP Playa pojawiła się nowa informacja, że na ten dzień operator wyznaczył datę i po południu karta FreeM przestała logować się do sieci. Karta Play nadaj milczy... Play cały czas twierdzi, że próbują coś zrobić, ale to FreeM nie wydał numeru, a daty przeniesienia to nie wyznacza dawca (FreeM) tylko biorca (Play) :roll: ...

Jak to w Play nikt nic nie wie i ciągle słyszę, że za chwilę będzie działać... chwilo trwaj wiecznie... a dzwoniąc na mój numer można usłyszeć że nie ma takiego numeru...

 #577237  autor: lee
 24 sie 2012, 11:13
play2you1

dwa zgłoszenia (dwa różne numery a problem ten sam) z wczoraj:

47843641
47843678

liczę na jakaś rekompensatę za te błędy... bo to ewidentnie naliczyło błędnie ech...

 #577500  autor: happymieso
 25 sie 2012, 11:33
Mam problem. Otoz kupilem uzywke bb 9000, wczesniej terminal byl w erze z tego co widze. Wczoraj okolo 16 probowalem aktywowac BIS w play fresh, sprawdzalem kodem czy usluga jest juz aktywna, teoretycznie tak. Nie dostalem zadnego powiadomienia, natomiast po restarcie pojawila mi sie w menu przegladarka I mozliwosc skonfigurowania maili. Dodalem sobie 2 adresy email, wiadomosci przychodza fajnie, jednak za polaczenia z internetem ciagle pobiera mi hajs z konta. Mam kilka pytan:
-czy powinno mi pobrac dyszke z konta? Konsultant powiedzial ze usluga jest cykliczna, wiec skoro aktywowalem ja 24 to powinno pobrac odpowiednia mniejsza oplate, a przez noc zniknelo mi ok 3 zl z konta.

-czy powinienem miec znaczek EDGE ? Aktualnie mam 3g I 4 brzuszki.

-podejrzewam, ze to niewiele da ale zmienilem apn na blackberry.net I transmisje danych w roamingu tez mam wlaczona.

-jak wchodze na ta play.blackberry to mam pokazane moje 2 adresy email. Czy tak powinno byc czy powinienem cos rejestrowac?
No I ogolnie bede bardzo wdzieczny za pomoc.

 #577512  autor: KR2615
 25 sie 2012, 12:37
@osachorzow: stara, dobrze znana historia. Numer przeszedł do PLAY ale nie jest przypisany do Twojej SIMki. Napisz do OK podając numer, numer karty SIM, swoje dane w tym PESEL albo numer dowodu. Może uda Ci się załatwić to za jednym zgłoszeniem :) No i przysługuje Ci ze 20zł rekompensaty ;)

 #577521  autor: osachorzow
 25 sie 2012, 13:11
krzys, dzięki za info, ale w systemie P4 przy sprawie przenoszenia jest '12' i oczekiwanie na wydanie numeru, FreeM twierdzi, że P4 nie wysłało jakiegoś tajemniczego pliku i dlatego. Dzwoniąc pod mój numer słyszę 'numer jest niedostępny', a komunikat w telefonie 'nie ma takiego numeru' więc to nie chodzi o to że numer jest w Play tylko SIM mi się nie loguje, tylko numer nie jest teraz ani w Play, ani we FreeM tylko 'wyleciał' z systemu. Po prostu cyrk na kółkach.

A co rekompensaty to chyba 20zł za każdy dzień głuchego telefonu...

 #577919  autor: aster
 27 sie 2012, 11:16
Kiedyś jak się zamawiało starter na kartę przez sklep internetowy Play to można było także sobie numer wybrać.

Czy dzisiaj także istnieje taka możliwość, jeśli nie online to np. w punkcie Play?

 #577933  autor: DanielR
 27 sie 2012, 12:39
A w Play24 kolejne zmiany...

[center]Obrazek[/center]

PS Wchodzę sobie, zaczynam przeglądać karty i przyznam, że w pierwszej chwili lekko mnie zmroziło. "Gdzie jest do ch***y SMS?!" Ale przeczytałem i się uspokoiłem. :wink:

 #577942  autor: user_delete19
 27 sie 2012, 13:05
I dobrze, bo irytujaca była konieczność weryfikacji przy przeglądaniu bilingu...

 #577945  autor: pakierhakierxd
 27 sie 2012, 13:20
Mi też się podoba ta zmiana :D

Pozdrawiam :)

 #578014  autor: KR2615
 27 sie 2012, 17:41
Pięknie bo miałem już tych smsów od playpl więcej niż od własnej dziewczyny :)

 #578019  autor: lee
 27 sie 2012, 17:58
pakierhakierxd, wojciech, DanielR, git w końcu :mrgreen: :mrgreen:

 #578057  autor: KC-KARLOS
 27 sie 2012, 21:38
Potwierdzam koledzy ;) Wygodne rozwiązanie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #578075  autor: user_delete19
 27 sie 2012, 22:15
wrr... mniej więcej od kiedy przeczytałem wiadomość o braku auth przez kody sms to... przestały mi też przychodzić wiadomości sms z usługi 'kopia sms na e-mail', wrrr! :/

 #578222  autor: Quetzal
 28 sie 2012, 14:54
No mnie akurat ta zmiana jakoś specjalnie nie zachwyca.
Zawsze uważałem, że im więcej zabezpieczeń tym lepiej.

I tak niektórzy z Was mieli szczęście, że wyskoczył komunikat z informacją o zmianach na Play24. Ja zauważyłem tylko, że bez weryfikacji otwieram wszystkie zakładki, żadnego komunikatu nie było.

Ps. Kilka tygodni temu Heyah także wprowadziło zmiany logowania na konto - do użytkowników został wysłany sms z informacją o zmianach oraz możliwość zrezygnowania z nowego sposobu logowania.
Niestety porównując Play i Heyah muszą stwierdzić, ze w tym wypadku czerwona łapa jest co najmniej dwie klasy wyżej w sposobie traktowania klientów.

 #578223  autor: DanielR
 28 sie 2012, 15:00
Quetzal pisze:I tak niektórzy z Was mieli szczęście, że wyskoczył komunikat z informacją o zmianach na Play24.
Ten komunikat sam "nie wyskakuje". Ja tez bym go nie zauważył. Pojawia się jak zwykle każdy z komunikatów w "strefie" dla nich przeznaczonej (w górnej części zakładki Stan konta). Chyba, że o to Ci właśnie chodziło. Trzeba najpierw kliknąć na wiadomość, by ją otworzyć i zapoznać się z jej treścią. A sam komunikat powinien pojawić się na koncie każdego użytkownika. U mnie normalnie wiadomość pojawiła się osobno na wszystkich trzech numerach obsługiwanych przeze mnie.

 #578224  autor: Quetzal
 28 sie 2012, 15:14
Acha... no to jeszcze gorzej niż myslalem. Komunikat o tak istotnych zmianach powinien być równie nachalny jak internetowe reklamy.
Chyba, że Play chce sobie nabić konto za połączenia z infolinią od zdziwonych użytkowników.

 #578277  autor: ppp1ppp
 28 sie 2012, 19:08
Rozwiązanie z sms ok, ale dostęp do zakładki dane konta mógł zostać zabezpieczony

 #578280  autor: bolek2004
 28 sie 2012, 19:14
Powiem szczerze że mi nie przeszkadzało tak jak było, i tak to co było dawało większe bezpieczeństwo, ja mam kilka numerów podpiętych i było tak że pierwszą stronę można było przeglądać bez żadnych smsów, jak się inne chciało dopiero przychodził sms, dla mnie to było bezpieczne bo jak ktoś niepowołany znał login i hasło to mógł tylko pierwszą stronę przeglądać, a teraz to może wszystko przeglądać od danych jeśli numer był zarejestrowany po bilingi.
  • Strona 187 z 241
  • 1
  • 185
  • 186
  • 187
  • 188
  • 189
  • 241
  • 1
  • 185
  • 186
  • 187
  • 188
  • 189
  • 241