DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 69 z 171
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 171

 #576785  autor: kaspeed
 22 sie 2012, 19:48
Play daje fajną promocję dla przenoszących sam skorzystałem.I nie dla kasy lecz dla samego faktu że ggair kończyło działalnośc to musialem uciec gdzies;)a jako że w rodzinie pojawiło się kilka razy PLAY to 1nr za 5zł do nich mi wystarcza;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:

 #576894  autor: Edmund
 22 sie 2012, 23:23
kaspeed, ja również swoje pierwsze przenosiny zrobiłem z powodu likwidacji GaduAir i chęci zachowania fajnego numeru :) A skoro przy okazji nadarzyła się fajna promocja, no to żal było nie skorzystać :)

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #576924  autor: kaspeed
 23 sie 2012, 00:28
dokładnie;) a ja nie zapomne mojej promocji jak głowny nr do orange przenosiłem 3miesiace.Dopiero UKE dal radę;) Orange przeprosilo dało 100zeta bonusu:) dobra koniec offtop:)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:

 #577151  autor: osachorzow
 23 sie 2012, 22:55
Udało Wam się przenieść z FreeM? U mnie najpierw panienka wybrała POLKOMTEL i odwalili wniosek, za drugim razem wniosek poszedł do CP TELEKOM i miała być sielanka. Termin wyznaczony na 11.08 i... jak wróciłem z wakacji to 18.08 wkładam kartę Play i echo, Wkładam kartę FreeM, a ta loguje się do sieci. Poszedłem 20.08 do Play stwierdzili, że to dlatego że nie wydali drugiej SIMki (choć w regulaminie pisze że nie trzeba) i w zaraz miała się karta zalogować, nie dłużej niż do 24h. W dniu 21.08 na stronie MNP Playa pojawiła się informacja, że na ten dzień operator wyznaczył datę i po południu karta FreeM przestała logować się do sieci. Karta Play nadaj milczy... Play cały czas twierdzi, że próbują coś zrobić, ale to FreeM nie wydał numeru, a daty to nie wyznacza FreeM tylko Play :roll: ... ogólnie kpina i ciągle słyszę, że za chwilę będzie działać... chwilo trwaj wiecznie...

 #577168  autor: user_delete34
 23 sie 2012, 23:38
osachorzow, u mnie podobnie, z tym że nie do końca, bo przeniesienie mam wyznaczone na jutro, a do tego jeszcze kilka minut. Też na początku był Polkomtel, teraz kazałem wybrać Carrefour Mova (bo nie było jako tako CP Telecom). Karty zostawię poza telefonami, jutro wyedytuję lub dodam post w temacie co i jak.

 #577222  autor: Cage
 24 sie 2012, 10:39
Chciałem zapytać, co jaki czas można przenosić ten sam numer :?:

Od początku mój numer był z Orange, przeniosłem go Play już ponad rok temu, a teraz chcę przenieść do innej sieci, ale nie wiem, czy będzie można w przyszłości powrócić do Play i po jakim czasie, albo czy do Orange będzie można też powrócić :?:

Motorola T205 -> Nokia 3210 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230i -> Nokia 5230 -> Nokia 6230i -> Nokia 5310 XM-> Nokia 6303i Classic

 #577225  autor: bledos
 24 sie 2012, 10:41
Nie ma takich terminów. Możesz sieć zmieniać i co drugi dzień, jeśli masz ochotę.

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #577275  autor: user_delete34
 24 sie 2012, 13:23
Na chwilę obecną nie loguje się żadna z kart. Ta od FreeM kilka godzin wcześniej zalogowała się do Plusa, potem przelogowała do Orange. Teraz dochodzą tylko wiadomości z kanału 50 (karta w modemie, odpalone MDMA) ale karta nie loguje do sieci.

 #577347  autor: osachorzow
 24 sie 2012, 17:22
Markadiusz, no to witaj w klubie :( Dziś rozmawiałem z obsługą klienta w sklepie gdzie usłyszałem znów że: my nic nie wiemy/możemy/potrafimy. Następnie z telefoniczną obsługą klienta gdzie usłyszałem (nie uwierzycie!): my nic nie wiemy/możemy/potrafimy. W weekend jak znajdę chwilę to napiszę do UKE, bo bez ich pomocy prędzej numer stracę, niż SIM zaloguje się do sieci.

 #577376  autor: kaspeed
 24 sie 2012, 19:21
u mnie 2 freem przeszły:( bez takich cyrków ale do Orange.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:

 #577857  autor: ukefake
 26 sie 2012, 23:50
osachorzow, trzymam kciuki za szybkie załatwienie sprawy przez UKE. jak numer zadziała u biorcy napisz ile w sumie to zajęło.

małe podsumowanie: przy przenosinach freem-heyah: zero problemów, freem-orange: zero problemów, a freem-play ... patrz wcześniejsze posty. wniosek? :twisted:

 #577859  autor: Edmund
 26 sie 2012, 23:58
Czy ktoś z Was ostatnio przenosił numer do Orange w ofercie prepaid? Dostaliście może bonusowe 100 minut (wiem że promocja minęła w maju, ale były osoby, które dostawały bonus jeszcze w lipcu)?

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #578006  autor: user_delete34
 27 sie 2012, 17:01
osachorzow, u mnie numer w końcu został aktywowany. Automatycznie nie chciał się logować, co kilka godzin próbowałem logowania ręcznego... nareszcie. Doładowałem konto, pojawił się bonus, czyli już wszystko powinno być OK. Teraz biorę się za wyłączanie usług w stylu Notka SMS.
Powodzenia!

 #578024  autor: ManiacGSM
 27 sie 2012, 18:18
Edmund pisze:Czy ktoś z Was ostatnio przenosił numer do Orange w ofercie prepaid? Dostaliście może bonusowe 100 minut (wiem że promocja minęła w maju, ale były osoby, które dostawały bonus jeszcze w lipcu)?
Możesz dostać z dobrego serca jak Orange będzie miało chęci -ja przenosiłem już po tej promocji i dostałem jednorazowo 100 minut i nic więcej.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.

 #578081  autor: osachorzow
 27 sie 2012, 22:33
ukefake, za chwilę biorę się do pisania skargi...

Markadiusz, gratuluje szczęścia :) Mój numer nadal nie działa. FreeM twierdzi że play nie wysłał pliku, Play twierdzi że wysłał kilkukrotnie i FreeM je odrzuca bez podania przyczyny (a oni boją się chyba spytać). W salonie panienka dziś była podczas rozmowy w OK była bardziej wkurzona niż ja... oni nadal chyba nic nie robią, a jeśli robią to wyjątkowo nieudolnie :/ Najgorsze jest to, że od P4 żadnych konkretów, tylko ciągłe obiecanki, że będzie... kiedyś... :roll:
 #578356  autor: warczanek
 29 sie 2012, 09:00
Co mi jest potrzebne żeby z orange czyjś numer przenieś do Play jakieś upoważnienia itd. może macie jakieś wzory

 #578394  autor: kaspeed
 29 sie 2012, 11:13
Ta osoba musi iść z tobą. Do nowego operatora.Tam wypelniacie razem z pracownikiem dokumenty a w sumie tylko pracownik;) dowód osobisty nr i seria pesel i adres...

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:

 #578397  autor: Sig
 29 sie 2012, 11:34
Do Play tylko osobiście, niewielu operatorów umożliwia zdalne (przez kuriera/pocztę) przeniesienie numerów (np. Heyah, mBank Mobile tak). Ta osoba musi się udać do salonu Play, tylko najpierw upewniłbym się, czy numer jest zarejestrowany u starego operatora, żeby nie chodzić dwa razy. Jeżeli jest to abonament, to powinien być zarejestrowany, ale jeżeli prepaid, to nie (chyba, że ktoś sam się rejestrował). W każdym razie, jak osoba, która ma się przenosić nie pamięta, to może zadzownić do BOK operatora/przejść się do jego salonu i dopytać, ewentualnie się jeszcze raz zarejstrować dla pewności.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #578404  autor: kaspeed
 29 sie 2012, 12:39
Tu kolega nie podał czy numer tego kogoś jest zarejestrowany czy nie. jesli nie to prosta sprawa;) rejestrujesz na siebie i przenosisz...

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:

 #578413  autor: warczanek
 29 sie 2012, 13:33
numer jest zarejestrowany , nie ma czasu osobiście udać się do salonu
  • Strona 69 z 171
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 171
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 171