DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 192 z 241
  • 1
  • 190
  • 191
  • 192
  • 193
  • 194
  • 241

 #584421  autor: Gromo
 24 wrz 2012, 13:44
DanielR pisze: To zależy gdzie Ty najczęściej przebywasz. Najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdybyś sam zakupił starter Play Fresh i przetestował ich usługi "na własnym terenie", przy użyciu własnego telefonu. Może masz znajomych, którzy w twojej okolicy korzystają z Play? :wink:
A czy przełączanie na innych operatorów działa bezproblemowo? Bo o tym także czytałem same negatywy.

EDIT: Kupując starter lepiej pewnie od razu doładowanie wziąć, jednak chcę na to wydać jak najmniej pieniędzy. Zależałoby mi też na tych 1000 smsach za 30 zł. Ile dni trzeba czekać na aktywację profilu w przypadku, gdy kupiłbym starter Play Fresh za 5 zł i chciałbym zmienić na All Inclusive SMS? I czy to cokolwiek kosztuje? Czy lepiej już zapłacić te 4 zł więcej i mieć pewność, że gdy doładuję konto powiedzmy godzinę później, to te smsy dostanę?

 #584448  autor: user_delete19
 24 wrz 2012, 16:00
SOT: Co do zasięgu to ja się pożalę, że ostatnio w mojej okolicy się strasznie pogorszył - nigdy w domu nie miałem problemów z zasięgiem własnym play, zwłaszcza 3g a od około 2-3 miesięcy często są przerwy w rozmowie, połączenie jest zrywane, zasięg jest minimalny i co chwilę przeskakuje na plusa/orange... aż się zirytowałem i zrobiłę mzgłoszenie ^__^"

 #584454  autor: Edmund
 24 wrz 2012, 16:28
Gromo, Play ma dobry zasięg na śląsku, a jeżeli będziesz korzystać z telefonu 3G to spokojnie możesz brać Play - nadajniki UMTS są nawet co paręset metrów.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2012, 13:25 przez Edmund, łącznie zmieniany 1 raz.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #584458  autor: NokiaUser
 24 wrz 2012, 16:49
Gromo, jak chcesz jak najtańszym sposobem przetestować Play, to pójdź do salonu Play i poproś o "starter zasięgowy" (czy jak to się tam teraz nazywa). On jest darmowy, jest na nim zdaje się 1 zł na koncie głównym i 4 zł na promocyjnym i możesz sobie zmienić taryfę na taką jaką chcesz. Ze zmianą taryfy nie powinno być problemu, zazwyczaj trwa kilka minut. Co do tych SMS-ów, to nie lepiej kupić w taryfie np. Play Fresh pakiet nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci za 10 zł?

 #584473  autor: Gromo
 24 wrz 2012, 17:22
Nie chcę jak najtaniej przetestować Play, tylko jak najtaniej i jak najszybciej dostać ten pakiet SMS. To 10 zł nie wchodzi w grę. Po prostu i tak będę musiał doładować konto na kilka dni po kupnie startera, żeby przedłużyć konto na rok. Więc dla oszczędzenia drogi od razu kupię i starter i doładowanie pewnie. No a skoro mam doładować konto od razu, to chyba lepiej dostać 1000 sms niż ich nie dostać. A co do tej taryfy, to na oficjalnej stronie Play wyczytałem, że to trwa 7 dni.

 #584477  autor: mPablo
 24 wrz 2012, 17:29
Może Play wyśle pracowników salonów na szkolenie ze sluchania ze zrozumieniem? Kiedy przychodzę do salonu Play i wyraźnie zaznaczam, że chcę przenieść numer od operatora CP Telecom pracownik salonu powinien zwrócić na to uwagę a nie nie sprawdziwszy wysyłać wniosek do Polkomtela "bo tak mu system wybrał". Oczekuję od Play pomocy. Numer muszę przenieść do piątku włącznie.

 #584481  autor: NokiaUser
 24 wrz 2012, 17:48
Gromo, oficjalnie tyle może trwać i tyle trwa w najgorszym wypadku. Zwykle jednak trwa kilkanaście minut. Wszystko zależy od platformy billingowej Play (lub jakoś tak) i jej obciążenia.

 #584502  autor: KC-KARLOS
 24 wrz 2012, 19:56
Gromo, zmiana w praktyce trwa do kilkunastu minut, max. do 7 dni.
Jeśli wybierzesz All Inclusive SMS w Play Fresh, za zasilenie 30 zł otrzymasz 1000 SMS-ów do wszystkich na 30 dni. Ich stan sprawdzisz kodem *109#. Po wyczerpaniu esów, koszt to 9 gr za sztukę. To, co zasilisz, masz ważne rok. Polecam zasilenie konta poprzez stronę doladowania.play.pl, jeśli zasilisz konto za 30 zł - wówczas otrzymasz 4,50 zł GRATIS (+15% więcej) na konto promocyjne na rozmowy/SMSy/MMSy do każdej sieci.
Jak odpalisz przed zasileniem konta w AI SMS - PROGRAM DOŁADOWAŃ za 1 zł, otrzymasz po zasileniu extra 30 minut do PLAY i na stacjonarne, ważne 30 dni - świetne uzupełnienie profilu esemesowego, dla mało rozmawiających ;)

Aby przejść na profil SMSowy we Fresh'u - wbij kod *163*3#

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #584507  autor: Ruben
 24 wrz 2012, 20:21
=====
Można usunąć - pytanie zadałem w nowym temacie
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2012, 13:46 przez Ruben, łącznie zmieniany 1 raz.

 #584526  autor: KC-KARLOS
 24 wrz 2012, 21:35
Od jutra Fresh zmienia się w Play Na Kartę 1 rok ważności konta. Wszystkie rzeczy z Fresh'a zostają bez zmian (całe szczęście).
WIELKA SZKODA, że marka, która zrobiła drugą potężną rewolucję w prepaidach (po wejściu HEYAH), zostaje wchłonięta przez PNK.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #584528  autor: lee
 24 wrz 2012, 21:41
Czyli tylko kosmetyczna zmiana nazwy?

Czyli ... trochę bzdura...

 #584529  autor: KC-KARLOS
 24 wrz 2012, 21:45
lee pisze:Czyli tylko kosmetyczna zmiana nazwy?
To pewne. Jestem ciekaw, jakie nazwy 3 wspieranych "Fresh'a" taryf ujrzymy jutro, pod kodem *111*49*1# ?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #584530  autor: lee
 24 wrz 2012, 22:04
Czyli;) od jutra znikają profile we freshu!?

Bo po co by innego zmieniali nazwę :-D

 #584542  autor: KC-KARLOS
 24 wrz 2012, 22:57
lee pisze:od jutra znikają profile we freshu!?
Nic nie znika, bo to opcje cennikowo-promocyjne. Tylko chyba zmiana kosmetyczna, zobaczymy od jutra...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #584544  autor: Edmund
 24 wrz 2012, 23:12
Sądzę, że może być jak ze starym Lubię To! że nie będzie się dało przejść na opcje AI SMS i AI SD, ale będą jeszcze dostępne startery z tymi taryfami. Cóż... Play kombinuje ile się da i wymyśla nowe nazwy taryf przy okazji skracając ważność konta niektórych z nich i psując ofertę.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2012, 13:26 przez Edmund, łącznie zmieniany 1 raz.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #584568  autor: ukefake
 25 wrz 2012, 04:42
podejrzewam, że mnp będzie działało tylko z play na kartę (starym) a taryfa pnk365 (czyli z roczną ważnością) będzie niedostępna. do tego dołożyć powyższe obawy o uniemożliwienie migracji na fresha i ... witaj W4 :-D

mPablo, dzwoń do OK playa (ty lub obsługa salonu) żeby usunęli wniosek z systemu. po usunięciu (zajmuje to kilka godzin) można składać nowy, tym razem poprawny. powodzenia!

 #584614  autor: Gromo
 25 wrz 2012, 12:21
A kiedy będą jakieś konkretniejsze informacje dotyczące tej zmiany Fresha? Kurcze, a w piątek miałem kupować ten starter. ;/

 #584617  autor: Edmund
 25 wrz 2012, 12:45
Gromo, jak tylko się pojawią takie informacje to będzie o tym notka na stronie albo dyskusja na forum. Natomiast bądź spokojny jeżeli chodzi o startery Fresha z bonusami - tak szybko ich nie wycofają, a w wielu salonach i sklepach jest ich dużo więc sądzę że spokojnie znajdziesz ciekawy i łatwy numer w taryfie która Ciebie interesuje ;) Ja tak miałem ze starym Lubię to!
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2012, 13:11 przez Edmund, łącznie zmieniany 2 razy.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #584618  autor: Gromo
 25 wrz 2012, 12:50
Dopóki w Play na kartę, niezależnie od taryfy będę miał rok ważności konta po doładowaniu to się nie martwię. Tylko w sumie na tym mi zależy. A ten pakiet z SMSami to chcę w sumie wykorzystać tylko po to, aby mieć dłużej pieniądze na koncie. 80% moich akcji z telefonem to właśnie SMS. I tak tego 1000 nie wykorzystam.

0.o http://www.play.pl/pl/promocja/play-kar ... ich-sieci/
To wygląda ciekawie, za 10 zł przez 30 dni mogę pisać ile chcę. Nieźle.

 #584630  autor: lee
 25 wrz 2012, 14:04
Jak dla mnie to początek końca bonusów przy doładowaniu z fresha :)
  • Strona 192 z 241
  • 1
  • 190
  • 191
  • 192
  • 193
  • 194
  • 241
  • 1
  • 190
  • 191
  • 192
  • 193
  • 194
  • 241