DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 196 z 241
  • 1
  • 194
  • 195
  • 196
  • 197
  • 198
  • 241

 #587395  autor: drcox
 09 paź 2012, 12:30
sa pisze:Nie zwariowałeś ale w play na kartę czy we freszu obowiązuje zasada aktywacji pakietów(szczególnie netowych) 1 dnia każdego miesiąca,a już szczególnie kiedy dotyczy to pakietów które można aktywować tylko jeden w danym miesiącu.Jeżeli aktywujesz pakiety później to musisz się liczyć z tym że nie dostaniesz całego.
Co ty bredzisz? :shock:

 #587604  autor: KrP
 10 paź 2012, 15:04
Dziś lubej pakiet 100MB aktywowałem i przyszło pełne 100MB. A ja cały czas mam 171MB mimo, iż z neta korzystam...

 #587612  autor: drcox
 10 paź 2012, 15:26
KrP pisze:Dziś lubej pakiet 100MB aktywowałem i przyszło pełne 100MB.
Bo tak jest odkąd Fresh/PNK istnieje i nie jest to nic dziwnego. Komuś się coś chyba z abonamentami nieźle pogrzmociło.

 #588975  autor: KrP
 16 paź 2012, 19:57
KrP pisze:Powiedzcie mi, bo już zwariowałem. Miałem w Play Fresh pakiet netowy wazny do wczoraj do północy. Dziś rano miałem 0MB, wykupiłem sobie pakiet za 9zł 200MB, a po chwili dostaję info, że przyznano mi 171MB... Przecież ten pakiet jest na 30 dni, a nie na miesiąc więc nie powinno go proporcjonalnie przyznawać.

Puściłem już zgłoszenie do nich, ale ciekawi mnie czy ktoś miał podobną sytuację. Wcześniej normalnie mi przyznawało cały pakiet nieważne kiedy bym kupił.
Oddzwonili mi nt. tego zgłoszenia. Wprawdzie z rańca mnie obudzili i połowy nie zrozumiałem, ale tłumaczyli się tym, że sesja internetowa trwała cały czas i nabiła 50MB więc po wykupieniu pakietu zostało przyznanych 170MB pomniejszonych o tą sesję.

Trochę mi to smierdzi bo przed kupieniem pakietu sprawdzałem ile jest i było ewidentnie 0MB, ale spać mi się chciało i już się nie kłóciłem. ;p

 #589083  autor: Blank
 17 paź 2012, 12:51
Mam pytanie.

Czy nadal obowiązuje bonus 30% za doładowanie z Facebooka dla starego Lubię to!?
W regulaminie nie ma wymienionej taryfy Lubię to!, jest tylko Play na kartę Lubię to!, ale może nadal to działa?

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #589133  autor: lee
 17 paź 2012, 18:53
plus gsm wcdma :(

Obrazek

HSPA+ prędkość ponad 6 megabitów... potem zrzut do wcdma :(

Obrazek

HSPA+ non stop

Obrazek

wcdma potem zrzut na hspa+

Obrazek

orange PL (trzyma cały czas HSPA+)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

play ( cały czas HSPA+)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pytanie brzmi jak będzie chodzić na tmobile ;) ??

PS-pytanie brzmi czy tak powinno dziwnie działać na zasięgu PLUSzaka ?? :twisted:

 #589142  autor: KR2615
 17 paź 2012, 19:46
Z tego co widzę z doświadczenia, na Plusie rzadko działa lepiej niż na trzech ostatnich speedtestach.

 #589145  autor: lee
 17 paź 2012, 19:56
krzys, trzy ostatnie to zasięg macierzysty
jak daje się zauważyć ścięty ale bardzo stabilny

Orange też ... natomiast plus działa jak chce zrzuca do czystego 3g potem do hspa + albo na odwrót pogarszajac wynik ping tym samym ech :mrgreen: :mrgreen:

 #589466  autor: Pajuch
 19 paź 2012, 05:43
lee pisze:krzys, trzy ostatnie to zasięg macierzysty
jak daje się zauważyć ścięty ale bardzo stabilny
Daje się zauważyć jedno :) kto normalny w zasięgu AERO2 kupi taki szajsowaty internet ?

Idźcie popatrzyć na btsearch na mapkę pozwoleń, z playa zostaje mokra plama , t-mobile, orange i plus maja tyle pozwoleń ze paly internet pójdzie z torbami, nawet u mnie nie ma zasiegu play bez anteny za to mam 2x orange 3 x t- mobile 1x plus i 1 x aero2

ps. patrz na ping nawet w darmowym jest lepszy o 100% :)

 #589474  autor: lee
 19 paź 2012, 08:57
Ping ze speedneta trochę przekłamuje przy użyciu polecenia ping wartości są niższe

 #589574  autor: Blank
 19 paź 2012, 15:21
Pajuch, próbujesz przekonać na siłę. Nie wiem jak na wioskach, ale w Szczecinie od kilku dobrych lat, jakość internetu i ogólnie sieci Play może być porównana z T-Mobile (wysoka), czyli jest wyższa od Plusa (powyżej przeciętnej), a szczególnie od Orange (zdecydowanie poniżej przeciętnej). Nie warto zatem generalizować, gdyż w wypadku wszystkich rozwiązań związanych z informatyką, nie będzie dwóch takich samych przypadków.

Ja dla przykładu, nawet gdyby mi dopłacali to bym nie wrócił do Plusa, a już tym bardziej nie przeszedł do wspaniałych zardzewiałych Francuzów.

Co do samego Aero2, nie korzystałem z ich usług (wiem tylko, że zasięg jako taki mają, bo wyszukiwanie z modemu HSPA pokazuje 2 kreski (na 5), ale szczerze dziękuje za dobrodziejstwo tej sieci ... ;p

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #589585  autor: galtom
 19 paź 2012, 15:49
Jako, że watek ten ma tytuł: " [Play] Tu znajdziesz pomoc - cz. II" to ja bardzo proszę o pomoc.
Chciałbym podpisać umowę z Play na drugi numer telefonu ale mam z tym mały problem z powodu partości Play wzgledem kuriera i ksera dowodu.
Zatem jesli ktos z Was ma jakies zwiazki z e-shopem Play lub zna kogos wyzej postawionego, kto ma wplyw na procedury w Play to chetnie z pomocy skorzystam (co nieco o moje sytuacji znadziecie tu: http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=62706

Pozdrawiam,
Galtom

 #589992  autor: playonline
 21 paź 2012, 08:19
@ galtom - dostałeś tam już sporo odpowiedzi...

[ Dodano: 2012-10-21, 08:23 ]
Jeżeli jeszcze Play4You się tutaj udziela to proszę o informację czy wpadł kiedyś ktoś u was na pomysł (i może jakimś dziwnym cudem są na to plany) aby napisać jakąś małą aplikację do obsługi usługi Tele Play pod systemy Linux/Windows/Mac ? Przydałaby się o wiele bardziej aniżeli ciągłe logowanie na www, do tego problemy ze wsparciem flasha dla tej stronki (po Windowsem ogólnie to działa choć czasami potrafi się wysypać) no i jak przez kilka minut nie korzysta się z Tele Play to trzeba logować się ponownie. Czy moglibyście jakąś prostą aplikację dla tych 3 systemów stworzyć? Pozdr

 #590561  autor: lee
 23 paź 2012, 22:08
pytanie reklamacyjno techniczne
jezeli np. przy polaczeniach z netem modem ktory zawsze trzymal full hspa+ w danym dniu zaczyna wrzucac do czystego wcdma to moze to byc wina zbyt duzego obciazenia samej sieci czy podchodzi pod jakis problem techniczny?
do tego mam problem z zalogowaniem do plusa bardzo ciezko do orange ech... na jednej z kart sim

 #590594  autor: Pajuch
 24 paź 2012, 06:19
divhashmorex pisze:
Co do samego Aero2, nie korzystałem z ich usług (wiem tylko, że zasięg jako taki mają, bo wyszukiwanie z modemu HSPA pokazuje 2 kreski (na 5), ale szczerze dziękuje za dobrodziejstwo tej sieci ... ;p
Nie zrozumiałeś o czym pisze wiec może idź na http://mapa.btsearch.pl/ zaznacz umts i przybliz mape i zobacz ile jest internetu play ile jest stacji innych sieci i nowych pozwolen UMTS 900 networks co oznacza jedno -pozamiatane play :) gdzie bym nie był jakość internetu plus, t-mobile czy orange bije playa. Zwłaszcza nowe stacje t-mobile orange (networks 2100) dzialaja rewelacyjnie i wyobraz sobie jak odpala 900 :)

 #590604  autor: chriss
 24 paź 2012, 09:07
witam, czy w play istnieje może możliwość wcześniejszego zerwania umowy z jednoczesną zapłatą kary umownej oraz zachowania numeru np. przeniesienia go na kartę?

 #590611  autor: KC-KARLOS
 24 paź 2012, 09:43
chriss, nie, zrywasz wcześniej umowę to pozbywasz się numeru - chyba, że zrobisz MNP do innej sieci, wtedy uratujesz numer.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #590759  autor: KrP
 24 paź 2012, 19:32
Karlos20 pisze:chriss, nie, zrywasz wcześniej umowę to pozbywasz się numeru - chyba, że zrobisz MNP do innej sieci, wtedy uratujesz numer.
Można zerwać umowę i przejść na kartę, to zwykła rezygnacja z migracją do pre-paid.

 #590780  autor: pery
 24 paź 2012, 21:00
Mam takie pytanko. Mam playmixture 30x30 i zostalo mi do końca umowy ze 4 miesiące, a mam jeszcze doładować jakies 10zł. Tutaj rodzi sie moje pytanie, gdy doładuję tą kwote to automatycznie konczy mi sie umowa czy musze czekac te 4 miesiące?

 #590809  autor: ajan
 25 paź 2012, 00:10
pery pisze:Mam takie pytanko. Mam playmixture 30x30 i zostalo mi do końca umowy ze 4 miesiące, a mam jeszcze doładować jakies 10zł. Tutaj rodzi sie moje pytanie, gdy doładuję tą kwote to automatycznie konczy mi sie umowa czy musze czekac te 4 miesiące?
Sprawdź ile ci zostało kodem *111*48*3# i jeśli zobaczysz kwotę np 10zł to wystarczy nią doładować i masz koniec umowy. Umowa przejdzie na czas nieokreślony. Możesz wtedy ją przedłużyć - nie musisz czekać tych 4 miesięcy - , przejść do innego operatora lub złożyć wniosek o przeniesienie numeru do oferty na kartę. Ja też mam mixturę i ostatnio podpisywałem nową umowę po 20 miesiącach.

Obrazek
Obrazek
  • Strona 196 z 241
  • 1
  • 194
  • 195
  • 196
  • 197
  • 198
  • 241
  • 1
  • 194
  • 195
  • 196
  • 197
  • 198
  • 241