DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 12 z 72
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 72

 #588638  autor: gandziolog
 15 paź 2012, 08:29
a czy te 60zl bonusu ktore sie dostaje, mozna zuzyc na pakiety np. internetowe, czy mozna z nich tylko rozmawiac i pisac sms ? ;)

 #588650  autor: Edmund
 15 paź 2012, 10:54
gandziolog, 60zł można wydać tylko i wyłącznie na rozmowy, smsy i mmsy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju (bez numerów premium) które wykonujesz z terenu Polski. Zatem nie da się z tych 60zł wykupić pakietów.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #589530  autor: arayas
 19 paź 2012, 12:56
Witam, mam kilka pytan odnosnie pzejscia z T do Playa (abonament firmowy).

Interesuje mnie oferta AIM dla firm tylko sim 42,44 brutto 650 min do wszystkich + 1GB i umowa na 12 miesiecy. Nie wiem tylko, czy moge z tej oferty skorzystac przenoszac numer, czy jest to tylko opcja dla nowego numeru. Nie ukrywam, ze jest to optymalna oferta dla mnie (telefon mnie nie interesuje) i jesli sie nie myle to zaden inny operator nie oferuje nawet zblizonej oferty. Mam racje?

Umowa mi sie konczy 13 grudnia, a okres rozliczeniowy mam do 20 kazdego miesiaca. Kiedy najlepiej to zrobic i jak:przez salon, czy moze przez www lub telefon?

Czy jest mozliwe wynegocjowanie internetu 2GB?

Bardzo prosze o wyjasnienie i wskazowki.

PS. Wspomne tylko, ze TM zaproponowal kompromitujaca oferte tj. 80 zl (bez telefonu) za 600 min. + doplata za internet i umowa na 18 miesiecy!

 #589532  autor: KC-KARLOS
 19 paź 2012, 13:08
arayas pisze:Czy jest mozliwe wynegocjowanie internetu 2GB?
2 GB jest w ofercie Formuła 4.0
arayas pisze:Interesuje mnie oferta AIM dla firm tylko sim 42,44 brutto 650 min do wszystkich + 1GB i umowa na 12 miesiecy. Nie wiem tylko, czy moge z tej oferty skorzystac przenoszac numer, czy jest to tylko opcja dla nowego numeru.
To jest oferta dla nowych abonentów, którzy przenoszą numer :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #589580  autor: arayas
 19 paź 2012, 15:40
Karlos20 pisze:
arayas pisze:Czy jest mozliwe wynegocjowanie internetu 2GB?
2 GB jest w ofercie Formuła 4.0
arayas pisze:Interesuje mnie oferta AIM dla firm tylko sim 42,44 brutto 650 min do wszystkich + 1GB i umowa na 12 miesiecy. Nie wiem tylko, czy moge z tej oferty skorzystac przenoszac numer, czy jest to tylko opcja dla nowego numeru.
To jest oferta dla nowych abonentów, którzy przenoszą numer :)
Dzięki.
No tak, ale Formuła 4.0 to chyba koszt 92.25 brutto z netem 2GB.
Dla porównania w Plusie za 92.25 brutto jest to samo, tylko 2.5GB.

 #591116  autor: wotti
 26 paź 2012, 13:31
Witam,
mam pytanie, jakiś tydzień temu przeniosłem numer z Orange na kartę do Play na kartę. Jednak sytuacja mi się zmieniła, i chcę wrócić do Orange ale na abonament. Czy muszę teraz czekać jakiś czas żeby numer się "zasiedział" w Play? czy mogę bez problemu przenieść go z powrotem do Orange abo?

 #591156  autor: Edmund
 26 paź 2012, 15:40
wotti, możesz od razu go przenieść, tylko powiem Ci jedno - w Orange mogą być przeboje przy przenoszeniu z powrotem numeru który był u nich. Jest to związane z tym, że muszą wysyłać papiery i zapytania do Warszawy i centrala musi pogrzebać w systemie. Ogólnie przygotuj się na przeboje z przeniesieniem, ale nie ze strony Play tylko zrąbanego systemu w Orange.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #591165  autor: wotti
 26 paź 2012, 15:55
Edmund, ale najgorsze jest to że przez stronę internetową nie chce przejść:( mogą i miesiąc mnie przenosić;) zależy mi bardzo na konkretnym telefonie;) No a przez www są fajne bonusy..

 #591522  autor: Piechur89
 28 paź 2012, 09:58
Witam
Chciałbym przenieść numer z Orange do Play ale słyszałem że jest to utrudnione ze strony orange
Moja taryfa to Orange One (prepaid).

 #591526  autor: KC-KARLOS
 28 paź 2012, 10:06
Piechur89, jak to "utrudnione"?
Wystarczy zarejestrowany numer w Orange na kartę. No chyba, że PTK robi problemy z rejestracją numeru.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #591556  autor: DanielR
 28 paź 2012, 11:52
Piechur89 pisze:Chciałbym przenieść numer z Orange do Play ale słyszałem że jest to utrudnione ze strony orange
Możliwość zarówno rejestracji numeru (w celu np. jego późniejszego przeniesienia do innej sieci), jaki samego przeniesienia, to twoje prawo, więc mogą Ci co najwyżej "naskoczyć". :wink:

 #591699  autor: Sahim
 28 paź 2012, 18:30
Czy jest możliwe przeniesienie numeru z " Plus internet na kartę " do "Play na kartę rok ważności konta"? Czy mogą być jakieś z tym problemy? Czy przed przeniesieniem trzeba zmienić taryfę na "Plus na kartę"?

 #591702  autor: kubik
 28 paź 2012, 18:49
przeniosłem numer z SIMdaty (PINK) do Virgin Mobile, ale trwało to 3 tygodnie - każda ze stron zwalała na drugą, więc nie wiem co mogło być przyczyną, ale da się bez zmian na 'Plus na kartę'.

Co ja pacze? Operator blokuje aktualizację!

http://facebook.com/OperatorBlokujeAktualizacje

 #591741  autor: myslak12
 28 paź 2012, 21:47
kubik pisze:przeniosłem numer z SIMdaty (PINK) do Virgin Mobile, ale trwało to 3 tygodnie - każda ze stron zwalała na drugą, więc nie wiem co mogło być przyczyną, ale da się bez zmian na 'Plus na kartę'.
podobnie było u mnie też przenosiłem numer z simdaty do virgin mobile bez żadnych zmian na "Plus na kartę", lecz u mnie trwało to ponad dobry miesiąc czasu.

 #592881  autor: ajan
 03 lis 2012, 17:30
Przeniosłem numer(z karty na abo) - bynajmniej tak mi się wydawało z T do pomarańczy. wszystko ładnie pięknie, zlecenie przeniesienia numeru podpisane, abo wybrany tel. też. Podczas podpisywania umowy dostałem numer tymczasowy. Minęło 12 dni od podpisania umowy a od Orange sms o treści: Informujemy że odstąpiliśmy od procesu przeniesienia numeru 532 xxxxxx z powodu błędnej klasyfikacji oferty użytkownika. Prosimy o ponowny kontakt z Przedstawicielem Orange.
I moje pytanie: mieliście taką sytuację?

Obrazek
Obrazek

 #592888  autor: Sahim
 03 lis 2012, 18:21
ajan może miałeś mix w T-mobile a to przy przenoszeniu uznają jako abonament. Z takim przypadkiem się spotkałem.

 #592898  autor: ajan
 03 lis 2012, 19:23
Sahim pisze:ajan może miałeś mix w T-mobile a to przy przenoszeniu uznają jako abonament. Z takim przypadkiem się spotkałem.
Nie zwykła oferta na kartę z taryfa Nowy Tak Tak

Obrazek
Obrazek

 #593279  autor: Orange Ekspert
 05 lis 2012, 15:19
ajan pisze:
Sahim pisze:ajan może miałeś mix w T-mobile a to przy przenoszeniu uznają jako abonament. Z takim przypadkiem się spotkałem.
Nie zwykła oferta na kartę z taryfa Nowy Tak Tak
W jaki sposób przenosiłeś numer? Czy robiłeś to w Salonie?

Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert

 #593307  autor: ajan
 05 lis 2012, 17:04
Orange Ekspert tak w salonie. nie da się przenieść numeru z karty na abo przez internet . [/b]

Obrazek
Obrazek

 #593350  autor: Orange Ekspert
 05 lis 2012, 19:34
Dlatego też moja pytanie, ponieważ przy próbie przenoszenia oferty na kartę innym kanałem niż przez Salon zamówienia takie są automatycznie odrzucane. W takim przypadku zachęcam do wizyty w Salonie, w którym numer przenosiłeś. Tam będziesz mógł najszybciej wyjaśnić sytuację, o której piszesz.
  • Strona 12 z 72
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 72
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 72