DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 36 z 103
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 103

 #594991  autor: banderas
 13 lis 2012, 01:31
@lycamobile
może jakies przecieki na temat premiery nowej strony , przyszly rok ?

banderassso

 #595001  autor: Edmund
 13 lis 2012, 01:54
Jak dla mnie strona www jest sprawą drugorzędną. Ważniejsza wydaje mi się że publikacja regulaminów promocji.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #595041  autor: DanielR
 13 lis 2012, 12:26
Edmund pisze:Jak dla mnie strona www jest sprawą drugorzędną. Ważniejsza wydaje mi się że publikacja regulaminów promocji.
Ale właśnie o to chodzi. Przecież jedno z drugim może być (a w "normalnej" sieci nawet powinno być) powiązane ze sobą. Przecież mnie też nie chodzi o jakieś animowane serduszko, tak jak na nowej brytyjskiej wersji strony. :wink: Podobnie jak Ty w związku z informacją o zmianach, liczyłem właśnie na pojawienie się regulaminów. Ale jak widać, nadal nie ma na co liczyć. :|

 #595114  autor: banderas
 13 lis 2012, 20:35
@lycamobile
może w ramach wprowadzania nowe strony to jakaś mobilna strona z informacjami nt konta
a jak "góra" argumentuje brak chęci wprowadzenia regulaminów w pdf?

banderassso

 #595199  autor: Lycamobile
 14 lis 2012, 10:27
@banderas,
Czy masz na myśli stronę dedykowaną na telefony kom.?

Góra nie musi argumentować, bo jest świadoma jak wyglądają strony Polskich "opów"-regulaminy dostępne w plikach .pdf są w planach, ale na tę chwilę skupiamy się na poprawieniu treści strony www. Wszystko trwa. Niestety.

Pozdrawiamy,
Lycamobile
www.lycamobile.pl
www.facebook.com/lycamobilepoland
www.togglemobile.co.uk/home/en - NOWOŚĆ

 #595228  autor: DanielR
 14 lis 2012, 12:56
Lycamobile pisze:regulaminy dostępne w plikach .pdf są w planach, ale na tę chwilę skupiamy się na poprawieniu treści strony www. Wszystko trwa. Niestety.
Daj spokój z takimi bajeczkami. :wink: "Poważna" sieć, za którą się zapewne uważacie, już w dniu startu powinna na swojej stronie posiadać regulaminy i cenniki wszystkich dostępnych w niej usług i promocji (patrz np. Virgin Mobile). A nie teraz takie kity, że to wszystko trwa i nie da się tego tak od razu wprowadzić. :smt018

 #595233  autor: DanielR
 14 lis 2012, 13:26
Lycamobile pisze:to nie bajeczka, to najprawdziwsza prawda :)
Niestety...

 #595263  autor: banderas
 14 lis 2012, 16:13
@lycamobile
dedykowana strona np. klient sieci lycamobile wchodzi na adres m.lycamobile.pl i widzi stan swojego konta ilość minu i smsów, i kiedy była ost aktywność, ja bym z takiej opcji korzystał

a 2 pytanie
czy aktywacja pakietu MB kiedyś będzie prostsza np. smsem?

banderassso

 #596080  autor: TheArt
 18 lis 2012, 18:24
Lycamobile pisze:@DanielR,
to nie bajeczka, to najprawdziwsza prawda :)
UOKiK czytacie to?


Chciałem się dowiedzieć czy Web Mobile darmowe 300MB to jednorazowo się dostaje czy co miesiąc ten pakiet?

Dzieki.

 #596119  autor: Edmund
 18 lis 2012, 22:35
TheArt, pakiet dostaje się po doładowaniu. W jednym miesiącu można dostać jeden pakiet. Żeby dostać pakiet w listopadzie i grudniu to musisz zrobić 2 doładowania - jedno w jednym, drugie w drugim miesiącu.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #596145  autor: TheArt
 19 lis 2012, 01:42
Jakie może być minimalne doładowanie.

 #596148  autor: Spioszek
 19 lis 2012, 03:20
5zł

 #596229  autor: Lycamobile
 19 lis 2012, 17:27
@banderas
Nie słyszeliśmy żeby taki pomysł kiedykolwiek się u nas pojawił, przekażemy sprawę. Na tę chwilę mamy krótkie kody i stronę: https://account.lycamobile.pl/login.aspx?lang=PO
@TheArt,
Regulaminy/opisy oferty są dostępne na naszej stronie www w formie tekstowej. Taka praktyka obowiązuje we wszystkich krajach w których jest LM. Zmienimy to, ale jeszcze nie teraz.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 09:58 przez Lycamobile, łącznie zmieniany 1 raz.

Pozdrawiamy,
Lycamobile
www.lycamobile.pl
www.facebook.com/lycamobilepoland
www.togglemobile.co.uk/home/en - NOWOŚĆ

 #597132  autor: Blueberry89
 24 lis 2012, 15:23
Czy są jakieś pakiety smsowe poza granicami Polski? Chodzi mi o wiadomości wysyłane z polskiej lyca na Lycę niemiecką. Jeśli nie, to ile kosztuje jedna wiadomość smsowa poza granice? ;>

Czasem lepiej skoczyć na głęboką wodę.
W płytkiej nietrudno o złamanie karku ;)

 #597511  autor: Spioszek
 26 lis 2012, 14:58
Jeśli wysłałem dane o przeniesienie nr do LycaMobile na emaila, mineło 5 dni roboczych, dzwonie i dowiaduje się iż nie napisałem podać nr seryjnego karty SIM LycaMobile i moja sprawa stoi w miejscu.
Dosłałem brakujący nr karty sim, na emaila to procedura trwa od początku 5dni?

 #597696  autor: Spioszek
 27 lis 2012, 15:30
Tydzień czasu przenosili mi nr.
Ciągle musiałem dzwonić i się upewniać czego brakuje albo czemu dalej nic się nie robi z moim wnioskiem.

Najlepsza była Pani co mówiła że potrzebują nr seryjny LycaMobile mojej karty, a wczoraj dzwoniąc dowiedziałem się od Pana ze nie LycaMobile tylko mojej karty Play nr seryjny.

Ciekawostka, Pan przez telefon mówił że to idzie do Indii bo tam macie siedzibe, a on nawet nie jest w Polsce tylko w Anglii teraz.
To prawda?
Ciężko mi uwierzyć w te pierwsze.
  • Strona 36 z 103
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 103
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 103