DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 38 z 102
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 102

 #598898  autor: DanielR
 04 gru 2012, 13:20
darkangel pisze:Lycamobile, czemu nie pochwaliliście się że wprowadziliście opłate za telefon do BOKu?
Ale zapeszyłeś! To przecie miał być prezent na święta od Mikołaja! Prawda Lycamobile? :P

 #598904  autor: darkangel
 04 gru 2012, 13:56
Takie zmiany powinny być wcześniej wiadome i informowanie klientów SMSem że od tego i tego połączenia płatne, a nie po cichaczu wprowadzane.

 #599020  autor: KC-KARLOS
 05 gru 2012, 04:08
Zgadzam się z kolegami. Lycamobile sama łamie Prawo Telekomunikacyjne, a także prawa Konsumenta. UKE i UOKiK powinno zabrać się za operatora MVNO, nie tylko za tą sprawę, ale i brak regulaminów promocji czy potrzebnych dokumentów dla Abonentów. Za to powinni beknąć. To nie jest prawdziwe MVNO - to prowizorka.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #599084  autor: Edmund
 05 gru 2012, 16:10
Zgadza się - operator ma obowiązek uprzedzić z wyprzedzeniem osoby zarejestrowane o zmianie cennika, jak i regulaminu. Z powodu takiego dyletanctwa Lyca nie będzie moim numerem głównym.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #599218  autor: darkangel
 06 gru 2012, 13:28
Na stronie głównej znalazłem literówke.
Pierwszy baner gdzie jest napis Doładuj swoje konto... na samym końcu napis Bez dodatkowych opłąt, chyba opłat powinno być ;).

A tak swoją drogą to miło że obniżyliście cene połączeń po Polsce z 29gr i 39gr do Play na 24gr do każdej Polskiej sieci :).

Zawsze to pare groszy taniej.

 #599521  autor: banderas
 07 gru 2012, 21:28
@Lycamobile
Jako super pilne należy zgłosić brak link do dokumentów do MNP i strona nt przenosin numeru zawiera informacje niezgodne z aktualna procedura

banderassso

 #599531  autor: darkangel
 07 gru 2012, 22:00
Jako mały błąd to nazwy Państw nie są w 100% alfabetycznie ułożone.

 #599635  autor: DanielR
 08 gru 2012, 13:14
Kurcze, widać się "zepneliście" i daliście radę. Fajna ta nowa stronka. A na pewno wygląda lepiej niż poprzednia. Gratulacje! :wink:
Nie chcę się czepiać, To takie "skrzywienie zawodowe", ale wraz z odświeżeniem strony miała pojawić się w regulaminie pakietów informacja o ich minutowym naliczaniu. Nie widzę. :?

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #599671  autor: Otik
 08 gru 2012, 15:41
mi rowniez nie docieraja smsy z LM norweskiej na LM polska

 #599684  autor: darkangel
 08 gru 2012, 16:59
Strona jeszcze nie jest do końca kompletna.
Wybierając na stronie główną Polske cena wszędzie 24gr.
Za SMSy też tyle???

 #600158  autor: Lycamobile
 10 gru 2012, 10:53
@Patryk83żółwik,
Jak pokazuje powyższy przykład, niczego nie można być pewnym. Przechodzi nam "przez ręce" sporo dokumentów z cenami i ofertami. Ważne że Ty, jako porządny użytkownik trzymasz "rękę na pulsie" :)

Pozdrawiamy,
Lycamobile
www.lycamobile.pl
www.facebook.com/lycamobilepoland
www.togglemobile.co.uk/home/en - NOWOŚĆ

 #604860  autor: SomalijskiWluczega
 31 gru 2012, 19:06
dziś jest 31 grudnia - ciekawy jestem czy na 1 stycznia będzie nowy niższy cennik i nowe promocje czy też nie??

[ Dodano: 2013-01-01, 11:50 ]
do Lycamobile: dzwoniłem dzisiaj do BOK lycamobile.pl 19gr za każdą minutę połączenia mi zeżarło i w końcu z żadnym konsultantem mnie nie połączyło (macie dzisiaj wolne czy coś? jak kiedyś się pytałem to konsultanci mówili że pracują 7 dni w tygodniu od 9-21. i w każde święta też.
A mam pytanie (oprócz tego że w grudniu było 19gr za połączenie teraz już jest 19gr/min to co się jeszcze zmieniło?
jak sprawdzam konto *137# to widzę: pakiet minut 1, pakiet sms 2, internet 3. W związku z czym mam pytanie. Daliście od stycznia jakieś nowe pakiety internetowe czy w końcu udało się Wam zrobić by darmowe 300MB netu było sprawdzane z poziomu użytkownika a nie trzeba dzwonić do BOK lyca, które jest już obecnie drogie?
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź w tej sprawie.

 #607113  autor: mdz
 11 sty 2013, 11:37
Witam,
Mam pytanie dotyczące sieci Lyca w Wielkiej Brytanii. Czy muszę co miesiąc doładowywać konto, żeby otrzymać 3000 min rozmów do Polski? Jeśli tak to za jaką kwotę?
Pzdr
mdz

Dodano: 2013-01-11, 11:52
Na stronie internetowej lycamobile co uk znajduje się informacja, że rozmowy z Anglii do Polski są darmowe. Za ile muszę doładować konto, żeby mieć te darmowe rozmowy?

 #607119  autor: slawekt
 11 sty 2013, 12:01
mdz pisze:Na stronie internetowej lycamobile co uk znajduje się informacja, że rozmowy z Anglii do Polski są darmowe. Za ile muszę doładować konto, żeby mieć te darmowe rozmowy?
Nie wiem jak jest teraz, lecz w zeszłym roku podaczas mojego pobytu w UK (w momencie jak weszła ta oferta) to wystarczyło kupić starter angielskiej Lycamobile i korzystać. Bez konieczności jakiegokolwiek doładowania :-)
Nie sądzę jednak, żeby cokolwiek się w tym temacie zmieniło. Tyle, że obowiązuje fair use (3000 min). Poźniej naliczanie zgodne z cennikiem.

 #609495  autor: arayas
 23 sty 2013, 21:03
Witam,

W przyszłym tygodniu wyjeżdżam do Niemiec i chciałbym kupić Lycamobile. Z tego co przeczytałem najlepszym rozwiązaniem jest kupić jeden starter w Polsce, a drugi w Niemczech. Ponieważ nigdy nie korzystałem z tej sieci mam kilka pytań:

- gdzie można kupić starter - w centrach handlowych, empiku, stacjach benzynowych ??
- czy starter trzeba od razu doładować (gdzie), czy też można kupić z pakietem minut i mb?
- czy starter jest z wycięciem na nano sim, czy micro sim?

Podobne pytania są gdy będę w już Niemczech (tj. gdzie mogę kupić, jak doładować, aktywować itd.) + dodatkowo, jeśli chodzi o Niemcy, to:

- czy też można korzystać z darmowego internetu 300MB?
- czy korzystniej jest wykonywać połączenia i sms-y z D>PL, czy jest to bez różnicy?

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie podpowiedzi i sugestie :)

 #609516  autor: Edmund
 23 sty 2013, 22:16
arayas, starterów poszukaj po sklepach GSM, albo nawet osiedlowych, często są też w Żabkach. W niektórych z nich możesz za darmo dostać taki starter (ale ma on na koncie 0zł).
Startera nie trzeba doładowywać od razu (chyba że jest to starter który ma 0zł na koncie). Doładowanie możesz realizować kupując kupon z terminala albo poprzez stronę Lycamobile.pl.
Karta SIM jest normalnego rozmiaru (MiniSIM) - czyli jezeli chcesz Micro albo cudowny wymysł Apple - nano-sim to musisz sobie przyciąć sam albo w jakimś sklepie GSM.
Aktywacja karty SIM następuje po włożeniu do telefonu - wówczas dostajesz smsa ze swoim numerem.

Jak na razie tyle ode mnie.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #609695  autor: banderas
 24 sty 2013, 18:45
odnosnie połaczen lyca to lyca jest promocja ogólna jest w cenie promocyjnej 29 gr pierwsze 30 minut połączenia do lycamobile - promocja dziala na terenie PL z polska lyca

pakiet 300 mb za darmo obowiązuje na terenie polski
wiecej info: http://www.lycamobile.pl/po/Bezp%C5%82a ... Mobile-Web

odnosnie lycamobile w De
istnieje promocja dzwonienie za free do lycamobile polska
wiecej info tu:
http://www.lycamobile.de/en/Unlimited-calls

pakiety danych tutaj: http://www.lycamobile.de/en/Data-Pack

możesz zamówić pod tym linkiem karte niemiecka:http://www.lycamobile.de/en/free-sim-request

banderassso

 #609935  autor: arayas
 25 sty 2013, 19:15
Edmund, banderas - dzięki bardzo :)

Wszystko już załatwiłem i spokojnie czekam na wyjazd

 #610015  autor: Sahim
 26 sty 2013, 09:59
Przed chwilą zauważyłem, że istnieje możliwość doładowania konta przez stronę blue.pl
Wcześniej takiej możliwości chyba nie było?

 #610142  autor: Edmund
 26 sty 2013, 18:46
Sahim, Blue.pl od stycznia 2012 oferowało doładowanie kart Lyca (na początku tylko z terminali), widać, że dopiero teraz wprowadzili możliwość przez www.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2
  • Strona 38 z 102
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 102
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 102