DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 10 z 675
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 675

 #599810  autor: Andrzej311
 09 gru 2012, 02:58
semprini pisze:Andrzej , po pierwsze w Orange nie ma już taryfy za 99 zł . Po drugie w jakiej ofercie w Play SGS 2 jest za 229zł ?


[ Dodano: 2012-12-09, 03:06 ]
semprini pisze:Andrzej , po pierwsze w Orange nie ma już taryfy za 99 zł . Po drugie w jakiej ofercie w Play SGS 2 jest za 229zł ?
1) Jest przy przedłużaniu umowy.
2.) w taryfie ''Świąteczny zestaw z internetem 99'' lub
bez internetu o 10zł mniej w
3.) ''Świąteczny zestaw 89''.
Cena telefonu taka sama 229zł.
Semprini na stronie play jest wszystko napisane.

 #599860  autor: semprini
 09 gru 2012, 13:13
DarioAngelo - przedłużając umowę z Orange możesz wynegocjować rabat na abonament (ja dostałem 30%) oraz zniżkę na telefon. Nie jest to nic trudnego. Ale z tego co wiem wymaga to wizyty w salonie.

 #600029  autor: roman09
 09 gru 2012, 19:21
Witam. Mimo iż umowa z orange kończy mi się w kwietniu 2013, już teraz postanowiłem ją przedłużyć. Wybrałem smart plan multi 69zł na 24 miesiące (dodatkowo dostałem 25% minut więcej do wszystkich przez 24 miesiące) 30 min więcej do wszystkich przez 6 miesięcy), z telefonem LG L9 płacąc 239 zł - ale wyrwałem jeszcze kod rabatowy -200zł i do zapłaty mam 39 zł. Czy jest to dobra oferta?

 #600061  autor: arghim
 09 gru 2012, 20:30
Czy ktoś z pracowników Orange orientuje się może kiedy będziecie mieć dostawę SG Note II? W środę 28 listopada wynegocjowałem ofertę w salonie, ale nie mieli go na stanie więc kazali czekać...

 #600117  autor: greg32gw
 09 gru 2012, 23:22
Z tą oferta z lg l9 to szału nie ma. Trzy tygodnie temu można było wyrwać ten model za 19zł wabo multi 89
z 30% rabatem na 24 miesięcy. Jeżeli zależy Ci na abonamencie to bierz ten ofertę z renatem 30 procent, jeżeli bardziej zależy Ci na telefonie, to sugeruję poczekać. Z reguły super promocje na smartfony dla wszystkich nie idą w parze z promocjami dla wybranych na -30% rabat.

 #600384  autor: JJBravo
 11 gru 2012, 10:48
Nie wiem, czy to dobry temat, ale spróbuję.

Jestem w trakcie przedłużania umowy w Orange. Abonament firmowy. Przyjechał doradca, zaproponował mi abonament, telefon i wszystko byłoby w miarę cacy, gdyby nie dwie rzeczy:

1. Człowiek ten nie wykazywał żadnej chęci na negocjację oferty. Pokazał wydrukowane cenniki i twierdził, że nie ma opcji, aby cokolwiek opuścić.
2. Telefon w Orange jest z sim-lockiem, a ja potrzebuję bez (nie chodzi mi o sprzedaż telefonu).

Stąd moje pytania.

Czy faktycznie rola doradców to tylko prezentowanie wydruków, bez opcji jakiejkolwiek negocjacji? A jesli chcę negocjować, to gdzie mam taką opcję?
I czy jest opcja, aby dostać przy przedłużeniu umowy telefon bez simlocka, bez konieczności płacenia za usługę zdjęcia tej blokady?

 #600392  autor: Orange Ekspert
 11 gru 2012, 11:34
darbogus pisze:Właśnie odebrałem aneks do umowy. Mam jednak małą wątpliwość i pytanie. Czy darmowe rozmowy w sieci na 6 mies. w Smart Plan Multi 69,90 są przypisane do tego abonamentu? Bo nie wiedzę takiego pakietu w otrzymanych "prezentach".

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Tak, jest to częścią planu taryfowego. Szczegóły tutaj http://www.orange.pl/kid,4002009272,id, ... ticle.html

Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert

 #600423  autor: pers
 11 gru 2012, 14:18
dzien dobry,
chcialabym powrocic do tematu zmiany planu taryfowego i ponownie poprosic o pomoc i rade. (bylam blisko zmiany planu we wrzesniu, ale ze wzgledu na wyjazd za granice i sprawy roamingowe musialam sie wstrzymac).
obecnie mam bardzo stary plan na rozmowy, place 200zl miesiecznie + 60 za internet. a i tak rachunek prawie zawsze dochodzi do 300zl.
zalezy mi na nieograniczonych rozmowach i smsach, przydalby sie tez nowy telefon - klasyczny, wytrzymaly. nie chce korzystac z internetu w telefonie.

w salonie zawsze wskazuja na aktualna ulotke, jednak jako dlugoletni klient licze na wynegocjowanie lepszych warunkow.

bede wdzieczna za pomoc i wskazanie mozliwie najkorzystniejszej oferty.

pozdrawiam serdecznie
pers

 #600509  autor: damianooo
 11 gru 2012, 17:56
Do Pers:
Jesli do tej pory placilas za rachunki po 300 zl to teraz zaoszczedzisz :-)
Jesli nie chcesz neta w telefonie to bierz smart plan halo za 110zl - nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich, do tego powiedz ze chcesz rabat 30% na abonament i wyjdzie Ci wtedy 77zl na miesiac, a nawet jak skorzystasz z neta to duzo nie doplacisz bo teraz jest bezpieczny internet.
Ewentualnie abonament juz z internetem (uwierz mi przydaje sie) smart plan multi za 130zl. Tutaj tez no limit rozmowy i smsy i do tego az 2 GB internetu i walcz o rabat 30% to zrobi Ci sie 91zl
A jesli chodzi o telefony to w takich abonamentach za 1zl kupisz cos fajnego np. Htc desire c, htc one v, samsung s plus advanced...

 #600605  autor: Jordaens
 11 gru 2012, 21:01
Witam,
mam w Orange dwa numery - sprawa dotyczy umowy żony (w Orange około 10 lat).
Żona nie korzysta z internetu w telefonie - używa go praktycznie tylko do rozmów. Dotychczasowa umowa to Delfin II za 39,90 - wybitnie korzystna dla nas z racji 2 bezpłatnych numerów.
Obecnie negocjuję nową umowę, gdzie niestety darmowych numerów nie ma. Dziś zaoferowano mi (telefonicznie):
Smart Plan Multi- 49.90/280 minut
Smart Plan Halo - 59.90/700 minut
Płacenie 59.90 uważam za zbędne, bo de facto nigdy ów limit nie byłby wykorzystany.
Czy, skoro "darmowe minuty do wybranych numerów" zostały w nowych pakietach usunięte, nie mogę się o nie ubiegać?
I druga sprawa - czy decydując się na Smart Plan Multi za 49.90 mogę wynegocjować jakieś dodatkowe bonusy (choćby jeszcze więcej minut w ramach abonamentu)?
Pozdrawiam
 #600643  autor: kasieeenka
 11 gru 2012, 22:58
Witam.
W lutym kończy mi się umową i chciałabym już teraz przedłużyć. Z racji tego, że ostanie faktury wynosiły po prawei 400 zł gdzie na pocztaku umowy bylo to "zaledwie" 200 zl;/ chcialabym wybrac jak najkorzystniejsza oferte, żeby za jakiś czas znowu nie placic dwa razy wiecej.Zastanawiam się nad Usługa Firma bez ograniczen 109 na 24 msc w której oferowana jets usluga do wszytskich bez konca i smsy bez konca pryz planie optymalnym 450. Czytałam regulamin jednak chcialabym sie dowiedziec jak ta usluga działa? cyz jets ona wlaczna po wykorzystaniu pakietu z planu O450? Czyli po wygadaniu 450 minut ta usluga wlacza się i to mam w cenie 134 zl?
W regulaminie nie ma napsiane ile ta promocja bedzie trwala czyli podpisujac umowe moge liczyc za po 2 msc nagle sie zakonczy i po przekreczeniu 450 minut bede placila normalne stawki okreslone w cenniku zatem czy opłacalny jest w ogole abonament za 135 kiedy wiem, że na pewno wygadam te 450 minut a nagle promocja się skończy więc zastanawiam się nad wyzszym abonamentem za 170 zl w ktorym mam te 900 minut i też jest ta usługa. I do tego interesuje mnie Samsung SIII albo SII, których najkorzytsniejsze ceny sa wlasnie przy tym najwyzszym abonamencie.
Możlwie są jakiekolwiek negocjacje w salonie co do ceny telefonu i ogolem korzystniejszego abonamentu czy moze lepiej przedluzac umowe przez internet?

Moze troche nie skladnie ale mężczyźni prosze o pomoc ;) :oops:

 #600692  autor: Michu
 12 gru 2012, 10:46
arghim pisze:Czy ktoś z pracowników Orange orientuje się może kiedy będziecie mieć dostawę SG Note II? W środę 28 listopada wynegocjowałem ofertę w salonie, ale nie mieli go na stanie więc kazali czekać...
Ponawiam pytanie Kolegi. Ze sklepu internetowego zniknął całkowicie Galaxy Note 2. U innych operatorów jest w ciągłej sprzedaży. Czy mogą Orange Expert mógłby podać chociażby orientacyjny termin dostawy w/w modelu.

Będę zobowiązany.

 #600701  autor: Koroson
 12 gru 2012, 11:52
Witam.Mam zamiar skorzystać z oferty Orange Smart Plan Multi w abonamencie za 89.90zł (1miesiąc za 1zł) 24miesiące oraz telefonem Samsung Galaxy S Advance za 1zł.W bonusach oferty możemy znaleźć nielimitowane rozmowy do Orange,700min wymiennych na 700sms do wszystkich sieci oraz 1,5Gb internetu.Mam 2 pytania a mianowicie czy oferta się opłaca,moje użytkowanie to w większości gry,internet?A po 2 czy jest szansa wynegocjowania w salonie lepszej oferty np zamiast 700sms powiedzmy 900sms do wszystkich bądź np negocjować jakiś rabat na abonament??Chciałbym też wspomnieć że w sieci Orange jestem już spokojnie ponad 3lata.Ostatnimi czasy jednak tylko Orange na kartę.

 #600891  autor: jeremy100
 13 gru 2012, 09:22
Koroson pisze:Witam.Mam zamiar skorzystać z oferty Orange Smart Plan Multi w abonamencie za 89.90zł (1miesiąc za 1zł) 24miesiące oraz telefonem Samsung Galaxy S Advance za 1zł.W bonusach oferty możemy znaleźć nielimitowane rozmowy do Orange,700min wymiennych na 700sms do wszystkich sieci oraz 1,5Gb internetu.Mam 2 pytania a mianowicie czy oferta się opłaca,moje użytkowanie to w większości gry,internet?A po 2 czy jest szansa wynegocjowania w salonie lepszej oferty np zamiast 700sms powiedzmy 900sms do wszystkich bądź np negocjować jakiś rabat na abonament??Chciałbym też wspomnieć że w sieci Orange jestem już spokojnie ponad 3lata.Ostatnimi czasy jednak tylko Orange na kartę.
Koroson jeżeli przedłużasz umowę to bez problemu dostaniesz rabat 30% na abonament i jeszcze parę bajerów, pod warunkiem że zajdziesz do salonu i trafisz na kompetentną osobę.

Ja 2 tyg temu przedłużałem umowę i wybrałem Smart Plan Multi 89,90 z nokia 800, dostałem rabat 30% czyli place 63zł dostałem 20% więcej minut czyli 900 min i dodatowo darmowe sms w orange, a z tego co pamiętam to w smart plan multi rozmowy w orange za free

 #600928  autor: Koroson
 13 gru 2012, 13:24
jeremy100 pisze: Koroson jeżeli przedłużasz umowę to bez problemu dostaniesz rabat 30% na abonament i jeszcze parę bajerów, pod warunkiem że zajdziesz do salonu i trafisz na kompetentną osobę.

Ja 2 tyg temu przedłużałem umowę i wybrałem Smart Plan Multi 89,90 z nokia 800, dostałem rabat 30% czyli place 63zł dostałem 20% więcej minut czyli 900 min i dodatowo darmowe sms w orange, a z tego co pamiętam to w smart plan multi rozmowy w orange za free
Ja teraz moze 2 lata jestem tylko na karte wiec to chyba sie nie bedzie liczylo ;s lecz dzis pojade do salonu sprobuje cos ugadac moze troche wiewcej sms badz cos :)

 #600960  autor: pers
 13 gru 2012, 16:56
Witam,
dziekuje bardzo za odpowiedz. jeszcze jedno pytanie - jak skontaktowac sie z kims, kto bedzie mogl zaproponowac mi korzystne warunki. jesli chodzi o internet mobilny to dzwonia do mnie kilka razy dziennie, ale niestety nie dzwoni zadna osoba, ktora moglaby zaproponowac korzystny plan taryfowy. tak jak juz pisalam - w salonie i w internecie nie znajduje satysfakcjonujacej oferty. bede wdzieczna za wskazowke, dziekuje, pozdrawiam. pers.

 #600977  autor: forum_tg
 13 gru 2012, 18:18
Witam, mam pytanie
moglibyście powiedzieć mi jaki system tworzenia adresów email, mają w firmie Orange?
potrzebuje kontaktu z jednym z konkretnych kierowników, bo nie mogę z nim teraz nawiązać kontaktu.

często jest to imie.nazwisko@nazwa_firmy ew i.nazwisko@nazwa_firmy

z gory dziękuje za informacje.

 #600978  autor: kedar
 13 gru 2012, 18:19
Witam
Mam pytanie odnośnie przedłużenia umowy w orange dla firm.
Moja umowa kończy się w lipcu 2013 roku, jednakże teraz już zadzwonił do mnie jakiś konsultant i zaproponował "aktualizację" umowy i zaproponował przedłużenie umowy na 12 miesięcy - firma bez ograniczeń 65 bez telefonu. Jestem jednak zainteresowany abonamentem więcej za mniej 450 z telefonem. Konsultant powiedział, że jest taka możliwość i ma się ze mną kontaktować w przyszłym tygodniu jaki telefon mnie interesuje.

Konsultant, jak się okazało zaoferował mi póki co cenę salonową na nokię lumia 800. Z ciekawości sprawdziłem jaka jest cena sprawdziłem ofertę na stronie orange - propozycje przedłużenia będzie dostępna dopiero za ok pół roku. Zadzwoniłem na *400 gdzie poinformowano mnie, że możliwość przedłużenia umowy będę miał dopiero w kwietniu tj. na 3 miesiące.

Teraz pytanie - czy jest możliwe przedłużenie umowy na tyle wcześniej, czy też ktoś próbuje mnie nabić w butelkę? (W każdym bądź razie zmieniałbym teraz plan taryfowy na wyższy, jeżeli to ma jakieś znaczenie)

Pozdrawiam
Radek

 #601120  autor: OrangeDlaFirm
 14 gru 2012, 09:38
kedar pisze:Witam
Mam pytanie odnośnie przedłużenia umowy w orange dla firm.
Moja umowa kończy się w lipcu 2013 roku, jednakże teraz już zadzwonił do mnie jakiś konsultant i zaproponował "aktualizację" umowy i zaproponował przedłużenie umowy na 12 miesięcy - firma bez ograniczeń 65 bez telefonu. Jestem jednak zainteresowany abonamentem więcej za mniej 450 z telefonem. Konsultant powiedział, że jest taka możliwość i ma się ze mną kontaktować w przyszłym tygodniu jaki telefon mnie interesuje.

Konsultant, jak się okazało zaoferował mi póki co cenę salonową na nokię lumia 800. Z ciekawości sprawdziłem jaka jest cena sprawdziłem ofertę na stronie orange - propozycje przedłużenia będzie dostępna dopiero za ok pół roku. Zadzwoniłem na *400 gdzie poinformowano mnie, że możliwość przedłużenia umowy będę miał dopiero w kwietniu tj. na 3 miesiące.

Teraz pytanie - czy jest możliwe przedłużenie umowy na tyle wcześniej, czy też ktoś próbuje mnie nabić w butelkę? (W każdym bądź razie zmieniałbym teraz plan taryfowy na wyższy, jeżeli to ma jakieś znaczenie)

Pozdrawiam
Radek
Witaj,

Najprawdopodobniej ktoś próbuje Cie naciągnąć na nowy numer telefonu.
W zależności od kilku czynników, okres uprawnień to 3-11 miesięcy, jednak w większości są to właśnie 3 miesiące. Taki termin można jeszcze delikatnie nagiąć (czyt. na przykład uprawnić miesiąc wcześniej, jeśli na koncie nie ma zaległości itp.), jeśli chcesz zostaw numer na priv - powiem kiedy najwcześniej będzie to możliwe.

Dodatkowo dzwoniąc na infolinię e-sklepu, 510 700 700 nie musisz trzymać się na sztywno tych trzech miesięcy, a konsultant zaoferuje Ci lepszą cene za urządzenie niż w salonie.

Pozdrawiam,
OdF

Obsługa Klienta Biznesowego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW.

 #601202  autor: pers
 14 gru 2012, 14:26
Witam,
dzis dzwonilam pod *400 i zaproponowano mi abonament za 129zl (nielimitowane polaczenia i smsy). w internecie jest dokladnie ta sama oferta, smart plan multi.
bardzo liczylam na rabat, niestety Pani konsultant powiedziala, ze nie ma mozliwosci zeby dac mi rabat :-/ czy w salonie jest wieksza szansa? czy konsultanci nie moga dac rabatu przez telefon? a moze dzwonie w nieodowiednie miejsce?
bede wdzieczna za odpowiedz i podpowiedzi, dziekuje, pozdrawiam, pers.
  • Strona 10 z 675
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 675
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 675