DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 12 z 675
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 675

 #603079  autor: Oliver
 23 gru 2012, 19:15
witam.pisze w imieniu mojej siostry ,posiada ona mix orange za 59zl..chcialaby przedluzyc umowe o tej samej kwocie i nowym telefonie.I tu jest problem: czy orange daje jeszcze jakies telefony z klawiatura ,proponowano Nokie asha300 ale z tego co slyszalem to dziadowski telefon .Mojej siostrze nie podobaja sie dotykowe telef ,chce model z klawiatura ,co wiec moze orange zaoferowac??

 #603081  autor: Vieslav
 23 gru 2012, 19:25
Ruben, nie próbowałeś zdobyć nielimitowanych rozmów w Orange gratis na całą umowę?

 #603089  autor: Ruben
 23 gru 2012, 19:59
Vieslav, nie było mnie przy tych nazwijmy negocjacjach ;) Znajoma w ogóle była zadowolona jak dowiedziała się, że dostanie 500min więcej i rabat 30% na cały okres umowy. Twierdziła, że początkowo rabat proponowano na 20m-cy i udało się jej wydłuzyć na cały okres umowy a nielimitowanych w Orange podobno nie dało rady. Możliwe, że jakby trochę pogrymasić, przetrzymać, to też znalazłaby się możliwość. Niestety potrzebowała szybko telefonu i do lutego też nie chciało się jej czekać.
Także nie wiem, co można maksymalnie wyrwać w tej ofercie.

 #603156  autor: Vieslav
 24 gru 2012, 10:09
W takim razie jeszcze jedno pytanie: lada chwila będę mògł przedłużyć umowę, która kończy się w maju. Jest mi to niesamowicie na rękę, gdyż potrzebuje nowego aparatu. Jak będzie wyglądał mój plan taryfowy, jeżeli przedłuże w styczniu? Czy nowe warunki będą mnie obowiązywać od lutego czy od maja, dopiero po zakończeniu obecnej umowy?
 #603164  autor: madas1232
 24 gru 2012, 11:38
WITAM

Z uwagi na zblizające się swięta przekaze dla 1 osoby która do mnie napisze kod na owy upust przez 24 miesiace jak w temacie. Kod jest wygenerowany w promocji mileniu.Kod nie obowiazuje w smart plan hallo 79,90 i smart plan multi 89,90. Sam przedluzalem ostatnio umowe i wynegocjowalem w salonie upust na moj numer, takze moge podpowiedziec jak dla chetnych na PW. WESOŁYCH ŚWIAT :D

Zaba
 #603169  autor: dominiks993
 24 gru 2012, 12:09
Chce przedłużyć umowę z ornge z nowym telefonem.Byłem juz w salonie i tam dostałem liste z dostępnymi telefonami i cenami. Moje pytanie brzmi czy te ceny moga sie zmienić że wzgledu na staż jaki posiadam w orange?
 #603462  autor: OrangeDlaFirm
 26 gru 2012, 13:54
dominiks993 pisze:Chce przedłużyć umowę z ornge z nowym telefonem.Byłem juz w salonie i tam dostałem liste z dostępnymi telefonami i cenami. Moje pytanie brzmi czy te ceny moga sie zmienić że wzgledu na staż jaki posiadam w orange?
http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary ... 476140.pdf

tutaj znajdziesz cennik ze sklepu internetowego - ceny zapewne będą niższe niz w salonie

Obsługa Klienta Biznesowego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW.

 #603675  autor: damianooo
 27 gru 2012, 12:13
Vieslaw, Jeśli Twój nowy abonament będzie taki sam lub wyższy (kwotowo), to nowe warunki będziesz miał już od nowego okresu rozliczeniowego, a jeśli abonament będzie niższy, to musisz czekać do maja na nowe warunki. Nawet jak dostaniesz rabat 30% to liczy się podstawa, a nie kwota po rabacie. Pozdro.

 #603949  autor: mpoesp
 28 gru 2012, 12:57
Mam pytanie.

Czy aby otrzymać lepszą ofertę (szczególnie chodzi mi tu o tańsze ceny smartfonów) lepiej wypowiedzieć umowę? Tak robiłem z Cyfrą+ i po wypowiedzeniu miałem lepsze oferty. Czy tutaj jest podobnie? Jestem abonentem Orange od 6 lat.

 #603989  autor: Dyzioszn
 28 gru 2012, 16:32
Jeśli ktoś byłby w posiadaniu jednego z tych czarodziejskich kodów, prosiłbym o przesłanie na priva. Byłbym ogromnie wdzięczny :)

 #604452  autor: mpoesp
 30 gru 2012, 11:27
mpoesp pisze:Mam pytanie.

Czy aby otrzymać lepszą ofertę (szczególnie chodzi mi tu o tańsze ceny smartfonów) lepiej wypowiedzieć umowę? Tak robiłem z Cyfrą+ i po wypowiedzeniu miałem lepsze oferty. Czy tutaj jest podobnie? Jestem abonentem Orange od 6 lat.
Ktoś odpowie?

 #604550  autor: piwkopij
 30 gru 2012, 15:26
@mpoesp

nie, nie wysyłasz wypowiedzenia....
idziesz do salonu, tam pytasz o ofertę przedłużeniową ...jeśli Cię nie zadawala ... zazwyczaj Konsultant sam proponuje rozmowę telefoniczną "Z Osobą Która Może Więcej", jeśli nie otrzymasz takiej propozycji możesz jako "Wieloletni Abonent Niezadowolony z Obecnej Propozycji " o takową rozmowę poprosić.
Jest wówczas szansa na wynegocjowanie dobrej oferty ( tak jak w Cyfry+ po wysłaniu wypowiedzenia).

 #604682  autor: ciekawy
 30 gru 2012, 23:27
ta osoba,która może więcej to nie można tego samego wynegocjować w rozmowie przez tel bez pośrednictwa salonu ?

 #605503  autor: blastaman
 03 sty 2013, 15:55
Witam serdecznie
Ma ktoś wiedzę na temat jak ORANGE jest elastyczny przy przenoszeniu numeru ?
Posiadam umowę na czas nieokreślony w PLAY, miesięczne rachunki 110-130 zł
Interesuje mnie promocja orange Smart Plan Halo 159 z Galaxy SIII za 99 zł
Jako przenoszący numer dostaję 6 mies za darmo. Napisałem maila do orange czy jest szansa na to aby kwotę abonamentu zmienić na 120 zł przez caly okres umowy (matematycznie to samo). Mam szansę ?

Jeszcze jedno, w regulaminie jest mowa o 6 miesiącach, jednak przy próbie konfiguracji strona pokazuje tylko 3 mies. Kto ma racje ?

 #605594  autor: zdzislaw140
 03 sty 2013, 21:19
6 msc masz tylko przy przeniesieniu przez Telesprzedaż, przez neta tej oferty nie ma.

Ktoś mi powie o co chodzi z ceną LG L5 w ODF. W banerze na stronie jest podana cena 1 zł netto ale przy chęci wzięcia tego cena zmienia się na standardowe 99 zł.

Niezaktualizowali cen czy co jest grane?

http://www.orange.pl/kid,4002400661,id, ... ticle.html

 #605686  autor: franekpl777
 04 sty 2013, 17:47
Czy ktoś obeznany, mógłby mi powiedzieć czy chwilowy brak telefonu Sony Xperia J w sklepie internetowym Orange naprawdę oznacza chwilowy, czy już raczej nie będzie szans na dostanie tego telefonu ?

 #605750  autor: reXXor
 04 sty 2013, 21:41
na stronie Orange w ogóle dzieją się dziwne rzeczy.
Od kilku dni obserwuje sytuację w sklepie internetowym Orange. Telefony znikają i pojawiają się.
Dzisiaj np. Iphone 5 był dostępny przez około godzinę. Za nim się zdecydowałem już był niedostępny.
Na infolinii nie potrafią udzielić odpowiedzi kiedy mają dostawy telefonów.

 #605826  autor: OrangeDlaFirm
 05 sty 2013, 10:11
blastaman pisze: Napisałem maila do orange czy jest szansa na to aby kwotę abonamentu zmienić na 120 zł przez caly okres umowy (matematycznie to samo). Mam szansę ?
Obawiam się że nie jest to możliwe, należałoby wprowadzić wtedy odrębną promocję.
Wystarczy, że co miesiąc będziesz w/w kwotę przelewał na konto i masz to samo :mrgreen:
blastaman pisze:Jeszcze jedno, w regulaminie jest mowa o 6 miesiącach, jednak przy próbie konfiguracji strona pokazuje tylko 3 mies. Kto ma racje ?
Jak wyżej zostało napisane, w promocji "telesales" jest 6 miesięcy.
franekpl777 pisze:Czy ktoś obeznany, mógłby mi powiedzieć czy chwilowy brak telefonu Sony Xperia J w sklepie internetowym Orange naprawdę oznacza chwilowy, czy już raczej nie będzie szans na dostanie tego telefonu ?
Sony Xperia J nie jest bardzo rozchwytywanym telefonem, jestem przekonany że pojawi się jeszcze na stronie. Nie otrzymaliśmy informacji, aby został wycofany z oferty.
reXXor pisze:na stronie Orange w ogóle dzieją się dziwne rzeczy.
Od kilku dni obserwuje sytuację w sklepie internetowym Orange. Telefony znikają i pojawiają się.
Dzisiaj np. Iphone 5 był dostępny przez około godzinę. Za nim się zdecydowałem już był niedostępny.
Na infolinii nie potrafią udzielić odpowiedzi kiedy mają dostawy telefonów.
Ogólnie jest problem z dostępnością iPhone 5, w większości przypadków jeśli jest dostępny, oznacza to że np. telefon który wysłaliśmy do klienta nie został przez niego przyjęty i trafił ponownie do sprzedaży jako fabrycznie zapakowany zwrot. Wtedy jest tego dosłownie kilka sztuk i dlatego tak szybko się rozchodzi.

Nie jestem w stanie udzielić informacji czy i kiedy będzie ich więcej.

Obsługa Klienta Biznesowego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW.

 #605844  autor: buzianst
 05 sty 2013, 11:30
a jak bedzie z lg l9? bo przyznam ze codziennie wchodze po kilka razy zeby go upolowac i caly czas wyskakuje info ze nie jest jeszcze dostepny a nie ma go juz dluzszy okres czasu...

 #605855  autor: Kipisz
 05 sty 2013, 12:00
Pogorszyli też ofertę dla firm "Więcej za mniej" chodzi dokładnie o obniżenie internetu na telefon...
  • Strona 12 z 675
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 675
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 675