DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 15 z 72
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 72

 #604992  autor: rafmik
 01 sty 2013, 17:37
Czy ktoś przerabiał może przeniesienie numeru z Virgin Mobile do RedBull Mobile (Play)?

Kupiłem groupon z oferty 50% rabatu na abonament RBM88 i chce przenieść swój nr. I za każdym razem w sklepie Play dostaję błąd: "Istnieje otwarta sprawa w systemie MNPM"

Dzwoniłem do BOK RBM i tam oczywiście nic nie wiedzą, tylko dostałem maila, żeby wysłać zgłoszenie z pintscreenem ze sklepu Play.

Przerabiał to już ktoś?

 #605142  autor: impreza
 02 sty 2013, 08:14
U znajomej na umowie z T-mobile na abonament jest 'umowa na czas oznaczony do 16.01.2013 r.', okres rozliczeniowy jest do około 20 każdego miesiąca(tak wnioskuję, niestety nie widziałem faktury) bo faktura przychodzi do znajomej zwykle końcem miesiąca lub początkiem nowego, wobec tego kiedy przenosić nr przez internet do Play aby jak najkrócej być w T-mobile? Rozumiem że jak znajomej przyjdzie faktura na dniach(bo jeszcze nie przyszła) to ta opłata będzie wykraczała już poza zakres umowy? Czy zostanie opłacona tylko do 16.01.2013 r.?

 #605978  autor: patryk111
 05 sty 2013, 20:45
Witam

Moja umowa w TMobile kończy się 14 marca br. W związku z mizerią w Tmobile chcialbym przenieść swój numer do Orange.

W związku z tym mam pytanie: koledzy na forum piszą że przy przenosinach do Orange można uzyskać bonus- 6 miesięcy gratis -a na stronie Orange pisze że tylko 3 miesięczne rachunki są za O zł.

Uprzejmie proszę o info jak zrobić żeby się załapać na 6 miesięczny bonus.

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam[/b]

 #606006  autor: kokos-
 05 sty 2013, 23:46
patryk111 pisze:Witam

Moja umowa w TMobile kończy się 14 marca br. W związku z mizerią w Tmobile chcialbym przenieść swój numer do Orange.

W związku z tym mam pytanie: koledzy na forum piszą że przy przenosinach do Orange można uzyskać bonus- 6 miesięcy gratis -a na stronie Orange pisze że tylko 3 miesięczne rachunki są za O zł.

Uprzejmie proszę o info jak zrobić żeby się załapać na 6 miesięczny bonus.

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam[/b]
Jak zadzwonisz do nich to dadzą Ci 6 miesięcy ;)

 #606008  autor: mrpszczola
 06 sty 2013, 00:16
patryk111 pisze:Witam

Moja umowa w TMobile kończy się 14 marca br. W związku z mizerią w Tmobile chcialbym przenieść swój numer do Orange.
[ ....... ]
Uprzejmie proszę o info jak zrobić żeby się załapać na 6 miesięczny bonus.
Zostaw swój numer w formularzu na stronie Orange. Konsultant, który do Ciebie zadzwoni zaproponuje 6 m-cy gratis i więcej minut w abonamencie.

Dziś przeszedłem negocjacje przedłużenia umowy w T-mobile oraz przeniesienia numeru do Orange
W T-Mobile zaproponowano mi standardowe warunki z SUK ( R60 za 65 PLN a w tym 500 minut plus "super bonus" od konsultantki 50 minut oraz 500 MB z powiększeniem po przekroczeniu do 2GB za 10 PLN) i ZTE Grand X In za 1PLN

Orange zaproponowało mi abonament 89.90 w tym 6 miesięcy gratis 840 minut, nielimitowane rozmowy w Orange, 1,5 BG z lejkiem, serwis Deezer oraz telefon HTC One S za 99.00
Po przeliczeniu w Orange wychodzi średnio 67 PLN na 24 miesiące - i to spowodowało, że wybrałem więcej w tej samej cenie i przeniosłem się do Orange

Na przeniesienie metody są dwie:
1. Orange w Twoim imieniu zrywa umowę z T-Mobile (ale tu trzeba zapłacić karę dla T-Mobile za wcześniejsze zerwanie umowy - zgodnie z zapisami umowy)
2. Orange w Twoim imieniu przenosi numer z T-Mobile po zakończeniu twojej umowy w T-Mobile - na ten czas dostajesz tymczasowy numer, ale umowa z Orange już trwa i darmowe miesiące już lecą.

Mi opłaciło się zerwać umowę z T-Mobile (kara jaką zapłacę będzie mniejsza niż bym miał płacić normalnie abonament - umowa kończy mi się 4 kwietnia)

To tyle ode mnie - dziękuję wszystkim za informacje ze swoich negocjacji (śledziłem je z uwagą :D ) i życzę udanych negocjacji oraz dobrych decyzji :D

 #606673  autor: teleporterka
 09 sty 2013, 10:21
Kiedyś miałam stacjonarny w Telekomunikacji Polskiej S.A. ale ktoś swego czasu chciał mnie nabrać, a ponieważ miałam Internet w Orange, załatwiłam w ciągu paru minut przeniesienie z TP.S.A. do Orange. I w tej chwili mam i stacjonarny i komórkę i Internet z Routerem ADSL w Orange. Póki co jest w porzo.

Jem aby żyć, żyję aby jeść

 #606676  autor: Veallentine
 09 sty 2013, 10:59
mrpszczola pisze:
patryk111 pisze:Witam

Moja umowa w TMobile kończy się 14 marca br. W związku z mizerią w Tmobile chcialbym przenieść swój numer do Orange.
[ ....... ]
Uprzejmie proszę o info jak zrobić żeby się załapać na 6 miesięczny bonus.
Zostaw swój numer w formularzu na stronie Orange. Konsultant, który do Ciebie zadzwoni zaproponuje 6 m-cy gratis i więcej minut w abonamencie.

Dziś przeszedłem negocjacje przedłużenia umowy w T-mobile oraz przeniesienia numeru do Orange
W T-Mobile zaproponowano mi standardowe warunki z SUK ( R60 za 65 PLN a w tym 500 minut plus "super bonus" od konsultantki 50 minut oraz 500 MB z powiększeniem po przekroczeniu do 2GB za 10 PLN) i ZTE Grand X In za 1PLN

Orange zaproponowało mi abonament 89.90 w tym 6 miesięcy gratis 840 minut, nielimitowane rozmowy w Orange, 1,5 BG z lejkiem, serwis Deezer oraz telefon HTC One S za 99.00
Po przeliczeniu w Orange wychodzi średnio 67 PLN na 24 miesiące - i to spowodowało, że wybrałem więcej w tej samej cenie i przeniosłem się do Orange

Na przeniesienie metody są dwie:
1. Orange w Twoim imieniu zrywa umowę z T-Mobile (ale tu trzeba zapłacić karę dla T-Mobile za wcześniejsze zerwanie umowy - zgodnie z zapisami umowy)
2. Orange w Twoim imieniu przenosi numer z T-Mobile po zakończeniu twojej umowy w T-Mobile - na ten czas dostajesz tymczasowy numer, ale umowa z Orange już trwa i darmowe miesiące już lecą.

Mi opłaciło się zerwać umowę z T-Mobile (kara jaką zapłacę będzie mniejsza niż bym miał płacić normalnie abonament - umowa kończy mi się 4 kwietnia)

To tyle ode mnie - dziękuję wszystkim za informacje ze swoich negocjacji (śledziłem je z uwagą :D ) i życzę udanych negocjacji oraz dobrych decyzji :D
Witam serdecznie, aktualnie jestem doradcą klienta sieci Orange, dla klienta indywidualnego, jeżeli chodzi o logowanie się na stronie, to tacy klienci obdzwaniani są co jakieś 2 tyg. więc trzeba trochę czekać, jak chcecie to mogę wstawić tutaj ofertę sieci Orange, dla przenoszących numer, i można ew. się kontaktować, jak co to mail, [email protected]

[ Dodano: 2013-01-09, 12:05 ]
Wrzucam aktualną oferte dla sieci Orange, dostępną tylko na kanale telesprzedaży. Oferta skierowana tylko dla klientów którzy przenoszą numer telefonu do sieci Orange, z abonamentu na abonament, z umowy na czas nieokreślony na abonament, z mix na abonament.

Abonamenty z internetem :


- Smart Plan Multi -
Ab 49,90 zł
240 min do wszystkich sieci wymienne na sms-y
0,5 GB pakiet danych na korzystanie z internetu
4 mc-y nielimitowanych rozmów z siecią Orange
6 mc-y 100% zniżki na abonamencie
30 min gratis do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych przez 1 rok trwania umowy
Umowa na 24 mc-e
Opłata aktywacyjna 10zł

- Smart Plan Multi -
Ab 69,90 zł
600 min do wszystkich sieci wymienne na sms-y
1 GB pakiet danych na korzystanie z internetu
6 mc-y nielimitowanych rozmów z siecią Orange
6 mc-y 100% zniżki na abonamencie
30 min gratis do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych przez 1 rok trwania umowy
Umowa na 24 mc-e
Opłata aktywacyjna 10zł


- Smart Plan Multi -
Ab 89,90 zł
840 min do wszystkich sieci wymienne na sms-y
1 GB pakiet danych na korzystanie z internetu
Nielimitowane rozmowy z siecią Orange na zawsze
6 mc-y 100% zniżki na abonamencie
Usługa Deezer - Biblioteka 18mln licencjonowanych utworów artystów z całego świata
30 min gratis do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych przez 1 rok trwania umowy
Umowa na 24 mc-e
Opłata aktywacyjna 10zł

- Smart Plan Multi -
Ab 129,90zł
Nielimitowane rozmowy i sms-y na numery komórkowe i stacjonarne do wszystkich sieci w polsce
Usługa Deezer - Biblioteka 18mln licencjonowanych utworów artysów z całego świata
Pakiet TV w telefonie
2 B pakiet danych na korzystanie z internetu
6 mc-y 100% zniżki na abonamencie
Umowa - 24 mc-e
Opłata aktywacyjna - 10zł

- Smart Plan Multi -
Ab 159,90zł
Nielimitowane rozmowy i sms-y na numery komórkowe i stacjonarne do wszystkich sieci w polsce
Usługa Deezer - Biblioteka 18mln licencjonowanych utworów artysów z całego świata
Pakiet TV w telefonie
2 B pakiet danych na korzystanie z internetu
6 mc-y 100% zniżki na abonamencie
Umowa - 24 mc-e
Opłata aktywacyjna - 10zł


Abonamenty na rozmowy:

- Smart Plan Halo -
Ab 39,90zł
192 min do wszystkich sieci wymienne na sms-y
4 mc-y nielimitowanych rozmów z siecią Orange
6 mc-y 100% zniżki na abonamencie
30 min gratis do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych przez 1 rok trwania umowy
Umowa na 24 mc-e
Opłata aktywacyjna 10zł

- Smart Plan Halo -
Ab 59,90 zł
600 min do wszystkich sieci wymienne na sms-y
6 mc-y nielimitowanych rozmów z siecią Orange
6 mc-y 100% zniżki na abonamencie
30 min gratis do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych przez 1 rok trwania umowy
Umowa na 24 mc-e
Opłata aktywacyjna 10zł


- Smart Plan Halo -
Ab 79,90zł
840 min do wszystkich sieci wymienne na sms-y
Nnielimitowane rozmowy z siecią Orange na zawsze
6 mc-y 100% zniżki na abonamencie
30 min gratis do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych przez 1 rok trwania umowy
Umowa na 24 mc-e
Opłata aktywacyjna 10zł

- Smart Plan Halo -
Ab 109,90zł
Nielimitowane rozmowy i sms-y na numery komórkowe i stacjonarne do wszystkich sieci w polsce
6 mc-y 100% zniżki na abonamencie
Umowa - 24 mc-e
Opłata aktywacyjna - 10zł


@ Numer telefonu można przenosić na 6 mc-y przed zakończeniem umowy
@ Do każdej oferty klient dostaje nowy telefon komórkowy, ( kwestia ustalenia jaki )

Mam nadzieje iż informacje bd. pomocne ; ) w razie pyt. służę pomocą na mail'a lub na pw.

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #606774  autor: ukefake
 09 sty 2013, 16:34
a tak z czystej ciekawości: czy w/w promocja zadziała w sytuacji kiedy numer jest już uwolniony i wystaczy tylko aby wybrany operator ściągnął go do swojej sieci?

 #606929  autor: Veallentine
 10 sty 2013, 09:37
Uwolniony? W sensie nie ma żadnego zobowiązania wobec operatora i jest to prepaid czy, umowa na czas nieokreślony?

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #606962  autor: ukefake
 10 sty 2013, 13:46
zgodnie z przepisami dotyczącymi MNP, numer uwolniony to numer abonamentowy, po rozwiązaniu umowy przez abonenta, "wiszący" gdzieś w systemie mnp.

 #606974  autor: Veallentine
 10 sty 2013, 15:03
ukefake pisze:zgodnie z przepisami dotyczącymi MNP, numer uwolniony to numer abonamentowy, po rozwiązaniu umowy przez abonenta, "wiszący" gdzieś w systemie mnp.
No to sam sobie odpowiedziałeś na pyt. : )

Ogólnie rzecz ujmując przenosimy numery telefonu na w/w warunkach, w momencie kiedy

1) Umowa jest na czas nieokreślony
2) Umowa jest w mixie (i zostało max 6 mc do zakończenia umowy ok. 6 doładowań)
3) Uwowa jest na czas określony a do jej zkończenia pozostało max. 6 mc-y

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #607041  autor: ukefake
 10 sty 2013, 21:50
w sumie dopiero teraz zajrzalem do regulaminu przenosin w orange, a tam jest napisane
Warunkiem przeniesienia przydzielonego numeru do sieci PTK Centertel, za pośrednictwem Telesales lub sklepu internetowego orange.pl jest udzielenie Pełnomocnictwa dla PTK Centertel.
czyli zdalnie tylko z pełnomocnictwem.

natomiast w salonie można bez pełnomocnictwa, ale trzeba najpierw wziąć zaświadczenie o możliwości przeniesienia numeru
W przypadku braku udzielenia Pełnomocnictwa dla PTK Centertel, o którym mowa w pkt 4 niniejszego paragrafu, Klientowi zostanie wydane zaświadczenie zawierające potwierdzenie technicznych możliwości świadczenia usług telekomunikacyjnych z przeniesieniem numeru w sieci PTK Centertel, które w szczególności zawiera numer telefonu wskazany przez Klienta na wniosku, o którym mowa w pkt 1 niniejszego paragrafu, (...) oraz termin ważności zaświadczenia. W terminie ważności zaświadczenia, Klient samodzielnie występuje do dotychczasowego operatora z pisemnym wnioskiem o rozwiazanie Umowy z przeniesieniem numeru
pytanie za 100 punktów: ile czasu takie zaświadczenie jest ważne?

a znalazłem jeszcze promocję "poleć znajomego"
http://www.orange.pl/kid,4002009267,id, ... ticle.html
w przeciwieństwie do playa liczba nagród jest limitowana (50 telefonów i 750 miesięcznych abonamentów). czy ta promocja łączy się z 6 miesięcznym rabatem w telesales?

 #607104  autor: Veallentine
 11 sty 2013, 10:46
To zależy od promocji jaka zostanie Ci przyznana, jeżeli zaproponują Ci 6 mc-y to dostaniesz 6mc-y za free, a Twój znajomy może wygra nagrodę konkursową. : )

 #607483  autor: selko
 13 sty 2013, 11:11
UKEFAKE

dokumenty są ważne 30 dni

Orange CC Lublin

 #607658  autor: Kryniczanin
 14 sty 2013, 08:33
Czy przenosząc numer z pre-paid Play do innej sieci musi mieć on aktywne wychodzące czy wystarczą tylko przychodzące?

 #607707  autor: selko
 14 sty 2013, 13:29
Do MNP numer musi byc aktywny i zarejestrowany na Ciebie wiec skoro aktywny jest to MNP pojdzie.

Orange CC Lublin
 #607716  autor: kk29
 14 sty 2013, 14:04
Witam. Mam problem z T-Mobile. Zamówiłem przez internet umowę na siebie, ale niestety jestem osobą pracującą na czarno. Z informacji wynikało, że mogę dać kserokopię dowodu osobistego, oraz jakiś rachunek (dałem za internet). Kiedy przyjechałą kurier niestety nie wydał mi umowy oraz telefonu. Z racji iż nie dałem drugiego dokumentu do uwierzytelnienia. Więc teraz mam pytanie, bo niestety kurier się śpieszył i nie zdążyłem zapytać. Czy mogę dać jutro jak przyjedzie kserokopię faktury VAT za gaz/prąd? Umowa jest na mnie (wygrzebałęm takową informację na internecie że mogę, ale nie starszą niż 3 miesiące fakturę). Proszę o poradę kogoś kto się zna na tym, z góry dziękuje!

 #607718  autor: Kryniczanin
 14 sty 2013, 14:11
Nie powinno być problemów wszak przecież takie same papiery obowiązuje przy zakupie przez net jak i salon.

 #607720  autor: grzegorz0plonka
 14 sty 2013, 14:19
bo niestety kurier się śpieszył i nie zdążyłem zapytać.
kurier nie ma prawa śpieszyć. kurier ma zapełnić wszystkie obowiązki i musi mieć czas dla klienta. Jedyny możesz reklamować tmobile, ze firmy kurierskie nie spełnił się wszystkie obowiązki i nie miał czasu na popisywanie umowy.
O nie ładnie.
Moim ocenę firmy kurierskie DPD jest bardzo mocny negatywne.
Dobrze tutaj piszesz.

 #607723  autor: kk29
 14 sty 2013, 14:36
Przyznam rację, że sam się zdziwiłem, ale staram się zawsze zrozumieć człowieka.

Czyli faktura vat za gaz np. będzie odpowiednia, tak?

Dziękuje za odzew!
  • Strona 15 z 72
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 72
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 72