DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 14 z 675
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 675

 #607058  autor: kobes
 10 sty 2013, 23:18
Witam.

Chciałbym przedłużyć abonament w Orange. W chwili obecnej mam mixa i szczerze mówiąc chętnie bym podpisał Smart Plan Mix za 59,90 ponieważ zależy mi na dużej ilości smsów lecz niestety w tej ofercie nie ma żadnego telefonu który by mnie interesował. I tu pojawia się pierwsze pytanie czy po dłuższej negocjacji można by było wybrać inny telefon niż te które są podane na stronie Orange? Ewentualnie drugą opcja jest Smart Plan Multi za 89,90 ze zniżką -30% i widziałem we wcześniejszych postach kolega pisał, że udało mu się wynegocjować dodatkowo no limit smsy do wszystkich. Jak myślicie czy takie cos byłoby możliwe? Na chwile obecną interesuje mnie Huawei Ascend P1 ponieważ inne modele takie jak HTC One S, SG S2, Sony Xperia T z pewnością bedą zbyt drogie i nie dostane aż tak dużego rabatu żeby je kupić. Dodatkowo byłem dzisiaj w 3 salonach Orange i w żadnym nie mieli tego Huawei.

 #607252  autor: lukaschels
 11 sty 2013, 22:11
Witam wszystkich,
Jestem klientem Orange już od 8 lat, i obecnie na koniec lutego kończy mi się umowa. Aktualnie łącznie posiadam 3 numery firmowe w Orange.
Od połowy grudnia "walczę" z Orange o nowy abonament, interesuję mnie taryfa "więcej za mniej"za 55 zł, i cały czas próbuje negocjacji. Gdy zastraszyłem że zrezygnuje całkowicie, pewnego zimowego dnia zadzwonił do mnie Pan i zaproponował coś co nikt inny nie dawał: - 30 % do abonamentu, pakiet SMS-ów za 1 zł na 6 miesięcy. Jednak aktualnie nie wiedział czy telefon który chce jest na magazynie. Powiedział że zadzwoni po południu. Nie doczekałem się. Historia powtórzyła po ponownym zastraszeniu i tym razem to samo Pani mi zaproponowała ale również szukała telefonu i do tej pory czekam ( dzwoniła 10 dni temu). A najlepsze że pozostali konsultacji mówią że to nie możliwe by ktoś takie warunki zaproponował.
Pytanie gdzie leży prawda? I jak się z nimi skontaktować znów dostać taka ofertę?
Oraz czy Orange wycofuje z oferty Xperie P?

PS przepraszam za me żale, czasami człowiek musi....

 #607273  autor: Kipisz
 11 sty 2013, 23:04
jak ten magiczny czlowiek oferujacy -30% na abonament dla firm pojawi sie ponownie zgarnij namiary i wyslij mi na pw :D
 #607311  autor: kondzio111
 12 sty 2013, 10:16
W połowie stycznia 2013 kończy mi sie umowa z orange (klient indywidualny, abo pantera 99zł). Akcja rozegrała sie na początku grudnia.
Już jedną nogą byłem w Playu gdy w sklepie Orange pojawiła się oferta PS3 z moovpackiem za 199 zł w abo 89,9zł. A że jestem gadżeciarzem to z szczególnie mocnym impetem wpadła mi w oko. W sumie przez przypadek dowiedziałem się że jest jeszcze możliwość obniżenia abonamentu o 30% na cały czas trwania umowy. Więc dzwonie pod *400 - dają ofertę standardową. Gdy mówię konsultantowi o rabatach np. dla klientów banku millenium to pan twierdzi że nie ma pojęcia o czym mówię. Nie to nie.

Przed Mikołajem na stronie orange pojawiła sie oferta konsoli za 1zł. Więc ponownie dzwonię *400 i nie da się obniżyć abonamentu, ale pada informacja że może dałoby się w salonie. Więc napisałem wypowiedzenie umowy (na wszelki wypadek) i udałem się do salonu Orange w Krk. Mówię panu co mnie interesuje a ten że pierwsze słyszy o obniżce abonamentu, ale jeśli chce to może mnie połączyć do save desku. Tam pada propozycja konsola 149 zł (cena w salonie 249, na stronie 1zł) abo 89.9 - 30% na 20 m-cy przy umowie 24 m-ce. Grzecznie podziękowałem za rozmowę, oddałem tel konsultantowi i mówię mu że nie odpowiadają mi te warunki.
Konsultant dzwoni znowu gdzieś, tym razem Pani, która proponuje konsole za 149 zł ale 30% rabatu na całą umowę. Grzecznie dziękuję i mówię ze nie jestem zainteresowany bo chce konsole za 1 zł i rabat. Pyta kobieta na jakiej podstawie to jej mówię że na orange online jest konsola za 1 zł i gdybym był klientem banku millenium to miałbym konsolę za 1zł i abo obniżony o 30%, ja jestem klientem orange od 12 lat i nie czuje się gorszy od klienta jakiegoś tam banku i chcę zniżkę. Zapytała czy w takim wypadku będę przedłużał umowę, powiedziałem że w takim wypadku to nie i że będę wnioskował o przeniesienie numeru do playa. Pani sie oburzyła ze ona nie może nic więcej zrobić i czy nie chce przenieść tego numeru na kartę i że w ogóle to jej niepotrzebnie głowę zawracam (grzecznie powiedziałem że ja o ten telefon nie prosiłem:). Nie zgodziłem się na zaproponowane warunki i oddałem tel konsultantowi. Ten pogadał chwile z kobietą, ja w międzyczasie wyciągnąłem wypowiedzenie i proszę go o potwierdzenie przyjęcia rezygnacji. I powtórka z rozrywki dzwoni koleś znowu gdzieś, daje mi tel więc ja mu grzecznie odmawiam, mówiąc że już tyle razy rozmawiałem i nic to nie dało to nie widzę podstaw żeby tym razem było inaczej i nie chce już z nikim rozmawiać (wcześniejsi konsultanci zapewniali mnie że orange nie może dać takiego rabatu - dla mnie jest to informacja wiążąca).
Pan uzyskał jakiś kod od konsultanta, wydrukował rezygnację podpisałem i... nawet nie zdążyłem wejść do domu. Telefon z działu rezygnacji z orange: dlaczego rezygnuję itp itd. Po 40 min rozmowy i upieraniu się przy swoim stanęło jednak na propozycji orange (obiad mi stygł :) - konsola 19 zł abo 89.9zł obniżony o 30% na całą umowę, umowa wchodzi w życie od najbliższego okresu rozliczeniowego, dwa miesiące abo po 1 zł, 1400 min do wszystkich sieci, nielimitowane do orange, 1,5 GB danych i karta micro sd 4GB gratis.
Cała operacja (wraz z wyprawą do slaonu) trwała ok 2h.
Tak że życzę Wam drodzy forumowicze powodzenia i wytrwałości w negocjacjach ze swoimi operatorami bo jak widać "da się".

 #607416  autor: Kipisz
 12 sty 2013, 21:46
no właśnie jak to z tym jest? Jak masz abonament to myślałem że idzie się do playa i oni wszystko sami załatwią. Można przed pójściem do playa złożyć rezygnacje (ważne-bez utraty numeru) aby orange jeszcze podzwoniło z sensownymi ofertami?

 #607480  autor: lukaschels
 13 sty 2013, 11:03
Zaproponowano mi wczoraj ofertę ( związku że ciagle nie ma xperii P, nie było przedłużenia. Jednak Pani zapewniała że zadzwoni bo ją prowizja ominie)
59 zł abonament w tym:
- nielimitowane rozmowy w Orange
-655 minut do wszystkich sieci
- 1 Gb internetu
- 400 SMS-ów do wszystkich ( w tym Orange)
- xperia P za 100 zł
(oczywiście w to w ofercie dla firmy)

Osobiście wolałbym jeszcze abonament mniejszy o przynajmniej 10 zł.
Co forum sądzi o tej ofercie, negocjować jeszcze?

 #607706  autor: Phoenix_eu
 14 sty 2013, 13:28
Chciałbym się dowiedzieć na jakich najkorzystniejszych warunkach mogę przedłużyć umowę, telefon jest na firmę. Niestety ale nie mogę wysłać wiadomości na PW. Jakaś sugestia?

@OrangeDlaFirm - masz jakieś sugestie jak taką rozmowę przeprowadzić?

@OrangeDlaFirm post 2
Dzięki bardzo, najprostsze rozwiązania są najlepsze ;)
Ostatnio zmieniony 14 sty 2013, 23:25 przez Phoenix_eu, łącznie zmieniany 1 raz.

 #607778  autor: OrangeDlaFirm
 14 sty 2013, 18:06
@Phoenix_eu
poszla informacja na priv

@lukaschels
w jakim kanale chciales przedluzyc umowe? Xperia P byla dostepna

Obsługa Klienta Biznesowego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW.

 #607779  autor: dormibar
 14 sty 2013, 18:24
Witam
Czy jest jakaś szansa na obniżenie ceny słuchawki?Posiadam abonament dla firm w Orange od 4 lat.Interesuje mnie abo."więcej za mniej" 32 zł netto na 24 miesiące.Aparatu bym nie wymieniał ale dziecko chce Sony Xperia J-muszę zniego zdjąć SIM Locka a to po dodaniu do ceny aparatu(367,77 zł) czyni transakcję nieopłacalną.
Może jakieś sugestie ew.pomoc?

 #607837  autor: lukaschels
 15 sty 2013, 00:05
@ OrangeDlaFirm
Kanał w sensie z jakiego działu konsultant. To był dział utrzymania klienta. Czy chodzi o rodzaj taryfy? Interesowała Więcej za Mniej
Od początku stycznia słyszę albo wycofują albo nie ma jeszcze dostawy Xperii P.

 #607895  autor: oskarsandman
 15 sty 2013, 13:13
Promocja na -30% na abo przez kod z millenium skończyła się. Co potwierdziła mi pani na infolinii banku. (a miała być do 31stycznia - tak było na stronie banku). Chciałem galaxy S III w abo do 100zł brutto (teraz płacę 159zł) za jakieś przyzwoite pieniądze, czyli tak do 400zł, ale propozycja jaką usłyszałem to 1400zł (lol). Nie mam czasu na łażenie i proszenie się po salonach, więc po 10latach ja sobie chyba orange odpuszczę.

 #607944  autor: drzeviq
 15 sty 2013, 15:11
oskarsandman pisze:Promocja na -30% na abo przez kod z millenium skończyła się. Co potwierdziła mi pani na infolinii banku. (a miała być do 31stycznia - tak było na stronie banku).
ja mam kod wygenerowany wczesniej i dziala.
 #607955  autor: damianooo
 15 sty 2013, 16:10
Pisze tu bo na PW sie nie dalo.

Mam pytanko, przedluzajac umowe rok temu dostalem jako prezent Wybrany Numer. Mam wpisany nr stacjonarny, ale i tak z niego nie korzystam, a do Orange mam za darmo - czy istnieje mozliwosc zamiany tego prezentu na np. pakiet sms/mms ?

 #607979  autor: oskarsandman
 15 sty 2013, 17:28
drzeviq pisze:
oskarsandman pisze:Promocja na -30% na abo przez kod z millenium skończyła się. Co potwierdziła mi pani na infolinii banku. (a miała być do 31stycznia - tak było na stronie banku).
ja mam kod wygenerowany wczesniej i dziala.
Siłą logiki, kody wygenerowane w czasie działania promocji będą działać .
Promocja skończyła się dla tych co chcieliby wygenerować taki kod teraz, a wcześniej nie założyli konta.
 #608045  autor: damianooo
 15 sty 2013, 20:52
Znów tutaj odpowiadam, bo na PW nie wiem czy się wysyła...

Mój plan to Pantera za 89,90zł

Pzdr

 #608136  autor: psimel
 16 sty 2013, 01:21
Orange, pisze z prośbą

Chciałbym kupić sobie telefon, teraz do 21 promoca SGS3 za 99 zł w abonamencie 129 zł
Ok.
Tylko chce mieć swój numer z heyah. Mam na karte ale nie mam żadnej umowy podpisanej,poprostu sobie doładowuje.
Czy jest taka możliwośc żebym przeniosł ten numer i dostał zniżkę chociaż te 3 miesiące za 0zł?
Jest możliwość innych zniżek? Abonament wysoki, przydał by się 30% na cały okres umowy albo chociaż na połowę.
Czekam na Odpowiedz

 #608149  autor: Orange Ekspert
 16 sty 2013, 09:40
oskarsandman pisze:Promocja na -30% na abo przez kod z millenium skończyła się. Co potwierdziła mi pani na infolinii banku. (a miała być do 31stycznia - tak było na stronie banku). Chciałem galaxy S III w abo do 100zł brutto (teraz płacę 159zł) za jakieś przyzwoite pieniądze, czyli tak do 400zł, ale propozycja jaką usłyszałem to 1400zł (lol). Nie mam czasu na łażenie i proszenie się po salonach, więc po 10latach ja sobie chyba orange odpuszczę.
Promocja cały czas obowiązuje i trwa do 31.01.2012. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą to zachęcam do kontaktu się z infolinia e-sklepu, gdzie uzyskasz kod uprawniający do skorzystania z promocji. Numer na infolinię: 510 700 700.
damianooo pisze:Pisze tu bo na PW sie nie dalo.

Mam pytanko, przedluzajac umowe rok temu dostalem jako prezent Wybrany Numer. Mam wpisany nr stacjonarny, ale i tak z niego nie korzystam, a do Orange mam za darmo - czy istnieje mozliwosc zamiany tego prezentu na np. pakiet sms/mms ?
Jeśli był to prezent w ramach przedłużenia umowy to niestety nie można go zmienić.
psimel pisze:Orange, pisze z prośbą

Chciałbym kupić sobie telefon, teraz do 21 promoca SGS3 za 99 zł w abonamencie 129 zł
Ok.
Tylko chce mieć swój numer z heyah. Mam na karte ale nie mam żadnej umowy podpisanej,poprostu sobie doładowuje.
Czy jest taka możliwośc żebym przeniosł ten numer i dostał zniżkę chociaż te 3 miesiące za 0zł?
Jest możliwość innych zniżek? Abonament wysoki, przydał by się 30% na cały okres umowy albo chociaż na połowę.
Czekam na Odpowiedz
Numer na kartę można przenieść tylko i wyłącznie w Salonie Orange.


Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert

 #608267  autor: samboman
 16 sty 2013, 18:43
Orange Ekspert pisze:Promocja cały czas obowiązuje i trwa do 31.01.2012. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą to zachęcam do kontaktu się z infolinia e-sklepu, gdzie uzyskasz kod uprawniający do skorzystania z promocji. Numer na infolinię: 510 700 700.
Rozumiem, że podczas rozmowy weryfikują czy jest się klientem banku Millennium? Jakie informacje trzeba sobie przygotować? (pomijam fakt, iż próbowałem się przez pół dnia dodzwonić a niestety ciągle wszyscy konsultanci zajęci ;-) )

 #608309  autor: Grzesiek444
 16 sty 2013, 20:57
Witam Wszystkich na Forum.

Mam obecnie taryfę Pantera 59. Umowa kończy mi się 01.06.2013. Niedawno w ofercie Orane pojawił się SG3 w cenie 99zł w abonamencie Smart Plan Multi 129,9. Jestem abonentem Orange już od ponad 8 lat.
Byłbym bardzo zainteresowany tą ofertą, gdybym mógł uzyskać dodatkowo 30% rabat na abonament przez cały okres umowy.
Konsultant na infolinii stwierdził że nie ma takiej możliwości, macie może jakieś pomysły jak wynegocjować taki rabat?

Pozdrawiam
Grzesiek

 #608327  autor: dreapheus
 16 sty 2013, 21:52
psimel, da się to obejść. Przenosisz numer do play na abonament na 1 zł na czas nieokreślony a później do orange.
  • Strona 14 z 675
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 675
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 675